parkrun Kalisz #175 09.11.2019

Piotr Maciejewski przywitany w „Klubie parkrun 100”

Piotr Maciejewski ukończył swój bieg z cyklu parkrun po raz setny i tym samym dołączył do elitarnego „klubu 100″. Przypomnijmy, że wcześniej tego wyczynu dokonali następujący zawodnicy Supermaratonu Kalisz : Tadziu Tomeczek, Zdzisław DruciarekSebastian Antkowiak Weronika Wodiczko.

Wracając do samego  parkrun Kalisz 175 to należy odnotować, że Edyta Marciniak była najszybszą z pań! Trzecie miejsce wśród kobiet zajęła Klaudia Antkowiak! Gratulacje!! Na samej trasie i na macie oczywiście, widziano jeszcze: Weronikę WodiczkoMałgosię Kobyłkę, Sebastiana Antkowiaka, Konrada Pawlaka,  Adama Bogusia, Czesia Fabiańskiego, Marka Kobyłkę i wcześniej wspomnianych Piotrka Maciejewskiego oraz Tadeusza Tomeczka, który wśród zawodników Supermaratonu Kalisz pozostaje niezagrożonym liderem, jeśli chodzi o ilość zaliczonych biegów z cyklu parkrun – to był tego 133. start! (choć Zdzisiu powoli dogania, bo ma już 127 startów w biegach tego cyklu)

Bieg wygrał nasz przesympatyczny kolega z Drużyny Powiatu Kaliskiego – Piotrek Korzekwa.