Wyniki naszych zawodników z poszczególnych imprez w roku 2010

4. Śląski Maraton Noworoczny Cyborg – Chorzów, 1 stycznia 2010 r.

1. Ireneusz Czapiga (Świętochłowice) 3:04:24 2. Marcin Wójtowicz 3:27:00 Nike Team Plus Park Chorzowski Siemianowice Śląskie
3. Ireneusz Krzon 3:31:57 (Ruda Śląska)
19. Jerzy Wyka 4:37:33

4 okrążenia ? 24.795 m
38. Magdalena Raczyńska 2:13:30

5. Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Mogilno, 3 stycznia 2010 r.
10 km

1. Błażej Brzeziński (Hotel Brzoza MICS Bydgoszcz) 32:10
2. Krzysztof Bartkiewicz (Maratony Polskie.Pl TEAM Toruń) 33:08
3. Kamil Sieracki (Zawisza Bydgoszcz) 35:49
102. Marek Frontczak 47:59

Dwumaraton Bydgoski – Bydgoszcz, 16 stycznia 2010 r.

1. Jerzy Wyka 3:09:14
2. Andrzej Cechmann (Gdynia) 3:11:49
3. Mariusz Szostak (JW 1328 Aleksandrów Kujawski) 3:13:21

Zimowe Grand Prix Supermaratonu – Kalisz, 17 stycznia 2010 r.
5 km

1. Ryszard Płochocki 21:48
2. Piotr Kęszka 21:50
3. Damian Bugajny 23:28
4. Mariusz Kurzajczyk 23:59
5. Karolina Rakieć 24:45
6. Robert Rzepecki 25:19
7. Marek Frontczak 25:45
8. Zdzisław Druciarek 26:17
9. Andrzej Wolniak 27:42
10. Piotr Maciejewski 28:24
11. Mariusz Wiśniewski 28:35
12. Piotr Banaś 28:54
13. Tadeusz Tomeczek 29:54
14. Czesław Fabiański 30:02
15. Zbigniew Sobczak 30:03
16. Łukasz Olejnik 30:04

Dwumaraton Bydgoski  – Bydgoszcz, 17 stycznia 2010 r.

1. Jerzy Wyka 3:17:14
2. Mariusz Szostak (JW 1328 Aleksandrów Kujawski) 3:20:56
3. Wiesław Prozorowski (Leszno) 3:26:44

6. Cross Maraton Koleżeński im. Adama Mariana Walczaka
Kościelna Wieś – Kalisz, 6 lutego 2010 r.

1 Grzegorz Kiełczewski biegajznami.pl Wrocław 1960 M50 03:31:28
2 Dariusz Cichorek Finisz Kalisz 1972 M30 03:35:27
3 Krzysztof Tomaszewski Geotermia Uniejów 1967 M40 03:43:50
4 (1. M30) Piotr Knop Olimpia Wola Załężna 1973 M30 03:45:21
5 (1. M40) Wiesław Prozorowski Maraton Leszno 1968 M40 03:46:14
6 (1. M50) Wiesław Garbarek Trucht Jarocin 1954 M50 03:48:48
7 (2. M30) Jerzy Wyka Supermaraton Kalisz 1976 M30 03:51:35
8 (2. M40) Jarosław Strykowski Drużyna Szpiku Poznań 1967 M40 03:52:23
9 (1. K) Karolina Rakieć Supermaraton Kalisz 1979 K 03:58:11
10 (1. M20) Marcin Cierpka Maraton Ostrów 1991 M20 04:01:25
10 (3. M30) Bartosz Lisiecki Poznań 1978 M30 04:01:25
12 Grzegorz Tarczyński Piast Wrocław 1974 M30 04:02:18
13 (3. M40) Stanisław Olbryś Pimar Legionowo 1967 M40 04:07:56
14 Mariusz Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 1965 M40 04:09:44
15 Mariusz Kieslich Brylant Kórnik 1962 M40 04:10:40
16 (2. M20) Marcin Pawłowski Złotoryja 1982 M20 04:16:00
17 (1. M60) Tadeusz Ruta Meta Lubliniec 1950 M60 04:17:04
18 Zenon Radziejewski Kosynier Września 1961 M40 04:17:33
19 Witold Sikorski TKKF RUN 42 /Bobolice 1961 M40 04:19:48
20 (2. M50) Mirosław Wira Piast Wrocław 1959 M50 04:20:50
21 Robert Rzepecki Supermaraton Kalisz 1963 M40 04:21:40
22 (3. M5) Paweł Nowak Supermaraton Kalisz 1959 M50 04:24:08
23 Paweł Banaszak Maraton Leszno 1971 M30 04:25:25
24 Stanisław Giemza Drużyna Szpiku Bielsko-Biała 1951 M50 04:25:35
25 Bogusław Smoleń Olsztyn 1968 M40 04:26:30
26 Janusz Rupnik Geotermia Uniejów 1970 M40 04:28:40
27 Dariusz Mańkowski Jastrowie 1966 M40 04:29:30
28 Marek Woźniak Florian Chojnice 1961 M40 04:32:55
29 Wojciech Grzeszczuk Warszawa 1961 M40 04:34:45
30 Tomasz Kupczyk Supermaraton Kalisz 1980 M30 04:36:50
31 (2. K) Agnieszka Mizera Wrocław 1969 K 04:38:02
32 Zenon Talar Bols Oborniki 1953 M50 04:38:50
33 Andrzej Gromko Orzeł Milicz 1957 M50 04:41:28
34 Hieronim Szczypkowski Drużyna Szpiku Ostrów 1959 M50 04:43:15
35 Marek Michalczyk IM2010 Morawica 1979 M30 04:44:00
36 Marek Bota 64-sto Leszno 1963 M40 04:44:56
37 (3. M20) Tomasz Ławniczak Maniac Poznań 1982 M20 04:48:30
38 Marek Szewczyk Poznań 1955 M50 04:49:20
39 Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 1952 M50 04:50:16
40 (3. K) Danuta Pilarz-Małkiewicz Piast Wrocław 1964 K 04:51:47
40 Jarema Dubiecki Arturówek Łódź 1969 M40 04:51:47
42 Przemysław Brożek Brylant Kórnik 1988 M20 04:51:55
43 Roman Oskierko Lubsko 1959 M50 04:54:38
44 (2. M60) Witold Olejniczak Maraton Ostrów 1949 M60 04:56:00
45 Krzysztof Florczak Maraton Ostrów 1972 M30 04:58:34
46 Aleksy Szablicki Meta Lubliniec 1960 M50 05:07:28
47 Wojciech Santarek Szczecin 1978 M30 05:10:19
48 (3. M60) Wojciech Adamski Wrocław 1950 M60 05:15:20
49 Marian Zielonka Maraton Ostrów 1955 M50 05:18:03
50 Piotr Banaś Supermaraton Kalisz 1957 M50 05:19:10
50 Andrzej Wolniak Supermaraton Kalisz 1954 M50 05:19:10
50 Mirosław Antczak Supermaraton Kalisz 1959 M50 05:19:10
53 Andrzej Stępkowski WOPR GO Wrocław 1975 M30 05:22:15
54 Piotr Wojciechowski biegajznami.pl Bydgoszcz 1965 M40 05:28:10
55 Karamucki Drużyna Szpiku Polkowice 1976 M30 05:36:09
56 Andrzej Plichta Ogrody Kalisz 1958 M50 05:50:10
57 Krystyna Mokrzycka Wrocław 1952 K 05:57:28
58 Piotr Maciejewski Supermaraton Kalisz 1953 M50 05:58:00
58 Tadeusz Tomeczek Supermaraton Kalisz 1949 M60 05:58:00
60 Ewa Kasierska Drużyna Szpiku Poznań 1948 K 06:09:40
61 Tadeusz Mleczek WOPR GO Wrocław 1958 M50 06:15:10
61 Krzysztof Wiatrowski WOPR GO Wrocław 1970 M40 06:15:10
63 Jerzy Bednarz Poznań 1946 M60 07:49:10
64 Ryszard Płochocki Supermaraton Kalisz 1961 M40 03:11:01 V pętli
65 Filip Żelazny Rada Miejska Kalisz 1980 M30 03:55:20 V pętli
66 Zdzisław Druciarek Supermaraton Kalisz 1955 M50 04:01:00 V pętli
67 Damian Bugajny Supermaraton Kalisz 1978 M30 03:15:02 IV pętle
68 (1. P) Michał Stawski Bieg Nad Jeziorskiem Łódź 1985 M20 01:39:54 III pętle
69 (2. P) Aron Przybył Finisz Kalisz 1984 M20 01:41:54 III pętle
70 (3. P)Piotr Kęszka Supermaraton Kalisz 1978 M30 01:44:48 III pętle
71 Marcin Jagiellicz Dęby Wałbrzych 1988 M20 01:48:32 III pętle
72 Zbigniew Dawid Geotermia Uniejów 1964 M40 01:51:23 III pętle
73 Jarosław Cieśla S.E.i R.Pol. koło 17 Mieroszów 1965 M40 01:52:36 III pętle
74 Marek Pilc BRE Runners Łódź 1977 M30 01:58:12 III pętle
75 Paweł Raja UE Wrocław 1985 M20 01:55:55 III pętle
76 Adam Michalski Piast Wrocław 1970 M40 01:58:55 III pętle
77 Zbigniew Gałązka Konin 1981 M20 01:58:58 III pętle
78 Grzegorz Smoczyk Finisz Kalisz 1988 M20 02:01:00 III pętle
79 Łukasz Olszyna Nowa Nadzieja Kalisz 1980 M30 02:04:20 III pętle
80 Dariusz Stawski Arturówek Łódź 1957 M50 02:05:00 III pętle
81 (1. PK) Dorota Woźniak Florian Chojnice 1981 K 02:13:58 III pętle
82 Przemysław Górny Kalisz 1982 M20 02:14:38 III pętle
83 Wacław Kubacik Leszno 1965 M40 02:16:45 III pętle
84 (2. PK) Małgorzata Krawczyk Orzeł Milicz 1972 K 02:17:22 III pętle
85 Dariusz Krawczyk Piast Wrocław 1949 M60 02:19:35 III pętle
86 Witold Ludwa Poznań 1961 M40 02:23:47 III pętle
87 (3. PK) Agnieszka Kozyrska Piast Wrocław 1972 K 02:28:00 III pętle
87 Andrzej Sobczak KB Kąty Wrocławskie 1961 M40 02:28:00 III pętle
89 Mariusz Wiśniewski Supermaraton Kalisz 1977 M30 02:28:26 III pętle
90 Jacek Matuszewski Trucht Wspólny Dom Jarocin 1962 M40 02:35:32 III pętle
91 Czesław Fabiański Supermaraton Kalisz 1955 M50 02:36:25 III pętle
92 Łukasz Aksamit doliniarze.com Katowice 1982 M20 02:43:05 III pętle
93 Adam Rogacki Supermaraton Kalisz 1976 M30 02:53:07 III pętle
94 Jacek Machlarz Bieg Opolski Opole 1970 M40 3:05:00 III pętle
95 Daniel Aleksandrzak WKB Kościelna Wieś 1967 M40 02:09:50 II pętle
96 Wacław Czuchwicki Zbąszyń 1958 M50 0:46:17 I pętla
97 Hanna Kurzajczyk Kalisz 1985 K 0:46:45 I pętla

26. Otwarty Ogólnopolski Bieg Zimowy im. Mariana Michalskiego – Jarocin, 13 lutego 2010 r.
ok. 8,5 km

1. Maciej Muślewski (Poznań) 27:39
2. Janusz Put (Wrocław) 28:28
3. Adam Kierzek (Swarzędz) 28:29
46. (3. M50) Marek Frontczak 40:45

Dwumaraton Bydgoski – Bydgoszcz, 13 lutego 2010 r.

1. Mariusz Szostak (JW 1328 Aleksandrów Kujawski) 3:12:27
2. Paweł Szynal (Olymp Błonie Błonie) 3:12:51
3. Andrzej Cechmann (Gdynia) 3:17:35
9. Jerzy Wyka 3:43:59

Bieg o GP Ostrowa – Ostrów, 14 lutego 2010 r.

1. Jerzy Urbańczyk (Maratończyk Turek) 41:33
2. Piotr Taczka (Ostrów Wlkp.) 41:50
3. Ryszard Płochocki 42:30
15. Tomasz Kupczyk 49:33
26. Damian Bugajny 54:38
36. Zdzisław Druciarek 58:49
39. Marek Frontczak 58:54

Dwumaraton Bydgoski – Bydgoszcz, 14 lutego 2010 r.

1. Jerzy Wyka 3:15:55
2. Paweł Szynal (Olymp Błonie Błonie) 3:18:50
3. Mariusz Szostak (JW 1328 Aleksandrów Kujawski) 3:18:51

8. Bieg Trzech Jezior – Trzemeszno, 20 lutego 2010 r.
ok. 15 km

1. Tomasz Szymkowiak (Orkan Poznań) 49:40
2. Maciej Muślewski (Olimpia Poznań) 49:46
3. Kamil Sieracki (Zawisza Bydgoszcz) 50:43
17. (1. K) Anna Kordus (Olimpia Poznań) 57:30
25. (2. K) Marzena Kłuczyńska (Orkan Poznań) 59:17
32. (3. K, 1. K30) Karolina Rakieć 1:00:55
222. Marek Frontczak 1:14:50

Zimowe Grand Prix Supermaratonu – Kalisz, 28 lutego 2010 r.
ok. 10 km

1. Karolina Rakieć 43:01
2. Damian Bugajny 44:42
3. Mariusz Kurzajczyk 45:22
4. Paweł Nowak 45:56
5. Mirosław Antczak 46:47
6. Marek Frontczak 47:17
7. Piotr Banaś 47:25
8. Zdzisław Druciarek 47:28
9. Mariusz Wiśniewski 49:18
10. Andrzej Wolniak 50:12
11. Piotr Maciejewski 53:16
12. Tadeusz Tomeczek 53:27

12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy – Kopalnia Bochnia, 6 marca 2010 r.

1. Meble Kler (Sebastian Kler 43,560, Andrzej Lachowski 58,080, Daniel Wosik 50,820, Marcin Świerc 60,500) 212,765 km
2. MOK Mszana Dolna 206,983
3. 6. Brygada Powietrzno-Desantowa 194,593
57. Orlicki Team (Magdalena Raczyńska 26,620) 132,652

6. Maniacka Dziesiątka – Poznań, 13 marca 2010 r.
10 km

1. Michał Kaczmarek (Grunwald Poznań) 29:28 (netto 29:27)
2. Nikołj Riabinin (Jarosław Ukraina) 30:07
3. Paweł Ochal (Bydgoszcz) 30:21 (30:20)
37 (1. K). Tatiana Gamera-Szmyrko (Ukraina) 35:00 (netto 34:59)
39. (2. K) Marzena Kłuczyńska (Poznań) 35:01 (35:00)
41. (3. K) Olga Ochal (Bydgoszcz) 35:04 (35:03)
50. (4. K, 1. K30) Karolina Rakieć 35:19 (35:18 r.ż.)
201. Mariusz Kurzajczyk 41:07 (40:56 r.ż.)
265. Paweł Nowak 42:16 (42:07 r.ż.)
320. Robert Rzepecki 43:21 (43:10)
593. Mariusz Wiśniewski 47:37 (47:26)
962. Czesław Fabiański 54:04 (53:36)
1097. Hanna Kurzajczyk 58:15 (57:39)
1098. Marek Frontczak 58:15 (57:38)

Dwumaraton Bydgoski Marzec 2010 – Bydgoszcz, 13/14 marca 2010 r.

Sobota
1. Mariusz Szostak (18bdsz Bielsko-Biała) 3:08:32
2. Andrzej Cechmann (Urząd Morski Gdynia) 3:08:32
3. Robert Derda (TT Szczecin) 3:14:20
6. Jerzy Wyka 3:20:39

Niedziela
1. Piotr Jabłoński 3:17:43
2. Krzysztof Kosakowski (biegajznami.pl Bydgoszcz) 3:17:54
3. Mariusz Szostak (18bdsz Bielsko-Biała) 3:23:21
5. Jerzy Wyka 3:28:49

Dwumaraton
1. Mariusz Szostak (18bdsz Bielsko-Biała) 6:31:53
2. Jakub Nic (IM 2010 Bydgoszcz) 6:39:09
3. Andrzej Cechmann (Urząd Morski Gdynia) 6:39:23
4. Jerzy Wyka 6:49:28

3. Półmaraton Ślężański – Sobótka, 20 marca 2010 r.

1. Hesbon Ronoh (Kenia) 1:06:49
2. Błażej Brzeziński (Bydgoszcz) 1:07:07
3. Anton Potocki (Kowel, Ukraina) 1:08:11
29. (1. K) Karolina Rakieć 1:21:02
33. (2. K) Wioletta Uryga (Kluczbork) 1:21:46
192. Mariusz Kurzajczyk 1:34:48
222. Mirosław Antczak 1:36:58
240. Paweł Nowak 1:37:52
412. Piotr Banaś 1:46:04 (r.ż.)
583. Marek Frontczak 1:53:55
628. Mariusz Wiśniewski 1:57:08
732. Czesław Fabiański 2:03:55
784. Zbigniew Kaczmarkiewicz 2:07:59

5. Wiosenny Półmaraton Ostrowski – Ostrów Wielkopolski, 21 marca 2010 r.

1. Jerzy Urbańczyk (Maratończyk Turek) 1:18:11
2. Piotr Taczka (Ostrów) 1:19:41
3. Piotr Sarniaki (Koło) 1:20:04
26. Marek Wojtas 1:31:44
58. Jacek Raczyński 1:45:08
64. Damian Bugajny 1:45:58
65. Zdzisław Druciarek 1:46:58
68. Andrzej Wolniak 1:47:42
79. Marek Frontczak 1:49:30
134. Adam Rogacki (rekord życiowy) 2:13:34
134. Tadeusz Tomeczek 2:13:34

3. Półmaraton Poznański – 28 marca 2010 r.

1. Cosmas Kyeva (Nairobi, Kenia) 01:02:31 (netto) 01:02:30
2. Julius Arile (Nairobi, Kenia) 01:03:03 (01:03:02
3. Vestus Chemjor (Nairobi, Kenia) 01:03:04 (01:03:03)
1464. Czesław Fabiański 01:55:57 (01:54:51 – rekord życiowy)

Bieg 12-godzinny – Ruda Śląska, 28 marca 2010 r.

1. Wadzim Budnik (Białoruś) 136 086,80 m
2. Marcin Sieja (Agros Żary) 132 849,00
3. Wojciech Pismenko (Bałtyk Koszalin/Świdwin) 130 884,80
86. Janusz Banaś 88 389,00

11. Półmaratonie dookoła Jeziora Żywieckiego – Żywiec, 28 marca 2010 r.

1. Nikołaj Riabinin (Ukraina) 1:08:46
2. Wojciech Baczyński (Goczałkowice) 1:10:41
3. Eduard Hapak (Mszana Dolna) 1:11:37
47. (1. K) Olga Nevkapsa (Ukraina) 1:24:04
687. Magdalena Raczyńska 2:16:08

27. Bieg Kosynierów – Września, 25 kwietnia 2010 r.

Kobiety 7,5 km
1. Karolina Rakieć 27:42
2. Tatiana Medunytsia (Ukraina) 29:19
3. Katarzyna Werner (Finisz Kalisz) 30:45

Mężczyźni 10 km
1. Dmytro Osadchyi (Ukraina) 32:12
2. Paweł Tarasiuk (Ostróda) 32:25
3. Klaudiusz Kozłowski (Altom Gniezno) 32:43
76. Piotr Banaś 45:22

46. Cross Ostrzeszowski – 25 kwietnia 2010 r.
ok. 21 km

1. Aleh Hutnik (Białoruś) 1:07:56
2. Janusz Put (Wrocław) 1:08:47
3. Dźmitry Dybowski (Białoruś) 1:08:55
42. Zdzisław Druciarek 1:41:53

9. Cracovia Maraton – Kraków, 25 kwietnia 2010 r.

1. Abebe Dagane (Etiopia) 2:16:12
2. Dmitrij Baranowski (Białoruś) 2:22:16
3. Przemysław Rojewski (Maratończyk Lębork) 2:22:31
219. Jerzy Wyka 3:14:13 (3:13:04 netto)
420. Paweł Nowak 3:25:48 (3:25:31 r.ż.)
650. Mirosław Antczak 3:35:29 (3:34:45)
1029. Marek Frontczak 3:49:41 (3:48:30)

9. Maraton Jelcz-Laskowice – 1 maja 2010 r.

1. Jacek Lenart (Edi-Team Zgorzelec) 2:52:38
2. Tomasz Maślanka (Bytom) 2:52:56
3. Robert Jędrusiński (Piast Wrocław) 2:54:02
43. Jerzy Wyka 3:28:41

Wiosna Cekowska – Ceków, 1 maja 2010 r.
ok. 5 km

1. Ilja Sławiński (Białoruś) 14:33
2. Maciej Muślewski (Olimpia Poznań) 14:45
3. Janusz Put (Wrocław) 14:52
7. Jurij Błachodir 15:42
20. (2. K) Karolina Rakieć 17:01
25. Piotr Kęszka 17:41
38. Damian Bugajny 20:08
39. Jacek Raczyński 20:31
42. (2. M50) Piotr Banaś 20:58
44. Zdzisław Druciarek 21:54
54. (3. M60) Tadeusz Tomeczek 25:21

Hannover Marathon – 2 maja 2010 r.

1. Yussuf Songoka (Kenia) 2:08:52
2. Samson Ramadhani (Tanzania) 2:09:45
3. Edwin Kutto (Kenia) 2:09:50
163. Marek Wojtas 3:14:02
597. Andrzej Wolniak 3:43:22

Silesia Maraton – Katowice, 3 maja 2010 r.

1. Jurij Kapcerau (Białoruś) 2:35:02 (2:25:01 netto)
2. Aliaksandr But-Husaim (Białoruś) 2:36:16 (2:36:15)
3. Grzegorz Czyż (Automatyka Tarnów) 2:36:56 (2:36:55)
8. (1. K) Wolha Kaminskaja (Ukraina) 2:51:41 (2:51:40)
471. Jerzy Wyka 4:39:40 (4:39:02)
546. Magdalena Raczyńska 5:31:11 (5:30:20)

Półmaraton
1. Piotr Magiera (Myszków) 1:12:50 (netto 1:12:49)
2. Adam Jagieła (Jastrząb Ruda Śląska) 1:19:41 (1:19:40)
3. Jacek Seweryn (Konko Mysłowice) 1:20:52 (1:20:47)
78. Przemysław Górny 1:42:27 (1:42:11 r.ż.)

19. Ogólnopolski Bieg Kilińskiego – Mogilno-Trzemeszno, 3 maja 2010 r.
ok. 21 km

1. Maciej Łucyk (Intersport Team Poznań) 1:10:04
2. Przemysław Giżyński (TKKF Płock) 1:11:33
3. Jurij Błagodir 1:12:29
31. (1. K) Karolina Rakieć 1:29:26
94. Piotr Banaś 1:42:45
135. Czesław Fabiański 1:50:50

Mistrzostwa Polski kolejarzy w biegach przełajowych – 8 maja 2010 r.
4 km

1. Dariusz Starzyński (Sędziszów) 13:06
2. Jerzy Wyka 14:08

Amatorskie Mistrzostwa Kalisza w biegach przełajowych – 8 maja 2010 r.

Mężczyźni 4,8 km
1. Jurij Błagodir (Supermaraton Kalisz)16:22
2. Aron Przybył (Finisz Kalisz) 16:26
3. Dariusz Kochanek (Finisz Kalisz) 16:45
4. Mariusz Mazurek (Triathlon Delfin Kalisz) 16:57
5. Andrzej Baran (Finisz Kalisz) 16:58
6. Maciej Rosiewicz (UKS 12 Kalisz) 18:05
7. Grzegorz Tomczak (Kalisz) 18:39
8. Daniel Olszyna (Supermaraton Kalisz) 19:09
9. Andrzej Prus (Kalisz) 19:57
10. Jerzy Wleklak (Triathlon Delfin Kalisz) 20:39
11. Waldemar Olszyna (Supermaraton Kalisz) 21:36
12. Mateusz Krysiak (Orlik 2012 Kalisz) 22:09
13. Tomasz Witkowski (Orlik 2012 Kalisz) 22:10
14. Mateusz Kołaciński (Orlik 2012 Kalisz) 22:16
15. Piotr Morawski (Kalisz) 22:55
16. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz) 23:10
17. Andrzej Jabłoński (TKKF Relaks Kalisz) 23:10
18. Tomasz Kupczyk (Supermaraton Kalisz) 23:42
19. Paweł Pawlak (Kalisz) 24:46
20. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 26:15

Kobiety 2,4 km
1. Angela Skonieczna (Triathlon Delfin Kalisz) 10:26
2. Justyna Krawczyk (UKS Dziewiątka Kalisz) 10:56
3. Aleksandra Balcerzak (UKS Dziewiątka Kalisz) 11:04
4. Agata Bieniasiewicz (UKS Dziewiątka Kalisz)
5. Grażyna Adamin (KTK Cyklista Kalisz)
6. Grażyna Generowicz (Kalisz)
7. Anna Lisewska (Kalisz)
8. Małgorzata Sołtysińska (Pamięcin)

Mistrzostwa Kalisza nauczycieli
1. Maciej Rosiewicz
2. Daniel Olszyna
3. Waldemar Prus

GP Ostrowa – 8 maja 2010 r.
ok. 6 km

1. Marcin Witkowski (Krotoszyn) 22:27
2. Maciej Mrówczyński (Jarocin) 22:50
3. Piotr Karolczak (Poznań) 22:55
6. (1. M45)Ryszard Płochocki 23:27
23. (3. M35) Damian Bugajny 25:51
46. (1. M55) Zdzisław Druciarek 28:07

3. Półmaraton Dąbrowski – Dąbrowa Górnicza, 9 maja 2010 r.

1. Siergiej Fiskowicz (Rudnik) 1:06:58
2. Oleksji Medentsov (Kowel) 1:07:55
3. Oleksandr Matviichuk (Kowel) 1:08:03
465. Jerzy Wyka 2:00:08

26. Bieg Zwycięstwa – Bojanowo, 9 maja 2010 r.
ok. 12 km

1. Mykoła Rudyk (Ukraina) 38:50
2. Janusz Put (Wrocław) 39:10
3. Maciej Muślewski (Olimpia Poznań) 39:43
6. Jurig Błagodir 41:03

1. Działoszyńska Dziesiątka – Działoszyn, 9 maja 2010 r.
10 km

1. Henryk Szost (Grunwald Poznań) 29:10
2. Arkadiusz Gardzielewski (Śląsk Wrocław) 29:24
3. Rafał Snochowski (Omega Kleszczów) 31:46
25. (2. M30) Piotr Kęszka 38:44

12. Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa- Konin, 15 maja 2010 r.
7,5 km

1. Yuriy Rusyuk (Ukraina) 23:22,17
2. Dymytro Osadchyi Ukraina 23:57,24
3. Yuryi Blahodir 24:21,17

3. Bieg Piastowski – Kruszwica-Inowrocław, 15 maja 2010 r.
21,097

1. Vitaliy Shafar (42195 Kijów) 01:04:31
2. Mykhajlo Iveruk (Rovno) 01:05:30
3. Cosmas Kyeva (Machakos) 01:05:41
21. (1. K) Dorota Ustianowska (Częstochowa) 01:15:32
23. (2. K) Olga Kalendarova-Ochal (Bydgoszcz Kolos) 01:15:57
24. (3. K) Ilona Barvanova (Symferopol) 01:16:38
52. (2. K30) Karolina Rakieć 01:21:58
123. Damian Bugajny 01:32:51
261. Marek Frontczak 01:47:04
269. Czesław Fabiański 01:48:10 (r.ż.)
357. Zbigniew Kaczmarkiewicz 01:57:53

1. Półmaraton Czarodziejska Góra – Jedlina-Zdrój, 16 maja 2010 r.

1. Miłosz Szcześniewski (LLKS Osowa Sień) 01:14:01
2. Janusz Put (Wrocław) 01:14:12
3. Daniel Wosik (MUKS THM Ostrowiec Św.) 01:16:57
26. Mariusz Kurzajczyk 01:47:37
34. Paweł Nowak 01:51:14
43. Piotr Banaś 01:57:52

2. Bieg Częstochowski – Częstochowa, 22 maja 2010 r.

1. Igor Olefirenko (Ukraina) 30:41
2. Taras Salo (Ukraina) 31:31 (netto 31:29)
3. Yurij Rusyuk (Ukraina) 33:06 (33:04)
10. Justyna Bąk (Sparta Biłgoraj) 35:44
12. (1. M40) Ryszard Płochocki 36:06
18. Ewa Brych-Pająk (Budowlani Częstochowa) 36:37
27. (3. K) Karolina Rakieć 37:20 (37:19)
143. Mariusz Kurzajczyk 44:07 (43:58)
156. Paweł Nowak 44:45 (44:42)
319. Tomasz Kupczyk 48:43 (48:15)
370. Mariusz Wiśniewski 49:53 (49:31)
371. Czesław Fabiański 49:54 (49:37 r.ż.)
610. Piotr Banaś 1:01:27 (1:01:01)
613. Hanna Kurzajczyk 1:01:40 (1:01:13)

17. Kolski Triathlon – Wąsosze, 29 maja 2010 r.
600 m, 14 km, 3 km

1. Przemysław Szymanowski (Barycz) 37:05,05 (6:50, 20:35, 9:40)
2. Dominik Szymanowski (Barycz) 37:10 (6:51, 20:35, 9:44)
3. Miłosz Kuszczak (Lubin) 37:15,05 (6:53, 20:08, 10:14
61. Piotr Banaś 53:44,36 (10:50, 29:02, 13:53)
65. Andrzej Wolniak 57:11,90 (13:25, 28:22, 15:25)

8. Bieg Europejski – Gniezno, 4 czerwca 2010 r.
10 km

1. Mathew Bowen Kosgei (Kapsowar) 30:40 (netto 30:39)
2. Mariusz Giżyński (Warszawa) 30:59
3. Vadym Slobodeniuk (Kovel) 31:10 (31:09)
17. Jurij Błagodir 33:56 (33:55)
23. (1. K) Tetyana Holovchenko (Kovel) 34:47
25. (2. K) Svetlana Stanko (Kovel) 35:07 (35:06)
27. (3. K) Marzena Kłuczyńska (Poznań Winogrady) 35:19 (35:18)
50 (6. K) Karolina Rakieć 38:13 (38:12)
94. Piotr Kęszka 41:14 (41:12)
268. Tomasz Kupczyk 48:03 (47:50 r.ż.)
306. Mariusz Wiśniewski 49:07 (48:54)
363. Czesław Fabiański 50:36 (50:23)

4. Grodziski Półmaraton Słowaka – Grodzisk Wielkopolski, 6 czerwca 2010 r.

1. Igor Zhavoronok (Białoruś) 01:07:42 (01:07:40 netto)
2. Anton Potosky (Ukraina) 01:08:47 (01:08:45)
3. Serhhiy Krovlajdis (Ukrina) 01:09:59 (01:09:57)
232. Robert Rzepecki 1:45:16 (1:44:51)
498. Czesław Fabiański 1:59:51 (1:59:27)

31. Bieg Krotosa – Krotoszyn, 6 czerwca 2010 r.
ok. 10 km

1. Artur Kozłowski (Sieradz) 30:40
2. Yevgen Bożhko (Ukraina) 31:12
3. Vadym Slobodenyuk (Ukraina) 31:19
6. Yurij Blahodiv 34:02
12. Ryszard Płochocki 36:07
37. Damian Bugajny 42:20
48. Jacek Raczyński 45:10
62. Andrzej Wolniak 48:01
84. Marek Frontczak 53:30
87. Tadeusz Tomeczek 54:41
102. Piotr Maciejewski 1:02:18

IX Biegi o Puchar Burmistrza Wołczyna – Wołczyn, 12 czerwca 2010 r.
ok. 10 km

1. Jurij Błagodir 35:15
2. Pawła Raka (Smolna) 35:23
3. Piotr Taczka (Ostrów) 37:24

5. Międzynarodowy Bieg Długodystansowy „Ster na Bydgoszcz” – Bydgoszcz, 12/13 czerwca 2010 r.
Maraton

1. Andrzej Cechmann (Urząd Morski w Gdyni) 3:16:43
2. Wacław czuchwicki (Zbąszyń) 3:28:41
3. Bogdan Jurek (Drużyna Szpiku Mosina) 3:42:02
9. Mariusz Kurzajczyk 3:48:23
12. Marek Frontczak 4:03:48
18. Andrzej Wolniak 4:15:xx

18. Ogólnopolskim Biegu Sokoła im. Jana Pawła II – Bukownica, 13 czerwca 2010 r.
ok. 10 km

1. Tomasz Sobczyk (Żórawina) 32:51
2. Jurij Błagodir 33:34
3. Marcin Witkowski (Krotoszyn) 34:22
9. (2. M40) Ryszard Płochocki 35:34
15. (1. K) Karolina Rakieć 36:30
32. Piotr Kęszka 39:32

6. Nocny Bieg Świętojański – Gdynia, 19 czerwca 2010 r.
10 km

1. Marcin Chabowski (Flota Gdynia) 29:51
2. Arkadiusz Gardzielewski (Śląsk Wtrocław) 29:52
3. Witalij Szafar (Achilles Leszno) 30:04
23. (1. K) Julia Ignatowa (Achilles Leszno) 34:24
45. (2. K30) Karolina Rakieć 36:41

Katowicki Festiwal Biegu – Katowice, 18-20 czerwca 2010 r.
48h

1. Aleksandra Niwińska (Chojnów) 323,657 km
2. Grzegorz Wiese (Kolejarz Bydgoszcz) 319,706 km
3. Adam Jagieła (Pogoń Ruda) 316,167 km
31. Janusz Banaś 138 km

Jogging La Louviere – La Louviere, 20 czerwca 2010 r.

10 km
1. Domenico Volpe 31:07
2. Sabri Bourdji 31:11
3. Glen Heye 31:21
54. Damian Bugajny 39:46
346. Piotr Maciejewski 51:23

20 km
1. Grgory Faille 1:03:17
2. Eddy Dupont 1:06:02
3. Fanzio Moroncini 1:06:57
124. Marek Frontczak 1:35:56

10. Międzynarodowy Triathlon Policyjny – Środa Wielkopolska, 26 czerwca 2010 r.

1500 m pływanie, 40 km rower, 10 km bieg
Otwarte Mistrzostwa Polski
1. Przemysław Szymanowski (Akwedukt Kielce) 1:54:30
2. Filip Przymusiński (UAM Triathlon Poznań) 1:55:48
3. Filip Szołowski (Akwedukt Kielce) 1:55:59
101. Andrzej Wolniak 3:02:23
103. Piotr Banaś 3:04:03
Mistrzostwa Polski weteranów
1. Robert Stępniak (Trei-Sport Niemcz) 2:06:03
2. Ireneusz Pawlak (Triathlon Delfin Kalisz) 2:11:03
3. Tomasz Brett (Triathlon Koło) 2:13:26
57. Andrzej Wolniak
59. Piotr Banaś

4. Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka – Piaski-Szczygliczka, 27 czerwca 2010 r.

1. Piotr Taczka (Ostrów) 2:54:05
2. Aron Przybył (Finisz Kalisz) 2:56:15
3. Krzysztof Kasprzak (Krotosz Krotoszyn) 2:56:33
5. (1. M45) Ryszard Płochocki 3:04:22
19. (3. M40) Paweł Bartczak 3:29:40
36. Mariusz Kurzajczyk 3:43:05
58. Tomasz Kupczyk 3:57:22
65. Marek Frontczak 4:01:01
76. Robert Rzepecki 4:08:32
80. Paweł Nowak 4:13:39
106. Zdzisław Druciarek 4:36:05
112. Damian Bugajny 4:40:01

6. Bieg od Zmierzchu do Świtu – Kalisz, 2/3 lipca 2010 r.

7 h i 15 minut
1. 14 Jarosław Strykowski Drużyna Szpiku Poznań 90
2. 37 Paweł Szynal Olymp Błonie 83,8
3. 39. Krzysztof Tomaszewski Geotermia Uniejów 80,4
4. 44 Adam Prokopczuk TT Szczecin 80
5. 45 Robert Derda TT Szczecin 79,6
6. 43 Andrzej Radzikowski Olymp Błonie 77
7. 38 Grzegorz Tarczyński Piast Wrocław 73,6
8. 19 Rafał Kowalczyk Piast Wrocław 72,2
9. 18 Tomasz Pawłowski Truchtacz Dobrzyca 71,8
10. 77 Artur Kujawiński Maniac Poznań 70,4
11. 7 Wojciech Grzeszczuk Warszawa 70,2
12-15. 1 Mariusz Szostak 18 bpd Bielsko-Biała 69,4
12-15. 34 Zenon Talar TKKF Oborniki 69,4
12-15. 52 Zenon Radziejewski Kosynier Września 69,4
12-15. (1. K) 70 Angelina Chrustowska, śmigiel 69,4
16. 65 Stanisław Giemza Drużyna Szpiku Bielsko-Biała 69
17. 89 Mirosław Wira Piast Wrocław 67,6
18. 76 Łukasz Tarkowski Kraków 67,2
19. 6 Dariusz Stawski Arturówek Łódź 66
20. 94 Robert Grabsztunowicz 65
21-23. (2. K) 32 Anna Ranoszek Drużyna Szpiku Dąbrówka 64,2
21-23. 74 Piotr Chełmiński 64,2 Nadwiślanin Chełmno
21-23. 31 Tomasz Ławniczak Maniac Poznań 64,2
24-25. 13 Mariusz Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 63,8
24-25. 17 Jarema Dubiecki Arturówek Łódź 63,8
26-27. 15 Dorota Bielecka Konstantynów Łódzki 63
26-27. 16 Norbert Bielecki Konstantynów Łódzki 63
28. 28 Jakub Runowski WSPiA Poznań 62,195
29-30. 27 Tomasz Lewandowicz Truchtacz Dobrzyca 60,8
29-30. 72 Witold Ludwa Brylant Kórnik 60,8
31. 49 Łukasz Gładysz TT Szczecin 60,4
32-34. 10 Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 60
32-34. 36 Artur Rogaliński Kosynier Września 60
32-34. 46 Marcin Wójtowicz, Siemianowice śląskie 60
32-34. 61 Tadeusz Socha Zabiegani Częstochowa 58,2
35-37. 57 Zbigniew Baraniecki Maniac Poznań 54
35-37. 59 Teresa Pelec Maniac Poznań 54
35-37. 78 Andrzej Karlak Galeria Warszawa 54
38. 20 Janusz Banaś, Supermaraton Kalisz 52,2
39-45. 41. Łukasz Aksamit, Supermaraton Kalisz 51
39-45. 42 Krzysztof Malewski, Brudzeń 51
39-45. 54 Andrzej Flis, TT Szczecin 51
39-45. 58 Ewa Sobkowiak Maniac Poznań 51
39-45. 87 Tadeusz Tomeczek 51
46. 73 Leszek Bulski, Łódź 50
47-49. 47 Wiesław Klich, Drużyna Szpiku Polkowice 48
46-49. 84 Justyna Kowalska 48
46-49 92 Daniel Utrajczak Brylant Kórnik 48
50. 60 Jerzy Bednarz Poznań 45,2
51. 64 Włodzimierz Chajdas Geotermia Uniejów 45
52-65. 68. Filip Żelazny Kalisz 42,195
52-65. 2 Mariusz Mazurek Kalisz 42,195
52-65. 4 Hanna Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 42,195
52-65. 9 Tomasz Kupczyk Supermaraton Kalisz 42,195
52-65. 11 Piotr Maciejewski Supermaraton Kalisz 42,195
52-65. 29 Andrzej Muszyński Truchtacz Dobrzyca 42,195
52-65. 30 Arkadiusz Lisiak Truchtacz Dobrzyca 42,195
52-65. 50 Leszek Nadolny, Leszno 42,195
52-65. 53 Piotr Banaś Supermaraton Kalisz 42,195
52-65. 55 Jerzy Etzel Maniac Poznan 42,195
52-65. 62 Maciej Cieślik Poznań 42,195
52-65. 66 Maciej Brzeziński, Lokalna Grupa Lekkoatletyczna im. Hannibala Lectera Kolebki 42,195
52-65. 75 Wojciech Pasek Sielpia 42,195
52-65. 83 Emil Kowalski Kalisz 42,195
66. 95 Witold Szczepaniak Ostrów Wielkopolski 39
67. 81 Cezary Kowalski Kalisz 33
68. 5 Mariusz Wiśniewski, Supermaraton Kalisz 30
69. 103 Piotr Wojciechowski biegajznami.pl Bydgoszcz 30
70-71. 56 Szymon Zdziechowski Warszawa 27
70-71. 97 Marek Wojtas Supermaraton Kalisz 27
72-75. 33 Paweł Nowak Supermaraton Kalisz 24
72-75. 63 Piotr Kowalski Supermaraton Kalisz 24
72-75. 48 Magdalena Raczyńska Supermaraton Kalisz 24
72-75. 104 Magdalena Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 24
76. 21 Jakub Mikołajewski Żelazków 22,6
77. 22 Mieczysław Mikołajewski Żelazków 21,4
78-86. 12 Andrzej Wolniak Supermaraton Kalisz 21
78-86. 23 Zdzisław Druciarek Supermaraton Kalisz 21
78-86. 24 Magdalena Wiśniewska Kalisz 21
78-86. 25 Andrzej Plichta Ogrody Kalisz 21
78-86. 26 Adam Plichta Kalisz 21
78-86. 35 Czesław Fabiański, Supermaraton Kalisz 21
78-86. 79 Daniel Aleksandrzak Klub Sportowy Kościelna Wieś 21
78-86. 99 Julia Kowalska Kalisz 21
78-86. 96 Damian Bugajny Supermaraton Kalisz 21
87-88. 90 Fryderyk Dudziak 18
87-88. 91 Karol Wiśniewski Brzeziny 18
89-97. 8 Marlena Nowak Supermaraton Kalisz 15
89-97. 40 Katarzyna Pasek Sielpia 15
89-97. 82 Daria Kowalska Kalisz 15
89-97. 85 Henryk Czerniak Borzykowo 15
89-97. 86 Elżbieta Czerniak Borzykowo 15
89-97. 88 Dariusz Byliński Kalisz 15
89-97. 100 Zbigniew Sobczak Supermaraton Kalisz 15
89-97. 93 Wiktor Werbiński Kalisz 15
89-97. 101 Marcin Elias Poznzń 15
98. 67 Daniel Olszyna Supermaraton Kalisz 9
99. 98 Adam Rogacki Supermaraton Kalisz 6
100-102. 71 Łukasz Olszyna Fundacja „Nowa Nadzieja” Kalisz 3
100-102. 80 Mikołaj Aleksandrzak Klub Sportowy Kościelna Wieś 3
100-102. 104 Iwona Michniewicz Kalisz 3
18,5 H
1. Mariusz Szostak 18bpd Bielsko-Biała 153,4
2. Zenon Talar TKKF Oborniki 145,2
3. Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 138
4. Stanisław Giemza Drużyna Szpiku Bielsko-Biała 126
5. Janusz Banaś Supermaraton Kalisz 76,2
6. Łukasz Aksamit Supermaraton Kalisz 75

2. Maraton w Chociszewie – Chociszew, 10 lipca 2010 r.

1 Grzegorz Grzeszczuk (Galeria Warszawa) 03:37:22
2 Tomasz Ławniczak (Maniac Poznań) 03:44:31
3 Konrad Różycki (ale TEMPO Warszawa) 03:50:34
7. Mariusz Kurzajczyk4:15:20
24. Piotr Banaś 02:05:30 (połówka)
27. Hanna Kurzajczyk 02:39:42 (połówka)

Grand Prix Ostrowa – 10 lipca 2010 r.
6 km

1. Krzysztof Perz (Ostrów Wlkp.) 23:01
2. Marcin Witkowski (Krotoszyn) 23:01
3. Maciej Mrówczyński (Jarocin) 23:14
4. Ryszard Płochocki 23:25
23. Tomasz Kupczyk 26:55
44. Marek Hojak 29:20
45. Zdzisław Druciarek 29:25
48. Przemysław Górny 30:03
53. Marek Frontczak 31:20

30. Bieg o Złoty Kłos – Kołaczkowo, 11 lipca 2010 r.
ok. 10 km

1. KROVLAYDIS Sergey Krovlaydis (Achilles Leszno) 33:39
2. Dymitry Baranowski (Achilles Leszno) 33:40
3. Mykola Rudyk (Viritca) 33:40
164. Tadeusz Tomeczek 01:05:25
165. Piotr Maciejewski 01:05:25

Bieg na Śnieżkę – Karpacz, 17 lipca 2010 r.
13,6 km

1. Miłosz Szcześniewski (Osowa Sień) 1:04:11
2. Andrzej Długosz (Rytro) 1″04:31
3. Maciej Bierczak MONTRAIL CW-X TEAM Porąbka) 1:08:27
34. Piotr Kęszka 1:28:23

Bieg pod Tysiącletnimi Dębami – Kazimierz Biskupi, 31 lipca 2010 r.
ok. 15 km

1. Ryszard Płochocki 55:51
2. Leszek Marcinkiewicz (Bieg nad Jeziorskiem) 56:44
3. Rafał Siupa (bezFORMY.pl) 58:22
12. Daniel Olszyna 1:05:25
16. Tomasz Kupczyk 1:06:34
33. Marek Hojak 1:09:48
49. Damian Bugajny 1:14:36
54. Przemysław Górny 1:14:56

Extremalna Sobota IRONMAN – Szczecin, 31 lipca 2010 r.
3,8, 180, 42,195 km

1. Piotr Szrajner (entre.pl Team Warszawa) 10:55
2. Torsten Berger (Niederschlesien Triathlon Team Niesky, Niemcy) 10:57
3. Ronny Hirschmann )Kodersdorf Nimecy) 11:09
21. Piotr Banaś 13:42
29. Andrzej Wolniak 14:56

Old Deer Park Richmond – Londyn, 1 sierpnia 2010 r.
10 km

1. Fernando Del Valle 33:23
2. Howard Bristow (Brighon an Hove AC) 34:12
3. Stephen Auger 34:20
66. Mariusz Kurzajczyk 42:33
345. Anna Kurzajczyk 56:16 (debiut)
353. Hanna Kurzajczyk 56:31 (r.ż.)

Bieg o Grand Prix Ostrowa – Ostrów Wlkp., 7 sierpnia 2010 r.
ok. 6 km

1. Marcin Witkowski (Krotoszyn) 23:04
2. Maciej Mrówczyński (Jarocin) 23:15
3. Ryszard Płochocki 23:23
16. Grzegorz Tomczak 25:32
22. Damian Bugajny 26:11
23. Tomasz Kupczyk 26:12
30. Marek Hojak 27:29
40. Zdzisław Druciarek 28:27
51. Marek Frontczak 30:11

2. Maraton Karkonoski – Szklarska Poręba, 8 sierpnia 2010 r.
ok. 23 km

1. Marcin Świerc (Salomon Trail Lisowice) 1:41:19
2. Piotr Koń (GLKS Fałków) 1:42:17
3. Tomasz Brzeski (Visegradmaraton Rytro) 1:42:50
142. Paweł Nowak 2:33:59
143. Mariusz Kurzajczyk 2:34:00
198. Piotr Banaś 2:46:23
266. Piotr Maciejewski 3:11:03

1. Mistrzostwa Polski w biegu pustynnym – Siedlec, 8 sierpnia 2010 r.
ok. 5 km

1. Mariusz Ściebura (Libidza) 28:22 (netto 28:19)
2. Artur Olszewski (Sarnów) 28:25 (28:23)
3. Mateusz Gocyła (Myszków) 28:39 (28:37)
11. (1. K) Katarzyna Konopka (Meta Lubliniec) 33:48 (33:46)
13. (2. K) Weronika Lamch (Run Podkowa Janów) 34:39 (34:37)
14. (3. K) Katarzyna Jędryszek (Kmicic Częstochowa) 34:57 (34:55)
51. Magdalena Raczyńska 55:07 (54:53)

19. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – Kobylin, 15 sierpnia 2010 r.
ok. 15 km

1. Adam Draczyński (Nowa Sól) 47:19
2. Maciej Łucyk (Intersport Poznań) 50:17
3. Maciej Muślewski (Olimpia Poznań) 51:19
12. (3. M40) Ryszard Płochocki 54:08
88. Tomasz Kupczyk 01:06:37
110. Damian Bugajny 01:10:18
130. Marek Hojak 01:12:39
169. Marek Frontczak 01:17:16

Bieg na Wielką Sowę – Ludwikowice Kłodzkie, 21 sierpnia 2010 r.
ok. 9,1 km

1. Maciej Bierczak (Montrail CW-X Team Porębka) 36:44
2. Daniel Wosik (Montrail CW-X Team Kunowo) 36:51
3. Marcin Świerc (Salomon Trail Lisowice) 38:01
14. (1. K) Anna Ficner (Złotoryja) 43:01
53. Mariusz Kurzajczyk 52:01
55. Paweł Nowak 52:40
116. Hanna Kurzajczyk 1:10:39
124. Marlena Nowak
125. Lucyna Nowak

1. Bałtycki Maraton Brzegiem Morza – Jastarnia – Władysławowo – Jastarnia, 28 sierpnia 2010 r.

1. Andrzej Cechmann (Urząd Morski w Gdyni) 3:15:43
2. Henry Chudy (Drużyna Szpiku Sławno) 3:20:16
3. Leszek Gałan (Złocieniec) 3L23:04 (3:23:02 netto)
10. (1. K) Marta Olechnowicz (Szczecin) 3:51:47
118. Magdalena Raczyńska 6:49:43 (6:49:33)

19. Bieg Kazimierzowski – Pyzdry, 29 sierpnia 2010 r.
ok. 10 km

1. Tomasz Szymkowiak (Orkan Września)
2. Michał Kaczmarek (Grunwald Poznań)
3. Juri Blahodir (Finisz Kalisz)
8. (1. M40) Ryszard Płochocki 34:40 (netto 34:36)
15. Piotr Kęszka 36:59 (36:55)
30. Damian Bugajny 40:00 (39:54)
34. Tomek Kupczyk 40:29 (40:23)
49. Marek Hojak 42:28 (42:23)
72. Marek Frontczak 47:26 (47:20)
87. Tadeusz Tomeczek 53:10 (53:03)
88. Piotr Maciejewski 53:16 (53:08)

21. Bieg Uliczny Solidarność – Kołobrzeg, 29 sierpnia 2010 r.
10 km

1. Radosław Kłeczek (Gogolin) 29:30
2. James Mutua (Kenia) 29:39
3. Jarosław Dudycz (Team Run Gdańsk) 30:23
57. Przemysław Górny (Supermaraton Kalisz) 44:36

31. Internationaler Usedom Marathon – Świnoujście-Wolgast, 4 września 2010 r.

1. Jarosłąw Janicki (Gryfino) 2:36:31
2. Łukasz Hryciuk (Dębno) 2:37:14
3. Marek Dzięgielewski (TKKF Płońsk) 2:42:04
101. Marek Frontczak 3:51:11
186. Andrzej Wolniak 4:24:16
207. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:38:27

20. Międzynarodowy Półmaraton Philips’a – Piła, 5 września 2010 r.

1. Cosmas Kyeva (Bydgoszcz, Kenia) 1:03:31 (netto 1:03:30)
2. (1. MP) Michał Kaczmarek (Grunwald Poznań) 1:04:14
3. (2. MP) Błażej Brzeziński (MUKS Bydgoszcz) 1:05:06
4. (3. MP) Artur Kozłowski (MULKS MOS Sieradz) 1:05:26 (1:05:25)
16. (1. MP) Agnieszka Gortel (TS AKA Chorzów) 1:12:52 (1:12:51)
27. (2. MP) Agnieszka Ciołek (AZS AWF Wrocław) 1:14:35 (1:14:34)
33. (3. MP) Patrycja Włodarczyk (JLKA JAwor) 1:15:58
282. Tomasz Kupczyk 1:30:46 (1:30:38 r.ż.)
878. Robert Rzepecki 1:46:37 (1:45:28)
1178. Czesław Fabiański 1:52:48 (1:51:39)

8. Ogólnopolskie Igrzyska Lekarskie – Zakopane, 9-10 września 2010 r.

Bieg na 5000 m
2. Paweł Bartczak 19:15

Bieg na 1500 m
2. Paweł Bartczak 4:54

Bieg na Jaworzynę Krynicką
Krynica-Muszyna, 11 września 2010 r.
10 km

1. Laszlo Toth (Debrecen Inn Benedekteam) 27:30
2. Hneryk Szost (Grunwald Poznań) 27:33
3. Witalij Szafa (Achilles Leszno) 28:31
77. Paweł Nowak 41:57

Bieg na Jaworzynę – Krynica, 11 września 2010 r.
2,6 km

1. Andrzej Bargiel (Salomon Trail Team) 20:29
2. Michał Stoch (Zakopane)20:34
3. Konrad Rembiasz (AZS AWF Masters Kraków) 21:04
17. Paweł Nowak 28:19

Bieg 7 Dolin – Krynica, 11 września 2010 r.
100 km

1. Adam Długosz (Visegrad Maraton Rytro) 11:17:55
2. Krzysztof Lisak (OTK Rzeźnik, Montrail CWX 83) 11:24:13
3. Jan Michałowski (Montrail CWX 83) 11:24:32
43. Marek Frontczak 19:15:17

20. Bieg Solidarności – Wrocław, 11 września 2010 r.
ok. 5 km

1. Radosław Kłeczek (Gogolin) 15:37 (netto 15:36)
2. Rafał Snochowski (Ligota Wielka) 15:48 (15:47)
3. Łukasz Panfil (ŁKS Maraton Turek) 15:49
14. (1. K) Agnieszka Ciołek (AZS AWF Wrocław) 17:21 (17:18)
20. (2. K) Agnieszka Pietsch-Fulbiszewska (AZS AWF Wrocław) 17:48 (17:46)
34. (3. K) Elżbieta Jarosz (Pao Qest Jelcz-Laskowice) 18:31 (18:30)
45. (5. K, 3 K30) Karolina Rakieć 18:59 (18:57)

3. Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym – Katowice, 11-12 września 2010 r.

1. Adam Jagieła (Pogon Ruda Śląska) 241,511 km
2. Marek Gulbierz (Juvenia Białystok) 239,011 km
3. Robert Derda (TT Szczecin) 220,681 km
5. (1. K) Aleksandra Niwińska (AZS AWF Katowice) 217,153
12. Agnieszka Mizera (Wrocław) 185,000
17. Barbara Muzyka (Arturówek Łódź) 175,000
45. Łukasz Aksamit 125,000 km

Koral Maraton – Krynica Zdrój, 12 września 2010 r.

1. Erkolo Ashenafi (Benedekteam Debrecen) 02:33:29
2. Bogdan Dziuba (Jastkowice) 02:34:01
3. Wiktor Rogovogoj) (Rudnik, Ukraina) 02:37:08
134. Paweł Nowak 03:55:41 (netto 03:55:39)
300. Marek Frontczak 05:43:21 (05:43:02)

17. Memoriał Mariana Śmigielskiego – Mogilno, 12 września 2010 r.
10 km

1. Bartosz Mazarski (Zantyr Sztum) 31:19
2. Kamil Poczwardowski (Sporting Międzyzdroje) 31:21
3. Mykoła Rudyk (Vinnitca) 31:22
11. (1. M40) Ryszard Płochocki 35:19
15. Jurij Błagodir 36:20
19. Łukasz Olszyna 36:44
27. Piotr Kęszka 38:06 (r.ż.)
56. Damian Bugajny 42:16

28. Hasko-Lek Wrocław Maraton – 12 września 2010 r.

1. Sammy Kemeli Limi (Kenia) 02:16:15
2. Peter Chepkony (Kenia) 02:18:58
3. Przemysław Rojewski (Luzino) 02:19:06
163. Dariusz Kujawa 03:21:13 (netto 03:20:45 r.ż.)
282. Tomasz Kupczyk 03:29:59 (03:29:18 r.ż.)
318. Mirosław Antczak 03:32:36 (03:31:11)
837. Andrzej Wolniak 03:59:57 (03:57:56)
1096. Mariusz Kurzajczyk 04:14:21 (04:12:18)
1114. Robert Rzepecki 04:15:25 (04:13:22)
1137. Zbigniew Kaczmarkiewicz 04:16:24 (04:16:04)
1310. Rafał Łysiak 04:27:49 (04:26:24)
1461. Przemysław Górny 04:36:48 (04:34:50)
1530. Czesław Fabiański 04:41:39 (04:39:37 r.ż.)
1825. Jerzy Wyka 05:13:03 (05:10:36)

2. Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice – 18 września 2010 r.
ok. 10 km

1. Yuriy Blahodir (Finisz Kalisz) 33:33
2. Marcin Witkowski (Krotszyn) 33:43
3. Piotr Taczka (Ostrów Wlkp.) 34:26
4. (1. M4) Ryszard Płochocki 34:32
17. (2. M3) Piotr Kęszka 37:14
24. Grzegorz Tomczak 38:30
33. Tomasz Kupczyk 40:21
35. Damian Bugajny 40:45
57. Przemysław Górny 43:30
62. Zdzisław Druciarek 44:07
64. Piotr Banaś 44:11
71. Mariusz Mazurek 45:06
84. Andrzej Wolniak 47:21
86. Marek Frontczak 47:38

33. Ogólnopolski Bieg Lechitów – Gniezno, 18 września 2010 r.
21,0975 km

1. Serhij Vasturin (Ukraina) 1:09:49
2. Maciej Łucyk (Stołężyn) 1:12:35 (1:12:34 netto)
3. Robert Czaja (AZS Poznań) 1:13:40 (1:13:38)
34. (1. K) Karolina Rakieć 1:27:55 (1:27:54)
36. Paweł Bartczak 1:28:39 (1:28:32)

Mistrzostwa Polski lekarzy w półmaratonie
1. Paweł Paliga (Maniac Poznań) 1:22:45 (1:22:39)
2. Bartosz Cybulka (Grodzisk) 1:23:49 (1:23:47)
3. Przemysław Troszczyński (Łukęcin) 1:26:00 (1:25:57)
4. (1. M40) Paweł Bartczak 1:28:39 (1:28:32)

16. Międzynarodowy Bieg o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Twardogórze – Twardogóra, 19 września 2010 r.
10 km

1. Radosław Kłeczek (Gogolin) 30:19
2. Artur Kozłowski (MULKS MOS Sieradz) 30:24
3. Rafał Wójcik (MKL Szczecin TIMEX) 30:37
28. Piotr Kęszka 37:44 (r.ż.)

4. Bieg Kościuszki – Kalisz, 26 września 2010 r.
ok. 5 km

1. Damian Żubrowski (PWSZ Kalisz) 14:31
2. Aron Przybył (Finisz Kalisz) 15:25
3. Piotr Kęszka 15:44
4. Grzegorz Tomczak 16:15
6. Damian Bugajny 17:33
8. Waldemar Olszyna 18:11
11. Zdzisław Druciarek 19:22
12. Piotr Banaś 20:06
13. Andrzej Wolniak 21:06
15. Czesław Fabiański 22:03
18. Piotr Maciejewski 22:27
19. Adam Rogacki 22:35
20. Tadeusz Tomeczek 24:33

32. Maraton Warszawski – 26 września 2010 r.

1. Tola Bane (Etiopia) 2:13:10 (netto 2:13:09)
2. Johnston Kibetmayio (Kenia) 2:14:25 (2:14:21)
3. Samuel Goitonhadgu (Erytrea) 2:16:58 (2:16:56)
1106. Tomasz Kupczyk 3:52:50 (3:52:25)

Bieg w Wysocku Wielkim – 2 października 2010 r.
ok. 8 km

1. Maciej Mrówczyński (Jarocin) 27:24
2. Ryszard Płochocki 27:33
3. Piotr Taczka (Ostrów) 27:44
19. Damian Bugajny 31:44
24. Tomasz Kupczyk 32:45
34. Zdzisław Druciarek 34:48
51. Andrzej Wolniak 37:17
56. Marek Frontczak 40:57

30. Międzynarodowy Bieg Ptolemeusza – 3 października 2010 r.
10 km

1. Artur Kozłowski (MOs MKS Sieradz) 29:23
2. Arkadiusz Gardzielewski (Śląsk Wrocław) 29:27
3. Igor Teterukov (Grodno) 29:30
11. (2. M40) Ryszard Płochocki 34:51
21. Piotr Kęszka 36:44 (36:43 r.ż.)
29. Grzegorz Tomczak 37:54 (37:52 r.ż.)
33. Daniel Olszyna 39:14 (39:13)
44. (3. M50) Dariusz Kujawa 40:14 (40:13 r.ż.)
49. Damian Bugajny 40:44 (40:42)
71. Tomasz Kupczyk 42:20 (42:18 r.ż.)
74. Waldemar Olszyna 42:55 (42:52)
76. Przemysław Górny 43:00 (42:55 r.ż.)
80. Paweł Nowak 43:21 (43:19)
81. Liwio Szumała 43:24 (43:21 r.ż.)
99. Zdzisław Druciarek 44:46 (44:41 r.ż.)
131. Andrzej Wolniak 47:18 (47:07
132. Marek Frontczak 47:20 (47:18)
134. Mariusz Mazurek 47:25 (47:14 r.ż.)
148. Czesław Fabiański 48:20 (48:15 r.ż.)
159. Robert Lis 49:46 (49:40 r.ż.)
180. Zbigniew Kaczmarkiewicz 52:06 (51:55)
183. Piotr Maciejewski 52:37 (52:27)
184. Adam Rogacki 52:48 (52:37)
202. Tadeusz Tomeczek 56:49 (56:38)
213. Hanna Kurzajczyk 1:01:57 (1:01:44)
214. Mariusz Kurzajczyk 1:01:57 (1:01:43)
215. Piotr Banaś 1:01:58 (1:01:44)

11. Poznań Maraton – 10 października 2010 r.

1. Isaack Waweru Macharia (Kenia) 2:16:27 (2:16:25)
2. Etiopczyk Haile Tesfaye (Etiopia) 2:16:32 (2:16:29)
3. Philemon Kimaiyo (Kenia) 2:16:46 (2:16:43)
470. Tomasz Kupczyk 3:28:03 (3:27:58 r.ż.)
552. Mirosław Antczak 3:30:11 (3:29:42)
611. Paweł Nowak 3:31:53 (3:31:48)
612. Grzegorz Tomczak 3:31:59 (3:31:32 debiut)
649. Marek Wojtas 3:33:32 (3:33:16)
1850. Marek Frontczak 4:06:59 (4:05:27)
1864. Mariusz Mazurek 4:07:22 (4:05:49 r.ż.)
1978. Andrzej Wolniak 4:10:55 (4:09:24)
2135. Mariusz Kurzajczyk 4:14:30 (4:12:58)
2530. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:26:59 (4:26:42)
2607. Piotr Kowalski 4:28:36 (4:27:02 r.ż.)
3310. Hanna Kurzajczyk 4:55:55 (4:55:01 r.ż.)
3329. Rafał Łysiak 4:56:59 (4:55:48)

4. Bieg Do Gorących Żródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez Wodę- 17 października 2010 r.

1. Radosław Kłeczek (Gogolin) 31:08
2. Vitaliy Yashchuk (Ukraina) 31:45
3. Yuriy Rusyuk (Ukraina) 32:04 (32:03 netto)
15. (1. M40) Ryszard Płochocki 34:37
35. Piotr Kęszka 37:04 (37:03)
77. Damian Bugajny 39:45 (39:44 r.ż.)
93. Tomasz Kupczyk 40:48 (40:45 r.ż.)
133. Przemysław Górny 42:36 (42:33 r.ż.)
192. Piotr Banaś 44:57 (44:40)
243. Andrzej Wolniak 46:58 (46:50)
272. Czesław Fabiański 47:54 (47:37 r.ż.)

26. Supermaraton Kalisia – Jarantów-Blizanów, 23 października 2010 r.

100 km
1. 16 Holik Krzysztof ZKS UNIA Tarnów Brzesko POL 1973 M30 1 – 07:53:36
2. 7 Thiel Adam KS TEAM RUN GDAŃSK Lębork POL 1972 M30 2 – 08:08:07
3. 49 Sawicki Piotr „9 Dywersyjna” Warszawa POL 1974 M30 3 – 08:09:12
4. 2 Wroniszewski Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki POL 1978 M30 4 – 08:10:06
5. 115 Fabiś Arkadiusz MaratonyPolskie.PL TEAM Stęszew POL 1972 M30 5 – 08:27:13
6. 87 Kuliński Tomasz doliniarze.com Katowice POL 1975 M30 6 – 08:31:29
7. 95 Derda Robert TT Szczecin Szczecin POL 1972 M30 7 – 08:33:43
8. 50 Pakuła Paweł Columbia Sherpas RT Wisznica POL 1977 M30 8 – 08:33:54
9. 70 Prozorowski Wiesław Maraton Leszno POL 1968 M40 1 – 08:47:17
10. 88 Kotlarz Paweł Byledobiec Anin Warszawa POL 1977 M30 9 – 08:49:27
11. 31 Szostak Mariusz 18 bpd Bielsko-Biała Rożno Parcele POL 1973 M30 10 – 08:54:22
12. 57 Tlałka Mariusz Warszawa POL 1970 M40 2 – 08:56:15
13. 55 Wiercioch Piotr Wągrowiec POL 1974 M30 11 – 08:58:47
14. 158 Stępień Zenon KKL Kielce POL 1963 M40 3 – 09:02:09
15. 147 Nowosielski Łukasz Józefów POL 1982 M20 1 – 09:03:23
16. 65 Prokopczuk Adam TT Szczecin POL 1979 M30 12 – 09:04:15
17. 51 Chudy Henryk Olszewski i synowie/Drużyna Szpiku Sławsko POL 1955 M50 1 – 09:10:46
18. 159 Radziejewski Zenon Kosynier Września POL 1961 M40 4 – 09:23:48
19. 1 Matusiak Tomasz UKS Wieża Postomino Słupsk POL 1972 M30 13 – 09:24:35
20. 63 Rosłoń Marcin Run2-D2 Warszawa POL 1978 M30 14 – 09:33:50
21. 62 Lipiński Krzysztof KB Maniac Poznań Koziegłowy POL 1962 M40 5 – 09:37:27
22. 12 Niwińska Aleksandra AZS AWF Katowice Chojnów POL 1986 K35 1 – 09:42:23
23. 163 Jagiełło Dominik POL 1971 M30 15 – 09:42:33
24. 76 Koczwara Jakub MKS Sambor Tczew Warszawa POL 1981 M20 2 – 09:45:51
25. 33 Kopeć Piotr Facciamo Jogging Ruda śląska POL 1974 M30 16 – 09:46:12
26. 75 Giemza Stanisław Drużyna Szpiku Bielko-Biała POL 1951 M50 2 – 09:48:26
27. 111 Lisiecki Bartosz Poznań POL 1978 M30 17 – 09:49:53
28. 96 Talar Zenon TKKF Oborniki Dąbrówka Leś. POL 1953 M50 3 – 09:58:47
29. 112 Kułakowski Marek Podkowa Leśn. POL 1959 M50 4 – 10:03:25
30. 121 Krauze Tomasz WKB Piast Wrocław POL 1967 M40 6 – 10:05:45
31. 103 Niemir Aleksander KB Maniac Poznań POL 1965 M40 7 – 10:08:05
32. 154 Piotrkowski Jerzy WKB Piast Wrocław POL 1958 M50 5 – 10:12:16
33. 11 Chełmiński Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno POL 1964 M40 8 – 10:14:18
34. 69 Kucharski Mirostław TT Szczecin Sztum POL 1982 M20 3 – 10:18:18
35. 67 Pawłowski Tomasz Truchtacz Dobrzyca POL 1979 M30 18 – 10:18:19
36. 137 Chałupka Jacek Biegiem przez Polskę Nowe Miasto POL 1980 M30 19 – 10:19:37
37. 93 Sztubecki Michał Vege Runners Warszawa POL 1972 M30 20 – 10:19:53
38. 80 Gogol Marcin Turośń Kościelna POL 1980 M30 21 – 10:21:49
39. 97 Kondracki Dariusz Częstochowa POL 1967 M40 9 – 10:25:13
40. 82 Wira Mirosław Piast Wrocław POL 1959 M50 6 – 10:36:23
41. 106 Białogrodzki Tadeusz Zalesie Górne POL 1958 M50 7 – 10:40:44
42. 77 Szulc Janusz Borówiec POL 1962 M40 10 – 10:42:56
43. 118 Wiewiórski Marek sklepcygara.pl Nowy Dwór Maz. POL 1970 M40 11 – 10:44:16
44. 43 Borowicz Łukasz Zabiegani Częstochowa Sosnowiec POL 1978 M30 22 – 10:45:58
45. 92 Remberk Michał Warszawski Żółwik Warszawa POL 1971 M30 23 – 10:47:15
46. 90 Czechorowski Piotr Ryszard Szklarska Poręba POL 1972 M30 24 – 10:52:50
47. 8 Dubiecki Jarema KB Arturówek Łódź POL 1969 M40 12 – 10:53:16
48. 44 Karpiński Robert Marki POL 1971 M30 25 – 10:54:53
49. 89 Ryzner Krzysztof Jarosław POL 1960 M50 8 – 10:58:30
50. 79 Plebanek Grzegorz IM UWR Wrocław POL 1959 M50 9 – 10:58:58
51. 116 Mularczyk Marcin Biegacz Nowosolna Łódź POL 1976 M30 26 – 11:09:55
52. 156 Niwiński Grzegorz Tupot Ustka POL 1958 M50 10 – 11:13:34
53. 128 Puzio Waldemar Maratończyk Dębica Dębica POL 1958 M50 11 – 11:13:56
54. 14 Mizera Agnieszka AZS AWF Katowice Wrocław POL 1969 K35+ 1 – 11:15:16
55. 141 Gracjasz Jan Kraków POL 1955 M50 12 – 11:16:48
56. 171 Frontczak Marek Supermaraton Kalisz POL 1953 M50 13 – 11:19:28
57. 124 Palus Paweł Abartis.pl Warszawa POL 1972 M30 27 – 11:19:54
58. 109 Nowak-LewandowskaBarbara Kosynier Września Zberki POL 1957 K35+ 2 – 11:22:09
59. 162 Batory Stefan Run For Life-AMA Team Warszawa POL 1988 M20 4 – 11:23:19
60. 42 Augustyn Krzysztof Kolbuszowa POL 1971 M30 28 – 11:27:49
61. 9 Zieliński Marcin BIEG OPOLSKI Opole POL 1972 M30 29 – 11:30:47
62. 161 KRZAL Michał POL 1990 M20 5 – 11:37:51
63. 145 Wolniak Andrzej SUPERMARATON Kalisz POL 1954 M50 14 – 11:38:01
64. 123 Wojtas Marek SUPERMARATON Kalisz POL 1970 M40 13 – 11:38:01
64. 74 Kolańczyk Paulina aleTEMPO Warszawa POL 1980 K35 2 – 11:38:01
66. 133 Łaganowski Adam Warszawa POL 1978 M30 30 – 11:47:51
67. 64 Grzybowski Krzysztof GTMB AMATOR Gorzów Wlkp POL 1957 M50 15 – 11:49:57
68. 53 Chałupka Krzysztof Biegiem przez Polskę Nowe Miasto POL 1980 M30 31 – 11:50:23
69. 102 Goebel Adam Kraków POL 1965 M40 14 – 11:50:52
70. 47 Bielecki Norbert Konstantynów POL 1969 M40 15 – 11:51:53
70. 46 Bielecka Dorota Konstantynów POL 1974 K35+ 3 – 11:51:53
72. 6 Muzyka Barbara KB Arturówek Łódź Warszawa POL 1970 K35+ 4 – 11:54:20
73. 58 Wróblewski Andrzej Maratonpark Rzeszów Olsztyn POL 1966 M40 16 – 12:04:38
74. 78 Waligórski Tomasz amator Gdynia POL 1972 M30 32 – 12:06:00
75. 122 Żak Tomasz Poznan POL 1983 M20 6 – 12:15:42
76. 66 Michalski Ryszard Klub Biegaczy WPionie.pl Warszawa POL 1980 M30 33 – 12:15:48
77. 36 Jaraszek Sanjaya Vege Runners Nysa POL 1959 M50 16 – 12:28:21
78. 131 Karol Maciej Sośniczany POL 1985 M20 7 – 12:28:37
79. 119 Hildebrandt Marian GKS KASZUBI Luzino POL 1954 M50 17 – 12:28:56
80. 151 Żak Artur Włocławek POL 1970 M40 17 – 12:32:01

37. Maraton Dębno – 24 października 2010 r.

1. Komen Joel Kosgei (Kenia) 2:15:00
2. (1. MP) Radosław Dudycz (Team Run Gdańsk 2:16:15)
3. (2. MP) Radosław Kłeczek (Śląsk Wrocław) 2:16:57
4. (3. MP) Emil Dobrowolski (Warszawianka) 2:20:43
19. (1. MP) Dorota Gruca (Agros Zamość) 2:39:19
24. (2. MP) Ewa Brych Pająk (Budowlani Częstochowa) 2:45:15
27. Maria Butakova (Białoruś) 2:46:55
33. (5. K, 3. MP) Arleta Meloch (Olimpia Grudziądz) 2:48:48
184. (2. MP Policjantów K+50) Mirosław Antczak 3:21:23 (3:21:19)
293. Paweł Nowak 3:32 (3:32:18)

6. Międzynarodowy Półmaraton Kościański – 7 listopada 2010 r.

1. Igor Geletij (Ukraina) 1:03:18
2. Witalij Shafar (Ukraina) 1:03:24
3. Andrej Toptun (Ukraina) 1:03:27
18. (1. K) Olga Salewicz (Białoruś) 1:14:15
19. (2. K) Olga Kotovska (Ukrina) 1:14:16
22. (3. K) Tetiana Gamera (Ukraina) 1:14:32
71. (2. K30) Karolina Rakieć 1:25:30

48. Międzynarodowy Uliczny Bieg Niepodległości – Ostrów Wlkp., 7 listopada 2010 r.
10 km

1. Igor Teterukov (Białoruś) 29:57
2. Łukasz Parszczyński (Polonia Warszawa) 29:59
3. Radosław Kłeczek (Gogolin) 30:12
16. (1. M40) Ryszard Płochocki 34:25
26. (1. K) Anastasiya Starovoitova (Białoruś) 35:02
28. (2. K) Lilia Fiskowicz (Rudnik) 35:32
30. (3. K) Viktoria Pogorievska (Ukraina) 35:35
50. Grzegorz Tomczak 37:42 (r.ż.)
55. Piotr Kęszka 37:58
85. Damian Bugajny 40:36
91. Tomasz Kupczyk 41:01
93. Mirosław Antczak 41:08
123. Paweł Nowak 42:46
129. Liwio Szumała 43:02 (r.ż.)
162. Zdzisław Druciarek 44:42
165. Przemysław Górny 44:58
189. Piotr Banaś 46:17
198. Marek Hojak 46:49
204. Marek Frontczak 47:05
223. Andrzej Wolniak 48:08
224. Czesław Fabiański 48:09
304. Piotr Maciejewski 54:57

Biegi Niepodległości – Turek, 11 listopada 2010 r.
ok. 5 km

24. Ryszard Płochocki 16:52
38. Piotr Kęszka 18:20
48. Damian Bugajny 19:16
69. Marek Hojak 21:28

Maratona Ticinio – Tenero (Szwajcaria), 14 listopada 2010 r.

1. Eticha Tesfaye (Etiopia) 2:20.31,5
2. Zakayo Kipsang Biwott (Kenia) 2:22.08,8 (br> 3. Gabriele Abate (Włochy) 2:25.27,7
8. Dariusz Starzyński 2:34.40,4
20. Zenon Hartuna 2:45.15,3
21. Grzegorz Maczyński 2:45.23,4
92. Jerzy Wyka 3:14.55,2
Mistrzostwa świata kolejarzy
1. Urs Schönholzer (Szwajcaria) 2:30.53,6
2. Dariusz Starzyński 2:34.40,4
3. Thomas Beirnaert (Belgia) 2:37.27,9
12. Zenon Hartuna 2:45.15,3
13. Grzegorz Maczyński 2:45.23,4
48. Jerzy Wyka 3:14.55,2

1. Szwajcaria 22 p.
2. Polska 27
3. Belgia 42

16. Bieg Barbórkowy Skalnika
Gracze, 20 listopada 2010 r.
ok. 14 km

1. Yuriy Blahodir (Finisz Kalisz) 46:51
2. Roman Czaja (Oświęcim) 47:03
3. Piotr Piotrowski (Korfantów) 47:58
145. Marek Frontczak 1:07:39

Zimowe Grand Prix Supermaratonu – 5 grudnia 2010 r.
5 km

1. Ryszard Płochocki 20:19 100 pkt
2. Grzegorz Tomczak 21:24 80 pkt
3. Damian Bugajny 21:39 65 pkt
4. Tomasz Kupczyk 21:40 55 pkt
5. Mirosław Antczak 21:48 50 pkt
6. Marek Wojtas 21:49 45 pkt
7. Liwio Szumała 23:21 40 pkt
8. Mariusz Kurzajczyk 23:50 36 pkt
9. Paweł Nowak 24:07 33 pkt
10. Przemysław Górny 24:49 30 pkt
11. Piotr Banaś 25:19 27 pkt
12. Marek Frontczak 25:35 24 pkt
13. Andrzej Frątczak 25:39 21 pkt
14-15 Karolina Rakieć 27:13 18 pkt
14-15 Zdzisław Druciarek 27:13 18 pkt
16. Łukasz Szewczyk 27:38 15 pkt
17. Andrzej Wolniak 27:39 14 pkt
18. Mariusz Wiśniewski 28:29 13 pkt
19. Piotr Maciejewski 28:37 12 pkt
20. Czesław Fabiański 28:38 11 pkt
21. Zbigniew Sobczak 28:54 10 pkt
22. Tadeusz Tomeczek 31:35 9 pkt

6. Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu – 17/18 grudnia 2010 r.
16:05 H

1 Zenon Radziejewski KB Kosynier Września 120
2 Zenon Talar TKKF Lech Oborniki 114
3 Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 104
4 Waldemar Wojciechowski Zabiegani Częstochowa 102
5 Artur Rogaliński KB Kosynier Września 100
6 Janusz Rupnik Geotermia Uniejów 92
7 Damian Bugajny Supermaraton Kalisz 66
8 Krzysztof Tomaszewski KB Geotermia Uniejów 62
9 Bartosz Mielczarski Warszawa 60
9 Dariusz Żywiołowski Softon Kalisz 60
11 Grażyna Piekoszowski Żory 58
12 Grzegorz Flunt Łomianki 54
13 Radosław Madejski Kraków 52
13 Radosław Ertel MaratonyPolskie. PL TEAM 52
15 Przemysław Brożek Brylant Kórnik 50
15 Krzysztof Lipiński Maniac Poznań 50
15 Michał Pawlak Korona Pabianice 50
15 Marek Pawlak Korona Pabianice 50
15 Tomasz Piekoszowski Żory 50
15 Marek Wojtas Supermaraton Kalisz 50
15 Leszek Bulski Łódź 50
15 Emil Kowalski SP 21 50
15 Adam Binek Kalisz 50
15 Czesław Werner Florian Chojnice 50
25 Łukasz Aksamit doliniarze.com/Supermaraton Kalisz 48
26 Marcin Bubel Drużyna Szpiku 46
27 Tomasz Kupczyk Supermaraton Kalisz 44
27 Wojciech Grzeszczuk Warszawa 44
27 Wiesław Klich Drużyna Szpiku Polkowice 44
27 ZBIGNIEW Baraniecki KB Maniac Poznań 44
27 Ewa Sobkowiak KB Maniac Poznań 44
27 Paweł Nowak Supermaraton Kalisz 44
27 Jerzy Bednarz Poznań-Chyby 44
27 Tadeusz Tomeczek Supermaraton Kalisz 44
35 Mariusz Mazurek Supermaraton Kalisz 42,195
35 Alina Bubel Drużyna Szpiku 42,195
35 Andrzej Wolniak Supermaraton Kalisz 42,195
35 Zdzisław Druciarek Supermaraton Kalisz 42,195
35 Zbigniew Kaczmarkiewicz Supermaraton Kalisz 42,195
35 Filip Żelazny Kalisz 42,195
35 Krzysztof Krok Muszyna 42,195
35 Katarzyna Werner Finisz Kalisz 42,195
35 Ewa Wieczorkiewicz Malanów 42,195
35 Witold Olejniczak Maraton Ostrów 42,195
35 Marian Zielonka Maraton Ostrów 42,195
46 Marek Michalczyk MKI Kielce 40
47 Robert Rzepecki Supermaraton Kalisz 36
48 Łukasz Olszyna Fundacja „Nowa Nadzieja” Kalisz 34
49 Łukasz Szewczyk Supermaraton 32
49 Jolanta Wojciechowska Częstochowa 32
49 Andrzej Plichta PUKS Ogrody Kalisz 32
52 Przemysław Górny Supermaraton Kalisz 30
52 Marek Hojak Supermaraton Kalisz 30
52 Jerzy Etzel K.B.Maniac Poznan 30
52 Konrad Pawlak Supermaraton Kalisz 30
52 Elżbieta Czerniak Maratończyk Kołaczkowo 30
57 Czesław Fabiański Supermaraton Kalisz 28
58 Leon Kowalski Kalisz 26
59 Piotr Banaś Supermaraton Kalisz 24
59 Witold Szczepaniak Ostrów Wlkp. 24
59 Jakub Mikołajewski Supermaraton Kalisz 24
59 Mieczysław Mikołajewski Żelazków 24
59 Henryk Czerniak Maratończyk Kołaczkowo 24
59 Cezary Kowalski Gimnazjum 9 Kalisz 24
65 Mariusz Wiśniewski Supermaraton Kalisz 22
65 Stanisław Przybylak Tow Biegowe MSICS Poznań 22
65 Liwio Szumała Supermaraton Kalisz 22
65 Piotr Werner Maraton Turek 22
65 Sylwia Kapusta Florian Chojnice 22
70 Hanna Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 20
70 Piotr Kowalski Supermaraton Kalisz 20
70 Bernadeta Lipińska Maniac Poznań 20
70 Teresa Pelec Maniac Poznań 20
70 Piotr Rusek Szczejkowice 20
70 Piotr Maciejewski Supermaraton Kalisz 20
70 Tomasz Mosiniak Kalisz 20
77 Aron Przybył Finisz Kalisz 18
78 Zbyszek Sobczak Supermaraton Kalisz 14
78 Iwona Werner Maraton Turek 14
80 Antoni Żeśko Kalisz 10
81 Mariusz Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 4
Narciarze
1 Bogusław Wawrzyniak Wieloboista Ostrów 60
2 Andrzej Frankowski IM 2010 Ostrów 22
3 Maciej Miazga Maraton Ostrów 20

Ultramaratoński Czteropak Kaliski 2010 r.

1. Zenon Radziejewski 792,5
2. Zenon Talar 741,5
3. Marek Frontczak 647
4. Krzysztof Tomaszewski 592, 5. Jarosław Strykowski 518, 6. Stanisław Giemza 476, 7. Robert Derda 469, 8. Mirosław Wira 462, 9. Adam Prokopczuk 442, 10. Jarema Dubiecki 423, 11. Wiesław Prozorowski 416,
12. Andrzej Wolniak 403,5,
13. Mariusz Szostak 376,5 14. Tomasz Pawłowski 374, 15. Wojciech Grzeszczuk 367,5,
16. Łukasz Aksamit 367,
17. Artur Rogaliński 351, 18. Piotr Chemiński 340,
19. Marek Wojtas 337,5,
20. Damian Bugajny 336,
21. Bartosz Lisiecki 332, 22. Krzysztof Holik 329, 23. Paweł Szynal 322 24. Krzysztof Lipiński 321,5, 25. Grzegorz Tarczyński 321, 26. Adam Thiel 308, 27. Janusz Rupnik 307, 28. Dorota Bielecka 298, Norbert Bielecki 298
30. Tomasz Kupczyk 291,5
31. Piotr Sawicki 287, 32. Agnieszka Mizera 285, 33. Rafał Wroniszewski 281 34. Andrzej Radzikowski 280
35. Tadeusz Tomeczek 278
36. Mariusz Kurzajczyk 271,5
37. Jerzy Bednarz 270,5, 38. Arkadiusz Fabiś 270
39. Paweł Nowak 267
40. Tomasz Kuliński 259, 41. Tomasz Ławniczak 246, 42. Filip Żelazny 244,5, 43. Andrzej Karlak 242 44. Paweł Pakuła 242, 45. Grzegorz Kiełczewski 239, 46. Paweł Kotlarz 230, Waldemar Wojciechowki 230, 48. Leszek Bulski 219,5
48. Piotr Banaś 219,5
50. Dariusz Cichorek 218, Mariusz Tlałka 218, 52. Piotr Wiercioch 217, 53. Zenon Stępień 216 54. Łukasz Nowosielski 215, 55. Zbigniew Baraniecki 214,5, 56. Henryk Chudy 213, 57. Tomasz Matusiak 211, 58. Przemysław Brożek 210,5, 59. Marcin Rosłoń 210, 60. Ewa Kasierska 208, 61. Aleksandra Niwińska 208, 62. Dominik Jagiełło 207, 63. Ewa Sobkowiak 206,5 64. Jakub Koczwara 206, 65. Piotr Kopeć 205
66. Zdzisław Druciarek 204,5
67. Marek Kułakowski 201, 68. Tomasz Krauze 200, 69. Aleksander Niemir 199, 70. Emil Kowalski 198,5, Wiesław Klich 198,5, 72. Jerzy Piotrkowski 198
73. Piotr Maciejewski 196,5
74. Mirosław Kucharski 196, 75. Jacek Chałupka 194, 76. Michał Sztubecki 193, 77. Marcin Gogol 192, 78. Witold Olejniczak 191,5, 79. Dariusz Kondracki 191
80. Robert Rzepecki 190
81. Tadeusz Białogrodzki 189, 82. Dariusz Stawski 188, Janusz Szulc 188 84. Marek Wiewiórski 187, 85. Marian Zielonka 186,5, 86. Łukasz Borowicz 186, Piotr Knop 186, Rafał Kowalczyk 186, 89. Michał Remberk 185, 90. Piotr Czachorowski 184, 91. Robert Karpiński 182
92. Mariusz Mazurek 181,5
93. Marek Michalczyk 181 Krzysztof Ryzner 181, 95. Grzegorz Plebanek 180, 96. Marcin Mularczyk 179, 97. Grzegorz Niwiński 178, 98. Waldemar Puzio 177, 99. Jan Gracjasz 175, 100. Paweł Palus 173, 101. Artur Kujawiński 172, Barbara Nowak-Lewandowska 172, 103. Stefan Batory 171 104. Krzysztof Augustyn 170, 105. Wiesław Garbarek 169, Marcin Zieliński 169, 107. Michał Krzal 168, 108. Paulina Kolańczyk 165,5, Witold Ludwa 165,5, 110. Adam Łaganowski 164, 111. Krzysztof Grzybowski 163, 112. Krzysztof Chałupka 162, 113. Adam Goebel 161 114. Barbara Muzyka 158
114. Jerzy Wyka 158
116. Angelina Chrustowska 157,5, 117. Tomasz Waligórski 156, 118. Tomasz Żak 155, 119. Ryszard Michalski 154, 120. Sanjaya Jaraszek 153, 121. Maciej Karol 152, 122. Marian Hildebrandt 151, Łukasz Tarkowski 151 124. Piotr Wojciechowski 150, Artur Żak 150, 126. Andrzej Muszyński 149, 127. Teresa Pelec 148, 128. Robert Grabsztunowicz 147
129. Karolina Rakieć 146
130. Bartosz Mielczarski 145, 131. Dariusz Żywiołowski 145, 132. Jerzy Etzel 144, 133. Anna Ranoszek 143 134. Marcin Cierpka 140, 135. Jakub Runowski 136, 136. Ireneusz Górnik 134, 137. Andrzej Witkowski 133, 138. Tomasz Lewandowicz 132,5 Andrzej Sobczak 132,5,
140. Mariusz Wiśniewski 132
Miras Witas 132, 142. Łukasz Gładysz 131, Wiesław Komór 131 144. Jacek Balicki 130, 145. Grażna Piekoszowska 129, Jerzy Sztyglic 129, Marcin Wójtowicz 129, 148. Remigiusz Koziński 127, Stanisław Olbryś 127, 150. Dariusz Kłos 126, Andrzej Plichta 126, 152. Mariusz Kieslich 125, Tadeusz Socha 125 Robert Sulima 125, 155. Grzegorz Flunt 124, Marcin Pawłowski 124,
157. Czesław Fabiański 123
157. Hanna Kurzajczyk 123
Tadeusz Ruta 123, 160. Sławomir Walczak 122, 161. Władysław Angieł 121, Witold Sikorski 121, 163. Radsoław Ertel 120,5 Radosław Madejski 120,5, 165. Paweł Banaszak 117
166. Janusz Banaś 115
Bogusław Smoleń 115, 168. Cezary Kowalski 113,5, 169. Dariusz Mańkowski 113, Łukasz Olszyna 113, 171. Adam Binek 112,5, Michał Pawlak 112,5, Marek Pawlak 112,5 Tomasz Piekoszowski 112,5, Czesław Werner 112,5, 176. Marek Woźniak 112, 177. Andrzej Flis 111, Krzysztof Malewski 111, 179. Andrzej Gromko 107, 180. Adam Plichta 106, Hieronim Szczypkowski 106, 182. Dariusz Pietras 105, 183. Marek Bota 104 Janusz Ochab 104, 185. Justyna Kowalska 103, Krzysztof Maciejewski 103, Daniel Utrajczak 103, 188. Marcin Bubel 102, Grzegorz Radomski 102, Marek Szewczyk 102, 191. Bartosz Krakowiak 100, 192. Danuta Pilarz 99,5, 193. Wojciech Giemza 98,5 Michał Kanownik 98,5, 195. Włodzimierz Chajdas 97, Roman Oskierko 97, Franciszek Sojka 97, 198. Krzysztof Kowalewski 96, 199. Alina Bubel 95,5
199. Zbigniew Kaczmarkiewicz 95,5
Krzysztof Krok 95,5, Katarzyna Werner 95,5, Ewa Wieczorkiewicz 9,5,5 204. Krzysztof Florczak 95
204. Przemysław Górny 95
Agnieszka Gruszecka 95, 207. Aleksy Szablicki 94, Zbigniew Zamróz 94
209. Jakub Mikołajewski 93,5
210. Wojciech Santarek 93, Andrzej Szczepanik 93, 212. Wojciech Adamski 92, Andrzej Obstarczyk 92 214. Mieczysław Mikołajewski 91,5, 215. Mariusz Zielonka 91, 216. Barbara Remberk 90
217. Mirosław Antczak 89
218. Andrzej Stępkowski 87, 219. Maciej Brzeziński 86, Maciej Cieślik 86, Arkadiusz Lisiak 86, Leszek Nadolny 86, Wojciech Pasek 86 224. Karamucki 85, 225. Elżbieta Czerniak 83, Krystyna Mokrzycka 83
227. Piotr Kowalski 82,5
228. Tadeusz Mleczek 78,5, Krzysztof Wiatrowski 78,5, 230. Witold Szczepaniak 76, 231. Sławomir Cały 73, Aron Przybył 73, Andrzej Wróblewski 73 234. Jarosław Włodarski 71, 235. Bogdan Jurek 70, 236. Henryk Czerniak 69,5
237. Ryszard Płochocki 69
238. Szymon Pyrka 68
238. Łukasz Szewczyk 68
240. Stanisław Rusek 67, 241. Łukasz Minowicz 66, 242. Marek Szweda 65, Jerzy Parczyk 64 Jolanta Wojciechowska 64, 245. Piotr Spawka 62, 246. Roman Urban 60, 247. Szymon Zdziechowski 59,5, 248. Daniel Aleksandrzak 58
248. Marek Hojak 58
248. Konrad Pawlak 58
Joanna Petaszko 58, 252. Patryk Gałęzki 57, 253. Krzysztof Matuszak 56
254. Magdalena Kurzajczyk 53,5
Magdalena Raczyńska 53,5
256. Michał Stawski 51, 257. Leon Kowalski 50
258. Piotr Kęszka 49
259. Marcin Jeglicz 48, 260. Zbigniew Dawid 47, 261. Jarosław Cieśla 46, 262. Marek Pilc 45, 263. Witold Szczepaniak 44,5 264. Paweł Raja 44, 265. Adam Michalski 43
266. Zbigniew Sobczak 42,5
267. Zbigniew Gałązka 42, Julia Kowalska 42, Magdalena Wiśniewska 42, 270. Grzegorz Smoczyk 41, 271. Dorota Woźniak 38, 272. Stanisław Przybylak 37
272. Liwio Szumała 37
Piotr Werner 37, Sylwia Kapusta 37, 276. Wacław Kubacik 36
276. Adam Rogacki 36
278. Małgorzata Krawczyk 35, 279. Dariusz Krawczyk 34, 280. Fryderyk Dudziak 33,5, Karol Wiśniewski 33,5, 282. Agnieszka Kozyrska 31,5, 283. Bernadeta Lipińska 29 Jacek Matuszewski 29, Tomasz Mosiniak 29, Piotr Rusek 29, 287. Dariusz Byliński 25, Marcin Elias 25, Daria Kowalska 25, Jacek Machlarz 25
287. Marlena Nowak 25
Katarzyna Pasek 25, Wiktor Werbiński 25 294. Iwona Werner 17,5
295. Daniel Olszyna 14
296. Antoni Żeśko 12, 297. Wacław Czuchwicki 9, 298. Mikołaj Aleksandrzak 5, Iwona Michniewicz 5

26. Uliczny Bieg Sylwestrowy – 31 grudnia 2010 r.
10 km

1. Arkadiusz Gardzielewski (Rzeżęcin) 30:18 (netto 30:17)
2. Ołeksandr Setkovskyj (Donieck) 30:33
3.Łukasz Parszczyński (Warszawa) 31:14
18. Katarzyna Kowalska (Włocławek) 35:01 (35:00)
22. Swietłana Klimowicz (Mińsk) 36:10 (36:09)
23. Swietłana Kudzielicz (Mińsk) 36:10 (36:09)
34. Ryszard Płochocki 37:02
423. Marek Frontczak 50:27 (50:02)
424. Robert Rzepecki 50:28 (50:03)