Ruszyły zapisy na XIV Nocny Bieg Wigilijny „Od zmierzchu do świtu”!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Nocnym Biegu Wigilijnym „Od zmierzchu do świtu”!

Bieg Wigilijny do Zmierzchu do Świtu odbywa się w Kaliszu nieprzerwanie od 2005 roku.

Bieg ten jest wyjątkowy nie tylko ze względu na panującą atmosferę, ale również z uwagi na fakt, że godzinę jego początku i końca wyznacza zachód i wschód Słońca! Biegamy więc przez całą noc, a dokładnie całą najdłuższą noc w roku.

Bieg Wigilijny ze względu na swój charakter (czas trwania rywalizacji to ponad 16 godzin), nie jest wcale skierowany tylko do biegaczy miłujących się w dystansach ultra. Wręcz przeciwnie!

Oczywiście Bieg Wigilijny wygrywa osoba, która przez całą noc przebiegnie najdłuższy dystans. Ale ten Bieg jest idealny, żeby sprawdzić siebie i swój organizm podczas pokonania dystansu jakiego jeszcze nigdy nie pokonaliście. Dla jednych jest to 10 kilometrów, dla innych półmaraton, a dla wielu jest to pierwszy dystans maratoński a może pierwszy dystans ultra z „setką” włącznie! Nie trzeba biegać do samego zakończenia biegu, sami decydujecie kiedy kończycie biegową „zabawę”.

Warto podkreślić to, że  biegi organizowane przez Supermaraton Kalisz cechują się przede wszystkim dobrym klimatem, bo tutaj wszystko jest robione dla biegaczy przez biegaczy.

Będzie to również doskonała okazja do spotkania i integracji w gronie biegaczy w świątecznym nastroju – o godzinie 20-tej przewidziana jest bowiem kolacja wigilijna.

UWAGA!!! ZAPISUJĄC SIĘ NA BIEG WSPIERASZ ZBIÓRKĘ PUBLICZNĄ „BIEGIEM PO POMOC DLA EDYTY” ORGANIZOWANĄ PRZEZ STOWARZYSZENIE LUDZI DOBREJ WOLI ZIEMI KALISKIEJ – KAŻDA ZAPISANA OSOBA TO 10 ZŁ PRZEKAZANE PRZEZ KTS „SUPERMARATON KALISZ” NA KONTO STOWARZYSZENIA.

Zapisz się na Bieg.