parkrun Kalisz #114 (15.09.2018)

Supermaratoński finisz

Kolejny parkrun Kalisz  za nami, to już 114. edycja tego biegu i pomimo dość bogatej oferty biegowej w dniu dzisiejszym w naszym mieście, to biegacze nie zawiedli i na starcie stanęło prawie sto osób!

W tej grupie nie mogło zabraknąć zawodników naszego Supermaratonu i tym razem w sobotni poranek na trasie kaliskiego biegu z cyklu parkrun wystartowali: Małgosia Kobyłka, Weronika Wodiczko, Rafał Pokora, Marek Kobyłka, Zdzisław Druciarek i Michał Pośpiech. Najszybszym z naszych zawodników był Rafał, który uplasował się tuż za podium na 4. miejscu! Brawo!

Dla Małgosi dziś miała swój mały parkrunowy jubileusz, ponieważ był to 30. start w tej imprezie. Nasze gratulacje!

Parkrun Kalisz #114 wygrał Bartosz Mierzejewski, a wśród kobiet ponownie najszybsza była Gabriela Trzepacz .