X Jubileuszowy Bieg o Laur Św. Wawrzyńca – Słupca, 11.08.2018

Zmiana barw klubowych?! Nic z tych rzeczy! To tylko prezentacja części pakietu startowego 😉

Wyjaśniła się zagadka niższej frekwencji naszych klubowiczów na porannym biegu parkrun Kalisz #109. Otóż spora grupa naszych Koleżanek i Kolegów z Supermaratonu Kalisz wybrała się do Słupcy na X Jubileuszowy Bieg o Laur Św. Wawrzyńca.

Podczas tego biegu dzielnie i dumnie reprezentowali nas: Małgosia Kobyłka, Weronika Wodiczko, Piotr Maciejewski, Marek Kobyłka, Damian Bugajny i Michał Pośpiech.

Najszybszy z tego grona był Damian, który na dotarcie do mety potrzebował 42 minuty i 36 sekund.

W kategorii kobiet bezkonkurencyjna była bardzo dobrze nam wszystkim znana i lubiana Iza Wierzchowska, która jak widać nie tylko nie zwalnia, ale też skutecznie mobilizuje swojego męża Adama z którym w Mistrzostwa Małżeństw na 10 km (w trakcie tego biegu dodatkowo są rozgrywane właśnie takie Mistrzostwa), zajęli 2. miejsce! Gratulujemy!

Nie wiemy jeszcze dokładnie, które miejsce w Mistrzostwach Małżeństw zajęli Małgosia z Markiem, ale jeśli chodzi o staż szczęśliwie przeżytych wspólnych lat to najwyższe miejsce na podium byłoby bezapelacyjnie dla nich! Pozdrawiamy 🙂

Wśród panów najlepszy okazał się Adrian Żakowski, który wygrał osiągając wynik 33:19.