Koleżeński XI Maraton im. Marka Jakowczyka, Ostrów Wlkp. – 24.06.2018

Marek Frontczak ukończył XI Maraton im. Marka Jakowczyka w Ostrowie Wielkopolskim. Pomimo drobnych problemów organizacyjnych członkowie KS Maraton Ostrów zdecydowali się zorganizować Koleżeński XI Maraton im. Marka Jakowczyka, żeby zachować ciągłość i pamięć swojego klubowego kolegi, który odszedł od w 2007 r. i chwała im za to!

A nasz Marek, który jeszcze na dobre nie odpoczął po wyczerpującej jak sam to określił przygodzie życia„, a już w niedzielny poranek zameldował się w Ostrowie, gdzie koło południa wbiegł na metę swojego 179. biegu na dystansie maratońskim! Ostatecznie uplasował się na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej. Potrzebował na pokonanie tego maratonu 4:20:05. Dodać należy, że Marek ukończył wszystkie edycje Ostrowskiego Maratonu!

Brawo Marek!!

W trakcie tego biegu swój ogromny jubileusz świętował Marian Zielonka z KS Maraton Ostrów, który metę  maratonu osiągnął po raz  200.  w życiu. I kolejna ciekawostka, że Marian i Marek są jedynymi biegaczami, którzy ukończyli wszystkie edycje tego maratonu 🙂