Wyniki naszych zawodników z poszczególnych imprez w roku 2018.

STYCZEŃ | LUTY | MARZEC | KWIECIEŃ | MAJ | CZERWIEC | LIPIEC |
SIERPIEŃ | WRZESIEŃ | PAŹDZIERNIK | LISTOPAD |GRUDZIEŃ |

GRUDZIEŃ

34. Sylwestrowy Bieg Uliczny w Trzebnicy – 31 grudnia 2018

1. Kamil Karbowiak (Kotwica Brzeg) 32:23
2. Patryk Ciecierski (Mksit `astra` Nowa Sól) 32:50
3. Andrzej Witek (140 Minut.plpolskie Iten) 32:55
18. (1.K) Katsiaryna Ptashuk (Achilles Leszno) 37:17
24. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 37:52
26. (2. K) Aleksandra Hornik (WKS Grunwald Poznań) 38:01
31. (3.K) Aleksandra Jędrzejewska (Gvt Bmc Azs Awf Katowice) 38:56

parkrun Zielona Góra #23 – 29 grudnia 2018
1. Dacjan Rzeźnik 19:50
2. Giles Devlin 20:00
3. Tomasz Kupczyk (Supermaraton Kalisz) 20:53
9. (1.K) Izabela Kuchta 25:12
15. (2.K) Beata Bagrowska 30:41
16. (3.K) Agnieszka Cal 33:30
28.

parkrun Kalisz #130 – 29 grudnia 2018
1. Marcin Karasiński 18:49
2. Dawid Ząbczyński 19:01
3. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 19:23
10. Bogdan Będkowski (Supermaraton Kalisz) 20:39
21. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 22:45
29. (1.K) Magdalena Górny 24:03
35. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 24:16
46. (2.K) Marta Szymanowska 26:29
47. (3.K) Marzena Militowska 26:33
75. Małgorzata Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 31:37
77. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 31:58
78. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 31:59
84. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 36:46
99.

parkrun Zielona Góra #22 – 26 grudnia 2018
1. Dacjan Rzeźnik 20:03
2. Tomasz Kupczyk (Supermaraton Kalisz) 21:07
3. Łukasz Wikierski 21:39
6. (1.K) Iwona Zasada 24:51
8. (2.K) Hanka Michałowska 25:47
10. (3.K) Izabela Kuchta 26:03
20.

parkrun Kalisz #129 – 26 grudnia 2018
1. Dawid Mikołajewski 18:27
2. Zawodnik nieznany
3. Aleksander Kazymyrow 20:00
4. Marcin Andrzejewski 20:10
5. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 21:04
12. Michał Pośpiech (Supermaraton Kalisz) 23:25
24. (1.K) Klaudia Antkowiak 24:27
31. (2.K) Żaneta Matusiak 26:06
32. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 26:07
39. (3.K) Dorota Jarczewska 28:18
50. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 31:18
69.

parkrun Kalisz #128 – 22 grudnia 2018
1. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 19:06
2. Dariusz Kędzia 19:15
3. Dawid Ząbczyński 19:19
9. (1.K) Gabriela Trzepacz 22:50
19. (2.K) Magdalena Górny 23:59
24. Zdzisław Druciarek Supermaraton Kalisz 24:59
27. Michał Pośpiech Supermaraton Kalisz 25:21
36. (3. K) Julia Kubasik 26:49
53. Piotr Maciejewski Supermaraton Kalisz 37:54
55. Tadeusz Tomeczek Supermaraton Kalisz 37:58
62.

XIV Bieg Wigilijny Od zmierzchu do świtu – 15/16 grudnia 2018
1. (K 1) Motylska Aleksa „MKS Inowrocław” (40 okrążeń) 120 km
1. (M 1) Stodulski Krzysztof „Kutno Biega” (40 okrążeń) 120 km
3. (M 2) Chrystek Maciej „Colian na Start” (37 okrążeń) 111 km
4. (M 3 ) Boczula Krzysztof (34 okrążeń) 102 km
5. Kowalewski Robert (31 okrążeń) 93 km
6. (K 2) Wasiewicz Agnieszka „Team Masters Barracuda” (30 okrążeń) 90 km
6. Skrobański Roman „Biegam bo chcę” (30 okrążeń) 90 km
8. Pośpiech Michał „Supermaraton Kalisz” (24 okrążenia) 72 km
9. Byśkiewicz Mariusz (23 okrążenia) 69 km
10. Druciarek Zdzisław „Supermaraton Kalisz” (21 okrążeń) 63 km
10. (K 3) Michalska Agnieszka (21 okrążeń) 63 km
12. Bilski Przemysław „KS Maraton Ostrów Wlkp.” (20 okrążeń) 60 km
12. Skrobańska Laura „Biegam bo chcę” (20 okrążeń) 60 km
14. Dominiak Sławomir (18 okrążeń) 54 km
15. Kubecza Debora „Krotoszyńska grupa biegowa” (17 okrążeń) 51 km
16. Czaplicki Szymon „ARTBIX” (17 okrążeń) 51 km
16. Wnuk Grzegorz „100 Marathon Club Poland” (17 okrążeń) 51 km
16. Pawełczyk Agnieszka (17 okrążeń) 51 km
16. Olejnik Tomasz (17 okrążeń) 51 km
16. Antkowiak Sebastian (17 okrążeń) 51 km
16. Kobyłka Marek „Supermaraton Kalisz”(17 okrążeń) 51 km
22. Matczak Maciej (15 okrążeń) 45 km
22. Dąbrowski Maciej (15 okrążeń) 45 km
22. Wodiczko Weronika „Supermaraton Kalisz” (15 okrążeń) 45 km
22. Olejnik Leszek (15 okrążeń) 45 km
22. Dominiak Iwona (15 okrążeń) 45 km
22. Urbański Zygmunt (15 okrążeń) 45 km
28. Kobyłka Małgorzata „Supermaraton Kalisz” (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Kamiński Radosław (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Sikora Paweł „KS MARATON OSTRÓW WLKP.” (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Twardowski Piotr „Kutno Biega” (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Bożek Bartosz (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Bajzert Filip „Morsy Turek” (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Grenda Alfred (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Długosz Marek „KB GEOTERMIA UNIEJOW” (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Pysno Dariusz „Drużyna Powiatu Kaliskiego” (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Stepień Marek „100 Marathon Club Polska” (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Grzeszczyk Marcin „KS Fabryka Biegania w Ostrowie Wlkp” (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Ceglarek Marcin (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Skórzyński Arkadiusz (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Doruch Mariusz (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Górska Anna „KS Maraton Ostrów Wlkp.” (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Andersz Ryszard „Team Pleszew” (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Bystrowski Rafał „Krotoszyńska Grupa Biegowa” (14,06 okrążeń) 42,2 km
28. Mikołajewski Mieczysław „Supermaraton Kalisz” (14,06 okrążeń) 42,2 km
46. Kurzawiński Marcin „KB Maraton Turek” (13 okrążeń) 39 km
47. Gołdyn Sebastian „Aktywny Ostrzeszów” (12 okrążeń) 36 km
47. Antkowiak Kasia „Parkrun Kalisz” (12 okrążeń) 36 km
47. Świeżawska Ambroziak „Kutno Biega” (12 okrążeń) 36 km
47. Ponitka Paweł (12 okrążeń) 36 km
51. Płóciennik Renata (11 okrążeń) 33 km
51. Cichy Mateusz „KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski” (11 okrążeń) 33 km
51. Ambroziak Rafał „Koniuchy” (11 okrążeń) 33 km
51. Kalmarczyk Piotr „Klub Sportowy Fabryka Biegania w Ostrowie” (11 okrążeń) 33 km
51. Świeżawska Alicja „Kutno Biega (11 okrążeń) 33 km
56. Przybył Łukasz (10 okrążeń) 30 km
56. Źródlewska Anna Izabela (10 okrążeń) 30 km
56. Fabisiak Jarek (10 okrążeń) 30 km
56. Okrasa Karolina (10 okrążeń) 30 km
56. Krajewski Józef „Pratt & Whitney Kalisz” (10 okrążeń) 30 km
56. Pokora Rafał „Supermaraton Kalisz” (10 okrążeń) 30 km
56. Kubiak Grzegorz „DIETETYKA ANNA KUBIAK” (10 okrążeń) 30 km
56. Chmielowiec Przemysław (10 okrążeń) 30 km
56. Kapa Patrycja „K.S. Maraton Ostrów Wielkopolski” (10 okrążeń) 30 km
56. Wypych Krzysztof „Pół marszem pół serio” (10 okrążeń) 30 km
56. Matusiak Żaneta (10 okrążeń) 30 km
56. Kubiak Rafał (10 okrążeń) 30 km
56. Wlaźlak Sławomir „CDM Pekao” (10 okrążeń) 30 km
56. Kalicińska Anna (10 okrążeń) 30 km
56. Taterska Małgorzata „179” (10 okrążeń) 30 km
71. Konieczny Marcin (9 okrążeń) 27 km
71. Kozak Tomasz (9 okrążeń) 27 km
71. Witkowski Piotr (9 okrążeń) 27 km
74. Kupaj Krzysztof (8 okrążeń) 24 km
74. Tanaś Adam „Amator Biegania” (8 okrążeń) 24 km
74. Fabiański Czesław „Supermaraton Kalisz” (8 okrążeń) 24 km
74. Kaczmarek Dominika (8 okrążeń) 24 km
74. Gołębiowski Emilian (8 okrążeń) 24 km
79. Michna Tobiasz (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Wąsik Mariusz (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Kołowacik Magdalena „Kutno Biega” (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Grys Czesław (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Piechota Małgorzata (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Marszałkowski Michał „Drużyna Powiatu Kaliskiego” (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Szmajdzinska Małgorzata (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Mikołajczyk Mateusz „Taczanów Team” (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Kaźmierczak Magdalena „Supermaraton Kalisz” (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Kluska Jacek „KB MARATON TUREK” (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Zieliński Dawid „cyklista” (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Łyskawka Paweł „Taczanów Team” (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Monczyński Bogusław „KTK -CYKLISTA- KALISZ” (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Jurga Piotr (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Boczek Marcin „alpar.pl” (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Perlińska Dominika „Team Pleszew” (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Maciejewski Łukasz (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Kwinta Tomasz 1972 (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Dominiak Radosław (7.03 okrążeń) 21,1 km
79. Olek Paweł 1984 „Ifffka Running Team” (7.03 okrążeń) 21,1 km
99. Bajer Jacek 1968 „parkrun Kalisz” (7 okrążeń) 21 km
100. Marciniak Ireneusz „Drużyna Powiatu Kaliskiego” (6 okrążeń) 18 km
100. Kaźmierczak Piotr 6 okrążeń 18 km
100. Ciolek Tomasz „SIERADZ” (6 okrążeń) 18 km
100. Przybyl Tomasz „Night runners” (6 okrążeń) 18 km
100. Jaśkiewicz Paweł (6 okrążeń) 18 km
105. Synkowska Joanna „Kalisz Parkrun Kalisz” (5 okrążeń) 15 km
105. Żarnecki Wojciech „Night Runners Kalisz” (5 okrążeń) 15 km
105. Andrzejewski Marcin „projekt 10.40.40.” (5 okrążeń) 15 km
105. Tabaka Zbigniew „Sieradzbiega.pl” (5 okrążeń) 15 km
105. Nowak Marcin (5 okrążeń) 15 km
105. Zawadzka Magdalena (5 okrążeń) 15 km
105. Górski Jarosław (5 okrążeń) 15 km
105. Rosińska Magdalena (5 okrążeń) 15 km
105. Paczkowska Ewelina (5 okrążeń) 15 km
105. Birecka Kamilla „Greenzone Team” (5 okrążeń) 15 km
105. Kwinta Jakub (5 okrążeń) 15 km
105. Brodala Karol (5 okrążeń) 15 km
105. Spitalniak Daniel (5 okrążeń) 15 km
118. Kupaj Monika (4 okrążenia) 12 km
118. Bogusławski Dominik (4 okrążenia) 12 km
118. Chwiałkowska Anna „sieradzbiega.pl” (4 okrążenia) 12 km
118. Kociński Dominik „Kluczyk Running Team” (4 okrążenia) 12 km
118. Chmielowiec Helen (4 okrążenia) 12 km
118. Dutkiewicz-Bogudzińska (4 okrążenia) 12 km
124. Rupnik Janusz (3 okrążenia) 9 km
124. Przybył Beata (3 okrążenia) 9 km
124. Bogusławski Mateusz „HALFEN Produkcja Running Team” (3 okrążenia) 9 km
124. Toma Krzysztof (3 okrążenia) 9 km
124. Michalska Katarzyna (3 okrążenia) 9 km
124. Krawczyk Krzysztof 1974 „KB Maraton Turek” (3 okrążenia) 9 km
124. Suleja Karol „KB Maraton Turek” (3 okrążenia) 9 km
124. Wojdalska-Śledzińska Agata (3 okrążenia) 9 km
132. Tanaś Alina „Amatorka Biegania” (2 okrążenia) 6 km
132. Tomeczek Tadeusz „Supermaraton Kalisz” (2 okrążenia) 6 km
132. Janiak Agnieszka (2 okrążenia) 6 km
135. Bugajny Damian „Supermaraton Kalisz” (1 okrążenie) 3 km
135. Kaczmarek Krzysztof (1 okrążenie) 3 km
135. Jakubowska Marta (1 okrążenie) 3 km
135. Pawlak Konrad „Supermaraton Kalisz” (1 okrążenie) 3 km
135. Maciejewski Piotr „Supermaraton Kalisz” (1 okrążenie) 3 km
139.

parkrun Kalisz #127 – 15 grudnia 2018
1. Dariusz Kędzia 19:28
2. Piotr Chojnacki 20:59
3. Rafał Sobczak 21:26
13. (1.K) Justyna Bogacz – Chojnacka 24:37
21. (2.K) Joanna Synkowska 27:26
28. (3.K) Małgorzata Rybczyńska 28:55
35. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 32:57
36. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 32:57
43. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 59:26
45. Michał Pośpiech (Supermaraton Kalisz) 59:28

parkrun Kalisz #126 – 8 grudnia 2018
1. Dawid Mikołajewski 18:42
2. Dariusz Kędzia 19:35
3. Marcin Andrzejewski 19:37
5. Bogdan Będkowski (Supermaraton Kalisz) 20:14
9. Michał Pośpiech (Supermaraton Kalisz) 21:29
26. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 24:05
30. (1.K) Justyna Bogacz-Chojnacka 24:56
41. (2.K) Aleksandra Guglas 26:56
42. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 26:57
47. (3.K) Żaneta Matusiak 27:38
66. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 36:02
67. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 36:06
68. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 36:07
84.

parkrun Kalisz #125 – 1 grudnia 2018
1. Dariusz Kędzia 18:50
2. Piotr Chojnacki 19:50
3. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 19:56
4. Bogdan Będkowski (Supermaraton Kalisz) 20:01
11. Michał Pośpiech (Supermaraton Kalisz) 21:22
23. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 23:08
26. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 23:51
27. (1.K) Magdalena Górny 23:52
37. (2.K) Anna Wojtczak 25:02
39. (3.K) Dominika Adamus 25:29
62. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 29:02
66. Małgorzata Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 30:50
73. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 35:07
91.

LISTOPAD

5. Ostrowska Jesień Biegowa – 25 listopada 2018
1. Jacek Stadnik 51:01
2. Damian Kluczyk 53:52
3. Michał Przerwa 53:56
9. (3. M30) Bartosz Pietrzyński (Supermaraton Kalisz) 1:00:47
27. (1. K) Ewelina Michnowicz 1:06:51
33. (3. M50) Piotr Mrowicki (Supermaraton Kalisz) 1:07:59
38. (2. K) Bogumiła Tanaś 1:09:28
48. (3. K) Arlena Lorenc 1:10:21
50. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 1:10:19
162.

parkrun Kalisz #124 – 24 listopada 2018
1. Jacek Stadnik 17:23
2. Dawid Mikołajewski 17:52
3. Dariusz Kędzia 19:15
8. Bogdan Będkowski (Supermaraton Kalisz) 20:34
9. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 20:43
10. (1.K) Ewelina Michnowicz 20:46
28. (2.K) Magdalena Górny 23:54
34. Zdzisław Druciarek 24:48
47. (3.K) Katarzyna Antkowiak 26:54
68. Małgorzata Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 31:31
69. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 31:31
70. Michał Pośpiech (Supermaraton Kalisz) 31:32
71. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 31:32
76. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 35:16
79. Damian Bugajny (Supermaraton Kalisz) 38:22
92.

parkrun Kalisz #123 – 17 listopada 2018
1. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 17:40
2. Tomasz KRZYWIK 19:20
3. Arkadiusz GAWIANOWSKI 19:22
9. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 20:36
16. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 22:01
18. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 22:36
24. (1.K) Klaudia ANTKOWIAK 23:33
31. (2.K) Dominika ADAMUS 24:29
32. (3.K) Magdalena GÓRNY 24:29
36. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:47
45. Robert RZEPECKI (Supermaraton Kalisz) 25:26
68. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 31:10
69. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 31:10
70. Czesław FABIAŃSKI (Supermaraton Kalisz) 31:11
79. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 34:06
96.

XXIX BIEG NIEPODLEGŁOŚCI – Turek, 11 listopada 2018
1. Tomasz Osmulski (Trucht.com) 00:31:49
2. Dmitro Pozewilow 00:32:07
3. Pawel Stepanenko 00:32:33
8. (1.K) Katsiaryna Ptashuk (ACHILLES Leszno) 00:36:15
21. (2.K) Olga Kazymyrova 00:39:02
31. (3.K) Agnieszka Cieślak 00:39:54
13. (1.M-50) Ryszard Płochocki (Supermaraton Kalisz) 00:37:01
72. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 00:43:43
221. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz) 00:54:53
281.

Bieg Niepodległości Kalisz 1918-2018 – Kalisz, 11 listopada 2018
1. Łańduch Mateusz (BASTER TEAM) 3:02:34
2. Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 3:21:26
3. Suchanecki Rafał (Dzika Drużyna) 3:23:05
13. (6.M-30)Pietrzyński Bartosz (Supermaraton Kalisz) 3:49:21
14. (1.K)Werner Katarzyna (KKB Finisz Kalisz) 3:50:38
17. (1.M-50) Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 3:57:33
29. (3.M-50)Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 4:15:25
41. (2.K)Matczak Justyna (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 4:28:26
42. (3.K)Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 4:33:25
67. (3.K-50)Kobyłka Małgorzata (Supermaraton Kalisz) 6:04:00

Grand Prix Ziemi Kaliskiej 2018 – Kalisz, 11 listopada 2018
1. ŁAŃDUCH Mateusz (BASTER TEAM) 0:33:58
2. Karasiński Marcin 0:36:41
3. Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 0:37:42
10. (3.M-30) Pietrzyński Bartosz (Supermaraton Kalisz) 0:39:37
31. (1.K) Werner Katarzyna (KKB Finisz Kalisz) 0:44:03
38.(1.M-50) Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 0:44:31
73. (2.K) Matczak Justyna (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 0:47:58
93. (2.M-60) Druciarek Zdzisław (Supermaraton Kalisz) 0:50:24
86. Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 0:49:13
101. Pośpiech Michał (Supermaraton Kalisz) 0:51:09
102. (3.K) Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 0:51:09.
212. Kobyłka Małgorzata (Supermaraton Kalisz) 1:05:17

SUPERMARATON STULECIA Mistrzostwa Polski w biegu na 100 kilometrów – Warszawa, 10 listopada 2018
1. STACHYRA Piotr (MKS Piast Głogów) 07:09:23
2. KACZMAREK Damian (Oś Azs Poznań) 07:21:03
3. PIOTROWSKI Andrzej (Wks Wawel Kraków) 07:33:06
12. (1.K MP) PAZDA-POZORSKA Małgorzata (Aml Słupsk) 08:05:38
14. (2.K MP) BEREZNOWSKA Patrycja (Azs Awf Katowice) 08:10:31
15. (3.K MP) LORENC Joanna (Endorfiny Wąsosz) 08:24:37
107. KOBYŁKA Marek (Supermaraton Kalisz/PGNiG Obrót Detaliczny) 11:29:11
127.

parkrun Kalisz #122 – 10 listopada 2018
1. Robert Łukasz SZEWCZYK 19:52
2. Aleksandr KAZYMYROW 19:53
3. Michał PACZESNY 20:18
5. Damian BUGAJNY (Supermaraton Kalisz) 20:35
21. Olha KAZYMYROWA 22:51
26. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 23:09
27. Małgorzata SKRZYPCZAK 23:12
28. Klaudia ANTKOWIAK 23:13
48. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:58
103. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:48
111. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 35:10
130. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 55:07
139.

parkrun Kalisz #121 – 3 listopada 2018
1. Marcin KARASIŃSKI 17:06
2. Bartosz MIERZEJEWSKI 17:28
3. Dawid ZĄBCZYŃSKI 18:36
19. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 21:20
36. (1.K) Aleksandra LIBERA 23:26
37. (2.K) Klaudia ANTKOWIAK 23:45
50. (3.K) Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 24:32
99. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:00
100. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:00
104. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 36:23
108.

PAŹDZIERNIK
parkrun Kalisz #120 – 27 października 2018
1. Krzysztof EWIAK (Drużyna Dzika) 17:20
2. Robert KALICIŃSKI (Drużyna Dzika) 18:41
3. Marcin KOSMALA 18:44
5. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 19:23
14. Damian BUGAJNY (Supermaraton Kalisz) 20:37
36. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 23:59
45. (1.K) Magdalena GÓRNY 24:46
50. (2.K) Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 25:19
51. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 25:20
56. (3.K) Renata PŁÓCIENNIK 27:06
75. Małgorzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 30:32
76. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 30:32
88. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 35:35
105.

NARODOWY BIEG STULECIA OD BAŁTYKU DO TATR – 56. Bieg Republiki Ostrowskiej – Ostrów Wielkopolski, 21 października 2018
1. LESIECKI Jacek (Wosiek Team) 00:32:42
2. FRĄSZCZAK Patryk (Wosiek Team) 00:33:02
3. WITKOWSKI Marcin (Kb Czarne Wilki) 00:33:16
22. (1.M-50) PŁOCHOCKI Ryszard (Supermaraton Kalisz) 00:37:07
23. (1.K) GÓRNA Karolina (Górni Górą) 00:37:07
34. PAWLAK Konrad (Supermaraton Kalisz) 00:37:45
37. (2.K) WIERZCHOWSKA Izabela 00:37:49
39. PIETRZYŃSKI Bartosz (Supermaraton Kalisz) 00:38:27
65. (3.K)ROMANOWSKA Justyna (Wosiek Team) 00:40:11
107. POKORA Rafał (Supermaraton Kalisz) 00:42:04
778.

parkrun Pruszków #209 – 20 października 2018
1. Roman KARAMUCKI 18:38
2. Szymon POLAK 18:41
3. Tomasz KWIATEK 18:47
6. (1.K) Aleksandra DUBAN 20:06
28. (2.K) Anna GRYGIERCZYK 23:10
33. (3.K) Magdalena Barbara REPLIŃSKA 23:45
51. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 24:48
109.

parkrun Kalisz #119 – 20 października 2018
1. Roman KARAMUCKI 18:38
2. Szymon POLAK 18:41
3. Tomasz KWIATEK 18:47
6. (1.K) Aleksandra DUBAN 20:06
28. (2.K) Anna GRYGIERCZYK 23:10
33. (3.K) Magdalena Barbara REPLIŃSKA 23:45
51. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 24:48
109.

parkrun Kalisz #119 – 20 października 2018
1. Marcin ANDRZEJEWSKI 19:09
2. Dariusz KĘDZIA 19:19
3. Tomasz KRZYWIK 19:32
9. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 21:34
22. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 24:01
24. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:02
27. (1.K) Olga ODZIEMEK 24:23
39. (2.K) Jadwiga BARTOSZEK 25:34
54. (3.K) Magdalena Kinga ZIÓŁKOWSKA 28:35
59. Magdalena KAŹMIERCZAK (Supermaraton Kalisz) 28:55
60. Czesław FABIAŃSKI (Supermaraton Kalisz) 28:57
66. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 33:00
87.

ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL 150 – Kryniza Zdrój-Komancza, 13-14 października 2018
1. Jendrych Artur (Biegajacy Świdnik)17:02:44
2. Rembiasz Marcin 17:28:01
3. Otevrel Vit (Columbia Montrail – Czechy )17:30:25
14. (1.K) Pazda Pozorska Gosia (Poltarex AML) 20:24:38
26. (2.K) Gwizdak Justyna (Water Team) 21:34:10
28. (3.K) Naczyk Marta (Dietetyk www.FormaNaSzczyt.pl) 21:37:23
215. Nowak Paweł (Supermaraton Kalisz) 31:10:10
284.

XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę – Uniejów, 14 października 2018
1. KOZŁOWSKI Artur (Sanprobi Team) 00:31:07
2. OKSENIUK Sergii (Mk Luczesk-lkb Rudnik) 00:31:18
3. OSMULSKI Tomasz (Trucht.com) 00:31:52
13. (1.K) JAGIELSKA Ewa (Lks Ostrowianka) 00:35:44
24. (2.K) OKSENIUK Oksana (Mk Luczesk-lkb Rudnik) 00:37:42
26. (1.M-50) PŁOCHOCKI Ryszard (Supermaraton Kalisz) 00:37:51
29. (3.K) JARZĄBEK Sabina (Kkl Kielce) 00:38:08
958.

19. PKO Poznań Maraton – Poznań, 14 października 2018
1. KYEVA COSMAS MUTUKU NAIROBI (Kenia) 02:11:43
2. BELACHEW ENDALE ABAYNEH ADIS ABEBA (Etiopia) 1986 M30 2 02:11:49
3. SANG SILAS KIPNGETICH KEIYO (Kenia) 02:14:30
7 (1.K) DENBI TESFANESH MERGA SHOA (Etiopia) 02:32:29
9. (2.K) AYELE TSGEREDA GIRMA ARSSI (Etiopia) 02:34:57
10. (3.K) LEMA ALEMITU AJEMA SENDAFA (Etiopia) 02:35:55
261.PIETRZYŃSKI BARTOSZ (Supermaraton Kalisz) 03:12:51
780. BARTCZAK PAWEŁ (Supermaraton Kalisz) 03:32:36
1758. FRONTCZAK MAREK (Supermaraton Kalisz) 03:55:19
4788.

parkrun Kalisz #118 – 13 października 2018
1. Krzysztof EWIAK (DZIKA DRUŻYNA) 17:58
2. Łukasz MIŁEK 17:59
3. Piotr KORZEKWA (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 18:18
10. Tomasz KUPCZYK (Supermaraton Kalisz) 19:46
17 (1.K) Olha KAZYMYROWA 20:40
18. (2.K) Agnieszka MICHALSKA 20:56
36. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 23:13
46. (3.K) Klaudia ANTKOWIAK 24:00
86. Magdalena KAŹMIERCZAK (Supermaraton Kalisz) 28:09
106. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 22:29
107. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:29
108. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 32:29
109. Damian BUGAJNY (Supermaraton Kalisz) 32:30
110. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 32:30
111. Czesław FABIAŃSKI (Supermaraton Kalisz) 32:31
112. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 32:32
113. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:32
122. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 36:26
158.

33. SPAR BUDAPEST MARATON – Budapeszt, 07 października 2018
Kobiety:
1. Szabó Tünde (Węgry) 02:47:40
2. Staicu Simona (Węgry) 02:53:04
3. Saanum Inger Dagny (Norwegia) 02:56:11
913. Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 04:41:06

Mężczyźni:
1. Csere Gáspár (Węgry) 02:20:08
2. Jenkei Péter (Węgry) 02:21:16
3. Beda Szabolcs (Węgry) 02:33:58
324. Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 03:22:44
937. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz) 03:44:25
1286. Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 03:53:15
1689. Bugajny Damian (Supermaraton Kalisz) 04:02:18
2987. Pośpiech Michał (Supermaraton Kalisz) 04:41:08 (debiut!)
3405. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 04:58:56

38. Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza – Kalisz, 07 października 2018
1. Kozłowski Artur (DROGBRUK TEAM) 0:31:20
2. Slavenski Ilya (Achilles Leszno) 0:31:31
3. Olijnyk Pawel 0:31:54
10. (1.K) Somava Iryna (BLR Grodno) 0:34:45
13. (2.K) Kaczmarek Monika 0:35:18
16. (3.K) Ptashuk Katsiaryna (Achiles-Leszno ) 0:35:28
28. (1. M-50) Płochocki Ryszard (Supermaraton Kalisz) 0:37:35
47. Pietrzyński Bartosz (Supermaraton Kalisz) 0:39:31
130. Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 0:44:43
312. Druciarek Zdzisław (Supermaraton Kalisz) 0:50:05
334. 918 Frontczak Marek (Supermaraton Kalisz) 0:50:30
388. Szewczyk Łukasz (Supermaraton Kalisz) 0:51:58
575. Rzepecki Robert (Supermaraton Kalisz) 0:57:24
576. Kowalczyk Dominika (Supermaraton Kalisz) 0:57:24
661. Bartczak Paweł (Supermaraton Kalisz) 1:00:30
845.

parkrun Kalisz #117 – 06 października 2018
1. Nieznan(a)y
2. Marcin KOSMALA 19:12
3. Konrad ZDUN 19:14
32. (1.K) Marta SZYMANOWSKA 26:36
33. (2.K) Żaneta MATUSIAK 26:47
34. (3.K) Anna KALICIŃSKA 26:47
35. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 26:48
64. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 37:51
98.

WRZESIEŃ
I Cross Żerkowski – Żerków, 30 września 2018
1. Robert Werner (Team Werner) 00:41:29
2. Przemysław Majda (LZS BASZTA Wyszyna) 00:41:50
3. Ryszard Płochocki (SUPERMARATON KALISZ) 00:43:35
6. (1.K) Karolina Witek 00:45:42
13. (2.K) Katarzyna Werner (KKB Finisz Kalisz) 00:47:42
26. (3.K) Julia Pawelczyk 00:51:25
86.

40. PZU Maraton Warszawski – Warszawa, 30 września 2018
1. METTO David KEN 02:12:44
2. CARVALHO Florian FRA 1989 02:15:12
3. NOWICKI Adam (MKL Szczecin) POL 02:17:42
13 (1.K) CHEROP Beatrice KEN 1986 K30 1 02:35:21
18. (2.K) ŁAPIŃSKA Anna (KS Warszawianka W-wa/ Reebok Run Crew)02:38:40
19. (3.K) DOLININ Elena (Hod Hasharon M&M) ISR 1978 K40 1 02:38:45
499. PAWLAK Konrad (SUPERMARATON KALISZ) 03:14:56 (pacmaker 3:15)
6987. FRONTCZAK Marek (Supermaraton Kalisz) 05:12:45
6989. FRONTCZAK Anna 05:12:48
7514.

parkrun Kalisz #116 – 29 września 2018
1. Robert KALICIŃSKI (DZIKA DRUŻYNA) 19:06
2. Dariusz KĘDZIA (DZIKA DRUŻYNA) 19:10
3. Marcin ANDRZEJEWSKI 19:15
12. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 21:00
27. (1.K) Żaneta MATUSIAK 23:50
28. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 23:51
35. (2.K) Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 24:29
36. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 24:29
54. (3.K) Joanna SYNKOWSKA 27:57
62. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 30:06
65. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 30:52
75. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 35:43
96.

parkrun Poznań #322 – 22 września 2018
1. Adrian GRACZYK 17:38
2. Krystian OŚWIĘCIMSKI 17:42
3. Dariusz JANKOWSKI 17:58
50. (1.K) Jessica GRASSO 22:30
58. (2.K) Wiola HARKIEWICZ 22:55
86. (3.K) Basia KAPELA 24:09
110. (6.K) Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 25:12
111. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 25:15
232.

XIII Biegi Uliczne „Malanowska Jesień” – Malanów, 22 września 2018
1. Labziuk Oleksandr (lkb Rudnik) 0:34:40
2. Dierbienov Evhenii 0:34:42
3. Kroulaidis Sergii (KOLOS) 0:34:51
11. Płochocki Ryszard (Supermaraton Kalisz) 0:37:57
13. (1.K) Górna Karolina (Górni Górą) 0:38:32
22.(2.K) Kazimitowa Olga 0:40:21
23. (3.K) Werner Katarzyna (KKB Finisz Kalisz) 0:40:41
101. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 0:55:44

parkrun Kalisz #115 – 22 września 2018
1. Robert KALICIŃSKI (DZIKA DRUŻYNA) 18:24
2. Piotr KORZEKWA (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 18:38
3. Dariusz KĘDZIA (DZIKA DRUŻYNA) 18:43
5. (1.K) Izabela WIERZCHOWSKA 19:08
27. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:04
37. (2.K) Jadwiga BARTOSZEK 25:31
38. (3.K) Patrycja WITKOWSKA 25:36
56. Dominika KOWALCZYK (Supermaraton Kalisz) 28:29
57. Robert RZEPECKI (Supermaraton Kalisz) 28:29
64. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 29:20
65. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 29:20
76. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 31:14
83. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 35:39
101.

41. Bieg Lechitów – Gniezno, 16 września 2018
1. GARDZIELEWSKI Arkadiusz (WKS Śląsk Wrocław) 01:09:35
2. KLEDZIK Zbigniew (Idealnie Niedoskonali) 01:11:31
3. ZAGÓRNY Marcin (Tomato Krosno Odrzańskie) 01:14:01
9. (1.K) LEWANDOWSKA Magdalena (KS Polonia Środa) 01:23:08
38. (2.K) TELATYŃSKA Sylwia (Aktywne Choszczno) 01:24:59
55. (3.K) SZWEDA Mirosława (Drużyna Szpiku) 01:26:40
539. (Lekarz/26; Lekarz M-40/9) BARTCZAK Paweł (Supermaraton Kalisz) 01:41:41
3479.

XXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Twardogórze, 16 września 2018
1. CHERUTICH NELSON KIPKOGEI (BENEDEK-TEAM ELDORET) 00:28:28
2. VERECKYI PAVEL (DONETSK) 00:28:41
3. OKSENIUK SERGII (MK LUCZESK-LKB RUDNIK) 00:28:58
18. (1.M-50) BŁASZCZYK ZBIGNIEW (CZĘSTOCHOWA) 00:34:19
21. (2.M-50) PŁOCHOCKI RYSZARD (SUPERMARATON KALISZ) 00:35:22
22. (3.M-50) LENDA WIESŁAW (MLKS ECHO TWARDOGÓRA) 00:35:25
90.

8. Bieg Przemysława – Pleszew, 16 września 2018
1. BŁASZCZYK Jarosław (Team Pleszew) 00:35:01
2. GOLA Dawid (UKS-12-Kalisz) 00:35:04
3. PRZYBYŁ Aron (KWP WK, PKB KMP Kalisz) 0:35:08
57. MROWICKI Piotr (Supermaraton Kalisz ) 00:46:38
178.

X BIEG O PUCHAR WÓJTA GMINY SIEROSZEWICE – 15 września 2018
1. Damian KLUCZYK (KB CZARNE WILKI) 0:33:25
2. Yuriy BLAHODIR, 0:33:36
3. Mateusz GRAJEK (KB CZARNE WILKI) 0:37:39
15 .(1.K) Yuilia DIATLOVA, 0:42:13
17. (2.K) Swietlana OLINYK 0:42:32
18. Tomek KUPCZYK (SUPERMARATON KALISZ) 0:42:51
25. (3.K) Arleta LORENC, (KB CZARNE WILKI 0:43:42
77.

4. PKO Bieg Charytatywny – Kalisz, 15 września 2018
1. Parkrun Kalisz (KORZEKWA Piotr, KALICIŃSKI Robert, SUCHANECKI Rafał, ANDRZEJEWSKI Marcin, MIKOŁAJEWSKI Dawid) 48 okrążeń + 50m
2. BIEGAM POMAGAM SPRINT LEGNICA (NICPOŃ Renata, SZCZECH Kacper, KOŁBUC Grzegorz, LINDA Maciej, CZEKAJ Karol) 46 okrążeń+295m
3. PKO Bank Polski Dream Team Poznań (FRĄCKOWIAK Tomasz, DRGAS Roman, ŻUKOWSKA Iwona, KOZIOŁEK Marcin, ZIEMEK Tomasz) 45 okrążeń+380m
10. Supermaraton Kalisz (WODICZKO Weronika, POŚPIECH Michał, BUGAJNY Damian, POKORA Rafał, KUPCZYK Tomasz) 42 okrążenia+340m
12. CHMIELNIK (WALCZAK Rafał, KUBIAK Grzegorz, KOWALSKI Piotr, GORĄCY Damian, MALEC Piotr ) 40 okrążeń+235m
18. Policyjna Sztafeta PKB KMP Kalisz (MARCINIAK Edyta, WECHMAN Przemysław, PRZYBYŁ Aron, SZMAJA Sebastian, RADOMSKA Karolina) 39 okrążeń+22m
55. Supermaraton i osoby towarzyszące (MACIEJEWSKI Piotr, TOMECZEK Tadeusz, DRUCIAREK Zdzisław, MACIEJEWSKA Aldona, MACIEJEWSKI Łukasz) 33 okrążenia+330m
68.

W klasyfikacji miast:
1. Lidzbark Warmiński – 2757 okrążeń
2. Łomża – 2753 okrążeń
3. Wrocław – 2744 okrążeń
10. Kalisz – 2556 okrążeń

parkrun Kalisz #114 – 15 września 2018
1. Bartosz MIERZEJEWSKI 18:09
2. Rafał SUCHANECKI (Night Runners) 18:56
3. Arkadiusz GAWIANOWSKI 19:04
4. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 20:04
6. (1.K) Gabriela Maryka TRZEPACZ 20:45
17. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 23:52
29. (2.K)Żaneta MATUSIAK 25:40
30. (3.K) Anna KALICIŃSKA (DZIKA DRUŻYNA) 25:41
32. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 25:42
58. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 30:26
59. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 30:27
60. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 30:27
95.

36. PKO Wrocław Maraton – 09 września 2018
1. BOR Barnabas Kipyego 02:17:47
2. TUEI Hoea Kiplagat (Benedek-team) 02:19:40
3. ROP Abel Kibet (Benedek-team) 02:19:44
14. MATEBO Ruth Chemisto (Benedek-team) 02:43:55
16. KIMUTAI Hellen Jepkosgei (Benedek-team) 02:44:57
18. SZABÓ Tünde 02:48:14
150. PIETRZYŃSKI Bartosz (Supermaraton Kalisz) 03:13:03
1417. FRONTCZAK Marek (Supermaraton Kalisz) 04:01:59
3046. FABIAŃSKI Czesław (Supermaraton Kalisz) 04:58:50
3560.

parkrun Kalisz #113 – 08 września 2018
1. Wiktor LEŚNIEWSKI 16:40
2. Nieznan(a)y
3. Rafał SUCHANECKI 18:39
12. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 20:01
25. (1.K) Olha KAZYMYROWA 22:05
34. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 23:40
46. (2.K) Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 24:54
47. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 24:55
50. (3.K) Żaneta MATUSIAK 25:41
99. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 31:17
251.

III Cross Półmaraton Murowanic – Baster Run 2018 – Murowaniec, 01 września 2018
dystans 22km
1. Łańduch Mateusz (BASTER TEAM) 1:19:08
2. Suchanecki Rafal (dzika drużyna) 1:28:58
3. Gawroński Paweł (Ostrów Wielkopolski) 1:29:17
4. (1.M-30) Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 1:30:09
18. (1.K) Werner Katarzyna (KKB Finisz Kalisz)1:42:46
21. Kupczyk Tomek (Supermaraton Kalisz) 1:44:28
23. (1.M-50) Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:44:38
28. Pietrzyński Bartosz (Supermaraton Kalisz) 1:47:57
29. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz) 1:48:22
36. (4.M-50 )Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 1:51:07
62. (2.K) Matczak Justyna Drużyna Powiatu) 1:58:32
68. (3.K) Radomska Karolina (PKB KMP Kalisz)2:01:00
75. (1.K-30) Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 2:03:34
76. Pośpiech Michał (Supermaraton Kalisz) 2:03:34
92. (2.M-60) Druciarek Zdzisław (Supermaraton Kalisz) 2:09:01
113. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 2:18:59
133. (4.K-50) Kobyłka Małgorzata (Supermaraton Kalisz) 2:43:24
138. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 2:49:26
140.

16,5km
2. 57 Bartczak Paweł Supermaraton Kalisz 1:21:54
14.

GRAND PRIX Ziemi Kaliskiej 2018 (po 3/4 Biegów) – pozostał Bieg Niepodległości (10km) 11.11.2018
Mężczyźni
1. Łańduch Mateusz (BASTER TEAM) 2:28:36
2. Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 2:43:44
3. Suchanecki Rafał (Dzika Drużyna) 2:44:45
4. Gawroński Paweł 2:45:58
5. Kaliciński Robert (Dzika Drużyna) 2:47:46

Kobiety
1. Werner Katarzyna (KKB Finisz Kalisz) 3:06:34
2. Matczak Justyna (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 3:40:27
3. Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 3:42:15
4. Matusiak Żaneta (parkrun Kalisz) 3:55:21
5. Przybylska Wioletta (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 3:58:02

XXXIX MIĘDZYNARODOWY MARATON ŚWINOUJŚCIE – WOLGAST, 01 września 2018
1. ŁUCYK Maciej 2:46:08
2. AHLERT Henning 2:53:15
3. SCHUBERT Carsten 3:00:47
29. (1.K) OTTO Sandra 3:33:32
31. (2.K) BEYER Silke 3:33:54
55. (3.K) RATZ Dörte 3:46:41
84. (1.M-65) FRONTCZAK Marek (Supermaraton Kalisz) 3:59:16
208.

parkrun Kalisz #112 – 01 września 2018
1. Łukasz OLSZYNA 17:06
2. Nieznan(a)y
3. Arkadiusz GAWIANOWSKI 18:48
6. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 19:53
8. Damian BUGAJNY (Supermaraton Kalisz) 20:20
18. (1.K) Olha KAZYMYROWA 22:45
32. (2.K) Marzena MILITOWSKA 25:48
35. (2.K) Julia ASPERSKA 26:22
52. Edyta MARCINIAK (Supermaraton Kalisz) 29:46
69.

SIERPIEŃ

XXXVII BIEG KAZIMIERZOWSKI – Pyzdry, 26 sierpnia 2018
1. Krzysztof Szymanowski (SzymanowskiTeam/JW1517) 00:32:10
2. Ivan Musiiako (Lkb Rudnik) 00:32:15
3. Sergii Krovlaidis (Lkb Rudnik) 00:32:35
11. (1.K) Patrycja Talar (KB UE Poznań/RunnersWorld Poznań) 00:36:45
12. (2.K) Monika Brzozowska (Czerwonak Biega) 00:36:53
13. (1.M50) Ryszard Płochocki (SUPERMARATON KALISZ) 00:37:19
16. (2.M50) Jacek Paczkowski (Strzelno Biega) 00:37:49
19. (3.M50) Mieczysław Lisek (OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU) 00:38:21
23. (3.K) Magdalena Lewandowska (Polonia Środa) 00:38:40
240.

XIII Bieg Piastowski – Kalisz, 25 sierpnia 2018
Wyniki kobiet:
1. Arleta Nałęcka
2. Magdalena Chełczyńska
3. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz)

Wyniki mężczyzn:
1. Wiktor Leśniewski
2. Mateusz Grajek
3. Andrzej Baran
Tadeusz Tomeczek, Zdzisław Druciarek, Czesław Fabiański, Michał Pośpiech, Tomek Kupczyk (wszyscy Supermaraton Kalisz).

parkrun Kalisz #111 – 25 sierpnia 2018
1. Robert KALICIŃSKI (DZIKA DRUŻYNA) 18:27
2. Piotr KORZEKWA (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 18:34
3. Dawid MIKOŁAJEWSKI 18:54
10. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 20:23
39. (1.K) Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 24:43
40. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 24:43
44. (2.K) Żaneta MATUSIAK 25:19
45. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz)25:19
49. (3.K) Anna KALICIŃSKA (DZIKA DRUŻYNA) 25:57
86. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 38:55
95.

Dziki Weekend 2018 – Police, 17-19 sierpnia 2018
Damian Bugajny
piątek: czas 23:26 miejsce 84/781;
sobota: czas 47:57 miejsce 96/734
niedziela: czas 1:18:40 miejsce 196/1053.
Całość 89. miejsce. Szczegóły wkrótce…

V BIEG SOLIDARNOŚCI – Warszewice, 19 sierpnia 2018
1. MECHLIŃSKI BARTŁOMIEJ 00:37:28
2. HOŁTYN PATRYK M RADZIEJÓW M30-39 2 00:38:58
3. JAGIEŁA JAROSŁAW 00:39:02
17. POKORA RAFAŁ (Supermaraton Kalisz) 00:44:40
22. (1K.) MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA 00:46:01
32. (2.K) SCHMECHTING-GAUDEN EWA 00:48:07
33. (3.K) GRABARSKA MAGDALENA 00:48:08

parkrun Kalisz #110 – 18 sierpnia 2018
1. Karolina GÓRNA 18:12
2. Krzysztof GÓRNY 18:13
3. Mateusz CICHY 18:52
13. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 21:16
33. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 23:59
55. (2.K) Joanna SYNKOWSKA 28:09
58. (3.K) Agnieszka WASIEWICZ 29:15
68. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 32:15
74. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 34:12
95.

parkrun Jelenia Góra#162 – 18 sierpnia 2018
1. Kamil WOŁOSEWICZ 19:10
2. Jakub KOWALKI 19:39
3. Łukasz MATUSZEWSKI 20:23
7. (1.K) Magdalena JANIAK 21:59
8. (2.K) Natalia Barbara WYSOCKA 22:00
11. (3.K) Izabela LATUSZ 23:22
16. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 25:22
17. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 25:23
30.

XXIV ORLEN Maraton Solidarności – Gdańsk, 15 sierpnia 2018
1. CZARNECKI Rafał (Czarnecki Run Team) 02:28:58
2. POZEVILOV Dmitrii (Ukraina) 02:33:41
3. BARTKIEWICZ Krzysztof (Maratonypolskie.pl Team) 02:40:40
7. BRZOZOWSKA Monika (Nszz Solidarność Region Wielkopolska) 02:57:29
11. ŚLIWIAK Justyna (Kb Tkkf Promyk Ciechanów) 02:59:34
21. TUWALSKA Małgorzata (Lks Zantyr Sztum) 03:05:34
209. KOBYŁKA Marek (Supermaraton Kalisz) 03:58:04
220. MARCINIAK Edyta (Supermaraton Kalisz/PKB KMP Kalisz) 04:00:03
610.

XXVII Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – Kobylin, 15 sierpnia 2018
1. Pawel Olijnyk (KB Rawicz) 00:49:40
2. Siarhei Krauchenia (Achilles Leszno) 00:51:00
3 . Aliaksei Amelchanka (Achilles Leszno) 00:54:21
17. (1.M55) Ryszard Płochocki (Supermaraton Kalisz) 00:58:13
18. (2.M55) Jerzy Siemaszko (ECO Runners) 00:58:40
22. (1.K) Oksana Yurchuk 00:59:08
28 (2.K) Switlana Olijnyk (KB Rawicz) 01:02:14
32. (3.K)Danuta Piskorowska (TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW) 01:04:02
47. (3.M55) Wojciech Kurzawski (OSM Ostrów) 01:06:23
65. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 01:09:47
67. Piotr Mrowicki (Supermaraton Kalisz) 01:09:56
105. (1.K35) BogumiŁa Tanaś (KS Krotosz Krotoszyn) 01:15:09
135. Michał Pośpiech (Supermaraton Kalisz) 01:19:16
136. (2.M35) Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 01:19:17
194. (3.M35) Ewa Biernat 01:38:20
208.

Rywalizacja drużynowa:
1. Gladiatorz (Damian Jarecki – 00:55:47; Michał Przerwa – 00:56:29; Roman Janowicz – 00:57:50 ;Marcin Chlebowski – 00:58:50) – 03:48:56
2. Parkrun Kalisz (Aleksandr Kazymyrov – 00:55:04; Marcin Karasiński – 00:55:36; Rafał Suchanecki – 00:58:46; Robert Kaliciński – 01:00:31) – 03:49:57
3. KS Krotosz Krotoszyn (Krzysztof Maciejewski – 00:59:22; Tomasz Owczarek – 00:59:37; Karol Olejniczak – 01:03:46; Piotr Grzempowski – 01:04:45) – 04:07:30
4. Supermaraton Kalisz (Ryszard Płochocki – 00:58:13; Rafał Pokora – 01:09:54; Piotr Mrowicki – 01:10:09; Michał Pośpiech – 01:19:30) – 04:37:46

X Jubileuszowy Bieg o Laur Św. Wawrzyńca – Słupca, 11 sierpnia 2018
1. Adrian Żakowski 00:33:19
2. Daniel Dulski 00:33:37
3. Maciej Szczeciński 00:33:53
14. (1.K) Izabela Wierzchowska 00:37:35
22. (2.K) Adrianna Dulska 00:38:30
27. (3.K) Katarzyna Werner 00:38:46
61. Damian Bugajny (Supermaraton Kalisz) 00:42:36
102. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 00:45:58
141. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 00:48:20
142. Michał Pośpiech (Supermaraton Kalisz) 00:48:20
280. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 01:02:57
281. Małgorzata Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 01:02:58
303.

parkrun Kalisz #109 – 11 sierpnia 2018
1. Krzysztof GÓRNY 17:10
2. Aleksandr KAZYMYROW 17:23
3. Andrzej BARAN 17:55
13. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 21:20
21. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 22:08
33. (1.K) Marzena MILITOWSKA 24:41
39. (2.K) Anna KALICIŃSKA (DZIKA DRUŻYNA) 26:00
40. (3.K) Żaneta MATUSIAK 26:00
70. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 36:52 
87.

parkrun Kalisz #108 – 4 sierpnia 2018
1. Michał KOŁACIŃSKI 17:12
2. Krzysztof GÓRNY 17:27
3. Andrzej BARAN 17:55
18. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 22:52
38. (1.K) Dominika DĄBKIEWICZ 25:56
40. (2.K) Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 26:29
41. Michał POŚPIECH (Supermaraton Kalisz)26:30
42. (3.K) Julia KUBASIK 26:34
47. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 27:12
62. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 33:16
87.

LIPIEC

parkrun Kalisz #107 – 28 lipca 2018
1. Krzysztof GÓRNY 17:55
2. Robert KALICIŃSKI (Dzika Drużyna) 18:46
3. Damian Marcel SOŁTYSIAK 19:04
7. Damian BUGAJNY (Supermaraton Kalisz) 20:38
17. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 22:49 (parkrunowy rż)
24. (1.K) Anna WOJTCZAK (Night Runners) 24:07
42. (2.K) Marzena MILITOWSKA 26:23
43. (3.K) Dominika DĄBKIEWICZ 26:24
48. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 26:48
52. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 27:19
53. (5.K) Dominika KOWALCZYK (Supermaraton Kalisz) 27:22
54. Robert RZEPECKI (Supermaraton Kalisz) 27:23
74. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 32:52
84. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 36:39
103.

parkrun Kołobrzeg #176 – 28 lipca 2018
1. Grzegorz GULIŃSKI 18:47
2. Janusz MORAWSKI 19:15
3. Michał KUBIAK 19:44
5. Tomasz KUPCZYK (Supermaraton Kalisz) 19:53
20.

I Kaliski Półmaraton Nocny „Bursztynowa Hellena” – Kalisz, 21 lipca 2018

1. Wytwer Błażej (PęDZIKIEM DO METY Bogusławice) 1:14:59
2. Szurmiński Adam (KS AZS-AWF Wrocław) 1:17:38
3. Górny Krzysztof (Górni Górą) 1:18:40
22. (1.K) Wierzchowska Izabela (Supermaraton Kalisz) 1:24:14 rż.
28. (2.K) Werner Katarzyna(KKB Finisz Kalisz)1:28:06
64. (3.K) Pieczora Monika (Łódź Running Team)1:34:47
84. Wierzchowski Adam (Supermaraton Kalisz) 1:36:39
104. Bartczak Paweł (Supermaraton Kalisz) 1:38:37
120. Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:40:32
137. Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 1:42:31
190. Bugajny Damian (Supermaraton Kalisz) 1:45:59
314. Druciarek Zdzisław (Supermaraton Kalisz) 1:54:22
323. Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 1:54:55
395. Kowalski Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:59:11
433. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 2:01:50
448. Szewczyk Łukasz (Supermaraton Kalisz) 2:03:36
519. Rzepecki Robert (Supermaraton Kalisz) 2:12:28
520. Kowalczyk Dominika (Supermaraton Kalisz) 2:12:28 (rż. debiut)
539. Lis Robert (Supermaraton Kalisz) 2:14:02
546. Piotrowski Wieńczysław (Supermaraton Kalisz) 2:14:08
603. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 2:37:11
611. Tomeczek Tadeusz (Supermaraton Kalisz) 2:50:08
613.

parkrun Kalisz #106 – 21 lipca 2018
1.Robert WÓJCIK 18:29
2. Nieznan(a)y
3. Arkadiusz GAWIANOWSKI18:59
12. (1.K )Klaudia ANTKOWIAK 24:03
14. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:19
26. (2.K )Joanna SYNKOWSKA 26:59
30. (3.K )Karolina PAWLICZAK 27:27
39. Paweł BARTCZAK (Supermaraton Kalisz) 29:44 
44. Małgorzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 30:45
45. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 30:46
46. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 31:37
90.

K-B-L 110km – Lądek-Zdrój, 21-22. lipca 2018
1. DZIĄDZIAK ŁUKASZ (MONK SANDALS) 11:15:08
2. UZNAŃSKI PIOTR (EUROCLEAR RUNNING TEAM) 11:55:12
3. JEDWABNY PIOTR 12:17:41
10. (1.K) ĆWIK IWONA 13:01:58
22. (1. M-50) KUPIŃSKI CEZARY 14:13:43
31. (2.K) KSIĘŻNIK DOROTA 14:30:45
32. (3.K) ŻUREK-KRÓL ŻANETA (CITYZEN RUNNING TEAM) 14:34:17
33. (2. M-50) NOWAK PAWEŁ (SUPERMARATON KALISZ) 14:35:08
52. (3. M-50) WOSZCZAK ZBIGNIEW (1964) 15:25:23
269.

parkrun Kalisz #105 – 14 lipca 2018
1. Robert KALICIŃSKI 18:22
2. Piotr KORZEKWA 18:40
3. Marcin ANDRZEJEWSKI 19:16
9. Damian BUGAJNY (Supermaraton Kalisz) 20:29
29. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 23:50
32. (1.K) Marzena MILITOWSKA 24:23
39. (2.K) Anna KALICIŃSKA 25:57
40. (3.K) Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 25:58
50. Robert RZEPECKI (Supermaraton Kalisz) 27:18
67. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 35:22
70. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 36:43
87.
parkrun Kalisz #104 – 7 lipca 2018
1. Robert KALICIŃSKI 18:32
2. Arkadiusz KWIATKOWSKI 19:12
3. Adrian DĄBROWSKI 19:51
29. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 23:56
55. Robert RZEPECKI (Supermaraton Kalisz) 28:17
67. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 36:27
71.

1. Dyszka Skalmierzycka, Nowe Skalmierzyce – 1 lipca 2018
1. Czarnojańczyk Rafał (Ostrów Wlkp.) 35:27
2. Kaniewski Błażej (KB Czarne Wilki) 36:04
3. Przerwa Michał (AMS Trofea sportowe) 36:19
6. (2.M-30) Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 37:24
10. (2.M-50) Płochocki Ryszard (Supermaraton Kalisz) 38:44
19. (1.Kob) Kazimirowa Olga (Kalisz) 42:07
24. (2.Kob) Trzepacz Gabriela 9100 Batalion Łączności) 42:45
41. (3.M-50) Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 44:55
46. (3.Kob) Jadczak Monika (Krotoszyn) 45:36
173.

V Bieg im. Bronisława Malinowskiego, Zamek Bierzgłowski – 1 lipca 2018
1. KOKOCKI PAWEŁ 00:30:30
2. RADTKE ŁUKASZ 00:30:38
3. KAŁASKA KRZYSZTOF 00:31:01
24 POKORA RAFAŁ (SUPERMARATON KALISZ) 00:36:35
74.

IV Bieg w Tarchałach Wielkich – 1 lipca 2018
1. BLAHODIR YUIRY (BUDILUX OSTRÓW ) 00:34:42
2. CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ( OSTRÓW) 00:34:46
3. PRZERWA MICHAŁ (AMS TROFEA SPOORTOWE)00:35:11
10. (1.KOB) WIERZCHOWSKA IZABELA (SUPERMARATON KALISZ) 00:37:34 (netto 00:37:32 rekord życiowy)
17. (2.KOB) KAZIMIEROWA OLGA (BUDILUX)00:39:52
25. (3.KOB) PISKOROWSKA DANUTA (TEAM LUKS ŻÓRAWINA) 00:41:18
30. WIERZCHOWSKI ADAM (Supermaraton Kalisz) 00:42:19 (netto 00:42:15)
96. (3. M-60) FRONCZAK MAREK (Supermaraton Kalisz) 00:50:37 (netto 00:50:29)
136.

10. PÓŁ Maraton Karkonoski, Szklarska Poręba – 1 lipca 2018
1. JASTRZĘBSKI Kamil (Duklanowski Team) 01:28:11
2. ŚWIERDZEWSKI Damian (Duklanowski Team) 01:30:20
3. CZERNIAK Paweł (Karkonosz Running Team) 01:32:11
9. (1.KOB) STELMACH Dominika (Duklanowski Team) 01:41:04
13. (2.KOB) OBSTÓJ Karolina (Sobasteam) 01:45:16
18. (3.KOB) ŁABUZ Małgorzata (Sobasteam) 01:47:58
408. MACIEJEWSKI Piotr (Supermaraton Kalisz) 03:06:31
466.

VIX Supermaraton Gór Stołowych – 30 czerwca 2018
1. DOMBROWSKI MACIEJ (RUNNING.CHEF – PTC PRZEMYŚL) 05:07:34.20
2. MAJER JANUSZ (TOPOLÓW) 05:30:41
3. MCCONNELL ANDREW (WATSON AUSTRALIA) 05:40:32
82. (3.M-50) NOWAK PAWEŁ (SUPERMARATON KALISZ) 07:07:05
447.

CZERWIEC
Valentines parkrun # 388 – 30 czerwca 2018
1. Carl PARTIS 17:37
2. Louis SUGGETT 18:48 (Tailenders)
3. Diarmuid MAC DONNELL 19:33
56. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 25:31

FOUR Colours GRAND PRIX Inowrocław – 30 czerwca 2018
1. WITKOWSKI MATEUSZ (KOSZALIN JW. 1223) 00:32:19
2. MRUK TOMASZ (CZARNE STOPY.SM) 00:33:41
3. PIĄTKOWSKI MICHAŁ (TKKF KOLEJARZ) 00:34:32
42. POKORA RAFAŁ (SUPERMARATON KALISZ) 00:40:48
212.

parkrun Kalisz #103 – 30 czerwca 2018
1. Marcin ANDRZEJEWSKI 18:33
2. Marcin KOSMALA 19:26
3. Adrian DĄBROWSKI 19:34
28. Piotr KOWALSKI (Supermaraton Kalisz) 23:57
33. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:19
54. Czesław FABIAŃSKI (Supermaraton Kalisz) 26:29
61. Zdzisław KUBCZYK (Supermaraton Kalisz) 27:59
79. Piotr BANAŚ (Supermaraton Kalisz) 36:44
83. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 38:03
103.

Koleżeński XI Maraton im. Marka Jakowczyka, Ostrów Wlkp. – 24 czerwca 2018
5. Marek Frontczak (Supermaraton Kalisz) 4:20:05

XIV Nocny Bieg Świętojański – Od zmierzchu do świtu, Kalisz – 23/24 czerwca 2018
1. Marcinkiewicz Leszek (Rodzinka Na Medal) 87 km
2. Gawroński Paweł 81 km
3. Kłudkiewicz Tomasz (Dystans Leszno)78 km
4. Prokopiuk Robert 78 km
5. Talar Marek (CEDC Oborniki) 78 km
6. Kawecki Józef 75 km
7. Klimczewski Andrzej (Forever Young)75 km
8. Chrystek Maciej (Colian na Start) 69 km
9. Łuczkowski Zygmunt 69 km
10. (1.Kob) Motylska Aleksa (MKS Inowrocław) 66 km
11. Bilski Przemysław (KS Maraton Ostrów Wlkp.) 66 km
12. Kociński Dominik 60 km
13. (2.Kob) Marciniak Edyta (Supermaraton Kalisz/PKB KMP Kalisz) 60 km
14. Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 60 km
15. (3.Kob) Marcinkiewicz Agnieszka (Rodzinka Na Medal) 57 km
16. Karwowski Michał (Epoka Nordica)54 km
17. Harężlak Krzysztof (AGB Torfy) 54 km
18. Druciarek Zdzisław (Supermaraton Kalisz) 54 km
19. Paterka Marek (Team Pleszew) 54 km
20. (4.Kob) Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 54 km
21. (5.Kob) Górska Anna (KS Maraton Ostrów Wlkp.) 51 km
22. (6.Kob) Michalska Agnieszka 51 km
23. Piotrowski Wieńczysław (Supermaraton Kalisz) 48 km
24. Michalski Marek (KB Czarne Wilki)45 km
25. Kalmarczyk Piotr (Klub Sportowy Fabryka Biegania w Ostrowie Wielkopolskim) 45 km
26. Patura Ania (ŁÓDŹ RUNNING TEAM) 45 km (7.Kob)
27. Fabiański Czesław (SUPERMARATON KALISZ) 45 km
28. Maciejewski Krzysztof (KS KROTOSZ) 42 km
29. Tonak Radosław 42 km
30. Suski Patryk (KS Maraton Ostrów) 42 km
31. Olejnik Tomasz 39 km
32. Bulski Leszek 39 km
33. Marciniak Krzysztof 36 km
34. Gołębiowski Emilian 33 km
35. Jurga Piotr 33 km
36. Kobyłka Tomasz (Szałe Team) 33 km
37. Fleischer Leszek 33 km
38. Boczek Marcin (alpar.pl) 33 km
39. Maciejewski Łukasz 33 km
40. Bujalski Jan (Maratończyk Włocławek) 33 km
41. Jakubowska Marta 33 km (8.Kob)
42. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz)33 km
43. Płóciennik Renata (KS ICE MAT TEAM Ostrów)33 km (9.Kob)
44. Gieszczyńska Magdalena (KS Maraton Ostrów) 33 km (10.Kob)
45. Antkowiak Sebastian 30 km
46. Sztrąpf Marcin (Maja i Franek)30 km
47. Laskowski Przemysław (PKB KMP Kalisz)30 km
48. Kos Wojciech (Parkrun Kalisz) 30 km
49. Gottasova Renata (Winiary i Przyjaciele) 30 km (11.Kob)
50. Cofalska Natalia (piotr cofalski) 30 km (12.Kob)
51. Wasiewicz Agnieszka 30 km (13.Kob)
52. Formela Justyna (Night Runners) 30 km (14.Kob)
53. Domżał Beata 27 km (15.Kob)
54. Kołodziejczyk Marek (Baster Team) 27 km
55. Andrzejewski Marcin (projekt 10.40.40.) 24 km
56. Cierlaczyk Daniel 24 km
57. Wesołowski Daniel (Parkrun Kalisz) 24 km
58. Domieracki Alfred (Biegam bo lubię – Kalisz) 24 km
59. Monczyński Bogusław (KTK ” CYKLISTA” KALISZ) 24 km
60. Trzeciecka Magdalena 24 km (16.Kob)
61. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 24 km
62. Mielczarek Krzysztof (Na Pohybel Belowi) 21 km
63. Kowalski Piotr (Supermaraton Kalisz) 21km
64. Kosieradzka Anna 21 km (17.Kob)
65. Tarabasz Marek (Supermaraton Kalisz) 21 km
66. Michalak Martyna 21 km (18.Kob)
67. Szewczyk Łukasz (Supermaraton Kalisz) 21 km
68. Bajer Jacek (parkrun Kalisz) 21 km
69. Kupaj Monika 21 km (19.Kob)
70. Wysota Łukasz (SG Kalisz) 21 km
71. Bielak Artur 21 km
72. Bardowska Monika (BASTER TEAM) 21 km (20.Kob)
73. Kaźmierczak Magdalena (Supermaraton Kalisz) 21 km (21.Kob)
74. Formela Jarosław (NIGHT RUNNERS) 21 km
75. Kobyłka Małgorzata (Supermaraton Kalisz/ParkRun Kalisz) 21 km (22.Kob)
76. Kaczmarek Krzysztof 21 km
77. Wieclaw Ania 18 km (23.Kob)
78. Figiel Arkadiusz (parkrun Kalisz) 15 km
79. Zawadzka Magdalena 15 km (24.Kob)
80. Dybalski Łukasz 15 km
81. Kupaj Krzysztof 15 km
82. Kałajak Marek 15 km
83. Kubiak Maciej (REKU Run) 12 km
84. Figiel Marzena (parkrun Kalisz) 12 km (25.Kob)
85. Mikołajewski Mieczysław (Supermaraton Kalisz) 3 km
86. Wywijas Mirosław (SG Kalisz) 3 km
87. Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 3 km
88. Kupczyk Tomek (Supermaraton Kalisz/Ciasteczkowy Potwór) 3 km

Klasyfikacja zawodników KTS Supermaraton Kalisz:
1. Marciniak Edyta (PKB KMP Kalisz) 60 km
2. Kobyłka Marek 60 km
3. Druciarek Zdzisław 54 km
4. Wodiczko Weronika 54 km
5. Piotrowski Wieńczysław 48 km
6. Fabiański Czesław 45 km
7. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz) 33 km
8. Maciejewski Piotr 24 km
9. Kowalski Piotr 21km
10. Tarabasz Marek 21 km
11. Szewczyk Łukasz 21 km
12. Kaźmierczak Magdalena 21 km
13. Kobyłka Małgorzata 21 km
14. Mikołajewski Mieczysław 3 km
15. Pawlak Konrad 3 km
16. Kupczyk Tomek 3 km

3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc, Karpacz – 24 czerwca 2018
1. JOLIBSKI Jacek (BIEGAMDLAZDROWIA.PL) 03:06:39
2. HETMAN Radosław (Grupa Nomax) 03:12:57
3. MIŚKIEWICZ Mariusz (Biegiem przez Chybie) 03:21:09
116. CZAPLICKI Szymon (Supermaraton Kalisz/ARTBIX_Team) 05:05:06

parkrun Kalisz #102 – 23 czerwca 2018
1. Aleksandr KAZYMYROW 17:59
2. Robert KALICIŃSKI 18:35
3. Piotr KORZEKWA 18:43
35. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 25:09
54. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 33:08
66. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 54:45
69.

XXX Sudecka Setka – Boguszów Gorce – 22 czerwca 2018
1. KWAREK Piotr (Czechowice-Dziedzice) 08:46:22
2. FARON Robert Salco Garmin Team) 08:48:32
3. SWOBODA Marek Cranberry Team) 09:14:35
17. (1. Kob) LORENC Joanna (Endorfiny Wąsosz) 10:47:06
34. (2. Kob) BINARSCH Dagmara (Muay Running Team) 11:35:02
35. (3. Kob) NOWACKA Marlena (Jan-mar.pl) 11:36:04
49. NOWAK Paweł (Supermaraton Kalisz)12:22:23
183.

Jogging de La Louvière – 17 czerwca 2018
półmaraton:
128. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 1:4;534:27
202. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 1:53:03
422.

10,8km
799. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 1:08:25
996.

Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20, Poznań – 16-17 czerwca 2018
200 metrów M U20
1. Jakub Mikołajewski UKS12/Supermaraton Kalisz 22,78 (złoty medal)
2. IGNYŚ Arkadiusz KS Energetyk Poznań 22.91
3. JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 23.04

400 metrów M U20
1. WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 49.90
2. DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 50.42
3. MAŁECKI Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. 50.76
4. MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 /Supermaraton Kalisz 50.78

7. Śrem Półmaraton – 17 czerwca 2018
1. MAJORCZYK Bartosz (Wirtuozi Karczewo) 1:16:37
2. ZAGÓRNY Marcin (Krosno Tomato) 1:17:20
3. DZIECHCIOWSKI Jacek (Śrem Runner`s Power) 1:18:07
13. (1.K) WIERZCHOWSKA Izabela (Supermaraton Kalisz) 01:26:52
37. (2.K) KAZIMIROWA Olicja 01:32:38
45. (3.K) GOLAK Agnieszka 01:34:08
84. WIERZCHOWSKI Adam (Supermaraton Kalisz) 01:39:51

6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – 16 czerwca 2018
1. ZELALEM Mengistu (Etiopia) 01:03:55
2. KULKA Szymon 1:05:21
3. MUTUKU KYEVA M. Cosmas (Kenia) 01:05:55
246. PIETRZYŃSKI Bartosz (Supermaraton Kalisz) 1:26:58
287. PAWLAK Konrad (Supermaraton Kalisz) 01:27:52
3755. KOWALSKI Piotr (Supermaraton Kalisz) 01:52:36
6173. RZEPECKI Robert (Supermaraton Kalisz) 2:03:02
6844. KUBCZYK Zdzisław (Supermaraton Kalisz) 2:06:31
8571. LIS Robert (Supermaraton Kalisz) 2:17:03

parkrun Kalisz #101 – 16 czerwca 2018
1. Adam SZURMIŃSKI 16:19
2. Piotr KORZEKWA 18:56
3. Marcin ANDRZEJEWSKI 19:06
23. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 23:45
43. Czesław FABIAŃSKI (Supermaraton Kalisz) 28:13

IV Klasyk Skalmierzycki – 10 czerwca 2018
Kolarstwo – 80km
1. ROZWALKA PRZEMYSŁAW (STREFA SPORTU.PL MN INWEST) 1:47:34
2. LIS PIOTR (BIKE SERWIS SCOTT TEAM) 1:47:34
3. MIELA DAMIAN (STREFASPORTU.PL MW INVEST) 1:48:19
102. PAWLAK KONRAD (Supermaraton Kalisz) 1:58:58

XII Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka”, Grodzisk Wielkopolski – 10 czerwca 2018
1. MAKOŚ Kamil (Bolesławiec Karkonosz Running Team) 1:10:30
2. SZYMANOWSKI Krzysztof (Kościan Jw1517/ Szymanowskiteam) 1:11:10
3. ZAGÓRNY Marcin (Tomato Krosno Odrzańskie) 1:11:30
260. PIETRZYŃSKI Bartosz (Supermaraton Kalisz) 1:33:14
1554. RZEPECKI Robert (Supermaraton Kalisz) 1:58:36
2307. FABIAŃSKI Czesław (Supermaraton Kalisz) 2:14:35
2763.

Formoza Challenge, Oborniki – 10 czerwca 2018
1. Prądzyński Paweł 01:21:43
2. Brzozowski Filip 01:22:50
3. Palczarski Marcin 01:23:13
272. Czaplicki Szymon (Supermaraton Kalisz) 02:25:36
273. Grzelak Martyna02:25:39
274. Borkowska Magdalena (Supermaraton Kalisz) 02:26:02

parkrun Kalisz #100 – 9 czerwca 2018
1. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 18:38
2. Robert KALICIŃSKI 18:51
3. Marcin KOSMALA 19:38
14. Tomek KUPCZYK (Supermaraton Kalisz) 21:35
32. (1.K) Klaudia ANTKOWIAK 23:42
34. (2.K) Edyta MARCINIAK (Supermaraton Kalisz) 23:56
41. (3.K) Żaneta MATUSIAK 24:44
42. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:45
47. (5.K) Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 25:01
65. Marek FRONTCZAK (Supermaraton Kalisz) 26:38
81. Czesław FABIAŃSKI (Supermaraton Kalisz) 29:06
98. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 34:08
127.

7. Bieg Lwa, Tarnowo Podgórne – 3 czerwca 2018
1. MUTUKU KYEVA COSMAS (MACHAKOS ATHLETICS) 01:04:58
2. ROP ABEL KIBET 01:05:12
3. CHABOWSKI MARCIN (www.marcinchabowski.com) 01:05:45
29. WIERZCHOWSKA IZABELA (Supermaraton Kalisz) 01:25:10
103. WIERZCHOWSKI ADAM (Supermaraton Kalisz) 01:36:36

PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach, Suwałki – 1-2 czerwca 2018
Sztafeta 4x400m U20
1.AZS-AWFiS Gdańsk 3:19,70
2. KS Stal LA Ostrów Wlkp. 3:21,04
3. UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 3:22,60
9. UKS 12 Kalisz (Jakub MIKOŁAJEWSKI, Wiktor WACHOWSKI, Damian ŚNIEGULA, Dawid GOLA) 3:30,38

VII MARATON MAZURY – 2 czerwca 2018
Maraton Mazury
1. UKRAINETS Sergii 2:46:14
2. KALISKI Sławomir 2:48:20
3. KAMIŃSKI Artur 2:55:39
7. PAWLAK Konrad (Supermaraton Kalisz) 3:11:16
12. (1.K) KESLER Anna 3:23:32
26. (2.K) ALICKA Katarzyna 3:38:45
32. (3.K) TRZEJA-ZDANOWSKA Dorota 3:43:44
48. KOBYŁKA Marek (Supermaraton Kalisz) 3:54:33
109. WODICZKO Weronika (Supermaraton Kalisz) 4:32:25
134. FABIAŃSKI Czesław (Supermaraton Kalisz) 4:55:33

Bieg Szlakiem Krutyni (10km)
272. KOBYŁKA Małgorzata (Supermaraton Kalisz) 1:08:19
273. MACIEJEWSKI Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:08:20

parkrun Kalisz #99 – 2 czerwca 2018
1. Marcin KARASIŃSKI 17:37
2. Andrzej BARAN 18:03
3. Rafał SUCHANECKI 18:16
32. Piotr KOWALSKI (Supermaraton Kalisz) 23:32
45. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 25:02
57. Paweł BARTCZAK (Supermaraton Kalisz) 28:09
76 .Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 33:55
86.

Ultra Chojnik – 1-2 czerwca 2018
1. PISAREK Maciej 13:00:15
2. JUDA Witold 13:02:40
3. KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 13:05:02
33. (2.M-50) NOWAK Paweł (Supermaraton Kalisz) 17:03:59

MAJ
IV Sieradzki Cross Towarzyski, Sieradz – 27 maja 2018
1. Borowski Adam (Inowrocław) – 70 km (5:55:00) rekord trasy
2. Sułat Maciej (Pabianice) – 70km (5:57:02)
3. Aleksandr Kazimirov (Kalisz) – 64km (5:53:56)
4. Nowak Paweł (Supermaraton Kalisz) – 64 km (5:49:52)
11. Frontczak Marek (Supermaraton Kalisz) – 60 km (5:55:57)
19. Kurzajczyk Mariusz (Supermaraton Kalisz) – 44km (5:51:46)
183. Wieńczysław Piotrowski (Supermaraton Kalisz) – 10km (00:59:34)
231.

16. Bieg Ulicą Piotrkowską, Łódź – 26 maja 2018
1. KIMAIYO Hillary Kiptum Maiyo KENIA 00:29:33
2. ROMANENKO Roman UKRAINA 88 00:30:14
3. MUMO Joseph mutwanthei KENIA00:30:30
16. (1.K) FISKOVICZ Lilia Rudnik MACEDONIA 00:33:45
17. (2.K) OIGO Christine Moraa KENIA 00:33:55
20. (3.K) BRZEZIŃSKA Aleksandra 00:34:06
80. (10.K) WIERZCHOWSKA Izabela (Supermaraton Kalisz) 00:37:56 (rekord życiowy)
471. WIERZCHOWSKI Adam (Supermaraton Kalisz) 00:43:50

4. Bieg Edukatora, Kalisz – 26 maja 2018
1. WYTWER BŁAŻEJ Bogusławice 34:56
2. Łańduch Mateusz BASTER TEAM 34:56
3. Kononov Dmytro 1 35:04
6. (1.K) Górna Karolina 39:37
9. Pietrzyński Bartosz (Supermaraton Kalisz) 41:59
10. Kupczyk Tomek (Supermaraton Kalisz) 42:18
19. (2.K) Kazimierowa Olga 45:01
37. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz) 48:12
40. (3.K) Lorenc Arleta 48:43
66. (4.K; 2.K-20)Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 52:38
111. Borkowska Magdalena (Supermaraton Kalisz) 1:01:21
112. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 1:01:21
125. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:12:47
129. Tomeczek Tadeusz (Supermaraton Kalisz) 1:15:28

parkrun Kalisz #98 – 26 maja 2018
1. Adrian DRAB 17:06
2. Dariusz KĘDZIA 18:52
3. Marcin KOSMALA 19:07
17. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 23:54
46. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 36:46
58.

„Biegu 5-10-15”, Stawiszyn – 20 maja 2018
1. Łańduch Mateusz 0:52:37
2. Wytwer Błażej 0:52:39
3. Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 0:55:52
17. Pietrzyński Bartosz (Supermaraton Kalisz) 1:02:10
20. (1.K) Werner Katarzyna 1:03:14
21. Kęszka Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:03:22
30. Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:07:03
35. Czaplicki Szymon (Supermaraton Kalisz) 1:07:29
50. (3.M-50) Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 1:11:45
52. (2.K) Wieczorek Katarzyna 1:11:52
68. (3.K) Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 1:14:50
112. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 1:25:51
138. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:43:14

XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa, Konin – 19 maja 2018
1. Fabian Florek (Julianów) 00:33:42
2. Karol Kazikowski (ASICS FrontRunner Polska / Wybiegać marzenia) 00:34:53
3. Artur Lorenc (Ślesin) 00:35:20
11. Izabela Wierzchowska (Supermaraton Kalisz) 00:38:25 (rekord życiowy)
42. Adam Wierzchowski (Supermaraton Kalisz) 00:43:26
276.

Bieg Firmowy – Wrocław, 19 maja 2018
5x 5km (sztafeta)
69. Drużyna Winiary 1:48:11 (m.in.: Weronika Wodiczko i Konrad Pawlak)

parkrun Kalisz #97 – 19 maja 2018
1. Krzysztof Ewiak 17:35
2. Ireneusz Pawlak 17:39
3. Maciej Trzeciak 18:06
7. Tomasz Kupczyk (Supermaraton Kalisz) 19:52
17. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 21:23
33. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 23:28
40. Robert Rzepecki (Supermaraton Kalisz) 24:28
66. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 31:08
67. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz) 31:08
70. Małogrzata Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 31:55
71. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 31:55
77.

Ekiden 2018 – Park Szczęśliwicki Warszawa, 12 maja 2018
42,195km (sztafeta)
65. Drużyna Winiary 3:14:03 (m.in.: Weronika Wodiczko i Konrad Pawlak)
195. Drużyna UTC – HS KALISZ 3:30:52 (m.in.: Magda Kaźmierczak i Damian Bugajny)
754.

100. maraton Rysia Andersza – Pleszew, 12 maja 2018
2. Paweł Nowak(Supermaraton Kalisz)

parkrun Kalisz #96 – 12 maja 2018
1. Andrzej BARAN 18:12
2. Robert KALICIŃSKI 18:19
3. Marcin ANDRZEJEWSKI 18:27
7. Bartosz PIETRZYŃSKI (Supermaraton Kalisz) 19:46
13. Bogdan Będkowski (Supermaraton Kalisz) 21:24
30. Krzysztof GAŁKOWSKI (Supermaraton Kalisz) 23:48
31. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:04
40. Robert RZEPECKI (Supermaraton Kalisz) 24:51
70. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 36:46
71. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 36:46
76.
X Mistrzostwa Służby Więziennej w Biegach Przełajowych, 10-11 maja 2018
1. Izabela Wierzchowska -COSSW Kalisz/Supermaraton Kalisz
2. Milena Schulz- ZK Potulice
3. Dorota Gałuszka – ZK Nr 1 Grudziądz

8. Maraton Opolski – Opole, 6.05.2018

1. ROTICH Mark Kipchumba (Benedek-team) 02:32:16
2. BARTKIEWICZ Krzysztof (Maratonypolskie.pl team) 02:38:18
3. RUSZAŁA Paweł (Stowarzyszenie Sportowe Feniks Przy Elektrowni) 02:39:57
10. ROSTKOWSKA Anna (Ks Sms Szklarska Poręba) 03:08:02
12. WŁODARCZYK Patrycja (Jkla Jawor) 03:09:31
23. NIEKRAŚ Lidia 03:20:35
131. FINGAS Marcin (Supermaraton Kalisz) 04:23:14
182.

parkrun Kalisz #95 – 5 maja 2018
1. Rafał Suchanecki 17:51
2. Karolina Górna 17:59
3. Robert Kaliciński 18:11
6. Bartosz Pietrzyński (Supermaraton Kalisz) 18:51
18. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 21:38
27. Bogdan Będkowski (Supermaraton Kalisz) (czas nieznany)
38. Weronika Wodiczko(Supermaraton Kalisz) 23:01
46. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 23:54
59. Edyta Marciniak (Supermaraton Kalisz) 24:48
72. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 27:35
82. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz) 28:54
92. Piotr Banaś (Supermaraton Kalisz) 30:26
94. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 30:51
104. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 34:44
110.

XXVII Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego – Mogilno-Trzemeszno, 3 maja 2018
1. OLIJNYK Paweł 01:13:00
2. KLEDZIK Zbigniew 01:14:36
3. ŁUCYK Maciej 01:17:34
20. (1.K) DIATLOVA Yulia 01:25:39
21. (2.K) OLIJNYK Swietlana 01:25:42
28. (3.K) WIERZCHOWSKA Izabela (Supermaraton Kalisz) 01:27:49
130. WIERZCHOWSKI Adam (Supermaraton Kalisz) 01:43:44
296. GAŁKOWSKI Krzysztof (Supermaraton Kalisz) 02:00:22
472.

XVII Toyota Maraton Jelcz-Laskowice, 1 maja 2018
1. Paweł Kosek (Tychy) 02:38:44
2. Jakub Gorzelańczyk (Tour de Run, Golęczewo) 02:47:51
3. Łukasz Dziądziak (Monk Sandals, Oława) 02:50:33
91. Marek Frontczak (Supermaraton Kalisz) 4:13:09
146.

KWIECIEŃ
XXXV Bieg Kosynierów – Września, 29 kwietnia 2018
1. Krzysztof Szymanowski (SzymanowskiTeam / JW1517) 00:32:32
2. Adam Marysiak (34 BK PNC) 00:33:00
3. Damian Glapiak (KP PSP Wolsztyn) 00:33:18
28. (1.M50) Ryszard Płochocki (Supermaraton Kalisz) 00:37:52
31. (2.M50) Jerzy Urbańczyk (Kb Maraton Turek) 00:38:04
40. (3.M50) Jacek Paczkowski (Strzelno) 00:38:48
593.

10 km RUN TORUŃ – 29 kwietnia 2018
1. NARTOWSKI KAMIL 00:33:26
2. LEŚNIAK KAMIL 00:34:06
3. BARTKIEWICZ KRZYSZTOF 00:34:16
842. BORKOWSKA MAGDALENA (Supermaraton Kalisz) 00:54:59
1799.

parkrun Kalisz #94 – 28 kwietnia 2018
1. Dawid MIKOŁAJEWSKI 18:26
2. Marcin ANDRZEJEWSKI 18:36
3. Arkadiusz GAWIANOWSKI 18:49
5. Bartosz Pietrzyński (Supermaraton Kalisz) 19:23
16. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 21:45
30. (1.K)Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 22:58
37. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 23:50
38. (2.K) Edyta Marciniak (Supermaraton Kalisz) 24:00
67. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 28:35
72. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 30:22
73. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz) 30:24
84. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 32:55
87. Piotr Banaś (Supermaraton Kalisz) 35:50
91.

7. BIEG 10 km SZPOT SWARZĘDZ, – 22 kwietnia 2018
1. Pawel Olijnyk (Czernigiw ) 00:30:46
2. Krzysztof Hadas (UKS Fala Swarzędz) 00:31:17
3. Sergii Okseniuk (LKB Rudnik) 00:31:35
50. (1.M-55) Ryszard Płochocki (Supermaraton Kalisz) 00:37:14
56. (2.M-55) Józef Podbereski (OSP Cychry Gudzisz) 00:37:20
79. (3.M-55) Piotr Karasiewicz (Altom Gniezno) 00:38:23

17. Cracovia Maraton – 22 kwietnia 2018
1. BERGA BIRHANU BEKELE Etiopia (ADDIS ABEBA) 02:11:34
2. TAMRU AREDO SHIFERA Etiopia (ADDIS ABEBA) 02:12:56
3. KYEVA COSMAS MUTUI Kenia (MACHAKOS ATHLETICS) 02:14:14
3230. FRONTCZAK MAREK (Supermaraton Kalisz) 4:21:39
4744. SETECKI MICHAŁ (Supermaraton Kalisz) 04:57:16

„Niepokorny Mnich” – Szczawnica, 21 kwietnia 2018
1. WOLEK SZYMON (TYCHY) 10:16:09
2. WIĘCEK MACIEJ (KRAKÓW INOV-8) 10:23:38
3. BARAN ARTUR (DOBRA KS LIMANOWA FORREST) 10:27:34
44. NOWAK PAWEŁ (Supermaraton Kalisz) 13:44:03

III BIEG KRÓLA KAZIMIERZA – Chocz – 21 kwietnia 2018
1. KOŁACIŃSKI MICHAŁ 00:37:26
2. TERLECKI KRZYSZTOF 00:38:01
3. WIERZCHOWSKA IZABELA (Supermaraton Kalisz) 00:39:28
12. WIERZCHOWSKI ADAM (Supermaraton Kalisz) 00:45:27
79.

Biegi Uliczne „Wiosna Cekowska 2018”, bieg główny im. Adama Mariana Walczaka – 21 kwietnia 2018
1. Vereckyi Pavel LKB Rudnik DONETSK 0:15:00
2. Głowala Robert Wilga Garwolin Garwolin 0:15:05
3. Stypałkowski Patryk 0:15:06
8. Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 0:17:42
27. Pietrzyński Bartosz (Supermaraton Kalisz) 0:19:34
33. Kęszka Piotr (Supermaraton Kalisz) 0:20:01
52. Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 0:21:14
88. Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 0:23:08
106.Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 0:23:46
136.Wolniak Andrzej (Supermaraton Kalisz) 0:24:58
159. Kubczyk Zdzisław (Supermaraton Kalisz) 0:26:09
164. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 0:26:32
221. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 0:30:00
234. Tomeczek Tadeusz (Supermaraton Kalisz) 0:31:44
258.

parkrun Kalisz #93 – 21 kwietnia 2018
1. Andrzej BARAN 18:22
2. Dawid MIKOŁAJEWSKI 19:42
3. Tomasz KWINTA 20:22
8. Bogdan Będkowski (Supermaraton Kalisz)
10. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 22:51
15. (1.K) Edyta Marciniak (Supermaraton Kalisz) 23:37
25. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 24:59
44. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 35:06
51. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 51:06
52. Piotr Banaś (Supermaraton Kalisz) 51:08

DOZ Maraton Łódź – 15 kwietnia 2018
1. BEKELE Tarekegn Zewdu (Etiopia) 02:19:41
2. ABATE Workneh (Etiopia) 02:19:53
3. MELLY Roger (Kenia) 02:21:50
5. (1.K) KIPTOO Jane Jepkogei (Kenia) 02:43:08
11. (3.M30) PAWLAK Konrad (Supermaraton Kalisz) 02:55:42
35. (2.K) MIERZLIKIN Natalia 03:01:23
78. (3.K) PELC-WANIELISTA Agnieszka 03:14:31
195. PIETRZYŃSKI Bartosz (Supermaraton Kalisz) 03:30:30

11. PKO Poznań Półmaratonu – 15 kwietnia 2018
1. Szymon Kulka (POL) 01:04:33
2. Daniel Chebolei (KEN) 01:05:17
3. Tomasz Grycko (POL) 01:05:31
4. Joseph Mutwanthei Mumo (KEN) 01:05:43
5. Abel Kibet (KEN) 01:07:10
1474. Adam Wierzchowski (Supermaraton Kalisz) 01:40:21

KOBIETY:
1. Ruth Matebo (KEN) 01:15:50
2. Dominika Nowakowska (POL) 01:16:11
3. Dominika Stelmach (POL) 01:16:59
4. Hellen Jepkosgei Kimutai (KEN) 01:18:19
5. Katsiaryna Ptashuk (BLR) 01:18:34
11. Izabela Wierzchowska (Supermaraton Kalisz) 01:26:04
432. Edyta Marciniak 01:53:59
ogółem 10974.

parkrun Kalisz #92 – 14 kwietnia 2018
1. Marcin WITKOWSKI 16:37
2. Robert KALICIŃSKI 18:48
3. Arkadiusz GAWIANOWSKI 19:10
31. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 24:12
38. Andrzej Wolniak (Supermaraton Kalisz) 25:02
46. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 25:48
50. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 26:13
61. Paweł Bartczak (Supermaraton Kalisz) 28:46
71. Małogrzata Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 30:57
72. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 30:58
79. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 33:02
83. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 33:36
94.

parkrun Poznań #299 – 14 kwietnia 2018
1. Daniel MIKIELSKI 16:32
2. Mateusz AGACIAK 16:49
3. Michał STAWIŃSKI 17:23
27. (1. K) Kamila LEWCZYNSKA 22:06
38. (2. K) Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 23:06
44. (3. K) Anna WIŚNIEWSKA 23:38

54. Cross Ostrzeszowski XX Półmaraton im. Mirosława Zaremby, 8 kwietnia 2018
1. KOSEK Paweł (Tychy) 1:15:33
2. STARZYŃSKI Dariusz (Sędziszów Stowarzyszenie Kolejarz)1:18:32
3. DYDUCH Damian (Kępno Ks Gepard) 1:19:55
10. (1.K) WIERZCHOWSKA Izabela (Supermaraton Kalisz) 1:25:50
40. (2.K) BUDZISZEWSKA Sandra 1:35:37
58. WIERZCHOWSKI Adam (Supermaraton Kalisz) 1:41:01
62.(3.K) WOLIŃSKA Emilia 1:41:39
64. MROWICKI Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:41:46
265.

45. Maraton Dębno (16.Mistrzostwa Polski Policjantów), 8 kwietnia 2018
1. METTO David Kiprono (Kenia) 02:14:48
2. NDUVA Boniface Wambua (Kenia) 02:16:21
3. PRAMAU Wladislav (Białoruś) 02:17:16
20. (1.MP) PILARSKA Karolina Wkb Meta Lubliniec 02:49:06
22. (2.MP) WAŚNIEWSKA Karolina Uks Technik Radom 02:49:33 13:49:53.98
23. (3.MP) MELOCH Arleta Gks Olimpia Grudziądz 02:49:51
218. (1.MPP) WITKE-ORLIKOWSKA Marta (Kwp Poznań) 03:24:26
553. (2.MPP) SAMMLER Katarzyna (Kwp Poznań) 03:46:27
712. (3.MPP) MARCINIAK Edyta (PKB KMP Kalisz/Supermaraton Kalisz) 03:53:20
2291.

Setny maraton Ali – Wrocław, 7 kwietnia 2018
1. Rudy Jacek (MKS Siechnice) 3:28:59
2. Krauze Tomasz (GB Wrocławskie Morsy)3:33:34
3. Nowak Paweł (Supermaraton Kalisz) 3:35:30
10. Bubel Alina (Drużyna Szpiku) 6:03:03
19.

10. Bieg Częstochowski – 7 kwietnia 2018
1. Kimaiyo Maiyo (Kenia, Benedek-Team, Eldoret) 29:52
2. Chebolei Daniel Rotich (Kenia, Benedek-Team, Eldoret) 30:35
3. Mutwil Olivier (Polska, Rybnik) 32:51
931. Mieczysław Mikołajewski 59:18

parkrun Kalisz #91 – 7 kwietnia 2018
1. Dawid MIKOŁAJEWSKI 17:14
2. Adrian DRAB 17:15
3. Aleksandr KAZYMYROW 18:34
6. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 19:23
13. Tomasz Kupczyk (Supermaraton Kalisz) 21:05
14. Łukasz Szewczyk (Supermaraton Kalisz) 21:12
16. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 21:48
29. (3.K) Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 24:01
37. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 25:36
49. Paweł Bartczak (Supermaraton Kalisz) 28:40
53. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 29:01
67. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 33:30
77.

MARZEC
parkrun Kalisz #90 – 31 marca 2018
1. Dawid MIKOŁAJEWSKI 17:32
2. (1.K) Karolina Górna 18:41
24. (2.K) Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 23:01
25. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 23:02
30. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 23:17
35. (3.K) Anita Kaźmierczak 23:47
67. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 26:29
73. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 27:07
86. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz) 30:47
87. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 30:48
100. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 34:55
107.

„Wielkanocny Maraton” – Kalisz, – 25 marca 2018
1. KIPROTICH SANG EZRAH (Kenia) 01:01:37.
2. KASSA MEKASHAW (Etiopa)01:01:51.
3. MAIYO KIMAIYO HILLARY KIPTUM (Kenia) 01:02:18.
1026. Pawlak Konrad 01:29:45 (Supermaraton Kalisz) (pacemaker 1:30)
12474.

„Wielkanocny Maraton” – Kalisz, – 25 marca 2018
1. Paweł Nowak- (Supermaraton Kalisz) 51km
2. Marek Frontczak i Mieczysław Mikołajewski – (Supermaraton Kalisz) 42,195km
4. Weronika Wodiczko – (Supermaraton Kalisz) 21km

parkrun Kalisz #89 – 24 marca 2018
1. Dawid MIKOŁAJEWSKI 17:40
2. Karolina GÓRNA 17:47
3. Michał RATAJCZAK 19:06
23. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 23:11
26. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 23:41
45. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 29:53
55. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 33:04
59. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 33:29
67.

parkrun Warszawa-Praga # 250 – 24 marca 2018
1. Daniel MIKIELSKI 16:25
2. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 17:37
3. Richard BORROWDALE 19:07

V Ostrowski ICEMAT Półmaraton – 18 marca 2018
1. ŁAŃDUCH Mateusz 01:13:52
2. STACHYRA Piotr 01:14:29
3. KLUCZYK Damian 01:15:10
12. PAWLAK Konrad 01:18:45 (Supermaraton Kalisz) (rekord życiowy)
32. PIETRZYŃSKI Bartosz (Supermaraton Kalisz) 01:25:56
36. (1.K) WIERZCHOWSKA Izabela (Supermaraton Kalisz) 01:26:38 (rekord życiowy)
62. (2.K) WALEWSKA Klaudia 01:30:59
69. (3.K) HAGEN Marta 01:32:09
252. WODICZKO Weronika 01:47:33 (Supermaraton Kalisz) (rekord życiowy)
407. WIERZCHOWSKI Adam (Supermaraton Kalisz) 02:01:22
423. KUBCZYK Zdzisław (Supermaraton Kalisz) 02:05:04
456. FABIAŃSKI Czesław (Supermaraton Kalisz) 02:14:06
480. MACIEJEWSKI Piotr (Supermaraton Kalisz) 02:27:41
481. MIKOŁAJEWSKI Mieczysław (Supermaraton Kalisz) 02:27:43
487.

parkrun Kalisz #88 – 17 marca 2018
1. Dawid Mikołajewski 19:48
2. Marcin Andrzejewski 20:17
3. Robert Kaliciński 21:02
6. Lukasz Szewczyk (Supermaraton Kalisz) 22:13
16. Robert Rzepecki (Supermaraton Kalisz) 25:45
26. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 28:38
27. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 28:39
31. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz) 29:22
35. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 33:39
37. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 33:54
39. Małogrzata Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 34:04
40. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 34:05
41. Czesława Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 35:34
42. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 35:36
44. Piotr Banaś (Supermaraton Kalisz) 38:14
45.

14. Recordowa Maniacka Dziesiątka, Poznań – 11 marca 2018
1. Marcin Chabowski (AdRunaLine Team Wejcherowo) 00:29:48
2. Adam Nowicki (MKL Szczecin) 00:29:52
3. Ilya Slawenski (Achilles Leszno) 00:30:59
316. Izabela Wierzchowska 38:49 (Supermaraton Kalisz) (rekord życiowy)
2248. Marek Frontczak (Supermaraton Kalisz) 49:46
4230. Robert Rzepecki (Supermaraton Kalisz) 01:00:36
4842. Małgorzata Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 01:07:53
4843. Mieczysław Mikołajewski (Supermaraton Kalisz) 01:07:54
4845. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 01:07:55
5121.

Bieg Wiosenny „Smerfna Piątka”, Kalisz – 11 marca 2018
1. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 17:15
2. Aleksandr Kazimirow 18:15
3. Marcin Andrzejewski 18:57
9. (1.K) Olga Kazimirowa 20:22
16. Szymon Czaplicki (Supermaraton Kalisz) 21:31
26. Tomek Kupczyk (Supermaraton Kalisz) 22:27
27. (2.K) Klaudia Antkowiak 22:36
33. (3.K) Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 22:58
78. Magdalena Borkowska (Supermaraton Kalisz) 26:04
101. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 27:27
135. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 30:47
163. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 33:36
167.

V Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego – 10 marca 2018
1. Michał Rajca (GT RAT Wrocław) 04:32:17
2. Kamil Leśniak (Inov-8 Toruń) 04:58:45
3. Piotr Uznański (Euroclear Running Team Kraków) 05:00:11
186. Paweł Nowak (Supermaraton Kalisz) 07:42:28
380.

12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy, Kopalnia Soli Bochnia – 10 marca 2018
25. „Supermarton Kalisz” – 152,502km
w tym:
Tomasz Krzywik – 45,980 km
Damian Bugajny – (Supermaraton Kalisz) 38,720km
Paweł Krzywik – 36,300 km
Karol Uciechowski – 31,460 km

56. „Supermaratończycy” – 134,663km
w tym:
Michał Asperski (Supermaraton Kalisz) – 45,980 km
Beata Kurzajczyk (Supermaraton Kalisz) – 31,460 km
Mariusz Kurzajczyk (Supermaraton Kalisz) – 29,040 km
Mariusz Wiśniewski (Supermaraton Kalisz) – 26,620 km

parkrun Kalisz #87 – 10 marca 2018
1. Dawid MIKOŁAJEWSKI 17:52
2. Marcin ANDRZEJEWSKI 18:56
3. Aleksandr KAZYMYROW 19:18
11. (1.K) Olha KAZYMYROWA 21:48
15. Lukasz SZEWCZYK (Supermaraton Kalisz) 22:33
22. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 23:10
25. (2.K) Klaudia ANTKOWIAK 23:31
30. (3.K) Anita KAŹMIERCZAK 24:13
50. Zdzisław KUBCZYK (Supermaraton Kalisz) 26:40
69. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 32:31
70. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 32:33
71. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:34
72. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:35
74. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 34:44
82.

parkrun Kalisz #86 – 3 marca 2018
1. Aleksandr Kazymyrow 18:18
2. Dawid Mikołajewski 18:23
3. Robert Kaliciński 19:09
4. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 19:27
14. (1.K) Gabriela Maryka Trzepacz 22:03
20. (2.K) Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 23:56
26. (3.K) Małgorzata Skrzypczak 24:31
31. Robert Rzepecki (Supermaraton Kalisz) 24:41
40. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 26:44
48. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 31:49
53. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 32:59
57. Małogrzata Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 33:39
58. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 33:40
61.

LUTY
5. Zimowa zaDyszka – Ostrów Wielkopolski – 25 lutego 2018
1. Błażej Wytwer 00:34:28
2. Damian Kluczyk 00:34:55
3. Rafał Czarnojańczyk 00:35:08
5. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 00:36:19
13. Ryszard Płochocki (Supermaraton Kalisz) 00:38:33
18. Bartosz Pietrzyński (Supermaraton Kalisz) 00:39:02
43. Piotr Mrowicki (Supermaraton Kalisz) 00:44:17
58. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 00:45:49
93. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 00:48:36
196.

6. CROSS MUFLONA 2018 – Urodziny Waldka, Rudzica – 24 lutego 2018
55km
1. Patryk Walczak, Konin – czas 5:10:30
2. Włodzimierz Stepak, Konin
3. Zbyszek Zaroda, Konin
4. Marek Frontczak, (Supermaraton Kalisz)
5. Dariusz Tomczak, Konin
6. Waldemar Szygenda, Konin

IV Ultramaraton Zielonogórski NOWE GRANICE – 24 lutego 2018
1. ŚLEZIAK JAKUB (CZORNE HANYSY SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE) 8:41:58
2. PRĘTKI PRZEMYSŁAW (ZIELONA GORA) 8:52:24
3. REWERS DARIUSZ (ULTRA WAY GDYNIA) 9:04:53
123. KOBYŁKA MAREK (SUPERMARATON KALISZ) 14:01:18
144.

parkrun Kalisz #85 – 24 lutego 2018
1. Adrian Drab 18:16
2. Robert Kaliciński 18:52
3. Marcin Kępowicz 18:59
4. (1.K) Izabela Wierzchowska (Supermaraton Kalisz) 20:02
12. Adam Wierzchowski (Supermaraton Kalisz) 22:06
14. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 23:12
20. (2.K) Klaudia Antkowiak 24:48
28. (3.K) Anna Wojtczak 25:52
31. Robert Rzepecki (Supermaraton Kalisz) 26:33
38. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 27:46
49. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 31:09
51. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 31:15
61. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 37:24
68. Piotr Banaś (Supermaraton Kalisz) 39:23

Supermaratońska Zima – Luty, Kościelna Wieś – 18 lutego 2018
1. Paweł Nowak (Supermaraton Kalisz) 50 km
2. Marek Frontczak (Supermaraton Kalisz) (maraton)
3. Mieczysław Mikołajewski (Supermaraton Kalisz) (maraton)
4. Mariusz Kurzajczyk (Supermaraton Kalisz) 28 km
5. Mariusz Wiśniewski (Supermaraton Kalisz) 21 km
6. Piotr Mrowicki (Supermaraton Kalisz) 21 km
7. Marek Wojtas (Supermaraton Kalisz) 21 km
8. Andrzej Wolniak (Supermaraton Kalisz) 21 km
9. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 14 km
10. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz) 10 km

parkrun Kalisz #84 – 17 lutego 2018
1. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 17:39
2. Robert Kaliciński 18:29
3. Marcin Andrzejewski 18:57
4. Bartosz Pietrzyński (Supermaraton Kalisz) 19:05
18. Marek Hojak (Supermaraton Kalisz) 21:55
22. (1.K) Klaudia Antkowiak 23:07
25. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 23:37
27. (2.K) Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 23:50
37. (3.) Marta Katarzyna Jakubowska 25:57
53. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 27:48
60. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 31:53
66. Piotr Banaś (Supermaraton Kalisz) 32:57
69. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 37:02
71.

14. Cross Maraton Koleżeński im. Adama Mariana Walczaka, Kalisz – 10 lutego 2018
1. Piotr Stachyra Piast Głogów 02:49:00
2. (1. MS) Konrad Pawlak Supermaraton Kalisz 03:02:00
3. (2. MS) Bartosz Pietrzyński Supermaraton Kalisz 03:18:00
4. Roman Pudelko Chróścina 03:23:00
5. Andrzej Nowinowski KB Maraton Turek 03:29:00
6. Jarosław Strykowski Drużyna Szpiku 03:31:00
7. (3. MS) Michał Asperski Supermaraton Kalisz 03:33:00
8. Damian Słotwiński Złoczew 03:35:00
9. Paweł Nowak Supermaraton Kalisz 03:37:00
10. Piotr Mrowicki Supermaraton Kalisz 03:38:00
11. Tomasz Krauze GB Wrocławskie Morsy 03:42:00
12. Jerzy Kamiński Magdalena 03:44:00
13. Mateusz Pawlak Monar 03:50:00
14. Dariusz Stawski Arturówek Łódź 03:52:00
15. Tadeusz Ruta WBK META Lubliniec 04:00:00
16. Mirosław Wira Wrocław 04:11:00
17. Marek Paterka Team Pleszew 04:13:00
18. Robert Kowalewski Wrocław 04:17:00
19. Szymon Drab Szakale Bałut Łódź 04:19:00
20. Bronisław Świątek Tup tup razem 04:19:00
21. Krzysztof Boczula WKB Piast Wrocław 04:25:00
22. Marek Szewczyk Cybina Team 04:26:00
23. Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 04:40:00
24. Marian Zielonka Maraton Ostrow Wlkp. 04:55:00
25. Mariusz Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 05:16:00
25. Mariusz Wiśniewski Kalisz 05:16:00
27. Robert Rzepecki Supermaraton Kalisz/Grupa biegających par 05:24:00
28. Wiesław Komór GB Wrocławskie Morsy 05:34:00
29. Kazimierz Musiałowski „Kamus Maraton” 05:35:00
30. (1. K) Alina Bubel Drużyna Szpiku 06:32:00
Krótsze dystanse
31. Dariusz Bartkowiak Maraton Ostrow Wlkp. 30
32. Mieczysław Mikołajewski Supermaraton Kalisz 28
32. Maciej Stefaniak Grunwald Team Poznań 28
34. Damian Bugajny Supermaraton 21
34. Piotr Ryszard Czechorowski Szklarska Poręba 21
34. Andrzej Józefowicz TEAM/BBL Pleszew 21
34. Piotr Kowalski Supermaraton Kalisz 21
34. Witold Sitek Maraton Ostrow Wlkp. 21
39. Franciszek Kępka Monar Rożnowice 14

parkrun Kalisz #83 – 10 lutego 2018
1. Adrian Drab 18:15
2. Robert Kaliciński 18:42
3. Dariusz Kędzia 19:07
15. (1.K) Justyna Sztypka 23:37
19. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 24:13
20. Maciej Roman Przybył 24:15
21. (2.K) Klaudia Antkowiak 24:47
23. Rafał Walczak (Supermaraton Kalisz) 25:06
25. (3.K) Żaneta Matusiak 25:20
52. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 34:34
60.

parkrun Kalisz #82 – 03 lutego 2018
1. Nieznan(a)y
2. Robert Kaliciński 18:20
3. Piotr Korzekwa 18:59
9. (1.K) Olha Kazymyrowa 20:20
14. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 20:52
15. (2.K) Izabela Wierzchowska (Supermaraton Kalisz) 21:22
20. Łukasz Szewczyk (Supermaraton Kalisz) 22:15
24. (3.K) Klaudia Antkowiak
32. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 24:04
59. Robert Rzepecki (Supermaraton Kalisz) 28:11
74. Piotr Banaś (Supermaraton Kalisz) 34:53
77. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 38:08
81. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 44:49

STYCZEŃ
parkrun Kalisz #81 – 27 stycznia 2018
1. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 17:13
2. Adrian Drab 17:20
3. Robert Kaliciński 18:37
4. Bartosz Pietrzyński (Supermaraton Kalisz) 19:10
6. (1.K) Olha Kazymyrowa 19:40
25. (2.K) Renata Gottasova 23:24
26. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 23:27
27. (3.K) Weronika (Supermaraton Kalisz) Wodiczko 23:31
38. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 25:14
41. Rafał Walczak (Supermaraton Kalisz) 25:49
50. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 26:58
70. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 33:46
78.

parkrun Kalisz #80 – 20 stycznia 2018
1. Aleksandr Kazymyrow 18:39
2. Robert Kaliciński 18:59
3. Marcin Andrzejewski 19:35
4. Bartosz Pietrzyński (Supermaraton Kalisz) 19:41
6. (1.K) Olha Kazymyrowa 20:31
19. Łukasz Szewczyk (Supermaraton Kalisz) 21:54
24. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 24:39
43. (2.K) Marta Katarzyna Jakubowska 26:05
48. (3.K) Marzena Militowska 26:49
60. Piotr Banaś (Supermaraton Kalisz) 32:37
68.

Bieg WOŚP, Ostrów Wielkopolski – 14 stycznia 2018
1.
2.
3. Izabela Wierzchowska(Supermaraton Kalisz)
Adam Wierzchowski(Supermaraton Kalisz)

300.

Górski Zimowy Maraton Ślężański, Sobótka – 13 stycznia 2018
43 km
1. Pavel Brydl Trutnov, Czechy 3:23:37
2. Rafał Kot Szczytno 3:27:42
3. Mariusz Kupczak Rogów Sobócki 3:31:29
29. (1. K) Iwona Turosz Leżajsk 4:04:08
37. (2. K) Urszula Podolak Wrocław 4:10:46
41. (3. K) Ewa Ardelli Bielawa 4:12:38
59. Paweł Nowak (Supermaraton Kalisz) 4:23:26
234.

24 km
1. Jacek Sobas Kędzierzyn-Koźle 1:44:37
2. Łukasz Wawrzyniak Walim 1:45:26
3. Bartłomiej Wojsław Marcinowice 1:46:41
22. (1. K) Karolina Obstój Kiełczów 1:58:59
27. (2. K) Emilia Rogoza Wrocław 1:59:36
30. (3. K) Małgorzata Łabuz Wrocław 2:00:14
310. Mariusz Kurzajczyk (Supermaraton Kalisz) 3:31:57
318 .

Parkrun Kalisz #79, 13 stycznia 2018
1. Alina Prowse 23:54
2. Alexander Prowse 23:56
3. Piotr Korzekwa 24:02
12. Michał Asperski 24:06
21. (2. K) Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 24:12
22. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 24:13
23. (3. K) Zenia Bohatikov 24:14
41. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 24:19
47. Andrzej Wolniak (Supermaraton Kalisz) 26:19
62. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 27:27
65. Piotr Banaś (Supermaraton Kalisz) 27:47
70. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz) 28:18
89. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 32:01
98. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 32:54
111.

Parkrun Kalisz #78, 6 stycznia 2018
1. Marcin Karasiński 18:16
2. Robert Kaliciński 18:30
3. Tomasz Perliński 18:50
13. Damian Bugajny (Supermaraton Kalisz) 20:55
14. Konrad Pawlak(Supermaraton Kalisz) 21:00
24. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 22:56
27. (1. K) Małgorzata Skrzypczak 23:15
30. (2. K) Klaudia Antkowiak 23:17
36. (3. K) Alina PROWSE 23:45
47. Andrzej Wolniak (Supermaraton Kalisz) 25:18
49. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 25:22
90. Zdzisław Kubczyk (Supermaraton Kalisz) 32:27
92. Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 32:30
95. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 32:59
97. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 33:02
119. Piotr Banaś (Supermaraton Kalisz) 49:44
122.

Super Maraton Noworoczny, Kalisz, 1 stycznia 2018r.
1. Paweł Nowak (Supermaraton Kalisz) 50 km
2. Marek Frontczak (Supermaraton Kalisz) 4:54
3. Mieczysław Mikołajewski (Supermaraton Kalisz) 4:58
Mariusz Kurzajczyk (Supermaraton Kalisz) 31,6 km
Tomasz Kwinta 31,6 km
Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 30 km
Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 20 km
Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 20 km
Małgorzata Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 10 km

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress