Wyniki XIV Biegu Świętojańskiego – od Zmierzchu do Świtu

23-24.06.2018, Kalisz

1. Marcinkiewicz Leszek (Rodzinka Na Medal) 87 km
2. Gawroński Paweł 81 km
3. Kłudkiewicz Tomasz (Dystans Leszno)78 km
4. Prokopiuk Robert 78 km
5. Talar Marek (CEDC Oborniki) 78 km
6. Kawecki Józef 75 km
7. Klimczewski Andrzej (Forever Young)75 km
8. Chrystek Maciej (Colian na Start) 69 km
9. Łuczkowski Zygmunt 69 km
10. (1.Kob) Motylska Aleksa (MKS Inowrocław) 66 km
11. Bilski Przemysław (KS Maraton Ostrów Wlkp.) 66 km
12. Kociński Dominik 60 km
13. (2.Kob) Marciniak Edyta (Supermaraton Kalisz/PKB KMP Kalisz) 60 km
14. Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 60 km
15. (3.Kob) Marcinkiewicz Agnieszka (Rodzinka Na Medal) 57 km
16. Karwowski Michał (Epoka Nordica)54 km
17. Harężlak Krzysztof (AGB Torfy) 54 km
18. Druciarek Zdzisław (Supermaraton Kalisz) 54 km
19. Paterka Marek (Team Pleszew) 54 km
20. (4.Kob) Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 54 km
21. (5.Kob) Górska Anna (KS Maraton Ostrów Wlkp.) 51 km
22. (6.Kob) Michalska Agnieszka 51 km
23. Piotrowski Wieńczysław (Supermaraton Kalisz) 48 km
24. Michalski Marek (KB Czarne Wilki)45 km
25. Kalmarczyk Piotr (Klub Sportowy Fabryka Biegania w Ostrowie Wielkopolskim) 45 km
26. Patura Ania (ŁÓDŹ RUNNING TEAM) 45 km (7.Kob)
27. Fabiański Czesław (SUPERMARATON KALISZ) 45 km
28. Maciejewski Krzysztof (KS KROTOSZ) 42 km
29. Tonak Radosław 42 km
30. Suski Patryk (KS Maraton Ostrów) 42 km
31. Olejnik Tomasz 39 km
32. Bulski Leszek 39 km
33. Marciniak Krzysztof 36 km
34. Gołębiowski Emilian 33 km
35. Jurga Piotr 33 km
36. Kobyłka Tomasz (Szałe Team) 33 km
37. Fleischer Leszek 33 km
38. Boczek Marcin (alpar.pl) 33 km
39. Maciejewski Łukasz 33 km
40. Bujalski Jan (Maratończyk Włocławek) 33 km
41. Jakubowska Marta 33 km (8.Kob)
42. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz)33 km
43. Płóciennik Renata (KS ICE MAT TEAM Ostrów)33 km (9.Kob)
44. Gieszczyńska Magdalena (KS Maraton Ostrów) 33 km (10.Kob)
45. Antkowiak Sebastian 30 km
46. Sztrąpf Marcin (Maja i Franek)30 km
47. Laskowski Przemysław (PKB KMP Kalisz)30 km
48. Kos Wojciech (Parkrun Kalisz) 30 km
49. Gottasova Renata (Winiary i Przyjaciele) 30 km (11.Kob)
50. Cofalska Natalia (piotr cofalski) 30 km (12.Kob)
51. Wasiewicz Agnieszka 30 km (13.Kob)
52. Formela Justyna (Night Runners) 30 km (14.Kob)
53. Domżał Beata 27 km (15.Kob)
54. Kołodziejczyk Marek (Baster Team) 27 km
55. Andrzejewski Marcin (projekt 10.40.40.) 24 km
56. Cierlaczyk Daniel 24 km
57. Wesołowski Daniel (Parkrun Kalisz) 24 km
58. Domieracki Alfred (Biegam bo lubię – Kalisz) 24 km
59. Monczyński Bogusław (KTK ” CYKLISTA” KALISZ) 24 km
60. Trzeciecka Magdalena 24 km (16.Kob)
61. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 24 km
62. Mielczarek Krzysztof (Na Pohybel Belowi)21 km
63. Kowalski Piotr (Supermaraton Kalisz)
64. Kosieradzka Anna 21 km (17.Kob)
65. Tarabasz Marek (Supermaraton Kalisz) 21 km
66. Michalak Martyna 21 km (18.Kob)
67. Szewczyk Łukasz (Supermaraton Kalisz) 21 km
68. Bajer Jacek (parkrun Kalisz) 21 km
69. Kupaj Monika 21 km (19.Kob)
70. Wysota Łukasz (SG Kalisz) 21 km
71. Bielak Artur 21 km
72. Bardowska Monika (BASTER TEAM) 21 km (20.Kob)
73. Kaźmierczak Magdalena (Supermaraton Kalisz) 21 km (21.Kob)
74. Formela Jarosław (NIGHT RUNNERS) 21 km
75. Kobyłka Małgorzata (ParkRun Kalisz) 21 km (22.Kob)
76. Kaczmarek Krzysztof 21 km
77. Wieclaw Ania 18 km (23.Kob)
78. Figiel Arkadiusz (parkrun Kalisz) 15 km
79. Zawadzka Magdalena 15 km (24.Kob)
80. Dybalski Łukasz 15 km
81. Kupaj Krzysztof 15 km
82. Kałajak Marek 15 km
83. Kubiak Maciej (REKU Run) 12 km
84. Figiel Marzena (parkrun Kalisz) 12 km (25.Kob)
85. Mikołajewski Mieczysław (Supermaraton Kalisz) 3 km
86. Wywijas Mirosław (SG Kalisz) 3 km
87. Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 3 km
88. Kupczyk Tomek (Supermaraton Kalisz/Ciasteczkowy Potwór) 3 km

 

Klasyfikacja zawodników KTS Supermaraton Kalisz:

1. Marciniak Edyta (PKB KMP Kalisz) 60 km
2. Kobyłka Marek 60 km
3. Druciarek Zdzisław 54 km
4. Wodiczko Weronika 54 km
5. Piotrowski Wieńczysław 48 km
6. Fabiański Czesław 45 km
7. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz)33 km
8. Maciejewski Piotr 24 km
9. Kowalski Piotr
10. Tarabasz Marek 21 km
11. Szewczyk Łukasz 21 km
12. Kaźmierczak Magdalena 21 km
13. Kobyłka Małgorzata 21 km
14. Mikołajewski Mieczysław 3 km
15. Pawlak Konrad 3 km
16. Kupczyk Tomek 3 km

W przypadku tej samej ilości pokonanych kilometrów, decydował czas w jakim zostały one pokonane (czas liczony od rozpoczęcia biegu).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress