Wyniki naszych zawodników z poszczególnych imprez w roku 2009

4. Bieg WOŚP
Mogilno, 4 stycznia 2009 r.
10 km

1. Błażej Brzeziński (Bydgoszcz) 32:10
2. Tomasz Pokorniecki (Maratony Polskie Team) 35:31
3. Bartłomiej Wiśniewski (Baszta Wyszyna) 35:55
4. (1. M40) Ryszard Płochocki 36:19
27. Damian Bugajny 41:25
94. Marek Frontczak 47:01

4. Bieg o Puchar Bielan
Warszawa, 18 stycznia 2009 r.
5 km

1. Tomasz Czajkowski (12BZ Szczecin) 16:18
2. Rafał Wojciechowski (Stal Nowa Dęba) 16:59 (16:58 netto)
3. Tomasz Lipiec (Byledobiec Anin) 17:21 (17:20)
120. Marek Frontczak 22:51 (22:46)

26. Bieg Chomiczówki
Warszawa, 18 stycznia 2009 r.
15 km

1. Paweł Ochal (Team mBank Maraton Bydgoszcz) 47:47
2. Sergiej Fiskowicz (Rudnik) 47:51
3. Marcin Kufel Entre.pl Team Magdalenka) 49:18
303. Marek Frontczak 1:12:00 (1:12:12)

7. Zimowy Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno, 14 lutego 2009 r.
ok. 15 km

1. Adam Draczyński (Grunwald Poznań) 48:02
2. Michał Kaczmarek (Grunwald Poznań) 48:03
3. Tadeusz Zblewski (Talex Borzytuchom) 48:36
26. (3. M40) Ryszard Płochocki 55:38
58. (1. K) Agnieszka Lewandowska (Promień Kowalewo) 58:31
62. (2. K, 1. K30) Karolina Rakieć 1:00:00
117. Damian Bugajny 1:04:36
129. Piotr Kęszka 1:05:12
234. Marek Frontczak 1:10:53
261. Mariusz Kurzajczyk 1:12:08
389. Piotr Banaś 1:18:17
390. Andrzej Wolniak 1:18:18
541. Czesław Fabiański 1:26:47

Drużynowo (25 ekip)
1. Maratonypolskie.pl Team 4:29:53
2. Talex Borzytuchom 4:31:35
3. Truchcik Łubianka 4:35:30
11. Supermaraton Kalisz 5:16:19

25. Otwarty Ogónopolski Bieg Zimowy im. Mariana Michalskiego
Jarocin, 21 lutego 2009 r.
ok. 8,5 km

1. Michał Kaczmarek (Grunwald Poznań) 26:09
2. Adam Kierzek (Olimpia Poznań) 26:17
3. Maciej Muślewski (Olimpia Poznań) 26:20
21. (1. K) Karolina Rakieć 33:02
25. Damian Bugajny 34:28
34. Marek Frontczak 38:03
46. Tadeusz Tomeczek 46:25

Maraton Dinozaura – 200. Maraton Wojtka Paska
Sielpia, 21 lutego 2009 r.

1. Paweł Kuryło (JW Ślepsk) 3:03:22
2. Piotr Kuryło (JW Ślepsk) 3:09:47
3. Andrzej Nowocień (Rzeszów) 3:13:50
15. Mariusz Kurzajczyk 4:07:15
35. Andrzej Wolniak 4:56:38

Bieg o GP Ostrowa
22 lutego 2009 r.
ok. 10 km

1. Aron Przybył (Finisz Kalisz) 33:36
2. Ryszard Płochocki 34:50
3. Piotr Taczka (Ostró) 35:00
18. Damian Bugajny 40:16
24. Mariusz Wiśniewski 42:58
26. Robert Rzepecki 43:18
40. Marek Frontczak 45:47
43. Zdzisław Druciarek 47:01
59. Tadeusz Tomeczek 53:58

5. Cross Maraton Koleżeński im. Adama Mariana Walczaka
28 lutego 2009 r.

MARATON

1 90 Piotr Taczka Ostrów M30 02:58:20
2 28 Krzysztof Górny Finisz Kalisz M30 02:59:55
3 1 Ryszard Płochocki Supermaraton Kalisz M40 03:01:09
4 27 Dariusz Cichorek Finisz Kalisz M30 03:06:56
5 36 Grzegorz Pogorzelski Wałbrzych M40 03:19:37
6 13 Aron Przybył Finisz Kalisz M20 03:20:55
7 87 Czesław Sienkiewicz Krotosz Krotoszyn M50 03:23:36
8 7 Marek WoĽniak Florian Chojnice M40 03:24:38
9 70 Tadeusz Ruta Meta Lubliniec M50 03:29:09
10 86 Zenon Radziejewski Września M40 03:29:46
11 23 Tomasz Pawłowski Truchtacz Dobrzyca M20 03:34:01
12 91 Eugeniusz Walczak Maraton Ostrów M50 03:35:36
13 2 Karolina Rakieć Supermaraton Kalisz K 03:36:58
14 68 Mirosław Wira Piast Wrocław M50 03:37:52
15 20 Wacław Czuchnicki ŁabędĽ Zbąszyń M50 03:39:29
16 24 Dariusz Bartkowiak Maraton Ostrów M40 0
3:39:56
17 51 Paweł Bajstok Czempin M30 03:48:01
18 63 Krzysztof Tomaszewski Geotermia Uniejów M40 03:51:11
19 88 Józef Mika Brylant Kórnik M40 03:52:02
20 32 Mirosław Lasota Wałcz M50 03:53:01
21 4 Leszek Litwa Sokół Koło M50 03:54:50
22 65 Janusz Rupnik Turek M30 03:55:45
23 40 Jarema Dubiecki Arturówek ŁódĽ M40 03:57:09
24 76 Małgorzata Michalak ŁódĽ K 03:57:09
25 3 Robert Rzepecki Supermaraton Kalisz M40 03:59:25
26 77 Dariusz Hurysz Poznań M40 03:59:28
27 39 Grzegorz Wiese Koronowo M40 03:59:36
28 67 Włodzimierz Chajdas Geotermia Uniejów M40 04:02:42
29 37 Dariusz Stawski Arturówek ŁódĽ M50 04:04:48
30 30 Roman Oskierko Lubsko M40 04:06:14
31 22 Marek Górny Kormoran Święciechowa M50 04:06:48
32 56 Tomasz Starzyński biegajznami.pl Wrocław M30 04:06:50
33 41 Wojciech Grzeszczuk Warszawa M40 04:08:04
34 21 Marek Bota Real 64-sto Leszno M40 04:08:22
35 10 Marek Frontczak Supermaraton Kalisz M50 04:11:25
36 58 Aleksy Szablicki Meta Lubliniec M40 04:12:33
37 5 Mariusz Kurzajczyk Supermaraton Kalisz M40 04:14:06
38 16 Mariusz Wiśniewski Supermaraton Kalisz M30 04:14:06
39 89 Mariusz Kieslich Brylant Kórnik 04:14:06
40 79 Piotr Horała Wrocławskie Krasnale M20 04:16:06
41 81 Paweł WoĽniak Drużyna Szpiku Słupca M30 04:18:35
42 69 Agnieszka Mizera Wrocław K 04:19:08
43 60 Witold Sikorski RUN 42 Bobolice M40 04:23:38
44 85 Dariusz Mańkowski Jastrowie M40 04:23:38
45 44 Piotr Wojciechowski biegajznami.pl Bydgoszcz M40 04:24:23
46 15 Zdzisław Druciarek Supermaraton Kalisz M50 04:25:32
47 9 Witold Olejniczak Maraton Ostrów M60 04:27:07
48 72 Łukasz Aksamit doliniarze.com Katowice M20 04:27:30
49 50 Tomasz Łukomski Maniac Poznań M40 04:34:11
50 19 Mirosław Antczak Supermaraton Kalisz M50 04:35:13
51 73 Ryszard Sikorski JW. 3036 Nowogród M40 04:36:55
52 34 Marek Szewczyk Poznań M50 04:38:46
53 14 Piotr Banaś Supermaraton Kalisz M50 04:39:36
54 45 Tomasz Włoch Świerzawa M20 04:46:46
55 74 Dorota WoĽniak Florian Chojnice K 04:48:44
56 71 Dariusz Smaza Piast Wrocław M40 04:51:20
57 31 Irena Lasota Wałcz K 04:59:38
58 54 Andrzej Karlak Galeria Warszawa M40 05:08:48
59 94 Piotr Żukowski Bezdomni Warszawa M50 05:09:51
60 17 Andrzej Wolniak Supermaraton Kalisz M50 05:12:08
61 35 Tomasz Doliński Orkiestra Reprezentacyjna ŚOW M40 05:12:08
62 47 Wiesław Klich TKKF Polkowice M40 05:16:58
63 62 Daniel Utrajczak Brylant Kórnik M30 05:29:30
64 82 Ryszard Plato Grażynuś M50 05:36:12
65 12 Jerzy Bednarz Poznań M60 06:23:35
11 Zdzisław Szymański Sokół Koło M60 DSF

PÓŁMARATON
1 110 Michał Stawski Arturówek ŁódĽ M 01:29:15
2 105 Bartłomiej Sobecki Arturówek ŁódĽ M 01:36:31
3 93 Piotr Kęszka Supermaraton Kalisz M 01:38:01
4 92 Damian Bugajny Supermaraton Kalisz M 01:42:51
5 97 Waldemar Olszyna II LO Kalisz M 01:43:12
6 115 Hieronim Szczypkowski Maraton Ostrów M 01:44:18
7 116 Witold Sitek Maraton Ostrów M 01:46:05
8 104 Tomasz Ławniczak Maniac Poznań M 01:47:40
9 106 Arkadiusz Tołłoczko Piast Wrocław M 01:48:17
10 101 Piotr Kociński WSD Kalisz M 01:52:31
11 102 Adam Kraska WSD Kalisz M 01:54:00
12 114 Marek Baszczij Śluza Ratowice M 01:54:13
13 109 Andrzej Sobczak KB Kąty Wrocławskie M 01:55:32
14 98 Paweł Nowak Kalisz M 02:00:41
15 95 Liwio Szumała Supermaraton Kalisz M 02:01:15
16 42 Paweł Szymczak Maniac Poznań M 02:02:00
17 99 Andrzej Plichta Kalisz M 02:02:27
18 100 Filip Żelazny Kalisz M 02:04:50
19 46 Rafał Klementowski Jelenia Góra M 02:08:53
20 43 Robert Gudowski maratonkarkonoski.pl M 02:16:40
21 108 Grażyna Sikorska KB RUN 42 Bobolice K 02:16:40
22 107 Andrzej Sołtyński Piast Wrocław M 02:23:10
23 18 Tadeusz Tomeczek Supermaraton Kalisz M 02:28:15
24 117 Zbigniew Kaczmarkiewicz Supermaraton Kalisz M 02:31:30
25 112 Sylwia Kapusta Celestyny K 02:36:20
26 111 Piotr Stachyra Głogów M DNF

Zimowe Biegi Górskie
Falenica, 14 marca 2009 r.
10 km

1. Robert Celiński (AMD NTT System) 34:24
2. Tomasz Lipiec (Byledobiec Anin) 35:50
3. Aleksander Celiński (Byledobiec Anin) 35:55
47. Damian Bugajny 44:23

5. Maniacka Dziesiątka
Poznań, 14 marca 2009 r.
10 km

1. Nikołaj Riabinin (Leszno, Rosja) 30:26 (netto)
2. Marcin Fehlau (Poznań) 30:43
3. Kamil Sieracki (Zawisza Bydgoszcz) 31:47
23. (2. M40) Ryszard Płochocki 34:23
57. (1. K) Agnieszka Jerzyk (Real 64-sto Leszno) 36:01
70. (2. K) Agnieszka Janiasiak (Olimpia Poznań) 36:26
93. (3. K) Karolina Rakieć 37:16
114. Paweł Bartczak 38:13
156. Piotr Kęszka 39:18
197. Waldemar Olszyna 40:28
279. Mariusz Wiśniewski 42:04
313. Robert Rzepecki 43:02
341. Mariusz Kurzajczyk 43:31
410. Marek Frontczak 44:26
575. Piotr Banaś 46:47
593. Paweł Nowak 47:31
932. Czesław Fabiański 52:14

Drużynowo
1. Zjednoczone Leszno 2:15:55
2. Finisz Kalisz 2:17:41
3. Altom Gniezno 2:19:30
7. Supermaraton Kalisz 2:33:51
12. Supermaraton Masters Kalisz 2:45:56

2. Półmaraton Ślężański
Sobótka, 21 marca 2009 r.

1. Grzegorz Czyż (Automatyka Tarnów) 1:13:28
2. Tomasz Wilczyński (Energy) 1:13:58
3. Sławomir Pieczurowski (Żórawina) 1:15:56
39. (1. K) Karolina Rakieć 1:24:25
231. Mariusz Kurzajczyk 1:41:34
232. Mirosław Antczak 1:41:34
343. Piotr Banaś 1:46:59
677. Zbigniew Kaczmarkiewicz 2:13:51

4. Wiosenny Półmaraton Ostrowski
Ostrów Wlkp., 22 marca 2009 r.

1. Ryszard Płochocki 1:18:14
2. Piotr Taczka (Ostrów) 1:18:26
3. Janusz Stańczak (Malta Poznań) 1:20:12
33. (1. K) Karolina Rakieć 1:38:11
38. Mariusz Wiśniewski 1:40:34
46. Mariusz Kurzajczyk 1:44:49
58. Marek Frontczak 1:47:39
71. Liwio Szumała 1:51:05
74. Zdzisław Druciarek 1:53:44
79. Andrzej Wolniak 2:00:33
85. Czesław Fabiański 2:04:34
92. Piotr Banaś 2:09:08
96. Piotr Maciejewski 2:17:45
97. Tadeusz Tomeczek 2:17:45

2. Półmaraton Poznański
Poznań, 29 marca 2009 r.

1. Boniface Wambua Nduva (Kenia) 1:04:30
2. Mbogo Elijah (Kenia) 1:05:05
3. Witalij Szafar (Ukraina) 1:05:39
204. Mariusz Wiśniewski 1:33:06 (r.ż.)
489. Marek Frontczak 1:43:14
1071. Czesław Fabiański 1:56:40 (r.ż.)

7. Bieg Europejski
Gniezno, 4 kwietnia 2009 r.
10 km

1. Michael Koronei (Kenia) 29:30
2. Boniface Wambua Nduva (Kenia) 29:31
3. Tomasz Szymkowiak (Września) 29:32
56. Piotr Kęszka 39:33

24. Bieg Sokoła
Bukówiec Górny, 5 kwietnia 2009 r.
15 km

1. Jan Zakrzewski (Grunwald Poznań) 46:55
2. Wołodymyr Timaszow (Ukraina) 49:18
3. Tomasz Sobczyk (LKS Żórawina) 49:43
49. Paweł Bartczak 59:25
60. Piotr Kęszka 1:01:34
239. Andrzej Wolniak 1:19:58
240. Czesław Fabiański 1:19:59

Mistrzostwa Polski lekarzy
1. Paweł Paliga (Maniac Poznań) 55:39
2. Jacek Łabudzki (Sandomierz) 58:19
3. Paweł Bartczak 59:25

2. Półmaraton Dąbrowski
Dąbrowa Górnicza, 5 kwietnia 2009 r.

1. Juryj Hyczun (Ukraina) 1:06:26
2. Mychajło Iweruk (Ukraina) 1:07:23
3. Julius Kiprono Lagat 1:08:00
14. (3. M40) Ryszard Płochocki 1:17:28
19. (1. K) Swietłana Stanko (Ukraina) 1:19:36
36. (2. K) Karolina Rakieć 1:23:49
165. Mariusz Kurzajczyk 1:39:26
185. Damian Bugajny 1:40:47
349. Piotr Banaś 1:54:02

19. Biegi Uliczne Wiosna Cekowska
Ceków, 18 kwietnia 2009 r.
ok. 5 km

1. Klaudiusz Kozłowski (Altom Gniezno) 15:33
2. Tomasz Wilczyński (Energy) 16:18
3. Bogdan Jarosz (Wrocław) 16:23
7. Piotr Kęszka 17:55
32. (3. M50) Andrzej Wolniak 23:04
36. Tadeusz Tomeczek 25:25

1. Bieg Częstochowski
Częstochowa, 18 kwietnia 2009 r.
ok. 10 km

1. Michael Koronei (Kenia) 30:51
2. Marcin Błaziński (Dobrodzień) 30:52
3. Julius Kiprono Lagat 31:04
16. (1. M40) Ryszard Płochocki 34:29
23. (1. K) Dorota Ustianowska (Częstochowa) 35:34
49. (2. K) Karolina Rakieć 37:55
76. Damian Bugajny 40:03
161. Mariusz Kurzajczyk 44:28
181. Marek Frontczak 45:21
220. Paweł Nowak 47:05
246. Piotr Banaś 48:07
333. Czesław Fabiański 52:27

Maraton Dębno
19 kwietnia 2009 r.

1. Mathew Kibowen-Kosgei (Kenia) 2:14:29
2. (1. MP) Radosław Dudycz (Kołczygłowy) 2:14:58
3. Witalij Szafar (Ukraina) 2:15:21
4 (2. MP). Mariusz Giżyński (Sporting Międzyzdroje) 2:15:59
5. (3. MP) Maciej Miereczko (Vectra Włocławek) 2:17:01
402. Mirosław Antczak 3:44:54

25. Cross Ostrzeszowski
Ostrzeszów, 26 kwietnia 2009 r.
ok. 21

1. Tomasz Sobczyk (Żórawina) 1:19:25
2. Klaudiusz Kozłowski (Altom Gniezno) 1:19:32
3. Maciej Łucyk (Stołężyn) 1:19:34
5. (3. M40) Ryszard Płochocki 1:21:15
46. Liwio Szumała 1:52:02
52. Zdzisław Druciarek 1:56:44
57. Piotr Banaś 2:03:52
67. Andrzej Wolniak 2:16:58
71. Tadeusz Tomeczek 2:27:22
73. Piotr Maciejewski 2:43:32

ok. 6 km
1. Marcin Grzegorzewski (Oleśniczanka) 23:04
2. Tomasz Antosik (Zdzieszowice) 23:11
3. Krzysztof Pietrzyk (Gałów) 23:14
26. Waldemar Olszyna 28:14

Cracovia Maraton
26 kwietnia 2009 r.

1. Julius Kipkorir Kilimo (Kenia) 2:11:26
2. Taras Salo (Ukraina) 2:15:58
3. Abraham Ylima Belete (Etiopia) 2:20:52
72. Paweł Bartczak 3:01:31
98. Jerzy Wyka 3:06:57
418. Mariusz Wiśniewski 3:37:23
655. Mirosław Antczak 3:49:34
656. Robert Rzepecki 3:49:35
805. Mariusz Kurzajczyk 3:56:30
880. Marek Frontczak 4:00:20
1315. Damian Bugajny 4:28:54

Minimaraton im. Piotra Gładkiego
Kraków, 26 kwietnia 2009 r.
4,7 km

1. Henryk Szost 12:12
2. Paweł Ochal 12:43
3. Tomasz Miśkowiec (KKL Kielce) 13:00
18 (1. K) Edyta Lewandowska 14:39
20. (2. K) Katarzyna Czubska (Krościenko) 14:49
24. (3. K) Karolina Rakieć 14:57

8. Maraton – Memoriał Barbary Szlachetki
Jelcz-Laskowice, 1 maja 2009 r.

1. Janusz Wesołowski (Dąbrowa Górnicza) 2:57:27
2. August Jakubik (Ruda Śląska) 2:57:28
3. Krystian Chrostek (Ząbkowice Śląskie) 2:58:22
6. (1. M30) Jerzy Wyka 3:00:43
33. Mariusz Kurzajczyk 3:39:24
34. Robert Rzepecki 3:39:25
84. Andrzej Wolniak 4:26:38

1. Bieg z Flagą
Kalisz, 2 maja 2009 r.
ok. 4,5 km

1. Aron Przybył (Finisz) 13:59
2. Dariusz Cichorek (Finisz) 14:12
3. Dariusz Kochanek (Finisz) 14:26
4. Mariusz Mazurek (Kalisz) 15:11
5. Adrian Skrzypek (Supermaraton Kalisz) 15:22
6. Piotr Miklas (Finisz Kalisz) 15:31
7. Radosław Adamus (Maraton Ostrów) 16:32
8. Mateusz Tomczak (Supermaraton Kalisz) 16:45
9. Dariusz Kujawa (Supermaraton Kalisz) 17:32
10. Piotr Kęszka (Supermaraton Kalisz) 17:34
11.(1. K) Karolina Rakieć (Supermaraton Kalisz) 17:35
12. Tomasz Kupczyk (Kalisz) 17:43
13. Marek Frontczak (Supermaraton Kalisz) 17:51
14. Karol Dembski (Kalisz) 18:01
15. Tomasz Stodolski (Maraton Ostrów) 18:07
16. Przemysław Wajchert (Kalisz) 18:27
17. Grzegorz Tomczak (Kalisz) 18:29
18. Paweł Nowak (Supermaraton Kalisz) 18:38
19. Jacek Raczyński (Kalisz) 18:49
20. Andrzej Wolniak (Supermaraton Kalisz) 19:05
21. Filip Żelazny (Kalisz) 19:05
22. Łukasz Szewczyk (Kalisz) 19:05
23. Andrzej Jabłoński (Relaks Kalisz) 19:06
24. Mariusz Mazurek (Kalisz) 19:07
25. Bartosz Wolański (Poznań) 19:26
26. Zbigniew Sobczak (Supermaraton Kalisz) 20:01
27. Andrzej Plichta (Kalisz) 20:03
28. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz) 20:05
29. Mariusz Kurzajczyk (Supermaraton Kalisz) 20:06
30. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 21:17
31. Krzysztof Dziedzic (Start Kalisz) 21:22
32. Adam Rogacki (Supermaraton Kalisz) 21:26
33. Tomasz Chmielewski (Kalisz) 21:40
34. Adrian Cymer (Kalisz) 23:02
35. Dariusz Żywiołowski (Softon Opatówek) 26:22
36. Piotr Kaleta (Wolica) 26:22
37. Filip Świątnicki 26:25
38. Piotr Sęk 26:25
39. Adam Kaczmarek 26:30
40. Ola Juszczak (Kalisz) 26:30
41. Bożena Jasiórska (Kalisz) 26:31

18. Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego
Mogilno-Trzemeszno, 3 maja 2009 r.
ok. 21,1 km

1. Klaudiusz Kozłowski (Altom Gniezno) 1:12:17
2. Maciej Łucyk (Stołężyn) 1:12:23
3. Piotr Karasiewicz (Altom Gniezno) 1:14:58
19. (1. K) Karolina Rakieć 1:25:55
29. Waldemar Olszyna 1:31:45
34. Damian Bugajny 1:33:24
50. Robert Rzepecki 1:37:54
60. Mariusz Kurzajczyk 1:39:58
68. Paweł Nowak 1:42:11
77. Marek Frontczak 1:44:46
97. Piotr Banaś 1:50:21
131. Czesław Fabiański 1:59:20

Mistrzostwa Kalisza w biegach przełajowych
9 maja 2009 r.

Kobiety, 2,4 km
1. Karolina Rakieć
2. Agnieszka Kurzajczyk
3. Magdalena Kurzajczyk

Mężczyźni, 4,8 km
1. Aron Przybył (Finisz)
2. Dariusz Cichorek (Finisz)
3. Dariusz Kochanek (Finisz)
6. Piotr Kęszka
7. Waldemar Olszyna
9. Adrian Skrzypek
10. Damian Bugajny
11. Mirosław Antczak
12. Dariusz Kujawa
13. Robert Rzepecki
16. Mariusz Kurzajczyk
17. Mateusz Tomczak
18. Mariusz Wiśniewski
20. Marek Frontczak
21. Zdzisław Druciarek
24. Piotr Banaś
26. Czesław Fabiański
28. Zbigniew Kaczmarkiewicz
29. Zbigniew Sobczak
30. Piotr Maciejewski
31. Tadeusz Tomeczek

Grand Prix Ostrowa
Ostrów Wlkp., 9 maja 2009 r.
ok. 6 km

1. Piotr Taczka (Ostrów) 21:24
2. Aron Przybył (Finisz) 21:32
3. Dariusz Kochanek (Finisz) 21:41
5. Ryszard Płochocki 22:06
19. Adrian Skrzypek 23:56
21. Damian Bugajny 24:00
31. Mateusz Tomczak 25:26

23. Ogólnopolski Bieg Swarków im. Romana Firlika
Swarzędz, 10 maja 2009 r.
ok. 15 km

1. Maciej Muślewicz (Olimpia Poznań) 51:10
2. Przemysław Walewski (Malta Poznań) 53:55
3. (1. K) Agnieszka Janasiak (Olimpia Poznań) 54:32
8. (2. K) Karolina Rakieć 56:38
93. Mariusz Kurzajczyk 1:09:08
165. Piotr Banaś 1:14:54

25. Bieg Zwycięstwa
Bojanowo, 10 maja 2009 r.
ok. 12 km

1. Janusz Puit (ZSW Wrocław) 38:35
2. Mykoła Rudyk (Ukraina) 38:40
3. Serhij Krovlaidis (Ukraina) 38:57
36. Piotr Kęszka 47:36
73. Andrzej Wolniak 59:57

2. Bieg Piastowski
Kruszwica-Inowrocław, 16 maja 2009 r.
21,097 km

1. Juryj Hyczun (Ukraina) 1:06:20
2. Mychajła Iweruk (Ukraina) 1:06:25
3. Wołodymyr Timaszow (Ukraina) 1:06:47
37. Ryszard Płochocki 1:18:11
68. Damian Bugajny 1:28:25

6. mBank Maraton
Łódź, 17 maja 2009 r.

1. Marcin Fehlau (Świat Biegacza Poznań) 2:18:10
2. Wiktor Starodubcew (Ukraina) 2:20:52
3. Aleksander Kiptacz (Ukraina) 2:27:32
9. (1. K) Arleta Meloch (Olimpia Grudziądz) 2:40:49
14. Wioletta Uryga (Kluczbork) 2:47:29
21. Karolina Rakieć 2:56:46
152. Mirosław Antczak 3:33:41
275. Mariusz Wiśniewski 3:56:27

1. Maraton Tolerancji im. Marka Kotańskiego
Nowolipsk, 17 maja 2009 r.

1. Piotr Taczka (Ostrów)
2. Piotr Stachyra (Finisz Kalisz)
3. Mariusz Kurzajczyk
5. Robert Rzepecki
Piotr Banaś
Zbigniew Kaczmarkiewicz

26. Bieg im. Edmunda Bojanowskiego
Piaski, 30 maja 2009 r.
ok. 10 km

1. Adam Draczyński (Grunwald Poznań) 29:26
2. Igor Żaboronog (Białoruś) 30:18
3. Siergiej Krowlaidis (Ukraina) 30:28
15. Ryszard Płochocki 33:20
23. Piotr Kęszka 36:56
30. Damian Bugajny 38:17

4. Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
Bydgoszcz, 31 maja 2009 r.

1. Mariusz Szostak (JW 1328 Aleksandrów Kujawski) 2:57:00
2. Wiesław Prozorowski (Maraton Leszno) 2:58:29
3. Michał Stasiak (Zawisza Bydgoszcz) 3:01:28
16. Mariusz Kurzajczyk 3:35:53
24. Robert Rzepecki 3:43:42
31. Paweł Nowak 3:49:23
43. Andrzej Wolniak 4:07:00
44. Piotr Banaś 4:07:32

1. Ogólnopolski Supermaraton Ozorków
6 czerwca 2009 r.
50 km

1. Marek Pilc (BRE Runners ŁódĽ) 3:56:28
2. Jarema Dubiecki (Arturówek ŁódĽ) 4:04:00
3. Mariusz Kurzajczyk 4:34:04
15. Piotr Banaś 6:13:00

2. Bieg Piotrkowski
6 czerwca 2009 r.
10 km

1. Tomasz Wilczyński (Częstochowa) 33:12
2. Krzysztof Pietrzyk (LKS Koluszki) 33:30
3. Piotr Koń (GLKS Fałków) 33:38
6. (1. M40) Ryszard Płochocki 35:28
12. Piotr Kęszka 39:05 (r.ż.)
15. Damian Bugajny 39:52 (r.ż.)

30. Bieg Krotosa
Krotoszyn, 7 czerwca 2009 r.
ok. 10 km

1. Artur Kozłowski (MOS Sieradz) 29:53
2. Michał Kaczmarek (Grunwald Poznań) 31:18
3. Igor Żavoronok (Białoruś) 31:37
11. (2. M40) Ryszard Płochocki 34:24
31. Waldemar Olszyn 38:14
34. (3. M18) Adrian Skrzypek 38:28
36. Damian Bugajny 39:23
58. Mateusz Tomczak 42:42
66. Paweł Nowak 43:44
98. Andrzej Wolniak 47:32
104. Czesław Fabiański 48:32
132. Piotr Maciejewski 56:28

Maraton Metropolii Bydgoszcz-Toruń
7 czerwca 2009 r.

1. Andrej Gordiejew (Białoruś) 2:17:31
2. Emmanuel Lagat (Kenia) 2:20:41
3. Serhij Okseniuk (Ukraina) 2:21:16
98. Mirosław Antczak 3:25:10
485. Tadeusz Tomeczek 5:19:26

6. Europamarathon
Zgorzelec-Goerlitz, 7 czerwca 2009 r.

1. Jacek Lenart (EDI Team Zgorzelec) 2:47:45
2. Maksym Salii (Lipsk) 2:55:14
3. Tomasz Rucnik (EDI Team Zgorzelec) 3:02:33
98. Zbigniew Kaczmarkiewicz 5:01:13

Battersea Park Race
Londyn, 13 czerwca 2009 r.
10 km

1. Chris Cooke 34:09
2. Knut Hegvold (Belgrave Harriers) 34:41
3. William Sweet(OUCCC) 34:50
79. Mariusz Kurzajczyk 43:38

3. Półmaraton Słowaka
Grodzisk Wlkp., 14 czerwca 2009 r.

1. Marcin Fehlau (Poznań) 1:07:31
2. Dariusz Kruczkowski (Szklarska Poręba) 1:07:42
3. Maciej Łucyk (Stołężyn) 1:11:14
160. Robert Rzepecki 1:36:09
212. Paweł Nowak 1:38:39
606. Piotr Banaś 1:57:39

17. Bieg Sokoła im. Jana Pawła II
Bukownica, 14 czerwca 2009 r.
ok. 10 km

1. Andrzej Krzyścin (Altom Gniezno) 34:00
2. Marcin Witkowski (Krotoszyn) 34:25
3. Piotr Taczka (Ostrów Wlkp.) 34:58
4. (2. M40) Ryszard Płochocki 35:12
12. (1. M16) Adrian Skrzypek 38:41
39. Mateusz Tomczak 45:24
54. Andrzej Wolniak 48:30

1. Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyk 2009
Elbląg, 20 czerwca 2009 r.
9,8 km

1. Cosmas Mutuku (Zawisza Bydgoszcz) 30:26
2. Paul Ngetich (Zawisza Bydgoszcz) 30:45
3. Bartosz Mazerski (Zantyr Sztum) 30:51
20. Damian Bugajny 38:04

Visegrad Maraton
Podoliniec-Rytro, 21 czerwca 2009 r.

1. Krzysztof Bartkiewicz (MaratonyPolskie.pl Team Toruń) 2:30:29
2. Jarosław Janicki 2:31:09 (Hermes Gryfino)
3. Oleksij Medencow (Ukraina) 2:34:15
53. Mirosław Antczak 3:28:45

29. Bieg Baryczan
Milicz, 21 czerwca 2009 r.
10 km

1. Radosław Kłeczek (Śląsk) Wrocław 30:41
2. Adam Draczyński (Grunwald Poznań) 30:42
3. Dariusz Kruczkowski (Szklarska Poręba) 31:31
12. Piotr Kęszka 38:30

Jogging de La Louviere
21 czerwca 2009 r.

20 km
1. Frederic Baras 1:05:49
2. Eddy Dupont 1:06:05
3. Fauzio Moroncini 1:09:27
4. (2. M40) Ryszard Płochocki 1:10:35
128. Piotr Banaś 1:38:27
10 km
1. Glen Heye 30:42
2. Lino Cordaro 30:50
3. Francois Vallee 30:54
Andrzej Wolniak 47:55
Czesław Fabiański 47:55

11. Rudzki Ultramaraton Mistrzostwa Polski w biegu 24H
Ruda Śląska, 27/28 czerwca 2009 r.

1. Waldemar Pędzich (ALKS KURP Ostrołęka) 230,921 km
2. August Jakubik (Pogoń Ruda Śląska) 223,555 km
3. Andrzej Urbaniak (Zawisza Bydgoszcz) 218,675
48. Mariusz Kurzajczyk 120,869 km
54. Janusz Banaś 101,798

3. Maraton Ostrowskim im. M. Jakowczyka
Ostrów Wielkopolski, 28 czerwca 2009 r.,

1. Piotr Taczka (Ostrów) 2:47:20
2. Ryszard Płochocki 2:51:54
3. Mariusz Ludwikiewicz (EDI-TEAM Zgorzelec) 3:04:13
31. Robert Rzepecki 3:44:11
47. Paweł Nowak 3:57:02
83. Andrzej Wolniak 4:34:20
97. Marek Frontczak 4:59:13
109. Piotr Maciejewski 6:03:00

Półmaraton
1. Michał Jarema AZS PWR Wrocław 1:25:50
2. Artur Widziński Maraton Ostrów 1:30:40
3. Jarosław Piechota Arturówek ŁodĽ 1:31:18
7. Damian Bugajny 1:38:12
17. Zdzisław Druciarek 1:48:44

19. Minimaraton Romana
Chrzan, 28 czerwca 2009 r.,
ok. 10 km

1. Paweł Ochal Bydgoszcz 30:54
2. Janusz Put Wrocław 32:23
3. Klaudiusz Kozłowski Altom Gniezno 32:36
20. (3. M30) Piotr Kęszka 37:42

Maraton 40 Jaremy
Chociszew, 4 lipca 2009 r.

1. Wacław Czuchwicki (Zbąszyń) 3:23:48
2. Mariusz Kurzajczyk 3:43:20
3. Grzegorz Grzeszczuk (Galeria Warszawa) 3:44:05
7. Andrzej Wolniak 4:23:12
8. Piotr Banaś 4:23:43

19. Bieg po Plaży
Jarosławiec, 5 lipca 2009 r.
15 km

1. Cosmas Kyeva (Zawisza Bydgoszcz) 50:01
2. Marcin Chabowski (Flota Gdynia) 50:19
3. Adam Draczyński (Grunwald Poznań) 50:53
39. Ryszard Płochocki 1:00:51

5. Ogólnopolski Bieg Charytatywny od Zmierzchu do Świtu
Kalisz, 10/11 lipca 2009 r.
7 h 19 min.

1. 70 Dariusz Kochanek Finisz Kalisz 78,7 km
2. 64 Zenon Radziejewski Kosynier Września 76,7 km
3. 15 Maciej Łątkowski Maniac Poznań 72,7 km
4. 28 Witold Sabanda Arturówek ŁódĽ 72,7 km
5. 32 Stanisław Giemza Bielsko-Biała 66,7 km
6. 45 Tomasz Krauze Piast Wrocław 65,3 km
7-11. 44 Łukasz Czyżykowski Wrocław 62,7 km
7-11. 36 Wojciech Grzeszczuk Warszawa 62,7 km
7-11. 53 Dariusz Stawski Arturówek ŁódĽ 62,7 km
7-11. 19 Zenon Talar Bols Oborniki 62,7 km
7-11. 16 Marcin Zieliński Opole 62,7 km
12. 10 Jolanta Wagner Warszawa 58,7 km
13. 3 Marek Frontczak Supermaraton 57,3 km
14. 18 Paweł Szymczak Maniac Poznań 56,7 km
15. 66 Dariusz Hurysz Brylant Kórnik 54,7 km
16. 29 Witold Ludwa Brylant Kórnik 51,9 km
17-20. 48 Józef Mika Brylant Kórnik 50,7 km
17-20. 50 Paweł Nowak Supermaraton 50,7 km
17-20. 6 Andrzej Plichta PUKS Ogrody Kalisz 50,7 km
17-20. 56 Marcin Wójtowicz Nike Team Plus Park Chorzowski Siemianowice Śląskie 50,7 km
21. 21 Tomasz Piekoszowski Żory 48,7 km
22. 54 Piotr Szukała Drużyna Szpiku Poznań 48,7 km
23-24. 47 Grażyna Piekoszowska Żory 46,7 km
23-24. 69 Przemysław Brożek Marynarka Wojenna Świnoujście 46,7 km
25. 13 Mariusz Kurzajczyk Supermaraton 44,7 km
26-38. 46 Mirosław Antczak Supermaraton 42,195 km
26-38. 5 Piotr Banaś Supermaraton 42,195 km
26-38. 41 Jerzy Bednarz Poznań 42,195 km
26-38. 37 Zdzisław Druciarek Supermaraton 42,195 km
26-38. 12 Czesław Fabiański Supermaraton 42,195 km
26-38. 51 Barbara Gil Sierpc 42,195 km
26-38. 43 Andrzej Karlak Galeria Warszawa 42,195 km
26-38. 7 Tomasz Kupczyk Kalisz 42,195 km
26-38. 23 Piotr Maciejewski Supermaraton 42,195 km
26-38. 67 Jacek Rembowski Łowicz 42,195 km
26-38. 22 Tadeusz Tomeczek Supermaraton 42,195 km
26-38. 59 Daniel Utrajczak Brylant Kórnik 42,195 km
26-38. 4 Andrzej Wolniak Supermaraton 42,195 km
39. 24 Łukasz Aksamit doliniarze.com Katowice 36,7 km
40. 1 Janusz Banaś Supermaraton 36 km
41-42. 14 Mariusz Mazurek Kalisz 30,7 km
41-42. 71 Łukasz Olszyna Kalisz 30,7 km
43-45. 65 Krzysztof Górny Finisz Kalisz 22,7 km
43-45. 63 Adam Rogacki Supermaraton 22,7 km
43-45. 57 Dariusz Żywiołowski Softon Opatówek 22,7 km
46-49. 9 Damian Bugajny Supermaraton 20,7 km
46-49. Paweł Lisowski 20,7
46-49. 20 Tadeusz Marcinkiewicz Piast Wrocław 20,7 km
46-49. 55 Łukasz Szewczyk Kalisz 20,7 km
50. 61 Jakub Rychlik Supermaraton 18,7 km
51. 8 Robert Lis Supermaraton 16,7 km
52. 58 Stanisław Paraczyński Kalisz 16 km
53-54. 11 Tomasz Ławniczak Maniac Poznań 14,7 km
53-54. 30 Karolina Rakieć Supermaraton 14,7 km
55. 39 Michał Sobieszkoda Kalisz.12,7 km
56-57. 2 Mariusz Wiśniewski Supermaraton 10,7 km
56-57. 31 Piotr Kęszka Supermaraton 10,7 km
58-59. 40 Jarema Dubiecki Arturówek ŁódĽ 6,7 km
58-59. 38. Ewa Sypczyńska Kalisz 6,7 km
60-66. 42. Przemysław Krómrej Biskupiec Pomorski 2,7 km
60-65. 72. Szymon Krómrej Biskupiec Pomorski 2,7 km
60-65. 34. Beata Michalak Kalisz 2,7 km
60-65. 35. Dawid Michalak Kalisz 2,7 km
60-65. 33. Magdalena Wiśniewska Kalisz 2,7 km
60-65. 68. Zuzanna Żywiołowska Opatówek 2,7 km

Grand Prix Ostrowa
Ostrów Wlkp., 11 lipca 2009 r.
6 km

1. Ryszard Płochocki 21:17
2. Krzysztof Perz (AZS AWF Wrocław) 21:22
3. Radosław Adamus (Maraton Ostrów) 21:24
8. (1 M1) Adrian Skrzypek 22:19
13. (1. M3) Damian Bugajny 23:38
41. Czesław Fabiański 29:58

Bieg o Złoty Kłos
Kołaczkowo, 12 lipca 2009 r.
ok. 10 km

1. Michał Kaczmarek (Grunwald Poznań) 31:51
2. Mykola Rudyk (Dinamo Vinhitca) 31:54
3. Dzimitrij Baranowskij (Dinamo Mińsk) 32:18
11. (1. M40) Ryszard Płochocki 34:55
37. Piotr Kęszka 37:50
53. Damian Bugajny 40:54
55. Waldemar Olszyna 40:58

14. Bieg ku Słońcu
Dźwirzyno, 25 lipca 2009 r.
ok. 10 km

1. Serhij Okseniuk (Ukraina) 29:52
2. Jan Białk (Wejherowo) 30:17
3. Jarosław Cichocki (Białogard) 31:44
103. Czesław Fabiański 51:18

5. Bieg pod Tysiącletnimi Dębami
Kazimierz Biskupi, 1 sierpnia 2009 r.
ok. 15 km

1. Ryszard Płochocki 55:41
2. Rafał Siupa 58:38
3. Krzysztof Tomaszewski (Geotermia Uniejów) 58:45
17. Damian Bugajny 1:09:29

1. Maraton Karkonoski
Szrenica-Śnieżka-Szrenica, 1 sierpnia 2009 r.

1. Jacek Lenart (Zgorzelec) 3:41:47
2. Marek Swoboda (Wałbrzych) 3:47:50
3. Mateusz Kłaczyński (Boguszów) 3:49:07
113. Mariusz Kurzajczyk 5:34:34
178. Piotr Maciejewski 7:00:05
179. Piotr Banaś 7:07:31

Grand Prix Ostrowa
Ostrów Wielkopolski, 8 sierpnia 2009 r.
ok. 6 km

1. Krzysztof Perz (AZS AWF Wrocław) 20:54
2. Ryszard Płochocki 21:07
3. Tomasz Napierała (Sana Kościan) 21:07
15. Damian Bugajny 23:19

4. Bieg Piastowski
Kalisz, 8 sierpnia 2009 r.
ok. 5 km

MężczyĽni
1 Piotr Taczka Ostrów Wielkopolski 16.46
2 Aron Przybył Finisz 16.53
3 Krzysztof Górny Finisz 17.00
4 Dariusz Cichorek Finisz 17.07
5 Dariusz Kochanek Finisz 17.30
6 Mariusz Mazurek 17.37
7 Piotr Kęszka Supermaraton 18.14
8 Piotr Miklas Finisz 18.27
9 Marcin Sakowski 18.53
10 Andrzej Baran Finisz 18.57
11 Daniel Olszyna Supermaraton 18.58
12 Wojciech Świniarski 19.03
13 Piotr Werner Maraton Turek 19.51
14 Marek WoĽniak Florian Chojnice 20.01
15 Dariusz Kujawa Supermaraton 20.35
16 Czesław Werner Florian 20.58
17 Marcin Dudek 21.53
18 Zdzisław Druciarek Supermaraton 22.23
19 Piotr Świniarski Finisz 22.42
20 Marek Frontczak Supermaraton 22.47
21 Andrzej Jabłoński Relaks 22.51
22 Sebastian Taczka Ostrów Wielkopolski 23.13
23 Andrzej Wolniak Supermaraton 23.23
24 Bartosz Kolański 23.54
25 Daniel Pilarski 23.56
26 Maciej Sergiel 24.03
27 Łukasz Szewczyk 24.07
28 Andrzej Bydałek 24.51
29 Piotr Maciejewski Supermaraton 24.58
30 Krzysztof Dziedzic Start 26.35
31 Krystian Kempsch 27.02
32 Krzysztof Łyskanowski WOPR Kalisz 28.07
33 Szymon Materliński 28.39
34 Tadeusz Tomeczek Supermaraton 28.44
35 Józef Kucner 36.51

Kobiety
1 Katarzyna Werner Finisz 20.07
2 Dorota WoĽniak Florian Chojnice 22.38
3 Justyna Kowalska 22.55
4 Sylwia Kapusta Florian Chojnice 31.48
5 Renata Zdun 35.18

do lat 15
1 Iwona Werner Maraton Turek 23.32 2 Szymon Walczak Gimnazjum Nr 3 w Kaliszu 24.36 3 Marek Pawlaczyk Szkoła Podstawowa Nr 15 w Kaliszu 33.35
Rolki
1 Stanisław Paraczyński Koło LOK Piekarz 15.54
2 Bogusz Machowicz KLZ Team Kalisz 16.24
3 Monika Holajda 17.36
4 Artur Majonek 25.21
5 Zofia Bydałek 26.07
6 Dominika Zdun 37.20

18. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Kobylin, 15 sierpnia 2009 r.

1. Marcin Fehlau (Świat Biegacza Poznań) 47:00
2. Radosław Kłeczek (Śląsk Wrocław) 47:07
3. Tomasz Sobczyk (LUKS Żurawina) 49:01
11. (3. M40) Ryszard Płochocki 52:54
96. Damian Bugajny 1:06:55

15. Maraton Solidarności
Gdynia-Sopot-Gdańsk, 15 sierpnia 2009 r.

1. Karol Rzeszewicz (Zantyr Sztum) 2:20:22 rekord trasy
2. Wiktor Starudubcew (Lwów) 2:21:02
3. Przemysław Rojewski (Wakoz Luzino) 2:21:45
125. Mirosław Antczak 3:35:45
127. Paweł Nowak 3:35:33 r.ż.
152. Robert Rzepecki 3:40:50
232. Mariusz Kurzajczyk 3:53:27
292. Marek Frontczak 4:00:16
320. Andrzej Wolniak 4:08:52
388. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:23:48

3. Kaliska Fiesta Biegowa
Kościelna Wieś, 22 sierpnia 2009 r.
6 h

1. Janusz Banaś 61 km
2. Marek Frontczak 50 km
3. Paweł Nowak 42,2 km
4. Mariusz Kurzajczyk 37 km
5. Robert Rzepecki 31 km
6. Damian Bugajny 27 km
7. Zdzisław Druciark 24 km
8. Tadeusz Tomeczek 21,1
Piotr Maciejewski 21,1
10. Karolina Rakieć 16 km
11. Piotr Kęszka 8 km
12. Piotr Banaś 7 km
Mariusz Wiśniewski 7 km

1. Świdnicki Bieg Dekoria
Świdnica, 29 sierpnia 2009 r.
15 km

1. Dariusz Kruczkowski (Szklarska Poręba) 47:22
2. Grzegorz Sobczyk (Środa Śląska) 47:26
3. Krzysztof Bartkiewicz (MaratonyPolskieTeam.pl Toruń) 47:28
21. Ryszard Płochocki 53:34
27. (1. K) Wioletta Uryga (Kluczbrok) 54:42
30. (2. K) Wioletta Kryza (Efekt Warma) 55:21
32. (3. K) Małgorzata Sobańska (MGOKSiR Korfantów) 55:29
45. (1. K30) Karolina Rakieć 58:24
51. Paweł Bartczak 59:12 (r.ż.)
92. Damian Bugajny 1:02:41 (r.ż.)
102. Mirosław Antczak 1:03:12
141. Mariusz Kurzajczyk 1:06:44

27. Bieg Kazimierzowski
Pyzdry, 30 sierpnia 2009 r.
ok. 10 km

1. Tomasz Szymkowiak (Orkan Września) 28:17
2. Michał Kaczmarek (Grunwald Poznań) 28:19
3. Marcin Fehlau (Świat Biegacza Poznań) 28:30
27. Piotr Kęszka 36:10
39. Dariusz Kujawa 37:50
73. Robert Rzepecki 41:07
77. Paweł Nowak 41:32
87. Marek Frontczak 42:39
121. Piotr Maciejewski 48:42
122. Czesław Fabiański 48:42
126. Tadeusz Tomeczek 50:06

30. Internationaler Usedom Marathon
Świnoujście-Wolgast, 5 września 2009 r.

1. Jarosław Janicki (Gryfino) 2:39:45
2. Dariusz Cichorek (Finisz Kalisz) 2:46:11
3. Sven Droessmar (Niemcy) 2:49:37
71. Mariusz Kurzajczyk 3:39:28
127. Marek Frontczak 3:55:08
149. Andrzej Wolniak 3:59:43
216. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:36:14
237. Piotr Maciejewski 4:50:13

19. Internationaler Usedom Halbmarathon
Wolgast, 5 września 2009 r.
1. Rusłan Kandyba (Ukraina) 1:11:00
2. Maciej Łucyk (Stołężyn) 1:13:46
3. Grzegorz Maczyński (Kolejarz Bydgoszcz) 1:14:33
10. (1. K) Carmen Sievert (Niemcy) 1:21:02
19. (2. K) Karolina Rakieć 1:25:53
261. Tadeusz Tomeczek 2:07:54

19. Bieg Solidarności
Wrocław, 5 września 2009 r.
5,2 km

1. Wojciech Kowalski (Śląsk Wrocław) 15:36
2. Kamil Kędzierski (Nysa Biega) 15:42
3. Tomasz Sobczyk (Żórawina) 15:45
67. Damian Bugajny 19:41

19. Międzynarodowy Półmaraton Philipsa
Piła, 6 września 2009 r.

1. Boniface Nduva (Zawisza Bydgoszcz) 01:03:34
2. Kyeva Cosmas (Zawisza Bydgoszcz) 01:04:00
3. (1. MP) Mariusz Giżyński (Sporting Międzyzdroje) 01:04:21
4. (2. MP) Michał Smalec (Podlasie Białystok) 01:04:41
5. (3. MP) Arkadiusz Sowa (Grunwald Poznań) 01:04:50
340. Paweł Nowak 01:33:31
422. Robert Rzepecki 01:36:10
1396. Czesław Fabiański 02:12:14

16. Ogólnopolski Bieg o Memoriał Mariana Śmigielskiego
Mogilno, 13 września 2009 r.
10 km

1. Cosmas Kyeva (Zawisza Bydgoszcz) 30:38
2. Kamil Sieracki (Zawisza Bydgoszcz) 31:05
3. Tomasz Szymkowiak (Orkan Września) 31:28
15. Ryszard Płochocki 35:07
34. (1. K) Anna Kordus (Olimpia Poznań) 37:17
35. (2. K) Karolina Rakieć 37:28
40. Piotr Kęszka 38:37 (rekord życiowy)
46. (2. M16) Adrian Skrzypek 39:22
59. Damian Bugajny 40:42
126. Marek Frontczak 45:51
137. Mateusz Tomczak 46:41

27. HASCO-LEK Wrocław Maraton
13 września 2009 r.

1. Julius Kilimo Kipkoir (Kenia) 2:16:59
2. Wilfred Cheserek (Kenia) 2:18:31
3. Salo Taras (Lwów) 2:19:13
173. Jerzy Wyka 3:16:21
259. Dariusz Kujawa 3:24:45 (rekord życiowy)
306. Paweł Nowak 3:28:04 (r.ż.)
621. Mariusz Kurzajczyk 3:45:26
622. Mirosław Antczak 3:45:25
704. Robert Rzepecki 3:50:08
894. Andrzej Wolniak 3:58:15
1197. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:18:10

1. Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice
19 września 2009 r.
ok. 10 km

1. Ryszard Płochocki 32:26
2. Piotr Taczka (Ostrów Wlkp.) 32:32
3. Rafał Czarnojańczyk Maraton Ostrów Wlkp. 34:57
9. (1. M16) Adrian Skrzypek 37:05
14. (2. M30) Damian Bugajny 37:55
17. Mirosław Antczak 38:54
28. Mariusz Kurzajczyk 41:00
44. Marek Frontczak 43:42

32. Bieg Lechitów
Ostrów Lednicki-Gniezno, 19 września 2009 r.
21,0975 km

1. Klaudiusz Kozłowski (Altom Gniezno) 1:14:30
2. Grzegorz Dorszyński (Człuchów) 1:15:34
3. Dariusz Cichorek (Finisz Kalisz) 1:16:25
32. (1. K) Karolina Rakieć 1:27:10
33. (2. K) Agnieszka Golak (Śrem) 1:27:32
34. Paweł Bartczak 1:27:45
420. Czesław Fabiański 2:05:05

Mistrzostwa Polski lekarzy w półmaratonie
1. Paweł Paliga (Maniac Poznań) 1:25:17
2. Paweł Bartczak 1:27:45
3. Andrzej Kierznowski (Kołobrzeg) 1:30:56

3. Bieg Kościuszki
20 września 2009 r.
ok. 5 km

1. Damian Żubrowski (PWSZ Kalisz) 14:35
2. Błażej Wytwer (PWSZ Kalisz) 14:36
3. Aron Przybył (Finisz Kalisz) 15:08
4. Piotr Kęszka 16:00
7. Damian Bugajny 17:27
9. Dariusz Kujawa 18:07
17. Marek Frontczak 19:32
Mariusz Kurzajczyk 19:32
23. Adam Rogacki 22:04
24. Czesław Fabiański 22:24
25. Robert Lis 22:50

Kobiety
1. Karolina Rakieć 17:45
2. Katarzyna Chwiałkowska (KTW Kalisz) 19:08

Bieg uczniów szkół ponadgimnazjalnych
1. Adrian Skrzypek

31. Maraton Warszawski
27 września 2009 r.

1. Teshome Gelane Etanya (Etiopia) 2:12:03
2. Adam Draczyński (Grunwald Poznań) 2:12:56
3. Mariusz Giżyński (Sporting Międzyzdroje) 2:17:15
19. (1. K) Anastazja Padalinskaja (Białoruś) 2:44:55
342. (2. Dziennikarze) Mariusz Kurzajczyk 3:26:31 netto (3:26:50 brutto)
396. Paweł Nowak 3:28:48 (3:29:08)
685. Robert Rzepecki 3:41:02 (3:41:22)
686. Mirosław Antczak 3:39:44 (3:41:22)
855. Marek Frontczak 3:46:23 (3:47:13)
1799. Damian Bugajny 4:20:40 (4:21:00)
2266. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:37:04 (4:38:46)
2691. Jerzy Wyka 4:57:23 (4:59:52)

Grand Prix Ostrowa Wielkopolskiego
3 października 2009 r.
ok. 6 km

1. Rene Stoeckert (TSV Ostheim Niemcy) 20:30
2. Piotr Taczka (Ostrów) 21:09
3. Ryszard Płochocki 21:17

29. Międzynarodowy Bieg Ptolemeusza
Kalisz, 4 października 2009 r.
ok. 10 km

1. Wadim Słobodeniuk (Równe) 29:58
2. Radosław Kłeczek (Śląsk Wrocław) 30:05
3. Igor Teterukow (Grodno) 30:09
14. (1. M40) Ryszard Płochocki 34:57
16. (1. K) Julia Ignatowa (Odessa) 35:08
17. (2. K) Olga Ochal (Bydgoszcz) 35:08
19. (3. K) Agnieszka Janasiak (Olimpia Poznań) 35:28
26. Karolina Rakieć 37:04
30. Adrian Skrzypek 37:28
34. Piotr Kęszka 38:27
37. Paweł Bartczak 38:53
56. Mariusz Kurzajczyk 42:02
67. Paweł Nowak 43:39
81. Marek Frontczak 45:22
86. Piotr Banaś 45:46
98. Zdzisław Druciarek 46:56
107. Jakub Bartczak (debiut) 48:00
115. Andrzej Wolniak 48:54
126. Czesław Fabiański 51:08
134. Tadeusz Tomeczek 52:46
144. Robert Lis 55:06

Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki
4 października 2009 r.
24H

1. Wojciech Pismenko (Świdwin) 225,8297 km
2. Waldemar Pędzich (Ostrołęka) 218,48760 km
3. August Jakubik (Ruda Śląska) 204,18485 km
24. Janusz Banaś 139,58930 km

3. Bieg Winiarski
Kalisz, 9 października 2009 r.
4 km

1. Adrian Skrzypek
2. Julian Kędzierski
3. Tomasz Paś

Ogólnopolski Bieg Maltański
Poznań, 10 października 2009 r.
5,4 km

1. Maciej Łucyk (Intersport Team Poznań) 17:15
2. Hubert Lechniak (Buk) 17:50
3. Maciej Twór (Mokasyn Płoty) 17:50
6. (1. K) Karolina Rakieć 19:05

10. Poznań Maraton
11 października 2009 r.

1. Samson Kimeli Chebii (Kenia) 2:19:14
2. Abraham Yilma Belete (Kenia) 2:21:57
3. Frimin Kiplagat Kiphoge (Kenia) 2:22:56
233. Paweł Bartczak 3:08:58
532. Mirosław Antczak 3:21:30
557. Mariusz Kurzajczyk 3:24:49
649. Marek Wojtas 3:27:03
682. Paweł Nowak 3:28:15
976. Daniel Olszyna 3:37:43
1215. Marek Frontczak 3:44:02
1707. Robert Rzepecki 3:55:41
1938. Andrzej Wolniak 3:59:02
2452. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:15:24
2684. Piotr Banaś 4:20:49
3068. Czesław Fabiański 4:31:21 (r.ż.)
3958. Jerzy Wyka 5:41:26

Konkurs na ostatnie 195 metrów:
1. Marcin Soszka (London 2102 Team) 29 s
2. Jerzy Wyka 29 s
3. Rafał Linder (Rybnik) 30 s

3. Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez Wodę
Uniejów, 18 października 2009 r.
ok. 10 km

1. Michał Kaczmarek (Grunwald Poznań) 30:15
2. Sebastian Kosęda (AZS AWF Warszawa) 32:56
3. Jan Wróblewski (Entre.pl Team Warszawa) 32:58
10. (1. M40) Ryszard Płochocki 34:32
31. (2. M18) Adrian Skrzypek 37:10
40. Piotr Kęszka 38:01
80. Damian Bugajny 40:37
98. Mariusz Kurzajczyk 41:43
112. Paweł Nowak 42:47
162. Marek Frontczak 45:05
183. Mateusz Tomczak 45:42
192. Andrzej Wolniak 46:17
194. Piotr Banaś 46:23
293. Czesław Fabiański 51:20

25. Supermaraton Kalisia
Stawiszyn-Blizanów, 24 października 2009 r.
100 km

M-ce Nr Nazwisko Imię Klub M-ść Kraj Rok ur. Kat. M-ce w kat. Czas brutto

1 116 Szymandera Paweł Truchcik Łubianka Toruń POL 1973 M35 1 – 07:17:24
2 155 Glyva Evgenij SK Kovel Mala Pavlivk UKR 1983 M20 1 – 07:18:40
3 201 Baran Andrzej Finisz Kalisz Kalisz POL 1967 M40 1 – 07:27:31
4 203 Cichorek Dariusz Finisz Kalisz Kalisz POL 1972 M35 2 – 07:42:42
5 206 Guzowski Dariusz ULKS Talex-Borysław Borzytuchom POL 1969 M40 2 – 07:49:06
6 214 Sieja Marcin Agros Żary Żagań POL 1962 M45 1 – 08:03:21
7 59 Zawadzak Zbigniew ENTRE.PL Team Mysiad Mysiadło POL 1962 M45 2 – 08:38:10
8 154 Nowosielski Łukasz Józefów POL 1982 M20 2 – 08:44:54
9 50 Radziejewski Zenon Kosynier Września Września POL 1961 M45 3 – 08:50:21
10 121 Sawicki Piotr 9KDB Żniwiarz?44 Warszawa POL 1974 M35 3 – 08:56:59
11 65 Szwedek Zbigniew AZS AWF Gorzów Gorzów Wlkp. POL 1963 M45 4 – 08:58:34
12 15 Burek Andrzej MaratonyPolskie.pl T Szczecin POL 1952 M55 1 – 09:01:09
13 216 Stefański Marian Pogoń Ruda Śląska Ruda Śląska POL 1965 M40 3 – 09:03:14
14 134 Kotlarz Paweł Byledobiec Anin Warszawa POL 1977 M30 1 – 09:03:28
15 122 Szrajner Piotr Entre.pl Team Warsza Warszawa POL 1974 M35 4 – 09:05:13
16 137 Pakuła Paweł PK4.pl Team Wisznice Wisznice POL 1977 M30 2 – 09:11:34
17 115 Szostak Mariusz JW. 1328 Aleksandrów POL 1973 M35 5 – 09:16:36
18 124 Wiercioch Piotr Wągrowiec POL 1974 M35 6 – 09:17:58
19 180 Stępień Zenon KKL Kielce Kielce POL 1963 M45 5 – 09:21:13
20 141 Lisiecki Bartosz Poznań POL 1978 M30 3 – 09:24:00
21 159 Zawilski Leszek Poznań POL 1984 M20 3 – 09:24:00
21 69 Rzechuła Sławomir Bielsko-Biał POL 1964 M45 6 – 09:24:00
23 91 Bartczak Paweł Supermaraton Kalisz Godziesze Ma POL 1970 M35 7 – 09:29:17
24 110 Zieliński Marcin Opole POL 1972 M35 8 – 09:29:18
25 212 Olbryś Stanisław Pimar Legionowo Legionowo POL 1960 M45 7 – 09:30:02
26 129 Kuliński Tomasz doliniarza.com Katow Katowice POL 1975 M30 4 – 09:32:17
27 117 Szynal Paweł Olymp Błonie Błonie POL 1973 M35 9 – 09:34:45
28 84 Schmidt Jacek JW 1640 Koszalin Szczecin POL 1968 M40 4 – 09:35:03
29 162 Żukowska Iwona Kosynier Września Środa Wlkp. POL 1986 K20 1 – 09:36:46
30 83 Strykowski Jarosław Drużyna Szpiku Pozna Poznań POL 1967 M40 5 – 09:39:56
31 38 Kułakowski Marek Podkowa Leśn POL 1959 M50 1 – 09:40:34
32 11 Giemza Stanisław Drużyna Szpiku Bielsko-Biał POL 1951 M55 2 – 09:43:00
33 18 Talar Zenon Bols Oborniki Oborniki POL 1953 M55 3 – 09:45:43
34 64 Rzeszótko Leszek Bielsko-Biał POL 1963 M45 8 – 09:46:09
35 204 Dziekoński Tadeusz Juvenia Białystok Białystok POL 1950 M55 4 – 09:48:43
36 25 Krajewski Sławomir doliniarze.com Katowice POL 1956 M50 2 – 09:49:53
37 102 Derda Robert TT Szczecin Szczecin POL 1972 M35 10 – 09:50:50
37 161 Niwińska Aleksandra Chojnów POL 1986 K20 2 – 09:50:50
39 145 Prokopczuk Adam TT Szczecin Szczecin POL 1979 M30 5 – 09:50:52
40 80 Kurkiewicz Sławomir doliniarze.com Katow Katowice POL 1967 M40 6 – 09:53:40
40 167 Majcher Paweł Pędzewo POL 1973 M35 11 – 09:53:40
42 208 Kujawiński Artur Maniac Poznań Poznań POL 1976 M30 6 – 09:55:31
43 77 Wołoszyn Ryszard Klingspor Bielsko-Biał POL 1966 M40 7 – 09:56:12
44 57 Stołowska Aurelia KB TP Elbląg Elbląg POL 1962 K45 1 – 09:58:00
45 140 Grodecki Sebastian Chocianów POL 1978 M30 7 – 10:05:20
46 55 Lipiński Krzysztof Maniac Poznań Koziegłowy POL 1962 M45 9 – 10:06:49
47 44 Wira Mirosław Piast Wrocław Wrocław POL 1959 M50 3 – 10:08:19
48 169 Mizera Agnieszka Wrocław POL 1969 K40 1 – 10:11:51
49 58 Wilk Jarosław Warszawa POL 1962 M45 10 – 10:13:13
50 82 Oszast Grzegorz Piast Wrocław Wrocław POL 1967 M40 8 – 10:16:56
51 28 Ćwiertnia Krzysztof Pędziwiatr Gliwice Busko-Zdrój POL 1957 M50 4 – 10:20:22
52 113 Sabanda Witold Arturówek ŁódĽ ŁódĽ POL 1973 M35 12 – 10:21:39
53 202 Chełmiński Piotr Nadwiślanin Chełmno Chełmno POL 1964 M45 11 – 10:21:52
54 210 Młynarska Mariola Meta Lubliniec Pajęczno POL 1971 K35 1 – 10:22:16
55 153 Maciejewski Krzysztof Krotoszyn POL 1982 M20 4 – 10:22:20
56 53 Szpak Damian doliniarze.com Tychy Tychy POL 1961 M45 12 – 10:26:36
56 182 Przemysław Kupidura POL 1977 M30 8 – 10:26:36
58 152 Czyżykowski Łukasz Wrocław POL 1982 M20 5 – 10:27:15
59 61 Kwiatkowski Ryszard Naprzód Gaz Olsztyn Olsztyn POL 1963 M45 13 – 10:29:10
60 47 Janeczek Wiesław LZS Trębaczew Działoszyn POL 1961 M45 14 – 10:29:37
61 68 Pilarz-Małkiewicz Danuta Piast Wrocław Wrocław POL 1964 K45 2 – 10:32:10
62 75 Torłop PrzemysławGrupa Trójmiasto Gda Gdańsk POL 1966 M40 9 – 10:35:57
63 99 Rembek Michał Warszawski Żółwik Warszawa POL 1971 M35 13 – 10:42:12
64 123 Szymczak Paweł Maniac Poznań Swarzędz POL 1974 M35 14 – 10:43:04
65 39 Mielnik Andrzej Truchtacz Mysłowice Dąbrowa-Górn POL 1959 M50 5 – 10:45:13
66 36 Barański Grzegorz Bydgoszcz POL 1959 M50 6 – 10:48:11
67 173 Gawor Zbigniew Dystans Kraków Kraków POL 1958 M50 7 – 10:50:00
68 138 Borowicz Łukasz Zabiegani Częstochow Sosnowiec POL 1978 M30 9 – 10:53:32
69 13 Banasiak Alicja Beskidek Bielsko-Bia Bielsko-Biał POL 1952 K55 1 – 10:53:49
70 16 Frontczak Marek Supermaraton Kalisz Kalisz POL 1952 M55 5 – 10:56:28
71 49 Oskierko Roman Lubsko POL 1961 M45 15 – 11:01:15
72 131 Cały Sławomir Opole POL 1976 M30 10 – 11:03:26
73 24 Kozłowska Danuta Kubuś Sierpc Sierpc POL 1955 K50 1 – 11:03:55
74 105 Steczkowski Paweł Warszawa POL 1972 M35 15 – 11:06:46
75 118 Żelichowski Artur Zadyszka Oświęcim Kęty POL 1973 M35 16 – 11:06:46
75 46 Grzeszczuk Wojciech Warszawa POL 1961 M45 16 – 11:06:46
77 211 Muzyczyszyn Leszek Sambor Tczew Warszawa POL 1975 M30 11 – 11:06:47
78 12 Kacprowski Tadeusz Warszawa POL 1951 M55 6 – 11:08:55
79 30 Nowak-LewandowskaBarbara Kosynier Września Murzynowo Ko POL 1957 K50 2 – 11:11:01
80 32 Rusek Stanisław Drużyna Szpiku Pozna Poznań POL 1957 M50 8 – 11:21:09
81 54 Komór Wiesław Wrocław POL 1962 M45 17 – 11:22:46
82 76 Witas Miras doliniarza.com Mysło Mysłowice POL 1966 M40 10 – 11:23:03
83 29 Grzybowski Krzysztof Amator Gorzów Gorzów Wlkp. POL 1957 M50 9 – 11:28:00
84 171 Czechorowski Piotr Szklarska Po POL 1972 M35 17 – 11:31:34
85 27 Bobryk Zenon PCK Łosice Łosice POL 1957 M50 10 – 11:31:59
86 79 Krauze Tomasz Piast Wrocław Wrocław POL 1967 M40 11 – 11:35:01
87 40 Nowak Paweł Supermaraton Kalisz Kalisz POL 1959 M50 11 – 11:36:26
88 97 Czeredecki Grzegorz Brzeski KB Maratończ Brzeg POL 1971 M35 18 – 11:36:54
89 158 Horała Piotr Wrocławskie Krasnale Wrocław POL 1984 M20 6 – 11:41:28
89 119 Borowska Sylwia Warszawa POL 1974 K35 2 – 11:41:28
91 21 Wolniak Andrzej Supermaraton Kalisz Kalisz POL 1954 M55 7 – 11:52:17
92 45 Szablicki Aleksy Meta Lubliniec Katowice POL 1960 M45 18 – 11:52:52
93 133 Mularczyk Marcin Biegacz Nowosolna ŁódĽ POL 1976 M30 12 – 11:55:06
94 19 Kopcewicz Henryk Crown Goleniów Goleniów POL 1954 M55 8 – 11:56:56
95 31 Obstarczyk Andrzej Zadyszka Oświęcim Oświęcim POL 1957 M50 12 – 11:59:07
96 172 Zaworski Jacek Poznań POL 1965 M40 12 – 12:01:10
97 148 Jarzębowski Grzegorz Włocławek POL 1981 M20 7 – 12:08:01
98 126 Grabsztunowicz Robert TT Szczecin Szczecin POL 1975 M30 13 – 12:22:00
99 100 Sulima Robert Grupa Trójmiasto Gda Gdańsk POL 1971 M35 19 – 12:27:10
100 26 Banaś Piotr Supermaraton Kalisz Kalisz POL 1957 M50 13 – 12:27:11
101 112 Krzyżanowski Maciej Arturówek ŁódĽ ŁódĽ POL 1973 M35 20 – 12:40:57
101 17 Stawiarz January Poznań POL 1953 M55 9 – 12:40:57
103 42 Tęcza Tomasz Zabiegani Częstochow Częstochowa POL 1959 M50 14 – 12:41:24
104 52 Stołowski Piotr Amator Elbląg Elbląg POL 1961 M45 19 – 12:44:55
105 81 Mocarski Dariusz Gdynia POL 1967 M40 13 – 12:45:01
106 108 Waligórski Tomasz Gdynia POL 1972 M35 21 – 12:47:37
107 107 Sztubecki Michał Warszawa POL 1972 M35 22 – 12:49:59
108 9 Kasierska Ewa Drużyna Szpiku Pozna Poznań POL 1948 K60 1 – 12:51:33
109 51 Sala Mieczysław KB TP Jelenia Góra Jelenia Góra POL 1961 M45 20 – 12:53:12
110 74 Karlak Andrzej Galeria Wraszawa Warszawa POL 1966 M40 14 – 13:17:03

47. Międzynarodowy Bieg Niepodległości
Ostrów Wlkp., 25 października 2009 r.
ok. 10 km

1. Radosław Kłeczek (Śląsk Wrocław) 31:11
2. Anton Potosky (Ukraina) 31:19
3. Dariusz Kruczkowski (Szklarska Poręba_ 31:19
11. (2. M40) Ryszard Płochocki 34:21
38. Adrian Skrzypek 38:19
59. Damian Bugajny 41:03
216. Piotr Macierjewski 55:49
217. Tadeusz Tomeczek 55:50

29. Bieg Warciański
Koło, 25 paĽdziernika 2009 r.
10 km

1. Witalij Szafar (Ukraina) 28:59,51
2. Michał Kaczmarek (Grunwald Poznań) 29:05,88
3. Artur Kozłowski (MOS Sieradz) 29:37,67
15. (1. K) Marzena Kłuczyńska (AZS Poznań) 34:11,11
16. (2. K) Małgorzata Sobańska (Korfantów) 34:25,07
18. (3. K) Aleksandra Jawor (Częstochowa) 34:53,48
25. (1. K30) Karolina Rakieć 35:36,27

5. Międzynarodowy Półmaraton Kościański im. Florkowskiego
Kościan, 8 listopada 2009 r.

21,0975 km
1. Mychajło Iweruk (Ukraina) 1:04:47
2. Michał Kaczmarek (Grunwald Poznań) 1:04:52
3. Wasyl Matwijczuk (Ukraina) 1:05:06

354. Piotr Banaś 1:50:20

7 km
1. Serhij Okseniuk (Dinamo, Ukraina) 21:37 2. Siergiej Marczuk (SK Kovel, Ukraina) 21:56
3. Martynas Stanys (Stadija, Litwa) 22:02
15. (1. K) Agnieszka Jerzyk (64-sto Leszno) 24:58
16. (2. K) Tatiana Gamera Szmyrk (Ukraina) 25:04
18. (3. K) Karolina Rakieć 25:10

21. Bieg Niepodległości
Warszawa, 11 listopada 2009 r.
10 km

1. Rafał Wójcik (Kielce) 30:27
2. Michał Smalec (Białystok) 30:42
3. Kamil Poczwardowski (Szczutowo) 30:53
85. Piotr Kęszka 38:56 (netto 38:52)

13. Bełchatowska Piętnastka
Bełchatów, 21 listopada 2009 r.
ok. 15 km

1. Michał Kaczmarek (Grunwald Poznań) 45:13
2. Igor Olefirenko (Ukraina) 47:34
3. Anton Pototskij (Ukraina) 47:40
113. Marek Frontczak 1:11:18
136. Andrzej Frątczak 1:15:04

7. Półmaraton Świętych Mikołajów
Toruń, 6 grudnia 2009 r.
ok. 21,1 km

1. Błażej Brzeziński (Bydgoszcz) 1:08,39
2. Krzysztof Bartkiewicz (Toruń) 1:12,41
3. Andrzej Krzyścin (Altom Gniezno) 1:14,20
283. Paweł Nowak 1:40:06 (netto)
856. Piotr Banaś 1:57:04
1160. Czesław Fabiański 2:09:15

Bieg o Grand Prix Supermaratonu Zima 2009/10 – Półmaraton
Kościelna Wieś, 13 grudnia 2009 r.

1. Karolina Rakieć 1.43.04
Rysiu Płochocki 1.43.04
3. Damian Bugajny 1.43.54
4. Mirek Antczak 1.44.43
5. Robert Rzepecki 1.46.54
6. Marek Frontczak 1.46.55
7. Mariusz Kurzajczyk 1.50.19
Piotr Kęszka 1.50.19
Zdzisiu Druciarek 1.50.19
10.Andrzej Jabłoński 1.53.22 (PK)
11.Mariusz Wiśniewski 2.00.08
12.Czesiu Fabiański 2.03.36
Piotr Banaś 2.03.36
14.Piotr Maciejewski 2.06.47
Tadziu Tomeczek 2.06.47
16.Andrzej Wolniak 14km
17.Ania Grzesiak 10km (PK)
Jakub Piorun 10km (PK)

5. Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu
Kalisz, 18/19 grudnia 2009 r.
16:15 h

1. 30 Zenon Radziejewski Kosynier Września 127
2. 66 Stanisław Giemza Drużyna Szpiku Bielsko-Biała 122
3. 9 Zenon Talar Bols Oborniki 118
4. 5 Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 110
5. 1 Wojciech Grzeszczuk Warszawa 100
6. 46 Eligiusz Hlubek Rybnik 72
6. 45 Grażyna Piekoszowska Żory 72
8. 18 Jarosław Strykowski Drużyna Szpiku Poznań 70
8. 67 Mariusz Wrażka Hermes Gryfino 70
8. 11 Radosław Ertel MaratonyPolskie Team 70
11. 53 Jarema Dubiecki Arturówek ŁódĽ 64
12. 50 Krzysztof Krok Muszyna 58
13. 32 Paweł Nowak Supermaraton Kalisz 56
14. 34 Przemysław Brożek Brylant Kórnik 54
15. 77 Janusz Grzegorek Kosynier Września 52
15. 56 Danuta Pilarz-Małkiewicz Piast Wrocław 52
17. 10 Marcin Zieliński Opole 50
17. 54 Marek Bota Leszno 50
17. 14 Tadeusz Tomeczek Supermaraton Kalisz 50
20. 13 Mariusz Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 46
21. 24 Łukasz Aksamit doliniarze.com Katowice 44
21. 8 Jerzy Bednarz Poznań 44
21. 44 Tomasz Piekoszowski Żory 44
21. 68 Daniel Utrajczak Brylant Kórnik 44
25. 61 Katarzyna Werner Finisz Kalisz 42,195
25. 58 Czesław Werner Florian Chojnice 42,195
25. 4 Tomasz Kupczyk Kalisz 42,195
25. 74 Witold Olejniczak Maraton Ostrów 42,195
25. 75 Marian Zielonka Maraton Ostrów 42,195
25. 76 Krzysztof Florczak Maraton Ostrów 42,195
25. 15 Mirosław Antczak Supermaraton Kalisz 42,195
25. 40 Zdzisław Druciarek Supermaraton Kalisz 42,195
33. 27 Filip Zelazny Rada Miejska Kalisz 36
34. 17 Marusz Mazurek Kalisz 34
35. 78 Artur Rogaliński Kosynier Września 30
35. 36 Aleksy Szablicki Meta Lubliniec 30
35. 19 Piotr Knop Olimpia Wola Załężna 30
38. 39 Janusz Banaś Supermaraton Kalisz 28
39. 21 Przemysław Górny Kalisz 26
39. 26 Andrzej Plichta Ogrody Kalisz 26
39. 12 Damian Bugajny Supermaraton Kalisz 26
39. 41 Czesław Fabiański Supermaraton Kalisz 26
43. 60 Sylwia Kapusta Florian Chojnice 24
43. 59 Ewa Wieczorkiewicz Malanów 24
43. 62 Piotr Werner Maraton Turek 24
46. 79 Robert Werner Maraton Turek 22
46. 81 Liwio Szumała Supermaraton Kalisz 22
48. 28 Michał Sobieszkoda Kalisz 21
48. 47 Maciej Cieplik Poznań 21
48. 48 Marcin Elias Poznań 21
51. 2 Piotr Banaś Supermaraton Kalisz 20
51. 3 Mariusz Wiśniewski Supermaraton Kalisz 20
51. 16 Karolina Rakieć Supermaraton Kalisz 20
54. 33 Andrzej Wolniak Supermaraton Kalisz 18
55. 80 Dariusz Kujawa Supermaraton Kalisz 16
56. 72 Piotr Rusek Szczejkowice 14
57. 42 Daniel Aleksandrzak Kościelna Wieś 12
58. 7 Robert Lis Supermaraton Kalisz 10
58. 35 Piotr Maciejewski Supermaraton Kalisz 10
60. 51 Jakub Mikołajewski Kalisz 6
60. 52 Mieczysław Mikołajewski Kalisz 6
62. 82 Iwona Werner Celestyny 4
62. 57 Mikołaj Aleksandrzak Kościelna Wieś 4
64. 37 Adam Rogacki Supermaraton Kalisz 2

25. Uliczny Bieg Sylwestrowy
Trzebnica, 31 grudnia 2009 r.
10 km

1. Arkadiusz Gardzielewski (śląsk Wrocław) 30:48
2. Tomasz Szymkowiak (Orkan Września) 30:58
3. Radosław Popławski (Grunwald Poznań) 31:21
171. Jerzy Wyka 42:10
341. Robert Rzepecki 48:22
375. Marek Frontczak 49:10
395. Andrzej Wolniak 49:45