Nocny półmaraton w Kaliszu?!

Nie lada gratka szykowana jest dla biegaczy w Kaliszu, mianowicie Edyta Mraciniak na swoim profilu fb.com podzieliła się taką oto wiadomością:

„w przygotowaniu jest Nocny Kaliski Półmaraton Szlakiem Bursztynowym, który planujemy zorganizować 21 lipca, a dokładnie w nocy z 21 na 22 lipca w Kaliszu : ) To wspólna inicjatywa Policyjnego Klubu Biegacza KMP Kalisz, Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu oraz Miasta Kalisz ! 🙂 Powolutku spiesząc się – dopinamy ostatnie szczegóły: te organizacyjne, te regulaminowe, te kosztorysowe … i wkrótce (jeszcze w #marcu!) ruszamy z #zapisami ! 😉 Tymczasem można #rezerwować termin i koniecznie wpisać ten Bieg w wakacyjny kalendarz biegowy! Wkrótce więcej szczegółów. Będziemy też czynić starania, aby trasa tego Biegu zdobyła atest PZLA!”

Po bardzo udanej Smerfnej Piątce organizowanej również przez PKB KMP Kalisz, możemy spodziewać się kolejnej w pełni profesjonalnie przygotowanej imprezy biegowej. Pozostaje trzymać kciuki za Organizatorów i oby wszystkie zapowiedzi się sprawdziły!

A kto jeszcze nie ma konkretnych planów urlopowych to chyba warto w ten lipcowy weekend nigdzie nie wyjeżdżać.

Aktualizacja!

Wszystko się potwierdziło, zapisy trwają tutaj!