parkrun Kalisz #149 11.05.2019

Małgosia, Marek, Tadziu, Czesiu i Piotrek z uśmiechami na twarzach oczekują na start 149. już biegu z cyklu parkrun Kalisz

Słoneczny, sobotni poranek przyciągnął w okolice kaliskiego aquaparku 86 biegaczy i biegaczek, którzy zdecydowali się po raz 149. przebiec 5-kilometrową trasę kaliskiej lokalizacji parkrun. Tym razem najszybciej linię mety minął Robert Kaliciński, tuż za nim finiszował Arkadiusz Gawianowski, a trzecie miejsce zajął Robert Zborowski. Wirtualne, parkrunowe podium wśród pań zajęły Aleksandra Libera, Żaneta Matusiak oraz Justyna Bogacz Chojnacka. Najszybszym z jedenaściorga  przedstawicieli Supermaratonu Kalisz był Bogdan Będkowski, który na metę dotarł jako czwarty.  Bogdanowi towarzyszyli dziś Sebastian Antkowiak,  Adam Boguś, Zdzisław Druciarek, Dominika Kowalczyk, Robert Rzepecki, Małgorzata Kobyłka, Czesław Fabiański, Marek Kobyłka, Piotr Maciejewski oraz Tadeusz Tomeczek.