XXVII Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – Kobylin, 15.08.2018

Rysiu jak zawsze na właściwym dla siebie miejscu!

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi Biegacze w XXVII Biegu im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kobylinie, gdzie w biegu głównym rywalizacja toczona jest na dystansie 15 kilometrów. Najlepszym z Supermaratonu Kalisz był Ryszard Płochocki, który wygrał swoją kategorię wiekową osiągając czas 58:13! Natomiast Weronika Wodiczko w swojej kategorii wiekowej stanęła na drugim stopniu podium!

Gratulacje!

Poza nimi w Kobylinie  Supermaraton Kalisz reprezentowali jeszcze: Rafał PokoraMichał Pośpiech i Piotr Mrowicki.

Podczas XXVII Biegu im. Marszałka Józefa Piłsudskiego prowadzono również klasyfikację drużynową (sumowany był czas pierwszych 4 zawodników danej drużyny na mecie) i tutaj drużyna Supermaraton Kalisz zajęła 4. miejsce! Brawo WY!

Weronika na 2. miejscu w kategorii wiekowej.

Zwycięzcą biegu głównego był Pawel Olijnyk z KB Rawicz (czas 49:40), a najszybszą z pań okazała się Oksana Yurchuk (59:08).