Wyniki naszych zawodników z poszczególnych imprez w roku 2016

32. Uliczny Bieg Sylwestrowy, Trzebnica, 31 grudnia 2016 r.

10 km
1 Norbert Piekielny (Puma Sokół Żmigród) 31:36
2 Wojciech Kowalski (Śląsk Wrocław) 31:58
3 Bartłomiej Stajniak (Azs Po Asics Frontrunners) 32:12
15 (1. K) Agnieszka Jerzyk (Real 64-sto Leszno) 34:58
22 (1. M50) Ryszard Płochocki 36:44
48 Bartosz Pietrzyński 38:19
84 (2. K) Anna Więcek (Kubutek Running Team Wrocław) 39:53
91 (3. K) Justyna Olejniczak (AZA UAM Poznań) 40:09
430 Robert Rzepecki 46:47
474 Konrad Pawlak 47:13
953 Magdalena Borkowska 53:25
1502.

Parkrun Kalisz, 31 grudnia 2016 r.

ok. 5 km
1 Krzysztof GÓRNY 17:08
2 Mateusz ŁAŃDUCH 17:27
3 Andrzej BARAN 18:05
6 Konrad PAWLAK 19:39
12 Marek HOJAK 21:12
14 Rafał POKORA 21:28
27 (1. K) Marta SZYMANOWSKA 24:58
28 (2. K) Aleksandra GUGLAS 25:02
29 (3. K) Alina PROWSE 25:08
31 Zdzisław DRUCIAREK 25:11
38 Bogdan BĘDKOWSKI 27:13
41 Zdzisław KUBCZYK 27:29
43 Andrzej WOLNIAK 27:31
50 Weronika WODICZKO 31:44
51 Marek KOBYŁKA 31:45
52 Tadeusz TOMECZEK 31:45
53 Piotr MACIEJEWSKI 31:50
54 Piotr BANAŚ 31:51
62.

Parkrun Kalisz, 24 grudnia 2016 r.

ok. 5 km
1 Konrad ZDUN 16:43
2 Krzysztof GÓRNY 17:06
3 Wiktor LEŚNIEWSKI 17:09
5 Konrad PAWLAK 18:05
11 Bartosz PIETRZYŃSKI 19:21
14 Bogdan BĘDKOWSKI 21:04
31 (1. K) Żaneta MATUSIAK 25:14
39 Marek HOJAK 26:34
42 (2. K) Weronika WODICZKO 26:38
43 Zdzisław KUBCZYK 26:46
44 Czesław FABIAŃSKI 26:46
45 Andrzej WOLNIAK 26:47
46 (3. K) Katarzyna ANTKOWIAK 27:03
48 Tomasz PRZYBYŁ 27:22
51 Piotr MACIEJEWSKI 29:13
52 Tadeusz TOMECZEK 30:04
55.

Parkrun Kalisz, 17 grudnia 2016 r.

ok. 5 km
1 Krzysztof GÓRNY 17:08
2 Konrad PAWLAK 17:19
3 Robert KALICIŃSKI 18:05
5 Bartosz PIETRZYŃSKI 19:17
7 Bogdan BĘDKOWSKI 20:52
15 (1. K) Marta SZYMANOWSKA 24:19
19 (2. K) Alina PROWSE 25:11
20 (3. K) Aleksandra GUGLAS 25:59
21 Zdzisław DRUCIAREK 25:59
25 Piotr BANAŚ 28:53
29 Tadeusz TOMECZEK 32:16
34.

12. Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu, Kalisz, 16/17 grudnia 2016 r.

7 h 42 min.
1 Paweł Nowak Supermaraton Kalisz 128
2 Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 124
3 Piotr Małek Maraton Turek 112
4 Tomasz Pawłowski Team Pleszew 100
4 Janusz Rupnik Maraton Turek 100
4 Marek Talar Lech Oborniki 100
7 Katarzyna May-Adamek Rakownia 86
8 Zenon Talar Lech Oborniki 84
9 Marcin Kurzawiński Maraton Turek 80
10 Wojciech Grzeszczuk Warszawa 70
11 Mieczysław Mikołajewski Supermaraton Kalisz 54
12 Karol Suleja Maraton Turek 52
13 Maciej Chrystek Kalisz 51
14 Krzysztof Aleksandrowicz Biegający Tczew 50
14 M.B. 50
14 Marek Kobyłka Supermaraton Kalisz 50
14 Piotr Malczewski Maraton Turek 50
18 Jacek Brzozowski 46
19 Jerzy Bednarz Poznań 44
19 Agnieszka Michalska Ostrów Wielkopolski 44
19 Marek Michalski Ostrów Wielkopolski 44
22 Małgorzata Zabadeusz Kalisz 43,3
23 Ryszard Andersz Pleszew Team 43
24 Tomasz Andrzejczak Korona Pabianice 42
24 Alina Bubel Wrocław 42
24 Tomasz Krzywik Kościelna Wieś 42
24 Edyta Marciniak Supermaraton Kalisz 42
24 Damian Słotwiński Uników 42
24 Marek Sołtysiak Kokanin 42
24 Krzysztof Tomaszewski Maraton Turek 42
31 Leszek Olejnik Jastrzębniki 36
32 Joanna Kluska Maraton Turek 31
32 Mateusz Pszczoła Nowe Skalmierzyce 31
34 Marcin Bryłowski Kalisz 30
34 Szymon Czaplicki Supermaraton Kalisz 30
34 Joanna Gottowt-Papiewska Team Pleszew 30
34 Magdalena Moreira De Oliveira Kamieńsk 30
34 Bartosz Szuszkiewicz 30
34 Marcin Szuława Kalisz 30
34 Mirosław Wira Wrocławskie Morsy 30
41 Sławomir Cieślak Dębniałki Kal. 25
42 Łukasz Chwałkowski Supermaraton Kalisz 24
42 Andrzej Józefowicz Team Pleszew 24
42 Zdzisław Kubczyk Supermaraton Kalisz 24
45 Tomasz Bednarski Kalisz 22
45 Bogusław Monczyński Cyklista Kalisz 22
45 Michał Pawlak Korona Pabianice 22
45 Dominika Perlińska Team Pleszew 22
49 Weronika Wodiczko Supermaraton Kalisz 21
50 Katarzyna Orłowska 20
50 Tomasz Przybył Supermaraton Kalisz 20
50 Robert Rzepecki Supermaraton Kalisz 20
53 Kamila Chałupka Borek 16
53 Agnieszka Janiak Kalisz 16
53 Paweł Niedźwiedzki 16
56 Krzysztof Gałkowski Supermaraton Kalisz 14
56 Magdalena Kaźmierczak Supermaraton Kalisz 14
56 Monika Radziszewska Sieradz Biega 14
59 Maciej Kubiak Ice Mat Ostrów 12
59 Piotr Maciejewski Supermaraton Kalisz 12
59 Daria Ostach Ice Mat Ostrów 12
62 Tadeusz Kosik Kalisz 11
63 Damian Bugajny Supermaraton Kalisz 10
63 Tomasz Wodiczko Supermaraton Kalisz 10
63 Andrzej Wolniak Supermaraton Kalisz 10
66 Tomasz Gałkowski Kalisz 4
67 Piotr Banaś Supermaraton Kalisz 2
67 Robert Lis Supermaraton Kalisz 2
69 Joanna Frątczak ?
70 Piotr Kopka ?
71 Jarosław Kowalski ?
72 Andrzej Piotrowski ?

Parkrun Kalisz, 10 grudnia 2016 r.

ok. 5 km
1 Dmytro KONONOV 17:02
2 Damian KLUCZYK 17:31
3 Konrad PAWLAK 17:38
5 Bartosz PIETRZYŃSKI 19:06
8 (1. K) Olha KAZYMYROWA 19:14
10 Bogdan BĘDKOWSKI 20:28
12 Marek HOJAK 21:10
23 Marek FRONTCZAK 23:42
26 (2. K) Marta SZYMANOWSKA 24:49
28 Zdzisław DRUCIAREK 24:56
31 (3. K) Weronika WODICZKO 25:52
32 Zdzisław KUBCZYK 25:53
33 Andrzej WOLNIAK 25:54
34 Czesław FABIAŃSKI 26:07
41 Tadeusz TOMECZEK 29:13
43 Piotr MACIEJEWSKI 30:56
44 Piotr BANAŚ 30:57

25. Bieg o Lampkę Górniczą, Konin, 3 grudnia 2016 r.

10 km
1. Andrzej Starżyński (Ukraina, Puławy) 32:00
2. Siergiej Krowalajdis (Ukraina) 32:11
3. Piotr Frydrychowski (Konin) 32:37
11. (3. M30) Konrad Pawlak 36:58
12. (1 K) Patrycja Talar (Poznań) 37:02
13. (2. K) Zuzanna Mokronos (trucht.com) 37:06
29. Bartosz Pietrzyński 39:13
34. (3. K) Agnieszka Kuster (Komorniki) 39:31
66. (3 K30) Izabela Wierzchowska 42:11
77. Marek Hojak 43:01
96. Szymon Czaplicki 43:50 (r.ż.!)
108. Beata Kurzajczyk 44:16 (r.ż.!)
131. Adam Wierzchowski 45:27
147. Marek Kobyłka 46:07
165. Krzysztof Gałkowski 46:46
244. Magdalena Borkowska 51:42
245. Weronika Wodiczko 51:44 (r.ż.!)
261. Czesław Fabiański 53:26
328.

Parkrun Kalisz, 3 grudnia 2016 r.

ok. 5 km
1. Robert Kaliciński 18:21
2. Andrzej Baran 18:21
3. Rafał Suchanecki 19:46
5. Bogdan Będkowski 20:22
8. (1. K) Olha Kazymyrowa 22:18
19. Marek Frontczak 24:01
20. Zdzisław Druciarek 24:22
22. (2. K) Renata Gottasova 25:16
23. Zdzisław Kubczyk 25:45
25. (3. K) Anna Kalicińska 27:52
28. Tadeusz Tomeczek 31:10
29. Piotr Maciejewski 31:10
30. Piotr Banaś 31:11
32. Andrzej Wolniak 31:11
40.

Parkrun Kalisz, 26 listopada 2016 r.

ok. 5 km
1. Yuriy Blahodir 16:20
2. Dmytro Kononov 16:50
3. Konrad Pawlak 18:01
6. Bogdan Będkowski 20:06
9. Marek Hojak 20:51
13. Dariusz Kujawa 22:04
15. Marek Kobyłka 22:48
19. Krzysztof Gałkowski 23:17
23. (1. K) Marta Szymanowska 24:09
28. (2. K) Alina Prowse 25:00
30. (3. K) Żaneta Matusiak 25:08
31. Zdzisław Druciarek 25:08
32. Zdzisław Kubczyk 25:12
35. Weronika Wodiczko 26:22
37. Tadeusz Tomeczek 28:58
50.

Bieg Górski Silver Run, Srerbna Góra, 19 listopada 2016 r.

1. Rafał Gaczyński (Warszawa) 3:16:24 (3:16:21)
2. Kornel Wojczuk (Lądek Zdrój) 3:33:06 (3:33:04)
3. Wojciech Ptak (Ząbkowice Śl.) 3:33:06 (3:33:05)
29. (1. K) Agnieszka Fogiel-Pawłowska (Ostrów Wielkopolski) 4:33:06 (4:32:54)
41. (2. K) Joanna Bartoszek-Kunecka 4:38:13 (4:38:06)
45. (3. K) Dorota Księżnik (Brzeg) 4:41:00 (4:40:49)
62. Damian Bugajny 4:53:21 (4:53:08)
102.

Parkrun Kalisz, 19 listopada 2016 r.

ok. 5 km
1. Damian Kluczyk 16:56
2. Konrad Pawlak 17:28
3. Robert Kaliciński 18:13
5. Bartosz Pietrzyński 19:53
6. Bogdan Będkowski 20:17
7. Marek Hojak 20:29
10. Robert Rzepecki 21:23
14. Dariusz Kujawa 21:46
18. Marek Frontczak 22:07
19. (1. K) Marta Szymnowska 22:44
22. (2. K) Beata Domżał 23:32
26. Piotr Banaś 24:30
27. (3. K) Alina Prowse 24:34
34. Zdzisław Kubczyk 27:16
35. Czesław Fabiański 27:23
36. Andrzej Wolniak 27:23
38. Tadeusz Tomeczek 27:58
49.

III Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Odolanów, 13 listopada 2016 r.

10 km
1. Dmitro Pozewilow (KB Rawicz) 33:39 (33:37)
2. Witalij Marynicz (Ice Mat Ostrów) 35:04 (35:02)
3. Yuriy Blahodir (Budilux oSTRÓW) 35:56 (35:55)
10. (1. M50) Ryszard Płochocki 37:50 (37:48)
18. (1. K) Swietlana Olijnyk (KB Rawicz) 40:40 (40:38)
20. (2. K) Olena Kytycia (KB Rawicz) 40:54 (40:52)
38. (3. K) Anna Górska (Ostrów) 44:41 (44:34)
131.

Parkrun Kalisz, 12 listopada 2016 r.

ok. 5 km
1 Konrad Pawlak 17:36
2 Robert Kaliciński 18:51
3 Grzegorz Paweł Nowak 18:59
4 Bartosz Pietrzyński 19:31
11 Dariusz Kujawa 22:05
14 (1. K) Beata Domżał 22:56
17 Marek Frontczak 23:27
18 (2. K) Marta Szymanowska 23:29
19 (3. K) Aleksandra Guglas 23:32
22 Zdzisław Druciarek 23:43
26 Andrzej Wolniak 24:44
31 Zdzisław Kubczyk 25:50
36 Piotr Banaś 27:41
40 Tadeusz Tomeczek 31:47
46.

1. Bieg Niepodległości, Kępno, 11 listopada 2016 r.

10 km
1. Arkadiusz Gardzielewski (Śląsk Wrocław, Tczew) 32:59
2. Bartłomiej Stajniak (Opole) 33:00
3. Damian Glapiak (Osowa Sień, Bucz) 33:22
9. (1. K) Monika Kaczmarek (Asics Frontrunner Łódź) 35:25
15. (2. K) Dominika Napieraj (Wrocław) 36:34 (netto 36:33)
26. (3. K) Anna Ficner (Złotoryja) 38:19 (38:17)
80. (3. K30) Izabela Wierzchowska 42:00 (41:59)
149. Adam Wierzchowski 45:29 (45:26)
208. Andrzej Wolniak 50:03 (49:40)
237. Zdzisław Kubczyk 51:59 (51:35)
324.

1. Bieg Niepodległości, Poznań, 11 listopada 2016 r.

10 km
1. Bartosz Nowicki (Szczecin) 31:06
2. Michał Cenkier (Jarocin) 31:25
3. Dawid Dworak (Poznań) 33:29
14. (1. K) Katarzyna Kowalska (Włocławek) 35:23
23. (2. K) Patrycja Talar (Pobiedziska) 36:08 (netto 36:05)
80. (3. K) Justyna Papież (Jarocin) 38:14 (38:10)
681. Edyta Marciniak 44:31 (43:38)
2788. Krzysztof Gałkowski 52:37 (50:14)
4380. Czesław Fabiański 58:06 (53:59)
5143. Weronika Wodiczko 1:00:48 (55:49)
6736. Tomasz Wodiczko 1:06:03 (1:00:52)
8471. Marek Kobyłka 1:14:30 (1:10:46)
8967.

Parkrun Kalisz, 5 listopada 2016 r.

ok. 5 km
1. Yuriy Blahodir 16:23
2. Robert Kaliciński 18:29
3. Bartosz Pietrzyński 19:07
9. Dariusz Kujawa 21:41
11. (1. K) Olha Kazymyrova 22:17
12. Robert Rzepecki 22:28
14. (2. K) Beata Domżał 22:52
16. Marek Frontczak 23:51
17. (3. K) Marta Szymanowska 23:54
19. Zdzisław Druciarek 24:15
20. Andrzej Wolniak 24:18
26. Weronika Wodiczko 25:05
31. Zdzisław Kubczyk 25:31
33. Czesław Fabiański 26:21
40. Tadeusz Tomeczek 29:08
41. Marek Kobyłka 29:08
49. Piotr Banaś 33:41
60.

Parkrun Kalisz, 5 listopada 2016 r.

ok. 5 km
2. Konrad Pawlak 18:27
3. (1 K) Paulina Janiak 20:15
10. (2. K) Magdalena Ogłaza 22:00
13. Magdalena Janiak 22:11
29.

Parkrun Kalisz, 29 października 2016 r.

ok. 5 km
1. Dmytro Kononov 16:44
2. Yuriy Blahodir 16:52
3. Andrzej Baran 17:53
6. Bartosz Pietrzyński 19:19
10. Damian Bugajny 19:53
11. (1. K) Olha Kazymyrova 19:59
13. Marek Hojak 20:33
14. Bogdan Będkowski 20:37
16. Szymon Czaplicki 21:04
20. Dariusz Kujawa 22:28
21. Robert Rzepecki 22:35
28. Zdzisław Druciarek 23:59
33. (2. K) Aleksandra Guglas 25:15
34. (3. K) Martyna Grzelak 25:23
37. Marek Frontczak 26:17
38. Czesław Fabiański 26:53
39. Andrzej Wolniak 27:19
44. Tadeusz Tomeczek 28:51
51.

54. Bieg Republiki Ostrowskiej, Ostrów Wielkopolski, 23 października 2016 r.

1. Marcin Witkowski (Parasol Wrocław) 33:58
2. Yuriy Blahodir (Ukraina) 34:04
3. Patryk Frąszczak (Wosiek Team) 34:12
16. Ryszard Płochocki 36:40
50. (1. K) Agnieszka Golak 39:12
79. (2. K) Jolanta Lenda (Echo Twardogóra) 40:19
81. Bartosz Pietrzyński 40:21
92. (3. K, 1. K30) Izabela Wierzchowska 41:05 (r.ż.!)
93. Konrad Pawlak 41:05
214. Adam Wierzchowski 44:38
347. Jakub Buczkowski 47:24 (r.ż.!)
409. Marek Hojak 48:47
482. Magdalena Borkowska 50:36 (r.ż.!)
483. Andrzej Wolniak 50:37
511. Zdzisław Kubczyk 51:11 (r.ż.!)
563. Czesław Fabiański 52:40
612. Weronika Wodiczko 53:56 (r.ż.!)
818.

32. Supermaraton Kalisia, Jarantów-Blizanów, 22 października 2016 r.

1. Rafał Gałuszka (Gubin) 8:19:44
1. Adam Łączyński (Łódź) 8:19:44
3. Przemysław Kaliński (BOR Warszawa) 8:23:51
10. (1. K) Małgorzata Pazda-Pozorska (Kobylnica) 8:53:55
22. Paweł Nowak 9:50:26
30. (1. K) Lidia Eling (Rawicz) 10:05:11
32. (3. K) Jolanta Witczak (Lusowo) 10:12:36
37. Waldemar Klajber 10:20:55
50. Marek Frontczak 11:01:12
88. dystans 100 km

Parkrun Kalisz, 22 października 2016 r.

ok. 5 km
1. Dmytro Kononov 17:04
2. Dmytro Voit 19:18
3. Paweł Bartczak 19:50
4. (1. K) Olha Kazymyrova 20:06
5. Bogdan Będkowski 20:40
12. (2. K) Alina Prowse 24:18
14. (3. K) Żaneta Matusiak 25:06
15. Zdzisław Druciarek 25:06
17. Grzegorz Kubczyk 25:34
19. Weronika Wodiczko 26:23
25. Tadeusz Tomeczek 29:13
33.

3. PZU Cracovia Półmaraton, Kraków, 16 października 2016 r.

1. Hilary Maiyo Mikaiyo (Kenia) 01:02:59
2. Szymon Kulka 01:03:03
3. Dmytro Lashyn (Ukraina) 01:03:23
18. (1. K) Izabela Trzaskalska (AZS UMCS Lublin) 01:11:33
19. (2. K) Iuliia Shmatenko (Ukraina) 01:12:20
22. (3. K) Stellah Jepngetich Barosio (Kenia) 01:12:42
199. Konrad Pawlak 01:24:54
236. Bartosz Pietrzyński 01:25:58
3799. Magdalena Borkowska 01:54:28
5826. Robert Lis 2:08:40
7079.

150. Maraton Mariusza Mirzy Kurzajczyka, 15 października 2016 r.

1. Paweł Nowak 3:47:38
2. Damian Bugajny 3:58:37
3. Marek Frontczak 4:48:31
4. Ryszard Andersz 5:01:11
Mariusz Kurzajczyk 5:01:11
6. Michał Asperski 21 km
Zdzisław Druciarek 21 km
Małgorzata Kobyłka 21 km
Beata Kurzajczyk 21 km
Weronika Wodiczko 21 km
11. Damian Adamczak 14
Mariusz Wiśniewski 14 km
13. Arleta Caruk 7 km
Przemysław Caruk 7 km
Mieczysław Mikołajewski 7 km

Parkrun Kalisz, 15 października 2016 r.
ok. 5 km

1 Krzysztof GÓRNY 17:30
2 Robert ZBOROWSKI 18:22
3 Piotr KORZEKWA 19:19
6 Bogdan BĘDKOWSKI 21:30
10 Samanta ZBOROWSKA 23:13
13 Alina PROWSE 24:05
16 Aleksandra GUGLAS 24:44
17 Zdzisław DRUCIAREK 24:45
23 Tadeusz TOMECZEK 29:00
27 Piotr MACIEJEWSKI 30:53
28 Piotr BANAŚ 30:54
29 Andrzej WOLNIAK 30:54
33 Zdzisław KUBCZYK 35:34
38.

Szlak Orlich Gniazd – Ultra, Kraków-Częstochowa, 14-16 października 2016 r.
ok. 161 km

1. Jakub Śleziak 19:23:00
2. Krystian Korzański 22:28:00
3. Maciej Tumulec 22:35:00
7. (1. K) Sylwia Skrzypek 24:38:00
9. (2. K) Monika Bilnik 25:51:00
11. Waldemar Klajber 27:38:00
18. (3. K) Katarzyna Sobczak 28:57:00
56.
30 nie ukończyło

4. PKO Maraton Rzeszowski, 9 października 2016 r.

1. Przemysław Dąbrowski (Borawe) 2:23:57
2. Damian Glapiak (Bucz) 2:27:15
3. Sergii Rybak (Ukraina) 2:31:10
24. (1. K) Mariola Sojda (Częstochowa) 2:57:38
25. (2. K) Ewa Huryń (Szczecin) 2:58:13
47. (3. K) Marta Kloc (Urszulin) 3:07:24 (3:07:23)
415. Robert Lis 4:42:59 (4:42:22)
473.

17. PKO Poznań Maraton, 9 października 2016 r.

1. Terer Dickson (Kenia) 2:17:00 (2:16:58)
2. Christopher Zablocki (USA) 2:21:18 (2:21:16)
3. Mindaugas Virslas (Litwa) 2:26:06 (2:26:03)
5. (1. K) Agnieszka Gortel-Maciuk (Chorzów) 2:35:41 (2:35:39)
13. (3. M18) Mateusz Łańduch 2:40:21 (2:40:19 r.ż.!)
21. (2. K) Arleta Meloch (Świecie) 2:42:52 (2:42:51)
29. (3. K) Izabela Parszczyńska (Warszawa) 2:45:13 (2:45:11)
381. Bartosz Pietrzyński 03:13:30 (03:13:15)
878. Izabela Wierzchowska 03:27:27 (03:26:57) r.ż.!
1131. Edyta Marciniak 03:31:37 (03:30:47)
1257. Rafał Zakrzewski 03:35:34 (03:33:37)
1964. Paweł Nowak 03:46:21 (03:44:41)
2005. Mariusz Wiśniewski 03:47:05 (03:45:22)
2092. Marek Tarabasz 03:49:15 (03:46:59 r.ż.!)
2308. Marek Frontczak 03:53:34 (03:50:09)
2533. Adam Wierzchowski 03:55:14 (03:53:34 r.ż.!)
2861. Marta Krzywda 03:58:44 (03:56:55 r.ż.!)
3294. Michał Setecki 04:02:07 (04:01:44)
4487. Zdzisław Kubczyk 4:30:56 (04:25:36 r.ż.!)
4582. Czesław Fabiański 4:33:55 (04:27:32)
5039. Magdalena Borkowska 4:44:54 (4:39:35)
5041 Andrzej Wolniak 04:44:56 (04:39:37)
5885.

Parkrun Kalisz, 8 października 2016 r.

ok. 5 km
1. Artur Kozłowski 14:41
2. Dariusz Kochanek 18:23
3. Robert Kaliciński 18:24
8. Rafał Pokora 20:16
10. (1. K) Olha Kazymyrova 20:21
11. Bogdan Będkowski 20:27
12. (2. K) Natalia Krawczyk 20:33
25. (3. K) Marta Szymanowska 23:40
32. Zdzisław Druciarek 24:59
38. Weronika Wodiczko 26:21
39. Marek Frontczak 26:21
43. Piotr Maciejewski 28:50
44. Czesław Fabiański 28:51
45. Piotr Banaś 29:40
49. Tadeusz Tomeczek 31:46
50. Andrzej Wolniak 31:47
53. Zdzisław Kubczyk 34:49
57.

Parkrun Jelenia Góra, 8 października 2016 r.

ok. 5 km
1. Konrad Pawlak 19:18
2. Mateusz Barański 21:54
3. Krzysztof Pająk 22:02
11. Katarzyna Teresa Choma 25:53
17.

XX Bieg Przełajowy „O nóż Komandosa, Lubliniec-Kokotek, 7 października 2016 r.

ok. 5 km
1. Karolina Pilarska (JWK 4101 Lubliniec) 20:33
2. Anna Wojtulewicz (Komenda Główna Policji, Białystok) 20:49
3. Anna Gosk (CSŁiI Zegrze, Białystok) 20:59
13. Edyta Marciniak (Komenda Główna Policji, Kalisz) 24:53
64.
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych
1. KGP (Wojtulewicz, Anna Ficner, Marciniak)

36. Międzynarodowy Bieg Ptolemeusza, Kalisz,2 października 2016 r.

10 km
1. Artur Kozłowski (Sieradz) 30:31
2. Pawel Olijnik (Ukraina) 30:43
3. Ivan Musiyako (Ukraina) 30:44
10. (2. kaliszanin) Mateusz Łańduch 35:02
15. (1. K) Valentina Kiliarska (Ukraina) 36:10
19. (2. K) Anastasiya Dashkevich (Ukraina) 36:35
22. (3. K) Swietlana Olijnyk (Ukraina) 36:51
24. (2. M50) Ryszard Płochocki 37:03
43. Tomasz Kupczyk 38:45
44. Bartosz Pietrzyński 38:57
48. Konrad Pawlak 39:21
56. Daniel Olszyna 40:11
86. (1. więziennicy) Izabela Wierzchowska 41:33
135. (1. policja) Edyta Marciniak 43:14
162. Robert Rzepecki 44:11
163. Marek Hojak 44:12
183. Marcin Fingas 44:41
189. Adam Wierzchowski 44:54
223. Piotr Mrowicki 45:46
252. Marek Tarabsz 46:18
280. Mariusz Wiśniewski 46:49
285. Liwio Szumała 46:55
302. Marek Frontczak 47:11
314. Krzysztof Gałkowski 47:21
431. Zdzisław Druciarek 49:51
484. Czesław Fabiański 50:44
498. Zbigniew Kaczmarkiewicz 50:53
576. Magdalena Borkowska 52:34
626. Zdzisław Kubczyk 53:24
691. Grzegorz Kubczyk 55:07
840. Weronika Wodiczko 57:48
926. Tomasz Wodiczko 1:00:32
951. Adam Rogacki 1:01:56
985. Tadeusz Tomeczek 1:04:00
1007. Piotr Maciejewski 1:05:18
1076.

Silesia Marathon, Katowice, 2 października 2016 r.

1. Joel Mwangi (Kenia) 2:24:51

2. Wilson Kamau (Kenia) 2:31:36 (2:31:44)
3. Rafał Czarnecki (Bliżyn) 2:32:54
13. (1. K) Betty Chepleting (Kenia) 2:52:12
33. (2. K) Monika Rolbiecka (Wejherowo) 3:05:41
37. (3. K) Helen Csonge (Węgry) 3:06:30 (3:06:29)
450. Marek Kobyłka 3:53:33 (3:52:55)
814.

Parkrun Kalisz, 1 października 2016 r.

ok. 5 km
1. Krzysztof Górny 17:23
2. Konrad Pawlak 19:11
3. Ravi Lobo 19:43
4. Damian Bugajny 20:09
5. Bogdan Będkowski 20:30
15. Zdzisław Druciarek 24:44
23. Czesław Fabiański 26:48
24. Zdzisław Kubczyk 26:49
25. Andrzej Wolniak 26:49
26. (1. K) Jadwiga Bartoszek 27:15
27. Tomasz Wodiczko 29:20
29. (2. K) Weronika Wodiczko 30:06
30. Piotr Maciejewski 30:07
34. (3. K) Hanna Prowse 32:59
39. Tadeusz Tomczek 37:05
44.

4. Hochland Półmaraton Doliną Samy, Kaźmierz, 25 września 2016 r

1. Jakub Szymankiewicz (Poznań) 1:15:01
2. Tomasz Wiatr (Poznań) 1:16:57
3. Paweł Kuśnierz (Kaźmierz) 1:21:38 (netto 1:21:35)
5. (1. K) Justyna Papież (Jarocin) 1:27:36 (1:27:35)
22. (2. K) Magdalena Jałowska (Poznań) 1:37:33 (1:37:28)
43. (3. K) Anna Devine (Poznań) 1:41:56 (1:41:49)
146 Magdalena Borkowska 1:59:34 (1:59:29)
264.

37. PZU Maraton Warszawski, 25 września 2016 r

1. Ezekial Omullo (Kenia) 2:08:55 (2:08:54)
2. Douglas Chebii Kipsanai (Kenia) 2:11:26 (2:11:24)
3. Dominic Kimwetich Kangor (Kenia) 2:11:49 (2:11:48)
14. (1. K) Gladys Kibiwott (Bahrajn) 2:36:34 (2:36:32)
16. (2. K) Tizita Wubishet Niguse (Etiopia) 2:37:31 (2:36:29)
19. (3. K) Jane Muia Mwikali (Kenia) 2:39:11 (2:39:09)
685. Konrad Pawlak 3:25:56 (3:24:34)
1071. Marek Wojtas 3:36:21 (3:34:04)
1440. Marek Frontczak 3:46:41 (3:40:52)
5924.

10. Bieg Kościuszki, Kalisz, 25 września 2016 r

ok. 5 km
1. Rafał Mrowiński (UKS 12) 16:28
2. Konrad Zdun (UKS 9) 17:53
3. Robert Kaliciński (Kalisz) 18:26
6. (1. K) Izabela Krot (UKS 12) 20:12
7. Bogdan Będkowski 21:26
12. (2. K) Weronika Jackowska (KTW Kalisz) 22:59
15. Zdzisław Druciarek 24:21
20. (3. K) Agnieszka Kwiatkowska (Kalisz) 25:38
27.

Kościelka Fun Maraton, Kościelna Wieś, 24 września 2016 r

1. Paweł Nowak 4:14:10
2. Mariusz Kurzajczyk 4:39:14
3. Mariusz Wiśniewski 28 km
4. Szymon Czaplicki 21 km
Piotr Mrowicki 21 km
6. Aleksandra Guglas 14 km
Tomasz Pietras 14 km

Parkrun Kalisz, 24 września 2016 r

ok. 5 km
1. Łukasz Olszyna 18:15
2. Aleksandr Kazymyrov 18:47
3. Robert Kaliciński 18:57
5. Bartosz Pietrzyński 20:20
6. Damian Bugajny 20:39
7. Marek Hojak 20:43
8. Bogdan Będkowski 21:02
18. Zdzisław Druciarek 24:23
22. (1. K) Alina Prowse 25:19
23. (2. K) Żaneta Matusiak 25:55
26. (3. K) Anna Kalicińska 27:17
42.

39. Bieg Lechitów, Gniezno, 18 września 2016 r

21,0975 km
1. Adam Nowicki (Gostyń) 1:13:20
2. Marcin Zagórny (Radnica) 1:13:54
3. Siergiej Krowlajdis (Ukraina) 1:14:00
18. (1. K) Patrycja Talar (Pobiedziska) 1:24:38
59. (2. K) Sylwia Telatyńska (Choszczno) 1:28:56
94. (3. K) Ewa Peksa (Wągrowiec) 1:31:52
530. Marek Tarabasz 1:44:04
952. Robert Lis 1:52:14
2242.

6. Bieg Przemysława, Pleszew, 18 września 2016 r

10 km
1. Yuriy Blahodir (Ukraina) 34:23
2. Michał Fedorczyk (Wosiek Team) 34:29
3. Jarosław Błaszczyk (Team Pleszew) 34:37br> 9. Bartosz Pietrzyński 38:47
19. (1. K) Wioleta Szymańska (OSiR Pleszew) 41:39
30. (2. K, 1. K30) Edyta Marciniak 43:11
32. (3. K) Joanna Domań (Kiekrz) 43:18
65. Piotr Mrowicki 46:03
77. (2. K20) Marta Krzywda 48:01
182.

Ultramaraton wokół Zalewu Sulejowskiego, Sulejów, 17 września 2016 r

ok. 50 km
1. Miłosz Socha (Janówka) 3:52:00
2. Adam Łączyński (Łódź) 4:02:00
2. Marcin Zieliński (Dobrzeń Wielki) 4:02:00
8. (1. K) Patrycja Bereznowska (Lechici Zielonka) 4:17:14
12. (1. M50) Paweł Nowak 4:23:46
29. (2. K, 1 K30) Beata Kurzajczyk 5:00:24
32. (3. K) Katarzyna Chwałkowska (Piotrków) 5:01:07
34. Marek Kobyłka 5:02:38
53. Damian Bugajny 5:47:25
68. Mariusz Kurzajczyk 6:07:32
84.

VIII Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice, 17 września 2016 r

ok. 10 km
1. Yuriy Blahodir (Ukraina) 34:45
2. Damian Kluczyk (Ostrów) 34:58
3. Mateusz Grajek (Ostrów) 37:18
6. (1. M30) Bartosz Pietrzyński 38:34
11. (1. K) Julia Diatlova (KB Rawicz) 40:18
12. (2. K) Swietłana Olijnyk (Ukraina, Winnica) 40:18
17. (3. K) Katarzyna Werner (Finisz Kalisz) 41:42
19. (1. K30) Izabela Wierzchowska 41:53
34. Adam Wierzchowski 44:16
73. Magdalena Borkowska 52:48
89.

Elbrus Race, 17 września 2016 r

12 km, 3242 m w pionie
1. Oksana Stefaniszina (Rosja) 4:09:39
2. Piotr Hercog 4:54:09
3. Tomasz Brzeski 5:00:45
4. Leszek Rzeszotko 5:19:51
5. Izabella Zatorska 5:30:40
6. Michał Asperski 7:07:00

Parkrun Kalisz, 17 września 2016 r

ok. 5 km
1. Dariusz KOCHANEK 18:14
3. Bartosz PIETRZYŃSKI 20:03
6. Konrad PAWLAK 20:43
7. Marek HOJAK 20:44
9. Bogdan BĘDKOWSKI 21:04
11. Szymon CZAPLICKI 21:24
14. Dariusz KUJAWA 21:59
18. Mariusz WIŚNIEWSKI 22:34
22. (1. K) Marta SZYMANOWSKA 23:19
34. (2. K) Magdalena KAŹMIERCZAK 25:13
37. (3. K) Żaneta MATUSIAK 25:25
40. Zdzisław KUBCZYK 25:55
54. Weronika WODICZKO 30:35
55. Tomasz WODICZKO 30:35
56. Piotr BANAŚ 30:36
57. Czesław FABIAŃSKI 30:36
58. Andrzej WOLNIAK 30:36
61. Tadeusz TOMECZEK 33:29
67.

Parkrun Poznań, 17 września 2016 r

ok. 5 km
1. Adrian Graczyk 18:00
2. Tomasz Zagórski 18:03
3. Krzysztof Szulc 18:18
29. (1. K) Agnieszka Kijak 21:19
41. (2. K) Hania Jaraszkiewicz 21:55
44. (3. K) Patrycja Kołecka 21:59
96. Zdzisław Druciarek 23:59
215.

Koral Maraton, Krynica, 11 września 2016 r.

1. Rafał Czarnecki (Bliżyn) 2:39:44 (netto 2:39:43)
2. Joel Mwangi (Kenia) 2:39:51 (2:39:49)
3. Grzegorz Czyż (Grupa Azoty Tarnów) 2:44:44 (2:44:42)
5. (1. K) Ruth Matebo (Kenia) 2:57:35 (2:57:32)
30. (2. K) Katarzyna Wesołowska (Warszawa) 3:35:59 (3:35:55)
32. (3. K) Anna Bodziony (Jarosław) 3:35:59 (3:35:54)
90. Paweł Nowak 4:00:52 (4:00:50)
215.

34. Maraton Wrocław, 11 września 2016 r.

1. Cosmas Kyeva (Kenia) 2:14:38
2. Silas Too (Kenia) 2:18:37
3. Moses Kibire (Kenia) 2:18:55
8. (1. K) Stellah Barsosio (Kenia) 2:34:09
10. (2. K) Gladys Biwott (Kenia) 2:42:21
18. (3. K) Hellen Kimutai (Kenia) 2:46:17
421. Dariusz Kujawa 3:38:41
1498. Edyta Marciniak 4:11:31
1554. Marek Frontczak 4:11:59
1688. Marek Tarabasz 4:15:41
2246. Michał Setecki 4:29:01
2478. Robert Rzepecki 4:34:56
2808. Andrzej Wolniak 4:45:04
2809. Zdzisław Kubczyk 4:45:04
2822. Łukasz Chwałkowski 4:45:29
3050. Robert Lis 04:52:16
3244. Magdalena Borkowska 4:58:47
3245. Bartosz Pietrzyński 4:58:48
3490. Czesław Fabiański 5:10:00
4124.

IV Bieg „10” Profi, Ostrzeszów, 11 września 2016 r.

1. Pawel Olijnyk (Ukraina, Ice Mat) 32:00
2. Norbert Piekielny (Czajków) 32:42
3. Wiktor Nagirniak (Ukraina) 34:07
6. (1. K) Anastasiya Dashkevich (Białoruś) 37:50
8. (2. K) Natalia Nagirniak (Ukraina) 38:06
12. (3. K) Switlana Olijnyk (KB Rawicz, Ukraina) 39:12
27. (1. K30) Izabela Wierzchowska 43:39
44. Adam Wierzchowski 47:18
166.

Ultra 100 km, MP w biegu górskim długodystansowym, Krynica, 10 września 2016 r.

1. Marcin Świerc (Lisowice) 9:13:49
2. Miłosz Szcześniewski (Wschowa) 9:32:19
3. Wojciech Probst (Hażlach) 9:38:51
10. (1. K) Dominika Stelmach (Warszawa) 10:29:32
16. (2. K) Ewa Majer (Dobczyce) 10:46:58
29. (3. K) Iwona Ćwik (Tychy) 11:51:03
53. (1. M55) Paweł Nowak 12:39:34
450.

Parkrun Kalisz, 10 września 2016 r.

ok. 5 km
1. Andrzej Baran 18:03
2. Konrad Pawlak 18:39
3. Robert Kołaciński 18:55
5. Bartosz Pietrzyński 19:48
10. Marek Hojak 21:10
11. Bogdan Będkowski 21:26
18. (1. K) Olha Kazymyrova 23:14
26. Zdzisław Druciarek 24:40
34. (2. K) Weronika Wodiczko 25:45
35. (3. K) Alina Prowse 26:44
43. Andrzej Wolniak 30:33
44. Zdzisław Kubczyk 30:33
45. Tadeusz Tomeczek 3034
52.

Castle Triathlon, Malbork, 4 września 2016 r.

halfironman – (1,9-90-21,1)
1. Mikołaj Luft (Warszawa) 4:08:30
2. Maciej Bodnar (Borne Sulinowo) 4:18:38
3. Mateusz Petelski (Gdańsk) 4:21:37
9. Małgorzata Szczerbińska (Malbork) 4:36:31
222. Szymon Czaplicki 6:12:45
267.

Bieg Kupiec „Zdrowa Radość Życia”, Konin, 4 września 2016 r.

10 km
1. Bartosz Kryske (Spójnia Białe Błota) 35:06 (netto 35:05)
2. Piotr Tomczyk (Poznań) 37:00
3. Krzysztof Nowosielski (Dąbie) 37:16 (37:15)
7. (1. K) Patrycja Talar (UE Poznań) 38:40 (38:39)
25. (2. K) Izabela Wierzchowska 42:55 (42:54)
36. (3. K) Beata Becelewska (Słupca) 45:46 (45:34)
37. Adam Wierzchowski 45:49 (45:47)
176.

26. Międzynarodowy Półmaraton Philipsa, Piła, 4 września 2016 r.

1. Szymon Kulka (Ropa) 1:04:28
2. Adam Nowicki (Szczecin) 1:05:04
3. Tomasz Grycko (Władysławowo) 1:05:24
16. (1. K) Izabela Trzaskalska (Terespol) 1:12:44
26. (2. K) Olga Kalendarova-Ochal (Bydgoszcz) 1:15:49
27. (3. K) Marta Krawczyńska (Szczecin) 1:15:52
190. Bartosz Pietrzyński 1:28:07
479. Edyta Marciniak 1:35:14
1011. Marek Tarabasz 1:43:44
2225. Magdalena Borkowska 1:59:24

XXXVII. Internationaler Usedom-Marathon, Świnoujście – Wolgast, 3 września 2016 r.

1. Maciej Łucyk (Poznań) 2:47:13
2. Jarosław Janicki (Gryfino) 2:52:01
3. Mikołaj Wojna (Kamień Pomorski) 2:58:28
4. (1. K) Juliane Meyer (Leipzig) 2:58:50
17. (2. K) Fiederike Preuss (Eisenhuetenstadt) 3:27:23
19. (3. K) Manja Seemann (LG Happiness) 3:33:51
64. (3. M60) Marek Frontczak 3:59:48
118. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:26:08
159. Andrzej Wolniak 4:50:17
205.

Parkrun Kalisz, 3 września 2016 r.

ok. 5 km
1. Aleksandr Kazymyrov 17:29
2. Andrzej Baran 18:06
3. Robert Zborowski 18:17
7, (1. K) Olha Kazymyrova 20:56
9. Robert Rzepecki 21:25
10. Bogdan Będkowski 21:47
14. (2. K) Samanta Zborowska 23:08
17. (3. K) Marta Szymanowska 23:48
25. Zdzisław Druciarek 25:19
26. Weronika Wodiczko 25:29
29. Zdzisław Kubczyk 25:41
34. Tomasz Wodiczko 27:52
47. Tadeusz Tomeczek 33:07
48.

13 Bieg Namysłowian, Namysłów, 28 sierpnia 2016 r.

10 km
1. Kamil Karbowiak (Brzeg) 33:19
2. Jan Wychowałek (Piotrków) 34:55
3. Adam Piegowski (Opole) 36:46
28. (1. K) Kornelia Polek-Duraj (Murów) 43:38
36. (2. K) Emilia Rogoza (Namysłów) 45:12
41. (3. K) Paulina Łambucka (Namysłów) 45:32
42. Robert Rzepecki 45:37
154. Weronika Wodiczko 57:38
206.

35. Bieg Kazimierzowski, Pyzdry, 28 sierpnia 2016 r.

10 km
1. Yuriy Blahodir (Budilux, Ukraina) 33:52 (netto 33:50)
2. Piotr Cypryański (Runfollowme.Pl) 34:03 (34:01(
3. Klaudiusz Kozłowski (Altom Gniezno) 34:47 (34:45)
12. (1. K) Patrycja Talar Kb Uniw.Ekon.Poznań 37:27 (37:24)
14. (2. K) Julua Diatlowa (Budilux, Ukraina) 37:29 (37:27)
15. (1. M50) Ryszard Płochocki 37:33 (37:31)
17. (3. K) Magdalena Lewandowska (Orkan Września) 39:09 (39:07)
178. Andrzej Wolniak 53:04 (52:38)
222. Zdzisław Kubczyk 55:32 (55:06)
311.

6. Koleżeński Maraton, Uniejów, 28 sierpnia 2016 r.

Marek Frontczak 5:00:01

VII Bieg z Policją, Góra, 27 sierpnia 2016 r.

10 km
1. Abel Rop (Kenia) 29:42 (netto 29:41)
2. Wycliffe Biwot (Kenia) 29:51
3. Edwin Melly (Kenia) 31:29 (31:28)
6. (1. K) Cristine Oigo (Kenia) 34:43 (34:41)
11. (2. K) Margaret Muringi (Kenia) 36:48 (36:47)
14. (3. K) Teresa Kwamboka (Kenia) 37:42 (37:41)
65. (2. MP policjantek, K30) Edyta Marciniak 45:21 (45:18)
258.

Bieg służb mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski, Rzgów, 27 sierpnia 2016 r.

10 km
1. Bartosz Kryske (Braniewo) 35:23
2. Jarosław Błaszczyk (Warszawa) 35:47
3. Paweł Bednarz (Szczecin) 36:16
31. (1. K) Izabela Wierzchowska 43:52
52. Adam Wierzchowski 47:36
82. (2. K) Agnieszka Harmacińska (Powidz) 54:04
92. (3. K) Ewelina Michnowicz (Kalisz) 56:02
116.

11. Bieg Piastowski, Kalisz, 27 sierpnia 2016 r.

ok. 5 km
1. Aleksandr Kazimirow (Ukraina) 16:21
2. Krzysztof Filar (Kalisz) 16:30
3. Mateusz Grajek (AKB Ostrów Wlkp.) 16:35
11. Daniel Olszyna 18:06
16. Bartosz Pietrzyński 18:46
17. (1. K) Katarzyna Werner (Finisz Kalisz) 18:53
19. (2. K) Olha Kazimirowa (Kalisz, Ukraina) 19:04
32. Bogdan Będkowski 20:51
35. (3. K) Justyna Krawczyk 21:15
36. Piotr Mrowicki 21:16
37. Tomasz Kupczyk 21:19
41. Marta Krzywda 21:37
47. Marek Frontczak 22:01
76. Weronika Wodiczko 24:38
77. Czesław Fabiański 24:41
96. Andrzej Wolniak 25:17
113. Tadeusz Tomeczek 28:56
114. Piotr Maciejewski 29:04
122. Zdzisław Druciarek 31:32
125. Przemysław Caruk 32:25

Parkrun Kalisz, 27 sierpnia 2016 r.

ok. 5 km
1. Dariusz Kochanek 19:26
2. Piotr Korzekwa 19:44
3. Rafał Pokora 19:52
6. Robert Rzepecki 21:04
7. Dariusz Kujawa 21:21
8. Bartosz Pietrzyński 21:49
13. (1. K) Marta Szymanowska 24:03
18. (2. K) Magdalena Borkowska 27:37
19. Andrzej Wolniak 27:42
21. (3. K) Jadwiga Bartoszek 30:07
24. Tadeusz Tomeczek 33:52
25.

XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych, 21 sierpnia 2016 r.

1. Wycliffe Biwot (Kenia) 1:05:23
2. Joel Mwangi (Kenia) 1:08:04
3. Moses Komon (Kenia) 1:08:18
8. (1. K) Hellen Kimutai (Kenia) 1:16:08
10. (2. K) Teresa Kwamboka (Kenia) 1:16:54
11. (3. K) Ruth Matebo (Kenia) 1:17:09
1108. Robert Lis 1:55:50
1933.

PolskaMan Wolsztyn – Międzynarodowe Zawody w Triathlonie, 20 sierpnia 2016 r.

dystans olimpijski 1,5-40-10
1. Łukasz Michalak (Kuźnia Triathlonu) 2:03:00
2. Jacek Tyczyński (Trienergy) 2:04:52
3. Andrzej Uhl (Dotsport.pl) 2:06:33
15. (1. K) Paulina Załucka (Kawa Kamp) 2:21:45
135. (2. M60) Andrzej Wolniak 3:13:14
148. Przemysław Caruk 3:44:26
149.

Maraton Leszno, Karczma Borowa, 20 sierpnia 2016 r.

1. Miłosz Szcześniewski (Wschowa) 2:47:41
2. Jacek Dziechciowski (Śrem) 2:56:56
3. Krzysztof Maciejewski (Krotosz Krotoszyn) 3:00:28
13. (1. K) Marlena Nowacka (Nowa Sól) 3:25:48
24. (2. K) Karolina Jurczak (64-Sto Leszno) 3:37:06
35. (3. K) Beata Kurzajczyk 3:49:22 (r.ż. BA)
75. Mariusz Kurzajczyk 4:54:17
85.

Parkrun Kalisz, 20 sierpnia 2016 r.

ok. 5 km
1. Robert Zborowski 18:05
2. Andrzej Baran 18:23
3. Rafał Suchanecki 19:47
4. Rafał Pokora 20:46
7. (1. K) Edyta Marciniak 20:59
8. Robert Rzepecki 21:03
12. Bogdan Będkowski 23:23
13. (2. K) Marta Szymanowska 24:04
14. (3. K) Samanta Zborowska 24:29
29. Weronika Wodiczko 27:11
36. Tadeusz Tomeczek 30:28
44.

22. Maraton Solidarności, Gdynia-Gdańsk, 15 sierpnia 2016 r.

1. Wycliffe Biwot (Kenia) 2:18:49
2. Joel Mwangi (Kenia) 2:20:52
3. Christopehr Zablocki (USA) 2:21:38
17. (1. K) Ruth Matebo (Kenia) 2:54:34
27. (2. K) Helen Csonge (Węgry) 3:09:10
33. (3. K) Małgorzata Mikołajek (Wrocław) 3:12:50
221. Marek Frontczak 3:55:38
361. Mariusz Wiśniewski 4:15:55
416. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:22:56
630.

Parkrun Kalisz, 13 sierpnia 2016 r.

ok. 5 km
1. Aleksandr Kazymyrow 17:40
2. Konrad Pawlak 18:10
3. Marek Chołota 18:22
6. Tomasz Kupczyk 18:54
7. Bartosz Pietrzyński 19:56
8. Rafał Pokora 20:14
12. (1. K) Olha Kazymyrowa 22:14
18. Andrzej Wolniak 23:59
20. (2. K) Samanta Zborowska 24:03
29. (3. K) Weronika Wodiczko 26:37
43. Tadeusz Tomeczek 34:21
46.

Biegi Wawrzynkowe – Mistrzostwa Polski Małżeństw, Słupca, 6 sierpnia 2016 r.

ok. 10 km
1. Hubert Pokrop (33 Baza Lotnictwa Transportowego Powidz) 33:43
2. Piotr Werner (TEAM Werner, Malanów) 34:32
3. Michał Jamioł (Kielce) 34:50
14. (1. K) Wioletta Paduszyńska (Gorzów) 38:36
27. (2. K) Katarzyna Werner (Finisz Kalisz) 40:33 (netto 40:32)
30. (3. K) Natalia Gracz (Poznań) 40:55
45. Izabela Wierzchowska 41:49
84. Adam Wierzchowski 46:08 (46:06)
234.
MP małżenstw
1. Kotkowscy 1:20:47
2. Brusiło 1:21:15
3. Jamiołowie 1:23:02
9. Wierzchowscy 1:27:55
33.

Parkrun Kalisz, 6 sierpnia 2016 r.

ok. 5 km
1. Michał Kołaciński 17:24
2. Konrad Pawlak 17:54
3. Aleksandr Kazymyrow 18:08
6. Bartosz Pietrzyński 19:24
7. (1. K) Natalia Krawczyk 19:41
14. (2. K) Olha Kazymyrowa 21:25
16. Robert Rzepecki 21:35
20. (3. K) Małgorzata Zabadeusz 22:06
21. Bogdan Będkowski 22:16
35. Andrzej Wolniak 25:26
42. Weronika Wodiczko 26:48
49. Tadeusz Tomeczek 29:54
53.

Parkrun Kalisz, 30 lipca 2016 r.

ok. 5 km
1. Konrad Zdun 17:35
2. Konrad Pawlak 18:24
3. Tomasz Kupczyk 19:11
4. Bartosz Pietrzyński 19:42
10. (1. K) Olha Kazymyrowa 21:15
17. (2. K) Małgorzata Zabadeusz 23:27
19. Bogdan Będkowski 23:58
25. Andrzej Wolniak 24:47
27. (3. K) Aleksandra Guglas 25:21
37. Weronika Wodiczko 28:16
44. Tadeusz Tomeczek 30:41
51.

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich, Lądek Zdrój, 23 lipca 2016 r.

65 km
1. Miłosz Szcześniewski (Wschowa) 6:52:27,0
2. Dominik Włodarkiewicz (Poznań) 7h00:01,2
3. Vytautas Grazys (Litwa, Paberze) 7h05:23,4
5. (1. K) Magdalena Łączak (Salomon Suunto Team Mielec) 7:21:48,5
8. (2. K) Marta Wenta (Wojownicy Leśnej Rynny Gdynia) 7:40:10,8
20. (3. K) Karolina Krawczyk (Ortoreh Team Warszawa) 8:47:50,2
33. (2. M50) Paweł Nowak 9:08:57,8
159.

26. Bieg Powstania Warszawskiego, Warszawa, 23 lipca 2016 r.

10 km
1. Maciej Badurek (Mińsk Mazowiecki) 31:27
2. Michał Bernardelli (WarszawaRun4fun.pl) 31:40 (netto 31:38)
3. Łukasz Oskierko (Warszawa) 31:47 (31:46)
30. Karolina Pilarska (Meta Lubliniec) 35:47 (35:45)
67. Mariola Ślusarczyk (Nie Runclub Warszawa) 37:35
82. Karolina Waśniewska (Biegie Radom) 37:56
1477. Marek Frontczak 47:52
8342.

Parkrun Kalisz, 23 lipca 2016 r.

5 km
1. Michał Kołaciński 17:23
2. Krzysztof Górny 18:00
3. Robert Zborowski 18:22
11. Robert Rzepecki 21:45
14. Mariusz Wiśniewski 23:19
19. (1. K) Samanta Zborowska 24:15
28. (2. K) Ewelina Michnowicz 26:35
29. Bartosz Pietrzyński 26:36
31. (3. K) Żaneta Matusiak 27:03
52. Tadeusz Tomeczek 34:05
57.

3. Kościelka Fan Maraton, 16 lipca 2016 r.

1. Paweł Nowak 50 km
2. Marek Frontczak 4:27:02
3. Mieczysław Mikołajewski 4:30:18
4. Zdzisław Druciarek 30 km
5. Beata Kurzajczyk 20
Magdalena Borkowska 7
Bartosz Pietrzyński 7

Parkrun, Kalisz, 16 lipca 2016 r.

ok. 5 km
1. Krzysztof Górny 17:25
2. Konrad Pawlak 18:30
3. Robert Kaliciński 18:55
5. Tomasz Kupczyk 19:03
6. Michał Asperski 19:08
10. (1. K) Izabela Wierzchowska 20:24
12. Adam Wierzchowski 21:33
17. Robert Rzepecki 22:24
20. (2. K) Małgorzata Dorota Zabadeusz 23:36
28. (3. K) Maria Polaczek 25:36
36. Magdalena Borkowska 27:01
46. Tadeusz Tomeczek 30:52
68.

Bieg na Jawornik, Złoty Stok, 9 lipca 2016 r.

ok. 21 km
1. Krzysztof Prystasz (Oławska Grupa Biegowa) 01:26:38.24
2. Jan Strapek (Vidnava) 01:26:50.14
3. Leszek Zając 01:29:11.04
38. Marcin Fingas 01:45:34.00
56. (1. K) Angelika Baziuta (Jędrzychów) 01:51:39.73
62. (2. K) Beata Dereń (Iskra Jaszkowa) 01:52:28.94
64. (3. K) Liliana Milińska 01:52:52.12
131.

2. Bieg Do Kamienia, Gołuchów, 9 lipca 2016 r.

ok. 10 km
1. Mateusz Grajek (Ostrów) 39 (netto 38:58)
2. Rafał Suchanecki (Kalisz) 39:39 (39:38)
3. Damian Sołtysiak (Pleszew) 40:28 (40:26)
4. Bartosz Pietrzyński 41:19
21. (1. K) Edyta Marciniak 45:35 (45:34)
26. (2. K) Olga Kazamykova (Ice Mat Team) 46:08 (46:06)
33. (3. K) Dominika Perlińska (Team Pleszew) 49:02 (48:58)
41. Marek Frontczak 50:48 (50:42)
60. Andrzej Wolniak 55:32 (55:27)
76.

9. Bieg Czterech Jezior, Skórcz, 9 lipca 2016 r.

ok. 15 km
1. Łukasz Kujawski (Żukowo) 48:28
2. Krzysztof Garbowski (Zantyr Sztum) 52:40 (52:38)
3. Wiesław Sosnowski (Actice Malbork) 55:38
39. (1. K) Sara Szymańska (Sztum) 1:03:58 (1:03:56)
54. (2. K) Magdalena Bucewka (Zantyr Sztum) 1:05:37
55. (3. K) Anna Gliniecka (Antyni Kociewiacy Skórcz) 1:05:30
156. Beata Kurzajczyk 1:13:11
184. Mariusz Kurzajczyk 1:15:08
374.

III Bieg Uliczny „Cienińska Szóstka”, Cienin Zaborny, 3 lipca 2016 r.

ok. 6 km
1. Piotr Frydrychowski (Kleczew) 20:06
2. Jakub Musiał (Jarocin) 20:45
3. Jakub Wiśniewski (Konin) 21:02
34. (1. K) Natalia Gracz (Poznań) 24:03
53. (2. K) Dominika Walczak (Koło) 25:03
54. (3. K) Karolina Chmielraz (Jarocin) 25:08
93. Piotr Mrowicki 27:30
122. Marek Kobyłka 29:10
175. Weronika Wodiczko 32:16
226.

3. Nekielski Bieg do Lata, Nekla, 3 lipca 2016 r.

10 km
1. Aliaksandr Kruhlenia (Be Runner) 00:31:53 (00:31:52)
2. Paweł Tarasiuk 31 Baza Lotnictwa Taktycznego 00:32:29 (00:32:28)
3. Mateusz Rodewald (Juvenia Puszczykowo) 34:40 (34:39)
14. (3. M60) Ryszard Płochocki 36:36 (36:34)
21. (1. K) Patrycja Talar (UE Poznań) 37:26 (37:23)
25. (2. K) Magdalena Lewandowska (Orkan Września) 38:29 (38:25)
27. (3. K) Monika Brzozowska (Unilever Poznań) 38:51 (38:49)
255. (3. M60) Andrzej Wolniak 50:28 (49:57)
446.

Półmaraton Karkonoski, Szklarska Poręba, 3 lipca 2016 r.

1. Piotr Holly (Wałbrzych) 1:44:54
2. Sławomir Naskręt (Sklepbiegacza.pl) 1:48:02
3. Marcin Kęsy (Poznań) 1:52:39
7. (1. K) Danuta Piskorowska (Żórawina, Wrocław) 1:59:19
21. (2. K) Natalia Bihun (Kobierzyce) 2:08:47
27. (3. K) Justyna Grzywaczewska (Lublin) 2:12:21
347. (3. M60) Piotr Maciejewski 3:31:04
376.

100. Maraton Zenona Talara, Dąbrówka Leśna, 2 lipca 2016 r.

Marek Frontczak 4:59:45
Mariusz Kurzajczyk 22 km

II Bieg w Tarchałach Wielkich, 2 lipca 2016 r.

10
1. Oleksii Dbukhovski (KB Rawicz, Ostrów, Ukraina) 33:00
2. Dmytro Musiiatchenko (KB Rawicz, Ostrów, Ukraina) 33:00
3. Ivan Musiyako (Achilles Leszno, Ukraina) 34:04
6. (1. K) Alena Serdiuk (Achilles, Ukraina) 38:01
8. (2. K) Olena Kytytsia (KB Rawicz, Ukraina) 38:23
24. (3. K) Izabela Wierzchowska 42:58 (42:57)
42. Adam Wierzchowski 47:03 (47:01)
70. Mariusz Wiśniewski 51:20 (51:19)
120.

Triathlon Pniewy, 26 czerwca 2016 r.

dystans olimpijski
1. Paweł Chorolewski 2:06:47
2. Piotr Kurek (BUDMIX) 2:08:02
3. Przemysław Topolewski (Cityzen) 2:08:51
5. (1. K) Natalia Krawczyk (Kalisz) 2:12:14
157. (2. M60) Andrzej Wolniak 2:57:03
158. Tomasz Przybył 2:57:52
184.

Supermaraton Gór Stołowych, Pasterka-Szczeliniec, 25 czerwca 2016 r.

50 km
1. Artur Jabłoński (Horodło/Warszawa) 5:18:13
2. Piotr Stolarz (Dąbrowa Górnicza) 5:27:43
3. Piotr Bętkowski (Toruń) 5:30:09
6. (1. K) Agnieszka Łęcka (Golub-Dobrzyń) 5:46:52
9. (2. K) Katarzyna Winiarska (Przemyśl) 5:57:17
21. (3. K) Collette Coumans (Szwecja) 6:18:42
48. Michał Asperski 6:51:01
264.
104. osoby nie ukończyły

Sur les Traces du Loup, Ville Aux Clercs, 25 czerwca 2016 r.

33 km
1. Kevin Begnis (EFCVO) 2:08:16 (netto 02:08:12)
2. Gauthier Senee(ATHLETIC CLUB TASSIN) 02:09:20 (02:09:17)
3. Julien Cougnaud (AC ROCHE-SUR-YON TEAM TRAIL) 02:09:32 (02:09:31)
31. (1. K) Jennifer Lozano (EFCVO) 02:33:20 02:33:15
149. Adrian Nawrocki 03:15:29 (03:15:03)
371.

28. Sudecka Setka, Boguszów-Gorce, 24/25 czerwca 2016 r.

1. Bartosz Gorczyca (Salco Sport Team Skołoszyn) 9:06:18
2. Piotr Sawicki (Warszawa) 10:03:34
3. (1. K) Ewa Majer (Dobczyce) 10:20:01
4. Janusz Fajger (Żagań) 10:27:04
11. (1. M50) Paweł Nowak 11:34:08
14. (2. K) Dorota Łaba (Bielsko-Biała) 12:02:19
19. (3. K) Anna Sławska (Czechowice-Dziedzice) 12:31:44
115.

12. Bieg Świętojański od Zmierzchu do Świtu, 24/25 czerwca 2016 r.

7 h 19 minut
1. Tomasz Pawłowski Team Pleszew 81
2. Józef Kawecki Wrześnica 76,2
3. Tomasz Kwinta Night Runners Kalisz 73,6
4. Przemysław Murawski Warszawa 72
5. Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 69,2
6. Michał Mojsiej Decathlon Swadzim Crew Poznań 68,8
7. Sławomir Wysoczański Warchlak na wybiegu 66
8. Katarzyna May-Adamek Rakownia 63,4
9. Magdalena Kaźmierczak Kalisz 60
9. Grzegorz Smoczyk Decathlon Swadzim 60
11. Krzysztof Aleksandrowicz Biegający Tczew 54,4
12. Anna Adam KB Kosynier Września 51
12. Zosia Adamska Kobiety Biegają Złotniki 51
12. Grzegorz Rogala Ks Krotosz Krotoszyn 51
15. Jarema Dubiecki ŁKB Na Zdrowie 48,2
16. Azja Pobiedzińska Wrocław 48
17. Florian Kropidłowski UKL Ósemka Police 45
17. Zenon Talar Lech Oborniki 45
17. Marek Talar Lech Oborniki 45
20. Ryszard Andersz Team Pleszew 42,2
20. Leszek Bulski Łódź 42,2
20. Zdzisław Druciarek Supermaraton Kalisz 42,2
20. Adam Jaworski Leśni biegacze Godziątków 42,2
20. Marek Kobyłka Supermaraton Kalisz 42,2
20. Mariusz Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 42,2
20. Bogusław Maciejewski International Paper – Kwidzyn Team 42,2
20. Mieczysław Mikołajewski Supermaraton Kalisz 42,2
20. Zenon Radziejewski KB Kosynier Września 42,2
20. Damian Słotwiński Uników 42,2
30. Mariusz Wiśniewski Supermaraton Kalisz 36
31. Łukasz Chwałkowski Supermaraton Kalisz 33
32. Magdalena Borkowska Supermaraton 30
32. Grzegorz Kaczmarek Leśni biegacze Stawiszyn 30
32. TADEUSZ KOSIK Colian Kalisz 30
32. Agnieszka Michalska Kalisz 30
32. Marek Michalski Ostrów Wielkopolski 30
32. Bogusław Monczyński KTK „CYKLISTA”KALISZ 30
32. Leszek Olejnik Jastrzębniki 30
32. Bartosz Pietrzyński Supermaraton Kalisz 30
32. Izabela Wierzchowska Supermaraton Kalisz 30
41. Damian Bugajny Supermaraton Kalisz 24
41. Maciej Chrystek Kalisz 24
41. BEATA DOMŻAŁ Night Runners Kalisz 24
41. Andrzej Józefowicz Team Pleszew 24
41. Tomasz Kowalczyk Lewków 24
41. Robert Lis Supermaraton Kalisz 24
41. Dawid Rudowicz Kalisz 24
41. Adam Wierzchowski Supermaraton Kalisz 24
41. Sławomir Żółkowski Warszawa 24
50. Bogdan Będkowski Supermaraton Kalisz 21
50. Sławomir Cieślak Dębniałki Kaliskie 21
50. Jacek Gordon Ostrów Wielkopolski 21
50. Tomasz Jasiński vegerunners/team Pleszew 21
50. Tomasz Krzywik Kościelna Wieś 21
50. Przemysław Laskowski Kalisz 21
50. Łukasz Maciejewski Kalisz 21
50. Łukasz Marciniak KS Wikingowie Kalisz 21
50. Dominika Perlińska Team Pleszew 21
50. Mateusz Pszczoła Nowe Skalmierzyce 21
50. Grzegorz Ruciński KS Wikingowie Kalisz 21
50. Daniel Stempniak KS Krotos Krotoszyn 21
50. Przemysław Wechman Kalisz 21
63. Maciej Barczewski Colian na start Kalisz 15
63. Mateusz Bielak Supermaraton Kalisz 15
63. Kamila Birecka Night Runners Kalisz 15
63. Szymon Czaplicki Supermaraton 15
63. Henryk Czerniak Kosynier Września 15
63. Aleksandra Guglas Night Runners Kalisz 15
63. Ewa Kawecka Wrześnica 15
63. Beata Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 15
63. Piotr Maciejewski Supermaraton Kalisz 15
63. Małgorzata Skrzypczak BB-biegająca babcia Kalisz 15
63. Czesław Werner Celestyny 15
63. Weronika Wodiczko Supermaraton Kalisz 15
63. Magdalena Zawadzka Kalisz 15
76. Kamila Chałupka Borek 12
76. Arek Gawianowski Colian Kalisz 12
76. Agnieszka Janiak Kalisz 12
76. Anna Kierlińska Kalisz 12
76. Tomasz Kobyłka Kalisz 12
76. Patrycja Michalska Kalisz 12
76. HONORATA Sieroń Kalisz 12
76. Tadeusz Tomeczek Supermaraton Kalisz 12
76. Robert Werner Maraton Turek 12
76. Katarzyna Werner Finisz Kalisz 12
76. Dominik Włodarczyk Colian Na Start! Kalisz 12
76. Joanna Wróbel Kalisz 12
88. Krzysztof Gałkowski Supermaraton Kalisz/KR Husaria 9
88. Witold Kałmucki Kalisz 9
88. Daniel Olszyna Supermaraton Kalisz 9
88. Tomasz Wodiczko Supermaraton Kalisz 9
92. Milena Bielak Supermaraton Kalisz 3
92. Iwona Janicka Kalisz 3

Jogging de la Louviere, 19 czerwca 2016 r.

11 km
1. Maxime Boisco 36:08
2. Mathieu Benoit 37:34
3. Carlos Perez 38:00 (netto 36:58)
12. (1. M50) Ryszard Płochocki 40:00
23. (1. K) Amelie Saussez 41:50
750. Piotr Maciejewski 11:11:37 (1:11:29)
906.

21 km
1. Sebastien Mamia 1:12:58
2. Lorenzo Coniglio 1:14:49
3. Alexandre Cellier 1:15:18
10. (1. K) Catherine Lallemand 1:22:44
142. Marek Kobyłka 1:49:03 (1:48:55)
318.

4. PKO Nocny Półmaraton Wrocław, 18/19 czerwca 2016 r.

1 Dominic Musyimi Mailu (Machakos, Kenia) 1:03:04
2. Zelalem Mengistu (Etiopia) 1:03:05
3. Marcin Chabowski (Wejherowo, Pomerania Szczecin) 1:03:09
14. (1. K) Maryna Damantsevich (Białoruś) 1:13:13
20. (2. K) Iwona Lewandowska (Vectra Włocławek) 1:14:07
37. (3. K) Ewa Jagielska (Otwock) 1:17:29
425. Bartosz Pietrzyński 1:29:32
1023. Dariusz Kujawa 1:36:11
1367. Robert Rzepecki 1:38:43
1611. Edyta Marciniak 1:40:05
1831. Marek Tarabasz 1:41:17
2228. Michał Setecki 1:43:41
3585. Konrad Pawlak 1:50:16
3706. Marta Krzywda 1:50:53
3935. Robert Lis 1:52:02
4279. Łukasz Chwałkowski 1:53:45
4784. Marek Frontczak 1:55:55
5094. Magdalena Borkowska 1:57:26
5544. Czesław Fabiański 1:59:18
9356.

1. Bieg po Zdrowie, Kalisz, 18 czerwca 2016 r.

ok. 4,4 km
1. Dawid Gola (UKS 12 Kalisz) 14:32
2. Bartosz Pietrzyński 16:23
3. Tomasz Kwinta (Night Runners Kalisz) 17:10
(1. K) Beata Kurzajczyk 18:55
Mateusz Bielak
Marek Frontczak
Weronika Wodiczko
Milena Bielak
120.

X Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka, Grodzisk Wlkp., 12 czerwca 2016 r.

1. Andrzej Starzinskij (Ukraina, Chemik Puławy) 1:09:09 (1:09:07)
2. Bartosz Majorczyk (Karczewo) 1:10:52
3. Marcin Zagórny (Radnica) 1:10:57
14. (1. K) Patrycja Talar (Pobiedziska) 1:19:45 (1:19:42)
15. (2. K) Petra Pastorova (Czechy) 1:19:50 (1:19:49)
43. (3. K) Agnieszka Pietsch-Fulbiszewska (Kraków) 1:23:54
64. Bartosz Pietrzyński 1:25:27
522. Robert Rzepecki 1:39:01
1323. Robert Lis 1:52:45
1364. Czesław Fabiański 1:53:21
1514. Magdalena Borkowska 1:55:51
2367.

VIII OGÓLNOPOLSKI SUPERMARATON, Ozorków, 11 czerwca 2016 r.

50/25 km
1. Maurycy Oleksiewicz (Łódź) 1:29:35 (1:29:33)
2. Mateusz Jaszczak (Ozorków) 1:30:56 (1:30:55)
3. Michał Stawski (Łódź) 1:35:46 (1:35:44)
36. (1. K) Ola Jezierska Łódź) 2:03:29 (2:03:12)
42. (2. K) Joanna Spułtowska (Łódź) 2:06:45 (2:06:29)
43. (3. K) Beata Kurzajczyk 2:06:55 (2:06:48)
136.

1. Tomasz Pawłowski (Team Pleszew, Dobrzyca) 3:45:01 (3:44:55)
2. Paweł Nowak 3:50:35 (3:50:33)
3. Michał Bożek (Ozorków) 3:52:34 (3:52:27)
10. (1. K) Agata Matejczuk (Alaska Łódź) 4:08:39 (4:08:36)
24. Marek Frontczak 4:41:40 (4:41:32)
30. (2. K) Izabela Augustowska (Geotermia Uniejów) 4:56:43 (4:56:24)
38. (3. K) Honorata Nędzusiak (Aleksandrów Łódzki) 5:24:43 (5:24:34)
40. Mariusz Kurzajczyk 5:27:47 (5:27:39)
60.

XX Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie, Murowana Goślina, 5 czerwca 2016 r.

1 Krzysztof Pietrzyk (LKS KOLUSZKI) 01:14:15
2. Przemysław Giżyński (TKKF PŁOCK) 01:15:09
3. Dariusz Wieczorek (PWK Legionowo) 01:16:03
20. (2. M55) Ryszard Płochocki 1:21:46 (1:21:42)
41. (1. K) Danuta Piskorowska (TEAM LUKS ŻÓRAWINA Wrocław) 01:26:36 (01:26:34)
54. (2. K) Karolina Giżyńska (TKKF Płock) 01:30:02 (01:29:59)
59. (3. K) Anna Skrzypczak (Piła) 1:30:50 (1:30:45)
433.

Garmin Iron Triathlon Ślesin 2016, 5 czerwca 2016 r.

dystans 1/4 ironman
1. Łukasz Kalaszczyński (KM Sport Team Warszawa) 01:54:06
2. Tomasz Szala (AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT Jefe Warszawa) 01:57:43
3. Robert Wilkowiecki (GVT) 02:00:47
38. (1. K) Monika Smaruj (SMARUJ NA TRENING TEAM) 02:15:26
391. (2. M60) Andrzej Wolniak 02:58:21
458.

dystans 1/8 ironman
1. Tomasz Marcinek (AZS-AWF Katowice Labosport Team/Olscoaching/SMS Racibórz) 58:05
2. Piotr Ławicki (UAM TRIATHLON POZNAŃ) 01:00:32
3. Mateusz Cieślik (IRONMAN CS POLSKA) 01:03:18
8. Marta Łagownik (Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK) 01:05:38
134. Przemysław Caruk 01:35:13
152.

Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły, V Mistrzostwa Polski w Skyrunningu, Zakopane, 4 czerwca 2016 r.

1. Marcin Świerc (Lisowice) 3:02:04,7
2. Tomas Macecek (Ostrava, Czechy) 3:05:45,7
3. Marcin Rzeszótko (Zakopane) 3:06:17,5
4. Paweł Góralczyk (Wadowice) 3:09:09,1
18. (1. K) Anna Celińska (Bielsko Biała) 3:29:47,8
19. (2. K) Magdalena Kozielska (Szaflary) 3:29:48,4
30. (3. K) Dominika Stelmach (Warszawa) 3:39:16,5
69. Michał Asperski 4:03:22,1
287.

Rozalińska 13-tka, Lusówko, 4 czerwca 2016 r.

1. Dariusz Kowalski (Fabryka Triathlonu / Asics Frontrunner Poznań) 45:41 (netto 45:40)
2. Przemek Walewski (WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Poznań) 45:54
3. Mariusz Nowak (Piątkowo na Biegowo Poznan) 49:03 (49:01) 9. (1. K) Rozalia Gapska (Pęckowo) 51:48 (51:47) 17. (2. K) Klaudia Karolczak (Poznań) 54:45 35. (3. K) Magdalena Jałowska (Poznań) 58:17 (58:14) 63. Mariusz Wiśniewski 1:03:07 (1:03:06) 199.
14 Bieg Ulicą Piotrkowską, Łódź, 28 maja 2016 r.
10 km
1. Abderraim Elasari (Maroko) 30:01
2. Arkadiusz Gardzielewski (Śląsk Wrocław) 30:06 (30:05)
3. Boniface Nduva Wambua (Kenia) 30:21
16. (1. K) Lila Fiskowicz (Ukraina) 34:43 (34:42)
17. (2. K) Marta Krawczyńska (Pomerania Szczecin) 34:58 (34:53)
21. (3. K) Olga Kalendarova-Ochal (teamochal.pl Bydgoszcz) 35:38 (35:34)
101. Bartosz Pietrzyński 39:29
871. Michał Setecki 47:44
1836. Magdalena Borkowska 53:18
2817. Weronika Wodiczko 59:35
3935.

13. Bieg Rzeźnika, 27 maja 2016 r.
82 km
1. Piotr Hercog – Miłosz Szcześniewski (Konstruktor Salomon Suunto Team) 8:45:24
2. Kamil Grudzień – Ilya Markov (Banda Grudnia i Markova) 9:01:18
3. Piotr Biernawski – Piotr Huzior (Attio Fake Runners) 9:04:07
21. Michał Asperski – Janusz Majer 10:21:35
369. Edyta Marciniak – Marek Kobyłka 14:04:18
565. Marek Tarabasz – Damian Bugajny 15:27:51
608. Beata Kurzajczyk – Mariusz Kurzajczyk 15:43:49
688.
89 par nie ukończyło – w tym Szymon Czaplicki (dobiegł samotnie w 17:17:03 – Tomasz Wodiczko

4. Kurdeszowa (Za)Dyszka w Kostrzynie, 22 maja 2016 r.
10 km
1. Yuriy Blahodir (Ice Mat Team, Ukraina) 34:36
2. Dariusz Szrama (Dabrówka Leśna) 34:40 (34:39)
3. Damian Glapiak (Bucz) 34:51
11. Ryszard Płochocki (1. M50) 37:56 (37:55)
19. Monika Brzozowska (Krzepice) 38:56 (38:55)
27. Agnieszka Golak (Wyrzeka) 41:04 (41:03)
62. Aldona Białas (Gruszczyn) 45:03 (44:57)
463.

Men Expert Survival Race, Machine 12 km, 2016 Wrocław, 22 maja 2016 r.
12 km, 50 przeszkód
1. Tomasz Danielewicz
2. Wojciech Brzoskwinia
3. Przemysław Senderski
9. Piotr Kęszka
1921.

Rzeźnik Ultra 140 km, Cisna, 21-22 maja 2016 r.

1. Tomasz Komisarz (Krasne) 18:16:15,50
2. Wiesław Chyłek (Niegowonice) 19:15:40,65
3. Piotr Choroś (Niemce) 19:58:19,40
25. (1. M50) Paweł Nowak 23:34:20,45
Ukończyły 43 osoby, w tym 35 w limice 24h.
Startowały 282 osoby!

2. Bieg Edukatora, Kalisz, 21 2016 r.
ok. 10 km
1. Dmytro Kononov (Ukraina) 235:25 (35:24)
2. Krzysztof Górny (Górni górą Kalisz) 36:04 (36:03)
3. Mateusz Grajek (Ostrów) 36:55 (36:54)
4. Konrad Pawlak 37:09 (37:06)
11. Daniel Olszyna 40:04 (40:02)
19. (1. K) Karolina Górna (Górni górą Kalisz) 42:13 (42:12)
23. Bartosz Pietrzyński 43:41 (43:38)
33. (2. K) Edyta Marciniak 44:54 (44:52)
48. Mariusz Wiśniewski 46:24 (46:20)
56. Piotr Mrowicki 47:06 (47:00)
63. Jakub Buczkowski 48:20 (48:01)
68. (3. K) Anna Gósrka (Ostrów) 48:47 (48:39)
91. Mariusz Mazurek 51:45 (51:31)
103. (1. M60) Andrzej Wolniak 52:22 (52:13)
115. Magdalena Borkowska 54:04 (53:55)
156. Weronika Wodiczko 59:17 (59:05)
159. Tomasz Wodiczko 1:00:13 (1:00:01)
176. Paweł Bartczak 1:06:34 (1:06:19)
178. Piotr Maciejewski 1:06:41 (1:06:34)
186. Tadeusz Tomeczek 1:14:21 (1:14:15)

Lattelecom Riga Marathon, 15 maja 2016 r.

1. Dominic Kangor (Kenia) 2:11:45
2. Kaleab Selomin (Erytrea) 2:12:22
3. Charles Wachira (Kenia) 2:13:55
10. (1. K) Shitaye Gemechu (Etiopia) 2:38:41
13. (2. K) Divina Jepkogei (Kenia) 2:40:02
18. (3. K) Mulunesh Zwedu (Etiopia) 2:44:08
208. Konrad Pawlak 3:22:29
251. Rafał Zakrzewski 3:26:25
309. Damian Bugajny 3:29:16 (r.ż.!)
378. Edyta Marciniak 3:34:35
657. Marek Frontczak 3:51:52
763. Marek Kobyłka 3:57:27
1140. Robert Lis 4:22:49
1200. Czesław Fabiański 4:29:03
1474. Piotr Maciejewski 5:30:36

Cracovia Marathon, Kraków, 15 maja 2016 r.

1. Comas Kyeva (Kenia) 2:11:58
2. David Metto (Kenia) 2:12:50
3. Rotich Elisha (Kenia) 2:13:45
11. (1. K) Gladys Chemwengo (Kenia) 2:30:30
12. (2. K) Hanna Nosenko (Ukraina) 2:34:57
20. (3. K) Anges Chebet (Kenia) 2:39:52
117. (3. M50) Ryszard Płochocki 2:59:50
1545. Robert Rzepecki 3:41:24
2742. Marta Krzywda 3:58:24 (r.ż.!)

2. Kościelka Fan Maraton, Kościelna Wieś, 15 maja 2016 r.

1. Paweł Nowak 3:57:02
2. Mieczysław Mikołajewski 4:20:53
3. Mariusz Kurzajczyk 33 km
4. Beata Kurzajczyk 21,1
Mariusz Wiśniewski 21,1
6. Marek Wojtas 7 km
Andrzej Wolniak 7 km

II Sieradzki Cross Towarzyski, 8 maja 2016 r.
6H
1. Milena Grabska-Grzegorczyk (Pabianice) 66 km
Bartłomiej Grzegorczyk (Pabianice) 66 km
3. Michał Kowalczykowski (Łódź) 66 km
4. Paweł Bułeczka (Sieradz) 64 km
11. (2. K) Agnieszka Zagłoba (Sieradz) 50 km
12. (3. K) Anna Dawiduk (Warszawa) 48 km
18. (1. M50) Mariusz Kurzajczyk 42,195 km
207.

V Bieg 10km Szpot Swarzędz, 8 maja 2016 r.

1. Adam Nowicki (Gostyń) 30:07
2. Arkadiusz Gardzielewski (Śląsk Wrocław) 30:44
3. Mykaylo Iveruk (Rowne, Ukraina) 31:38
11. (1. K) Agnieszka Mierzejewska (Wolbórz) 34:13
38. (1. M55) Ryszard Płochocki 36:27 (36:25)
39. (2. K) Patrycja Talar (Pobiedziska) 36:29 (36:27)
59. (3. K) Justyna Papież (Jarocin) 37:21 (37:19)
456. (1. Policja) Edyta Marciniak 44:55
786. Piotr Mrowicki 48:28 (48:03)
1062. Michał Setecki 50:34
1626. Czesław Fabiański 54:46
3450.

Wings for Life, Poznań 7 maja 2016 r.

1. Tomasz Walerowicz (AZS UWM Olsztyn) 71,12 km
2. Marcin Kęsy (KAWA KAMP Poznań) 60,10 km
3. Adam Butryn (The Butryn’s Warszawa) 50,19 km
18. Agnieszka Janasiak (Poznań) 39,94 km
2300. Łukasz Chwałkowski 13,05 km

Ekiden sztafety, Warszawa, 7 maja 2016 r.
42,195 km
1. Entre.pl – 2:26:23
2. Żórawski Team 3 – 2:30:39
3. AMW#1 – 2:31:25
373. UTC-HS Kalisz w tym: Damian Bugajny, Mieczysław Mikołajewski 3:34:16
859.

Ultramaraton GWiNT Ultra Cross 110 mil, Nowy Tomyśl, 6-7 maja 2016 r.
161 km
1. Krzysztof Tumko (Ziemnice) 16:59:58
2. Mirosław Sprenger (Nakło) 16:59:59
3. Waldemar Binkowski (Maraton Leszno) 18:09:35
16. (1. K) Jolanta Witczak (Lusowo) 21:21:09
20. Waldemar Klajber 21:48:46
32. (2. K) Agata Smolak (Wolsztyn) 23:52:53
40. (3. K) Justyna Grzelak (Maraton Leszno) 24:10:04
71.

Runmageddon Ultra, Myślenice, 2 maja 2016 r.

1. Daniel Stroiński Rydułtowy 07:28:34
2. Mateusz Krawiecki (Lubawa, Husaria Race Team) 07:39:40
3. Przemysław Trapkowski (Gdańsk, xRunners.pl) 07:41:52
43. (1. K) Monika Zarzycka (Nowy Dwór Mazowiecki) 10:24:56
1 pętla
213. Szymon Czaplicki 5:08:21
234.

V Ćwierćmaraton Muzyczny Piła, 1 maja 2016 r.
10 km – kobiety
1. Monika Stefanowicz (Grunwald Poznań) 37:01 (netto 35:39)
2. Wioletta Paduszyńska (Pretorian Gorzów) 39:21 (37:59)
3. Antonina Rychter (Szczecinek) 41:47 (40:26)
6. (1. Policja) Edyta Marciniak 45:04 (43:41)
199.

15. Maraton Jelcz-Laskowice, 11. Memoriał Barbary Szlachetki, 1 maja 2016 r.

1. Paweł Pelc (Wrocław, Lomag Software) 2:44:17
2. Dominik Buk (Imiba Iwiny) 2:44:18
3. Przemysław Gibiec (Olza Cieszyn) 2:53:59
33. (1. K) Anna Grześkowiak (Sudeckie Wycieczki Biegowe Wałbrzych) 3:27:03
40. Bartosz Pietrzyński 3:29:14 46. (2. K) Elżbieta Juszczak-Derzypolska (Lewin Brzeski) 3:34:10
52. (3. K) Lidia Eling (Rawicz) 3:35:39
128. Andrzej Wolniak 4:17:01
133. Robert Rzepecki 4:19:48
177.

12. Bieg 10,5 km
1. Tomasz Sobczyk (LUKS Żórawina-wrocław) 36:41
2. Tomasz Kłonowski (Oława) 37:03
3. Łukasz Karasowski (Jw 2697 Brzeg) 37:55 (netto 37:53)
11. (1. K) Anna Więcek (Wrocław) 43:26 (43:22)
66. Magdalena Borkowska 54:16 (53:59)
207.

3. Kępiński Bieg Uliczny O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno, 1 maja 2016 r.
10 km
1. Hillary Kimaiyo (Kenia) 29:21 (netto 29:20)
2. Abel Rop (Kenia) 29:55 (29:54)
3. Silas Too (Kenia) 31:40 (31:39)
11. (1. K) Stellah Barsosio (Kenia) 35:34 (35:33)
13. (2. K) Gladys Biwott (Kenia) 35:47
20. Artur Rychlik 36:51 (36:49 r.ż.!)
32. Konrad Pawlak 39:10 (39:09)
62. (3. K) Izabela Wierzchowska 42:11 (42:09 r.ż.!)
73. Marcin Fingas 42:59 (42:52)
114. Adam Wierzchowski 45:49 (45:43)
119. Mariusz Wiśniewski 46:10 (46:06)
264.

33. Bieg Kosynierów, Września, 24 kwietnia 2016 r.
10 km
1. Krzysztof Szymanowski (Kościan) 31:19 (netto 31:18)
2. Adam Konieczny (Zaniemyśl) 33:08
3. Piotr Tomczyk (Poznań) 33:09 (33:07)
17. (1. K) Patrycja Talar (Pobiedziska) 35:50 (35:49)
24. (2. M50) Ryszard Płochocki 36:26 (36:23)
32. (2. K) Magdalena Lewandowska (Orkan Września) 37:20 (37:19)
51. (3. K) Monika Brzozowska (Krzepice) 38:46 (38:42)
93. Rafał Pokora 41:03 (40:52)
701.

Orlen Maraton, Warszawa 24 kwietnia 2016 r.

1. (1. MP) Artur Kozłowski (MULKS MOS Sieradz) 2:11:54
2. (2. MP) Henryk Szost (Grunwald Poznań) 2:12:40
3. Charles Munyeki Kenia (Kenia) 2:12:55
6. (3. MP) Błażej Brzeziński (Śląsk Wrocław) 02:17:42
15. (1. K) Kumeshi Sichala (Etiopia) 2:28:43
18. (2. K) Arusei Jerop (Kenia) 2:29:21
20. (3. K) Maryna Damantsevich (Białoruś) 02:32:12
111. Konrad Pawlak 2:50:06 r.ż.!
783. Paweł Nowak 3:13:47
1554. Marek Wojtas 3:27:50
1685. Rafał Zakrzewski 3:29:17
3965. Marek Frontczak 3:58:58
5716. Marta Krzywda 4:35:20
5799. Czesław Fabiański 4:37:58
5804. Robert Lis 4:38:07
6089. Mieczysław Mikołajewski 04:49:03
6090. Tomasz Wodiczko 4:49:11
6483. Weronika Wodiczko 5:22:10

XXVI Biegi Uliczne Wiosna Cekowska 2016, Ceków-Kolonia, 23 kwietnia 2016 r.
5 km
1. Mykola Iukhymchuk (Ukraina) 14:34
2. Maksim Yushchanka (Białoruś) 14:36
3. Paweł Ochal (Bydgoszcz, Prefbet Śniadowo Łomża) 14:42
18. Bartosz Pietrzyński 19:06 (19:05 netto)
19. (1. K) Anastasiya Dashkevich (Białoruś, Achilles Leszno) 19:44 (19:43
20. (2. K) Alena Berasniova (Białoruś) 19:45
21. (3. K) Natalia Nagirnjak (Ukraina, Achilles Leszno) 19:45
36. (3. K30) Edyta Marciniak 20:49 (20:47)
47. Mariusz Wiśniewski 21:55 (21:54)
60. (2. M60) Andrzej Wolniak 23:19 (23:15)
106. Piotr Maciejewski 28:23 (28:17)
118.

DOZ Maraton Łódź, 17 kwietnia 2016 r.

1. Abraw Misganaw (Etopia) 02:13:24
2. Melly Rogers Kipchirchir (Kenia) 02:13:45
3. Mutai Kipkemei (Kenia) 02:14:15
11. (1. K) Racheal Mutgaa Jemutai (Kenia) 02:31:41
12. (2. K) Agnieszka Mierzejewska (Płomień Sosnowiec) 02:32:04 (netto 02:32:03)
13. (3. K) Nastassia Ivanova (Białoruś) 02:34:47 (02:34:45)
279. Bartosz Pietrzyński 03:27:07
435. Edyta Marciniak Kalisz 03:38:10
832. Michał Setecki 03:58:51
1707.

10 km
1. Krzysztof Pietrzyk (Koluszki) 33:54
2. Tomasz Juszczak (Tarnowskie Góry) 34:07 (netto 34:06)
3. Łukasz Wojnicki (Kutno, Akademiabiegacza.Pl S.L. Salos-Wodna Łódź) 34:12 (34:10)
7. (1 K) Karolina Jarzyńska (Toruń) 35:05 (35:03)
34. Konrad Pawlak 38:07 (38:01)
61. (2. K) Weronika Wójcik-Wicka (Starogard Gdański, Polpharma Run) 39:51
77. (3. K) Ewa Gwóźdź (Orientuś Łódź) 40:23
371. Mariusz Wiśniewski 46:34
2680.

9. PKO Poznań Półmaraton, 17 kwietnia 2016 r.

1. Daniel Muteti (Kenia) 01:03:44 (netto 01:03:43)
2. Cosmas Mutuku Kyeva (Kenia) 01:03:49
3. David Kiprono Metto (Kenia, Benedek Team) 01:03:50
15. (1. K) Teresa Kwamboka Flavious (Kenia, Benedek Team) 01:14:31
16. (2. K) Marta Krawczyńska (Malbork, Adidasrunning/Pomerania Szczecin) 01:14:46
27. (3. K) Olga Ochal (Bydgoszcz, Asics Polska Prefbet Śniadowo Łomża) 01:16:18
912. (1. W) Izabela Wierzchowska 01:36:27 (01:33:10 r.ż.!)
2649. Adam Wierzchowski 01:48:07 (01:42:51)
2901. Marek Tarabasz 01:45:04 (01:43:55)
6038. Krzysztof Gałkowski 02:02:26 (01:56:03)
11.346

Maraton Uśmiechu „Uśmiech podaj dalej”, Ostrów Wielkopolski, 17 kwietnia 2016 r.
15 km
1. Piotr Werner (Team Werner Malanów) 56:01 (netto 56:00)
2. Aleksandr Kazimirov (Ukraina, Ice Mat Team) 56:35 (56:34)
3. Ryszard Płochocki 57:01 (57:00)
20. (1. K) Katarzyna Werner (Finisz Kalisz, Malanów) 1:07:52 (1:07:51)
34. (2. K) Dominika Perlińska (Team Pleszew) 1:12:54 (1:12:46) 37. (3. K) Joanna Dzieszkowska (Głuchów) 1:13:15 (1:13:13)
86. Przemysław Caruk 1:24:18 (1:24:13)
99. Piotr Maciejewski 1:34:14 (1:34:12)
100.

II Lisiecki Półmaraton, Liszki, 10 kwietnia 2016 r.

1. Grzegorz Opiał (Wiśniowa) 1:14:56
2. Grzegorz Czyż (Automatyka Tarnów) 1:15:19
3. Dariusz Trener (Kraków) 1:16:34
66. (1. K) Natalia Brożek-Woźniczka (Kraków) 1:31:29 (1:31:26)
81. (2. K) Elżbieta Król (Eskadra Kraków) 1:34:50 (1:34:45)
83. (3. K) Małgorzata Sroka (Kraków) 1:34:58 (1:34:53)
224. Robert Lis 1:48:02 (1:47:40 r.ż.!)
414.

Beskidzka 160 na Raty – Edycja Wiosenna, Goleszów, 9 kwietnia 2016 r.

1. Krzysztof Studnicki (Ustroń) 04:47:12,10
2. Adam Alker (Warszawa) 05:05:16,40
3. Tomasz Baranow (Platerów) 05:05:41,40
33. (1. M50) Paweł Nowak 06:17:08,70
49. (1. K) Adrianna Fąforowicz (Cieszyn) 06:59:17,00
56. (2. K) Kamila Gruszka (Niepołomice Biegają) 07:26:08,60
58. (3. K) Małgorzata Wójcik (Wiązowna) 07:32:58,10
101.

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton, 3 kwietnia 2016 r.

1. Wiktor Nagirniak (Ukraina, Achilles Leszno) 1:11:57
2. Mariusz Zremba (Opole) 1:16:30
3. Mateusz Rodewald (Juvenia Puszczykowo) 1:17:54
49. (1. K) Justyna Olejniczak (Krotoszyn, AZS UAM Poznań) 1:27:53 (netto 1:27:51)
68. Rafał Pokora 1:30:03
93. (2. K) Iwona Maciąg (Klub Biegacza Bolewice) 1:33:14
94. (3. K) Ewa Pachurka (Jarocin) 1:33:14
105. Bartosz Pietrzyński 1:35:44
130. (2. K30) Izabela Wierzchowska 1:37:49 (r.ż.!)
213. (3. K30) Beata Kurzajczyk 1:42:31 (r.ż.!)
237. Adam Wierzchowski 1:43:56
246. Marek Tarabasz 1:44:24
297. Mariusz Wiśniewski 1:47:10
306. Michał Setecki 1:47:48
460. Magdalena Borkowska 1:59:02
500. Czesław Fabiański 2:02:15
576. Tomasz Wodiczko 2:09:59
611. Mieczysław Mikołajewski 2:16:48
623. Weronika Wodiczko 2:22:24 (r.ż.)
644.

6. Pabianicki Półmaraton, 3 kwietnia 2016 r.

1. Pawel Olijnyk Chernigiw (Ukraina, Mat Team Ostrów Wlkp.) 1:07:35 (netto 1:07:33)
2. Zbigniew Kalinowski (Zabiegani Częstochowa) 1:11:43
3. Kamil Poczwardowski (Szczutowo, PSP Sierpce) 1:12:58
31. (1. K) Zuzanna Mokros (Pabianice, RKS Łódź) 1:22:36 (1:22:35)
37. (2. K) Mariola Sojda Częstochowa (Budowlani Częstochowa) 1:23:27 (1:23:26 )
43. (3. K) Swietlana Olijnyk (Ukraina, Ice Mat Team Ostrów Wlkp.) 1:24:18 (1:24:17)
593. Marek Kobyłka 1:52:00
1053.

43. Maraton Dębno, 3 kwietnia 2016 r.

1. Cosmas Mutuku Kyeva (Kenia) 2:11:56
2. David Kiprono Metto (Benedek Team, Kenia) 2:13:43
3. Mykola Iukhumchuk (Ukraina) 2:13:59
8. (1. K) Stellah Jepngetich Barsosio (Benedek Team, Kenia) 2:33:13
14. (2. K) Gladys Jepkurui Biwott (Benedek Team, Kenia) 2:44:00
27. (3. K) Olga Kazimirova (Ukraina) 2:52:44
363. (2. MPPolicji) Edyta Marciniak 3:29:29
2102.

PZU Półmaraton Warszawski, 3 kwietnia 2016 r.

1. Daniel Muimbi Muteti (Kenia) 1:02:14
2. Justus Kiptoo Kanda (Kenia) 1:02:21
3. Abraraw Misganaw (Etiopia) 1:02:22
19. (1. K) Perrendis Lekapana (Kenia) 1:10:41 (1:10:40)
29. Alice Mogire (Kenia) 1:13:15 (1:13:14)
30. Rasa Drazdauskaite (Litwa) 1:13:22 (1:13:21)
791. Konrad Pawlak 1:31:02 (1:29:51 pacemaker)
12729.

9. PANAS Półmaraton Ślężański, Sobótka, 19 marca 2016 r.

1. David Metto Kiprono (Eldoret Benedek-team) 1:04:54 (netto 1:04:53)
2. Silas Too Kiprono (Eldoret Benedek-team) 1:05:22
3. Samson Kagia Mungai (Benedek-team) 1:06:02 (1:06:00)
1. (1.) Stellah Barsosio Jepngetich (Eldoret Benedek-team) 1:12:18 (1:12:16)
17. (2. K) Hellen Kimutai Jepkosgei (Eldoret Benedek-team) 1:15:46
98. (3. K) Anna Ficner (Olaws Złotoryja) 1:24:10
538. Edyta Marciniak 1:35:33
1117. Beata Kurzajczyk 1:42:43 (r.ż.!)
1513. Marek Tarabasz 1:46:44
2471. Mariusz Kurzajczyk 1:55:16
2612. Marek Kobyłka 1:56:27
3394. Magdalena Borkowska 2:05:13
3617. Czesław Fabiański 2:08:49
4417.

12 Lotto Maniacka Dziesiątka, Poznań, 19 marca 2016 r.

1. Edwin Chruiyot Melly (Eldoret Benedek-Team) 29:00
2. Adam Nowicki (Gostyń Asics Frontrunner) 29:22
3. Emil Dobrowolski (Łomża LŁKS Prefbet Śniadowo) 29:27
34. (1. K) Agnieszka Jerzyk (Leszno 64-sto) 33:53 (netto 33:51)
41. (2. K) Sofiya Yarenchuk (Lvuv SK Kovel – LKB Rudnik, Ukraina) 34:10 (34:08)
45. (3. K) Ewelina Paprocka (Obliwice) 34:23 (34:21)
82. Konrad Pawlak 35:31 (35:25 r.ż.!)
156. Bartosz Pietrzyński 37:12 (37:06 r.ż.!)
663. Robert Rzepecki 41:44 (41:33)
2557. Łukasz Chwałkowski 55:49 (50:59)
3075. Marek Frontczak 58:57 (53:45)
4670.
Drużynowo
1. Kovel LKB Rudnik (Ukraina) 2:02:58 netto
2. Asics Frontrunner 2:06:47
3. LKB Rudnik 2:08:27
84. Supermaraton Kalisz (Pawlak, Rzepecki, Chwałkowski, Frontczak) 3:01:42
137.

12-godzinny Bieg Sztafetowy, Bochnia, 12 marca 2016 r.
12 h
1. IGLOO BOCHNIA 81 okrążeń 196 634 km
2. SKB Dzik 78 190 400
3. KB TKKF PROMYK Ciechanów I 75 181 717
48. Supermaraton Kalisz 60 146 386
65.

3. Zimowy Ultramaraton Karkonoski, Jakuszyce-Karpacz, 12 marca 2016 r.
53 km
1. Bartosz Gorczyca (Saloco Sport Team Skołyszyn) 5:17:01
2. Piotr Paszyński (Orientuś Łódź) 5:48:03
3. Piotr Bętkowski (City Trail Team Toruń) 5:52:01
18. (1. K) Magdalena Łączak (Salomon Suunto Team Poland, Mielec) 6:42:47
23. (2. K) Agnieszka Łęcka (Pasterka Running Team, Golub-Dobrzyń) 6:50:40
41. (3. K) Daria Lajn (Gdańsk) 7:16:25
43. Michał Asperski 7:18:37
70. Paweł Nowak 7:46:01
309.

1. Bieg Króla Kazimierza, Chocz, 6 marca 2016 r.
10 km
1. Paweł Olijnyk (Ukraina) 00:31:03.858
2. Piotr Werner (Werner Team Celestyny) 35:04.637
3. Krzysztof Górny (Kalisz) 35:10.721
4. (1. K) Aleksandra Lisowska (AZS UWM Olsztyn) 00:35:12.050
7. (1. M50) Ryszard Płochocki 00:37:22.542
14. Bartosz Pietrzyński 38:38.955
17. (2. K) Swetlana Olijnyk (Ukraina) 40:00.384
23. Rafał Pokora 41:02.354
42. (3. K, 1. K35) Edyta Marciniak 43:14.252
46. (2. K35) Izabela Wierzchowska 43:31.802
97. Adam Wierzchowski 46:40.764
148. Grzegorz Kubczyk 50:27.706
160. Marek Kobyłka 51:13.555
174. Magdalena Borkowska 52:21.599
175. Konrad Pawlak 52:21.958
188. Wieńczysław Piotrowski 53:33.662
231. Weronika Wodiczko 57:20.215
257.

(ok. 4 km)
1. Norbert Piekielny 12:15.945
2. Marcin Karkoszka 12:44.555
3. Jakub Musiał (Jarocin) 13:37.053
10. (1. K) Katarzyna Werner (Finisz Kalisz) 16:35.650
14. Piotr Mrowicki 17:35.580
50.

3. Maraton Przedwiosenny, Kościelna Wieś, 5 marca 2016 r.

1. Paweł Nowak 3:33:41
2. Marek Frontczak 4:32:30
3. Damian Bugajny 28 km
Konrad Pawlak 28 km
5. Zdzisław Druciarek 21 km
Marek Kobyłka 21 km
Mariusz Kurzajczyk 21 km
Tomasz Wodiczko 21 km
Czesław Fabiański

Kościelecka Dziesiątka, Kościelna Wieś, 21 lutego 2016 r.
ok. 10,5 km
1. Ryszard Płochocki 40:58
2. Tomasz Kupczyk 43:34
3. Damian Bugajny 46:36
4. Paweł Nowak 46:45
5. Rafał Pokora 48:15
6. Bartosz Pietrzyński 49:12
7. Konrad Pawlak 49:21
8. Marcin Szuwała 51:32
9. Edyta Marciniak 51:41
10. Mariusz Kurzajczyk 54:03
11. Mariusz Wiśniewski 54:05
12. Szymon Czaplicki 54:22
13. Marcin Bryłowski 55:38
14. Marek Kobyłka 55:55
15. Marta Krzywda 56:44
16. Grzegorz Kubczyk 57:04
17. Zdzisław Druciarek 57:40
18. Magdalena Borkowska 59:23
19. Tomasz Wodiczko 1:00:10
20. Marek Frontczak 1:01:43
21. Mieczysław Mikołajewski 1:03:25
22. Czesław Fabiański 1:03:25
23. Weronika Wodiczko 1:03:48
24-26 Zdzisław Kubczyk 1:10:32
24-26 Andrzej Wolniak 1:10:32
24-26 Piotr Maciejewski 1:10:32

Bieg Czekoladowy, Poznań, 14 lutego 2016 r.
5 km
1. Piotr Tomczyk (Poznań) 16:06
2. Piotr Humerski (Wołkowo) 16:36
3. Wiktor Maćkowiak (Poznań) 16:53
15. (1. K) Agnieszka Witczak-Flajszer (Międzychód) 18:45
156. Mieczysław Mikołajewski 24:15 (netto 24:12)
688.

12. Cross Maraton Koleżeński im. Adama Mariana Walczaka, 13 lutego 2016 r.

1 Marcin Karasiński Kalisz 02:50:40
2 Dariusz Cichorek Kalisz 03:01:50
3 Robert Sobczak Rysioteam Łódź 03:04:00
4 Tomasz Kupczyk Ciasteczkowy Potwór Kalisz 03:08:03
5 Paweł Nowak Supermaraton Kalisz 03:12:50
6 Roman Pudelko Chróścina 03:15:30
7 Maciej Brzeziński Lkl Im. Hannibala Lectera Ślesin 03:19:19
8 Tomasz Krauze Wrocławskie Morsy Wrocław 03:19:44
9 Grzegorz Smoczyk Wuef Club Decathlon Swadzim Poznań 03:23:09
10 Karol Uciechowski Nowe Skalmierzyce 03:31:15
11 Robert Rzepecki Supermaraton Kalisz 03:31:38
12 Rafał Pokora Supermaraton Kalisz 03:31:39
13 Dariusz Stawski Arturówek Łódź Łódź 03:33:55
14 Tomasz Krzywik Kościelna Wieś 03:35:01
15 Edyta Marciniak Supermaraton Kalisz 03:38:49
16 Włodzimierz Chajdas Kb Geotermia Uniejów Uniejów 03:39:15
17 Damian Bugajny Supermaraton Kalisz 03:42:39
18 Mirosław Wira Wrocławskie Morsy Wrocław 03:50:46
19 Tadeusz Kosik Niezrzeszony Kalisz 03:53:45
20 Beata Kurzajczyk Supermaraton Kalisz Kościelna Wieś 03:55:00
21 Witold Sitek Maraton Ostrów Wielkopolski 03:55:25
22 Magdalena Kaźmierczak Kalisz 03:58:00
23 Mariusz Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 03:59:05
24 Jerzy Kamiński Magdalena Oborniki 04:04:10
25 Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 04:08:41
26 Wiesław Komór Wrocławskie Morsy Wrocław 04:12:00
27 Andrzej Wolniak Supermaraton Kalisz 04:13:52
28 Witold Olejniczak Maraton Ostrów Wielkopolski 04:23:43
29 Mieczysław Mikołajewski Supermaraton Kalisz Żelazków 04:23:53
30 Ryszard Andersz Team Pleszew Pleszew 04:28:30
31 Robert Lis Supermaraton Marchwacz 04:44:10
32 Marian Zielonka Maraton Ostrów Wielkopolski 04:50:40
33 Tomasz Wodiczko Supermaraton Kalisz Dębnialłki Kaliskie 05:11:31
34 Alina Bubel Drużyna Szpiku Wrocław 05:48:45
35 Jerzy Bednarz – Poznań-Chyby 08:47:00
36 Piotr Mrowicki Supermaraton Kalisz Kościelna Wieś 35 km
37 Zbigniew Juszczak Opatówek 35 km
38 Łukasz Chwałkowski Supermaraton Kalisz Gołuchów 35 km
39 Florian Kropidłowski Ósemka Police Police 28 km
40 Tomasz Michałowski Konica Minolta Runner Kalisz 21 km
41 Katarzyna Chajdas Geotermia Uniejów 21 km
42 Mariusz Wiśniewski Kalisz 21 km
43 Piotr Maciejewski Supermaraton Kalisz 21 km
44 Tadeusz Tomeczek Supermaraton Kalisz 21 km
45 Czesław Fabiański Supermaraton Kalisz 21 km
46 Mateusz Bielak Supermaraton Kościelna Wieś 7 km

XIV Zimowy Bieg Trzech Jezior, Trzemeszno, 13 lutego 2016 r.
ok. 15 km
1. Andrej Starzinskij (Ukraina, Chemik Puławy) 47:12
2. Marcin Zagórny (SPort Team Radnica) 49:04
3. Bartosz Wiligalski (Truuchcik Łubianka) 51:55
24. (1. K) Aleksandra Lisowska (AZS UWM Olsztyn) 55:52
25 (2. K) Aleksandra Brzezińska (Toruń) 56:05
29. (3. K) Andżelika Dzięgiel (Twarde Pierniki Toruń) 56:35
63. Bartosz Pietrzyński 58:56
427. Michał Setecki 1:12:06
789. Magdalena Borkowska 1:23:56
971.

Parkrun Kraków, 13 lutego 2016 r.
5 km
1. Konrad Pawlak 17:11
2. Oliver Gajdowski (Ambleside AC) 17:27
3. Marek Szczepaniuk (Kraków) 17:37
25. (1. K) Karolina Pałka (Libertów) 21:59
92.

Winiarska Piętnastka, 7 lutego 2016 r.
ok. 15 km
1. Aleksandr Kazimirov 57:11
2. Ryszard Płochocki 58:52
3. Tomasz Kupczyk 1:03:08
4. Bartosz Pietrzyński 1:04:59
5. Rafał Pokora 1:05:17
6. Edyta Marciniak 1:09:36
7-8. Mariusz Kurzajczyk 1:12:01
7-8. Krzysztof Wypych 1:12:01
9. Beata Kurzajczyk 1:13:06
10. Mariusz Wiśniewski 1:15:10
11. Szymon Czaplicki 1:16:05
12. Marek Kobyłka 1:18:10
13. Zdzisław Druciarek 1:18:46
14. Andrzej Wolniak 1:21:33
15. Mieczysław Mikołajewski 1:22:15
16. Magdalena Borkowska 1:22:38
17. Marek Frontczak 1:22:47
18. Wieńczysław Piotrowski 1:25:06
19. Weronika Wodiczko 1:29:07
20. Tomasz Wodiczko 1:29:09
21. Czesław Fabiański 1:29:11

Gran Canaria Marathon, Las Palmas, 24 stycznia 2016 r.

1. Julius Korin (Kenia) 02:14:47 (netto 02:14:43)
2. Pharis Kimani (Kenia) 02:15:38 (02:15:34)
3. Zemenu Tsega (Etiopia) 02:18:47 (02:18:44)
21. (1. K) Elina Junnila (Finlandia) 02:57:48 (02:57:44)
33. (2. K) Lucy Biddlestone (USA) 03:04:35 (03:04:21)
46. (3. K) Ines van Rinsum (Holandia) 03:10:32 (03:10:08)
514. Wieńczysław Piotrowski 04:36:23 (04:33:44)
654.

Zimowy Runmageddon Hardcore, Warszawa, 24 stycznia 2016 r.

1. Michał Jagieło (Husaria Race Team) 2:45:57
2. Bogusław Homa (Barbarian Race) 2:50:10
3. Przemysław Trapkowski (Płazy Gdańsk) 2:56:13
31. (1. K) Magdalena Szulc (Koniuchy) 3:20:04
101. (2. K) Karolina Mirkowska (Power Training) 3:52:54
109. (3. K) Katarzyna Olczak (Husaria Race Team) 3:56:23
192. Szymon Czaplicki 4:33:23
341.

Półmaraton w Murowańcu (Zimowe GP), 24 stycznia 2016 r.
ok. 22 km

1. Ryszard Płochocki 1:28:45
2. Tomasz Kupczyk 1:36:56
3. Damian Bugajny 1:39:54
4. Paweł Nowak 1:40:30
5. Rafał Pokora 1:41:59
6. Bartosz Pietrzyński 1:43:00
7. Dariusz Jarosik 1:45:44
8. Konrad Pawlak 1:48:22
9. Edyta Marciniak 1:49:22
10. Mariusz Kurzajczyk 1:50:45
11. Krzysztof Wypych 1:55:39
12. Marta Krzywda 2:00:18
13. Zdzisław Druciarek 2:01:45
14. Magdalena Kaźmierczak 2:02:16
15. Andrzej Wolniak 2:11:10
16. Magdalena Borkowska 2:13:56
17. Mieczysław Mikołajewski 2:17:30
18. Marek Frontczak 2:45:20

Szczypiornicka Dziewiątka (Zimowe GP), Kalisz-Szczypiorno, 17 stycznia 2016 r.
ok. 9 km

1. Ryszard Płochocki 33:58
2. Bartosz Pietrzyński 35:46
3. Tomasz Kupczyk 36:16
4. Rafał Pokora 36:21
5. Damian Bugajny 37:37
6. Paweł Nowak 37:59
7. Dariusz Jarosik 38:56
8. Edyta Marciniak 39:45
9. Krzysztof Wypych 40:51
10. Grzegorz Kubczyk 41:30
11. Krzysztof Gałkowski 42:04
12. Beata Kurzajczyk 43:29
13-15. Mariusz Kurzajczyk 43:30
13-15. Konrad Pawlak 43:30
13-15. Marek Wojtas 43:30
16-17. Rafał Zakrzewski 43:37
16-17. Marek Kobyłka 43:37
18. Łukasz Chwałkowski 45:06
19. Mariusz Wiśniewski 45:28
20. Marta Krzywda 45:51
21. Zdzisław Druciarek 46:18
22. Andrzej Wolniak 46:30
23. Mieczysław Mikołajewski 47:56
24. Zbigniew Zakrzewski 49:19
25. Magdalena Borkowska 49:47
26. Weronika Wodiczko 50:31
27. Tomasz Wodiczko 51:49
28. Sławomir Cieślak 51:58
29. Marek Frontczak 53:49
30-31. Tadeusz Tomeczek 55:11
30-31. Piotr Maciejewski 55:11
32. Mateusz Bielak 6km
33. Małgorzata Kobyłka 3km

Półmaraton Chełmecki (Zimowe GP), Szałe-Wolica-Chełmce, 10 stycznia 2016 r.
ok. 21,6 km

1. Sasza Kazimirow 1:25:26
2. Ryszard Płochocki 1:30:49
3. Tomasz Kupczyk 1:35:07
4. Michał Asperski 1:39:00
5. Paweł Nowak 1:40:39
6. Damian Bugajny 1:42:20
7. Rafał Pokora 1:44:26
8. Bartosz Pietrzyński 1:45:51
9. Edyta Marciniak 1:47:50
10. Grzegorz Kubczyk 1:56:05
11. Beata Kurzajczyk 1:58:32
12. Mariusz Kurzajczyk 1:58:52
13. Marta Krzywda 1:59:51
14. Mariusz Wiśniewski 2:07:43
15. Magdalena Kaźmierczak 2:10:10
16. Łukasz Chwałkowski 2:12:59
17. Zdzisław Druciarek 2:13:59
18. Magdalena Borkowska 2:16:15
19. Wieńczysław Piotrowski 2:17:15
20. Mieczysław Mikołajewski 2:18:41
21. Marek Frontczak 2:27:27
22. Czesław Fabiański 2:27:52
23. Zbigniew Zakrzewski 2:28:00
24. Weronika Wodiczko 2:31:31
25. Marcin Fingas 16 km

Bursztynowa Piątka (GP Supermaratonu), Kalisz, 3 stycznia 2016 r.
5 km

1. Konrad Pawlak 17:34
2. Bartosz Pietrzyński 18:43
3. Rafał Zakrzewski 19:23
4. Rafał Pokora 19:48
5. Tomasz Kupczyk 20:00
6. Damian Bugajny 20:13
7. Marek Hojak 20:23
8. Edyta Marciniak 20:59
9. Krzysztof Wypych 22:00
10. Grzegorz Kubczyk 22:20
11. Marek Kobyłka 22:30
12. Beata Kurzajczyk 23:00
13. Andrzej Wolniak 24:55
14. Zdzisław Druciarek 25:09
15. Wieńczysław Piotrowski 25:24
16. Łukasz Chwałkowski 25:49
17. Magdalena Borkowska 26:01
18. Mieczysław Mikołajewski 26:47
19. Czesław Fabiański 27:52
20. Sławomir Cieślak 28:18
21. Tadeusz Tomeczek 29:01
22. Marek Frontczak 31:31
23. Małgorzata Kobyłka 35:52
24. Tomasz Wodiczko 35:53
25-26. Izabela Wierzchowska 36:48
25-26. Adam Wierzchowski 36:48

SuperMaraton Noworoczny, Kalisz, 1 stycznia 2016 r.

1. Paweł Nowak (50 km) 4:31:56
2. Mieczysław Mikołajewski (42,2 km) 4:31:27
3. Wieńczysław Piotrowski (42,2 km) 5:15:00
4. Edyta Marciniak (22 km) 1:56:35
5. Robert Lis