Nowi członkowie KTS Supermaraton Kalisz

Uważni obserwatorzy i odwiedzający naszą stronę być może zauważyli, że w ciągu ostatnich kilku tygodni skład Supermaratonu Kalisz poszerzył się o kilka znanych na kaliskim biegowym podwórku nazwisk.  Cieszymy się bardzo, że do naszego klubu dołączają nie tylko mężczyźni, ale również przedstawicielki płci pięknej. To właśnie od nich zaczniemy prezentację naszych nowych twarzy. Na biegowym pokładzie KTS Supermaraton Kalisz serdecznie witamy Katarzynę Antkowiak, Annę Graczyk, Dominikę AdamusAnnę Ignasiak oraz najmłodszą w naszym gronie, ale  już odnoszącą spore sukcesy sportowe nie tylko na niwie biegowej Klaudię Antkowiak.  Męskie grono członków Supermaratonu uzupełnili natomiast Adam Boguś i Sebastian Antkowiak. 

W tym miejscu warto wspomnieć, że Sebastian podczas rozegranego przed tygodniem trzeba. Cross Maratonu im. Adama Mariana Walczaka zdobył klubowe mistrzostwo na królewskim dystansie. Jego małżonka Kasia, dla której wyżej wymieniony bieg był maratońskim debiutem, również spisała się wyśmienicie zajmując jedno z czołowych miejsc w klubowej rywalizacji kobiet. Brawo dla sportoweogo małżeństwa Antkowiaków. To się nazywa prawdziwe Wejście Smoka!

Jest nam niezmiernie miło powitać Was w naszym gronie. Jednocześnie serdecznie życzymy Wam wielu sukcesów sportowych w naszych barwach oraz satysfakcji z bycia częścią naszej całkiem już niemałej, biegowej, klubowej wspólnoty.

Oto nasi nowi członkowie:

 

Kasia Antkowiak 

Ania Graczyk

Dominika Adamus

Anna Jagnasiak

Klaudia Antkowiak

Adam Boguś

Sebastian Antkowiak

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress