Wyniki naszych zawodników z poszczególnych imprez w roku 2019.

STYCZEŃ | LUTY | MARZEC | KWIECIEŃ | MAJ | CZERWIEC | LIPIEC |
SIERPIEŃ | WRZESIEŃ | PAŹDZIERNIK | LISTOPAD |GRUDZIEŃ |

LISTOPAD

Parkrun Kalisz #178, 30 listopada 2019

1. Artur KOZŁOWSKI 15:46
2. Dawid ZĄBCZYŃSKI 17:52
3. Nieznan(a)y
8. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 19:43
23. (2.K) Edyta MARCINIAK (Supermaraton Kalisz) 23:01
33. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:52
76. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:31
81. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 33:27
82. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 33:27
86. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 37:41
101.

Parkrun Kalisz #177, 23 listopada 2019
1. Adrian DRAB 18:08
2. Hubert WOJCIECHOWSKI 19:05
3. Nieznan(a)y
12. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 19:59
13. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 20:00
35. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 24:58
57. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz/Zdun Triahlon Team) 29:19
71. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 33:01
76. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 36:07
78. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 36:09
90.

AmberExpo Półmaraton Gdańsk im. Pawła Adamowicza 2019 – 16-17.11.2019
Nocna Dycha – 16.11.2019

1. Paweł Czyżkowski (Mińsk Mazowiecki) – 33.18
2. Dominik Gosk (Warszawa) – 33.19
3. Sebastian Szymański (Gniew) – 33.20
21. (1.K) Marta Szenk (Bydgoszcz) – 39.22
31. (2.K) Zuzanna Głombiowska (Gdynia) – 41.05
35. (3.K) Agnieszka Garapuczyk (Konarzyny) – 41.59
102. (3.K-30)Marciniak Edyta (Supermaraton Kalisz) 00:47:59
431.

Półmaraton – 17.11.2019

1. Hammington Cherop (Kenia) – 1:06.31
2. Artem Kazban (Ukraina) – 1:06.33
3. Wambua Nduva Boniface (Kenia) – 1:06.34
30. (1.K) Olga Ochal (Bydgoszcz) – 1:17.18
40. Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 01:19:06
63. (2.K) Aleksandra Baranowska-Trzasko (Gdynia) – 1:21.50
70. (3.K) Katarzyna Pobłocka-Głogowska (Lębork) – 1:22.34
3165.

Bieg Niepodległości Kalisz 1918-2019 – Kalisz, 11.11.2019
1. Przerwa Michał (AMS Trofea sportowe Ostrów) 0:34:27
2. (1.M-30) Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 0:36:16
3. Napierała Daniel 0:36:20
29. (1.K) Matczak Justyna (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 0:44:13
33. (2.K) Papierska Wiktoria 0:44:53
36. (2.M-50) Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 0:45:31
38. (3.K) Szymoniak Kamila 0:46:05
80. (3.K-30) Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz/Zdun Triathlon Team) 0:52:01
104. (3.M-60) Frontczak Marek (Supermaraton Kalisz) 0:55:52
140.

Parkrun Kalisz #176, 16 listopada 2019

1. Piotr RUDOWICZ (KB Czarne Wilki) 18:20
2. Paweł BĄK 18:52
3. Nieznan(a)y
11. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 20:21
29. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:15
66. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 34:24
67. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 34:31
71. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 37:39
81.

Parkrun Kalisz #175, 09 listopada 2019

1. Piotr KORZEKWA (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 18:42
2. Dariusz KĘDZIA 18:44
3. Nieznan(a)y
25. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 23:28
26. Edyta MARCINIAK (Supermaraton Kalisz) 23:29
28. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 23:30
33. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:27
39. Klaudia ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 24:58
52. Weronika WODICZKO Supermaraton Kalisz) 33:17
80. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 34:32  (100. start w biegach z cyklu parkrun)
81. Czesław FABIAŃSKI (Supermaraton Kalisz) 34:32
82. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 34:33
85. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 39:33
103.

Parkrun Kalisz #174, 2 listopada 2019
1. Dawid ZĄBCZYŃSKI 18:12
2. Piotr KORZEKWA (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 18:35
3. Bartosz MIERZEJEWSKI 18:41
8. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 19:57
11. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 20:19
13. Tomasz KUPCZYK (Supermaraton Kalisz) 20:34
40. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:40
54. (3.K) Edyta MARCINIAK (Supermaraton Kalisz) 25:36
93. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 33:57
94. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 33:57
109.

PAŹDZIERNIK
Parkrun Kalisz #173, 26 października 2019
1.Nieznan(a)y
2. Piotr RUDOWICZ 18:07
3. Dawid MIKOŁAJEWSKI 18:28
10. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 19:54
11. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 20:41
14. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 21:51
30. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:26
31. (1.K) Anna WOJTCZAK 24:33
34. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 24:50
40. (2.K) Żaneta MATUSIAK 26:04
41. (3.K) Agata BUDA 26:09
44. (6.K) Edyta MARCINIAK (Supermaraton Kalisz) 26:23
68. (17.K) Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 34:36
74. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 35:00
98.

20. PKO Poznań Maraton, 20 października 2019

1. KYEVA Cosmas NAIROBI KEN 02:12:05
2. CHEMUNGOR Raymond Kemboi NAIROBI KEN 02:13:00
3. KIPTOO Mathew NAIROBI KEN 02:15:58
1058. POŚPIECH Michał (SUPERMARATON Kalisz/ ZDUN TRIATHLON) 03:31:56
4387. FRONTCZAK Marek (SUPERMARATON Kalisz) 04:34:20
4611. GRACZYK Anna (SUPERMARATON Kalisz) 04:39:36
5292. FABIAŃSKI Czesław (SUPERMARATON Kalisz) 04:57:32
6081.

Parkrun Kalisz #172, 19 października 2019
1. Rafał SOBCZAK 20:12
2. Mariusz WIŚNIEWSKI 20:46
3. Piotr CHOJNACKI 21:25
13. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 23:43
19. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 24:06
26. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 25:07
56. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 32:24
58. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:25
78.

Parkrun Kalisz #171, 12 października 2019
1. Dawid GOLA 16:48
2. Robert KALICIŃSKI (DZIKA DRUŻYNA) 18:46
3. Piotr KORZEKWA (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 18:53
31. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:43
32. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:44
55. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 31:20
80.

39. MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY PTOLEMEUSZA, Kalisz – 06 października 2019

1. Kozłowski Artur DROGBRUK TEAM (Sieradz)0:31:33
2. Veretsky Pavlo (Ukraina) 0:31:54
3. Głowala Robert (Garwolin) 0:33:08
10. (1.K) Kiliarska Valentyna (Ukraina) 0:35:09
13. (2.K) Jagielska Ewa (Wyszków) 0:35:15
15. (3.K) Kaczmarek Monika (ASICS FrontRunner Poland) 0:35:17
30. Pawlak Konrad (Supermaraton Kalisz) 0:37:45
33. (1.M-50) Płochocki Ryszard (Supermaraton Kalisz) 0:37:48
99. Kupczyk Tomek (Supermaraton Kalisz) 0:41:51
126. Antkowiak Sebastian (Supermaraton Kalisz) 0:42:56
186. Bartczak Paweł (Supermaraton Kalisz) 0:44:35
202. Pośpiech Michał (Supermaraton Kalisz) 0:45:02
379. Boguś Adam (Supermaraton Kalisz) 0:49:17
431. Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 0:50:12
565. Graczyk Anna (Supermaraton Kalisz) 0:53:42
583. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 0:54:04
584. Frontczak Marek (Supermaraton Kalisz) 0:54:06
889. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:04:26
918. Kaźmierczak Magdalena (Supermaraton Kalisz) 1:07:22
946.

Parkrun Kalisz #170, 05 października 2019
1. Marcin GRZESZCZYK 19:16
2. Tomasz KRZYWIK 20:12
3. Rafał SOBCZAK (RAJSPORT ACTIVE) 20:13
20. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 23:55
30. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 25:21
31. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 25:22
49. Edyta MARCINIAK (Supermaraton Kalisz) 30:05
51. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz/Zdun Triahlon Team) 30:06
52. Czesław FABIAŃSKI (Supermaraton Kalisz) 30:07
57. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 30:46
60. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:37
83.

WRZESIEŃ

41. PZU MARATON WARSZAWSKI, 29 września 2019

1. Dadi Yami EMEDA ETH 02:11:39
2. Chalachew Asmamaw TIRUNEH ETH 02:11:54
3. Endale Abeyneh BELACHEW ETH 02:15:09
103. Konrad PAWLAK (SUPERMARATON KALISZ) 03:01:15 /pacemaker 3h/
498. Sebastian ANTKOWIAK (SUPERMARATON KALISZ) 03:26:04
2758. Dominika ADAMUS (Supermaraton Kalisz) 04:18:51

4547.

Parkrun Kalisz #169, 28 września 2019
1. Marcin ANDRZEJEWSKI (projekt 104040) 18:35
2. Robert KALICIŃSKI (DZIKA DRUŻYNA) 18:41
3. Piotr KORZEKWA (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 18:50
37. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:51
53. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 26:25
60. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz/Zdun Triahlon Team) 27:01
61. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 27:02
98. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 31:55
111. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 33:53
233.

Parkrun Kalisz #168, 21 września 2019
1. Krzysztof EWIAK (DZIKA DRUŻYNA) 17:08
2. Natalia KRAWCZYK 18:51
3. Nieznan(a)y
7. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 19:41
33. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 23:23
40. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:10
44. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:51
45. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 24:58
83. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:32
103.

Parkrun Kalisz #167, 14 września 2019
1. Mateusz GRAJEK (KB Czarne Wilki) 16:53
2. Robert KALICIŃSKI (DZIKA DRUŻYNA) 18:18
3. Piotr RUDOWICZ (KB Czarne Wilki) 18:31
13. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 20:23
36. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:18
40. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 25:23
93.

Parkrun Kalisz #166, 7 września 2019
1. Krzysztof EWIAK (DZIKA DRUŻYNA) 17:48
2. Dariusz KOCHANEK 18:09
3. Marcin ANDRZEJEWSKI (projekt 104040) 18:09
33. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:51
34. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:52
59. Katarzyna ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 28:57
68. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 31:06
74. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 33:53
88.

SIERPIEŃ
Parkrun Kalisz #165, 31 sierpnia 2019
1. Robert KALICIŃSKI (DZIKA DRUŻYNA) 18:30
2. Piotr KORZEKWA (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 18:46
3. Dariusz KĘDZIA (Supermaraton Kalisz) 18:57
50. Edyta MARCINIAK (Supermaraton Kalisz) 30:23
61. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 33:55
69. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 42:52
91.

Parkrun Kalisz #164, 24 sierpnia 2019
1. Yuriy BLAHODIR (KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski) 16:10
2. Krzysztof PERZ (KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski) 17:44
3. Piotr RUDOWICZ (KB Czarne Wilki) 18:00
33. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 25:14
40. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 25:45
68. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 32:36
77. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 37:15
86.

Parkrun Kalisz #163, 17 sierpnia 2019
1. Mateusz GRAJEK (KB Czarne Wilki) 17:03
2. Marcin ANDRZEJEWSKI (projekt 104040) 18:15
3. Michał KOŁACIŃSKI 18:18
15. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 20:58
21. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 21:47
41. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:57
42. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz/Zdun Triahlon Team) 24:58
47. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 25:40
71. Czesław FABIAŃSKI (Supermaraton Kalisz) 31:17
87. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 35:03
93.

Parkrun Kalisz #162, 10 sierpnia 2019
1. Łukasz KLAŚ (Trucht Tarchomin Team) 17:56
2. Adam PRALAT 18:02
3. Marcin ANDRZEJEWSKI (projekt 104040) 18:09
10. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 20:06
13. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 21:59
21. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 23:20
43. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 25:46
49. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz/Zdun Triahlon Team) 26:24
70. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 32:59
71. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 33:35
85.

Parkrun Kalisz #161, 3 sierpnia 2019
1. Krzysztof GÓRNY 17:29
2. Karolina GÓRNA 17:56
3. Marcin ANDRZEJEWSKI (projekt 104040) 18:11
10. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 20:34
16. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 21:42
18. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 21:49
37. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:44
38. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:45
40. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz/Zdun Triahlon Team) 25:23
62. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 32:10
67. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 33:44
86.

LIPIEC
Parkrun Kalisz #160, 27 lipca 2019
1. Krzysztof GÓRNY 18:04
2. Artur CHOJNACKI (Naramowice Biegają) 18:14
3. Andrzej BARAN 18:28
13. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 22:34
17. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 22:55
20. (1.K) Klaudia ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 23:15
24. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 24:00
35. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 25:02
36. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 25:15
38 (2.K) Dominika KOWALCZYK (Supermaraton Kalisz) 25:18
43. Robert RZEPECKI (Supermaraton Kalisz) 25:39
61. Czesław FABIAŃSKI (Supermaraton Kalisz) 29:40
77. Edyta MARCINIAK (Supermaraton Kalisz) 33:37
80. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 37:07
92.

Parkrun Kalisz #159, 20 lipca 2019
1. Karolina GÓRNA 19:05
2. Piotr KORZEKWA (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 19:21
3. Rafał SOBCZAK (RAJSPORT ACTIVE) 20:30
11. (2.K) Klaudia ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 23:53
12. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 23:56
27. Czesław FABIAŃSKI (Supermaraton Kalisz) 28:16
47. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 34:17
67.

Parkrun Kalisz #158, 13 lipca 2019
1. Marcin WITKOWSKI 16:39
2. Nieznan(a)y
3. Krzysztof GÓRNY 17:44
24. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 21:55
25. Michał Wojciech POŚPIECH (Supermaraton Kalisz) 21:59
37. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:20
57 Dominika KOWALCZYK (Supermaraton Kalisz) 26:47
58. Robert RZEPECKI (Supermaraton Kalisz) 26:47
81. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 31:01
82. Czesław FABIAŃSKI (Supermaraton Kalisz) 31:07
84. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 31:09
93. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 37:26
94. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 37:27
105. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 46:49
114. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 50:31
126.

Parkrun Kalisz #157, 06 lipca 2019
1. Krzysztof GÓRNY 18:00
2. Adam PRALAT 18:04
3. Andrzej BARAN 18:21
24. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:12
32. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 25:30
66. Piotr MACIEJEWSKI (Supermaraton Kalisz) 33:44
75. Edyta MARCINIAK (Supermaraton Kalisz) 43:39
76. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 43:40
80.

 

CZERWIEC

Parkrun Kalisz #156, 29 czerwca 2019
1. Artur KOZŁOWSKI 14:50
2. Piotr RUDOWICZ (KB Czarne Wilki) 18:29
3. Robert KALICIŃSKI (DZIKA DRUŻYNA) 18:38
18. Konrad PAWLAK (Supermaraton Kalisz) 21:36
20. Rafał POKORA (Supermaraton Kalisz) 22:38
37. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:37
45. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 25:51
82. Tadeusz TOMECZEK (Supermaraton Kalisz) 35:36
94.

XV Nocny Bieg Świętojański – Od zmierzchu do świtu 2019, 22/23 czerwca 2019

1. Talar Marek (Kęsy Team)78 km
2. Nochowicz Mateusz (Trigar.pl) 78 km
3. Kawecki Józef 76 km
4. Antkowiak Sebastian (Supermaraton Kalisz) 72 km
5. Kociński Dominik (Kluczyk Running Team) 70 km
6. Banaszak Grzegorz (Walka Kostrzyn) 70 km
7. (1.K )Przygoda Ula (JUST HERO TEAM) 68 km
8. Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 66 km
9. Tomaszkiewicz Łukasz (JUST HERO TEAM) 62 km
10. Matczak Maciej (Klub Sportowy Fabryka Biegania w Ostrowie Wielkopolskim) 62 km
11. Stawiak Adrian (Sztuka Ruchu) 60 km
12. (2.K) Gołębiak Katarzyna60 km
13. Otto Michał 58 km
14. (3.K )Michalska Agnieszka 56 km
15. Paterka Marek (TEAM Pleszew) 56 km
16. Pośpiech Michał (Supermaraton Kalisz/TEAM MASTERS BARRACUDA) 54 km
17. Kalmarczyk Piotr (Klub Sportowy Fabryka Biegania w Ostrowie Wielkopolskim)54 km
18. Przybyl Tomasz (Night runners) 52 km
19. Mikołajewski Mieczysław (Supermaraton Kalisz) M 16 52 km
20. (4.K) Pawełczyk Agnieszka 52 km
21. Frontczak Marek (Supermaraton Kalisz) 52 km
22. (5.K) Wasiewicz Agnieszka (Team Masters Barracuda) 52 km
23. Pior Radosław (Frauenburg Gangsters) 48 km
24. Łakomy Dariusz (Nihil Nimis) 48 km
25. Nowak Krzysztof 46 km
26. Wejman Bogumił (Taczanów Team) 46 km
27. Kos Wojciech (Parkrun Kalisz) 44 km
28. (6.K) Kaźmierczak Magdalena (Supermaraton Kalisz) 44 km
29. Mikołajczyk Mateusz (Taczanów Team) 42 km
30. Stupnowicz Przemek (Epoka Nordica Łódź) 42 km
31. Karwowski Michał (Epoka Nordica Łódź) 42 km
32. Domieracki Alfred (Biegam bo lubię – Kalisz) 42 km
33. Torłop Przemysław 42 km
34. Multan Jakub (TEAM MULTAN) 42 km
35. Piotrowski Wieńczysław (Supermaraton Kalisz) 42 km
36. (7.K) Szmajdzinska Malgorzata 42 km
37. (8.K )Jakubowska Marta 36 km
38. Bujalski Jan (WKB Maratończyk) 36 km
39. (9.K) Płóciennik Renata (Night Runners Ostrów Wielkopolski) 36 km
40. Szyszkiewicz Piotr 34 km
41. Jarentowski Mariusz 32 km 16 3:17:08.13
42. (10.K) Sztypka Justyna (WKB Maratończyk Włocławek) 32 km
43. Łyskawka Paweł (Taczanów Team) 30 km
44. (11.K) Kapa Patrycja (K.S. Maraton Ostrów Wielkopolski) 30 km
45. Sztypka Konrad (WKB Maratończyk Włocławek) 28 km
46. Fleischer Leszek (Ostrów Wielkopolski) 28 km
47. (12.K) Kupaj Monika (Kalisz) 26 km
48. Krawiec Paweł 26 km
49. Kowański Tomasz 26 km
50. (13.K) Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz) 26 km
51. (14.K) Kobyłka Małgorzata (Supermaraton Kalisz) 26 km
52. Wypych Krzysztof (Kalisz) 24 km
53. Tanaś Adam (Amator Biegania) 24 km
54. Dajewski Marcin (Kalisz) 24 km
55. Grenda Alfred (Tykadłów) 24 km
56. (15.K) Figiel Katarzyna (Team Master Barracuda) 24 km
57. (16.K) Kowańska Aleksandra 24 km
58. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 24 km
59. Andruszkiewicz Krzysztof 22 km
60. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz) 22 km
61. Chrystek Maciej (Colian na Start) 22 km
62. Maciejewski Łukasz (Kalisz) 22 km
63. (17.K) Skrzypczak Małgorzata (Bb-biegajaca babcia) 22 km
64. (18.K) Cichorek Ewelina 22 km
65. Kupaj Krzysztof (Kalisz) 22 km
66. (19.K) Szarpak Anna (Pleszew) 22 km
67. (20.K) Kupaj Marzena 22 km
68. Czekalik Arkadiusz (Rajsport Active)22 km
69. Wiśniewski Emil 22 km
70. Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 22 km
71. (21.K) Zając Kamila (Huragan Macew) 22 km
72. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 22 km
73. Błaszczyk Rafał (Sieradzbiega.pl) 20 km
74. (22.K) Taterska Malgorzata (Koscielna Wieś) 20 km
75. (23.K) Bogunia Sylwia (Żelazków) 18 km
76. (24.K) Łyczkowska Monika (Ostrów Wielkopolski) 18 km
77. Krawczyk Bartłomiej (Mąkoszyce) 18 km
78. (25.K) Źródlewska Anna (Ostrów Wielkopolski) 18 km
79. Kubiak Grzegorz (DIETETYKA ANNA KUBIAK) 16 km
80. Wysota Łukasz (SG Kalisz)16 km
81. (26.K) Zawadzka Magdalena (Kalisz) 16 km
82. Bogusławski Mateusz (HALFEN Produkcja Running Team) 16 km
83. Witkowski Piotr (Kalisz) 14 km
84. (27.K) Symkowska Joanna 14 km
85. Wywijas Mirosław (Kalisz) 12 km
86. Rogacki Adam Supermaraton Kalisz 12 km
87. (28.K) Graczyk Anna (Supermaraton Kalisz) 12 km
88. (29.K) Tanaś Alina (Amatorka Biegania) 12 km
89. (30.K) Woźniak Gosia (Taczanów TEAM) 12 km
90. (31.K) Wejman Aneta (Taczanów TEAM) 12 km
91. Taterski Marcin (Koscielna Wieś) 12 km
92. (32.K) Matelska Monika (Taczanów Team) 10 km
93. Boguś Adam (Supermaraton Kalisz) 6 km
94. (33.K) Dutkiewicz-Bogudzińska Sylwia (Ks maraton) 6 km
95. (34.K) Wojdalska-Śledzińska Agata (Kalisz) K 34 6 km
96. Tomeczek Tadeusz (Supermaraton Kalisz) 6 km
97. Kowalski Piotr (Supermaraton Kalisz) 4 km
98. Kubiak Jan (Kalisz) 2 km

Klasyfikacja Członków KTS SUPERMARATON Kalisz
1. Antkowiak Sebastian 72 km
2. Mrowicki Piotr 66 km
3. Pośpiech Michał 54 km
4. Mikołajewski Mieczysław 52 km
5. Frontczak Marek 52 km
6. Kaźmierczak Magdalena 44 km
7. Piotrowski Wieńczysław 42 km
8. Wodiczko Weronika 26 km
9. Kobyłka Małgorzata 26 km
10. Maciejewski Piotr 24 km
11. Pokora Rafał 22 km
12. Kobyłka Marek 22 km
13. Fabiański Czesław 22 km
14. Rogacki Adam 12 km
15. Graczyk Anna 12 km
16. Boguś Adam 6 km
17. Tomeczek Tadeusz 6 km
18. Kowalski Piotr 4 km

Parkrun Kalisz #155, 22 czerwca 2019
1. Piotr RZEPKA (Hernik Team)18:34
2. Andrzej BARAN 18:39
3. Wojciech STASIAK 19:06
21. (3.K) Klaudia ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 24:00
22. Sebastian ANTKOWIAK (Supermaraton Kalisz) 24:01
28. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 24:30
30. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 24:35
56. Weronika WODICZKO (Supermaraton Kalisz) 50:23
57.

Parkrun Kalisz #154, 15 czerwca 2019
1. Marcin ANDRZEJEWSKI (projekt 104040) 18:20
2. Jakub MATUSZCZAK 19:26
3. Nieznan(a)y
6. Bogdan BĘDKOWSKI (Supermaraton Kalisz) 20:09
20. Zdzisław DRUCIAREK (Supermaraton Kalisz) 25:58
22. Adam BOGUŚ (Supermaraton Kalisz) 25:59
43. Małogrzata KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:13
44. Marek KOBYŁKA (Supermaraton Kalisz) 32:13
63.

Parkrun Kalisz #153, 08 czerwca 2019
1. Wojciech STASIAK 19:58
2. Nieznan(a)y
3. Bogdan BĘDKOWSKI 20:15
19. Rafał POKORA 24:24
26. Zdzisław DRUCIAREK 25:45
27. Adam Boguś 25:45
32. (1.K) Marta Katarzyna JAKUBOWSKA 27:02
34. (2.K) Joanna SYNKOWSKA 27:32
35. (3.K) Małgorzata RYBCZYŃSKA 27:59
48. Piotr MACIEJEWSKI 33:13
49. Czesław FABIAŃSKI 33:14

Parkrun Kalisz #152, 01 czerwca 2019

1. Marcin Andrzejewski (projekt 104040) 18:19
2. Robert Kaliciński (Dzika Drużyna) 19:11
3. Marcin Chabierski 19:19
5. Sebastian Antkowiak 19:26 (r. ż.)
27. (1.K) Olga Kazymyrowa 23:55
29. (2.K) Klaudia Antkowiak 24:03
34. Zdzisław Druciarek 24:35
36. (3.K) Marta Szymanowska 24:40
37. Adam Boguś 24:41
39. Konrad Pawlak 24:50 (pacemaker 25 minut)
60. Katarzyna Antkowiak 28:43
85. Weronika Wodiczko 38:54
87. Czesław Fabiański 38:55
88. Piotr Maciejewski 38:57
104.

MAJ

2. Bieg 5-10-15, Stawiszyn – 26 maja 2019

122.

17. Bieg Ulicą Piotrkowską Łód – 25 maja 2019

4968.

XXXVI Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego, Piaski – 25 maja 2019

1. Hosea Kiplagat (Benedek Team) 30:01
2. Adam Nowicki (Asics Frontrunner Poland) 30:10
3. Kipruto Moses Kibire (Benedek Team) 31:37
14. (1.K) Chemisto Ruth Matebo (Benedek Team) 36:52
15. (2.K) Jepkosgei Hellen Kimutai (Benedek Team) 37:17
16. (3.K) Katsiaryna Ptashuk (LKS Błękitni Osowa Sień) 37:25
17. (1.M50) Ryszard Płochocki 38:14
255.

 

Parkrun Kalisz #151, 25 maja 2019

Marek Kobyłka (50 start w cyklu biegów parkrun)

Parkrun Kalisz #150, 18 maja 2019

1. Krzysztof Ewiak (Dzika Drużyna) 18:17
2. Marcin Andrzejewski (Projekt 104040) 18:26
3. Tomasz Krzywik 18:42
6. (1.K) Natalia Krawczyk 19:12
8. Sebastian Antkowiak 19:46 (r. ż.)
9. Bogdan Będkowski 20:00
34. Adam Boguś 24:59
35. (2.K) Marta Szymanowska 25:01
49. (3.K) Małgorzata Skrzypczak 27:12
57. Zdzisław Druciarek 27:52
58. Czesław Fabiański 27:52
85. Tadeusz Tomeczek 33:20
87. Piotr Maciejewski 33:35
115.

GWiNT Ultra Cross Wolsztyn – Nowy Tomyśl, 11 maja 2019

147. Dominika Adamus (Supermaraton Kalisz) 6:41:05

Parkrun Kalisz #149, 11 maja 2019

1. Robert Kaliciński (Dzika Drużyna) 18:37
2. Arkadiusz Gawianowski 18:51
3. Robert Zborowski (Aktywny Ostrzeszów) 19:02
5. Bogdan Będkowski 20:09
8. Sebastian Antkowiak 20:19
26. (1.K) Aleksandra Libera 24:01
30. Adam Boguś 24:24
33. (2.K) Żaneta Matusiak 24:45
34. Zdzisław Druciarek 24:46
38. (3.K) Justyna Bogacz-Chojnacka 24:45
47. Dominika Kowalczyk 26:38
48. Robert Rzepecki 26:39
62. Małgorzata Kobyłka 30:39
63. Czesław Fabiański 30:41
64. Marek Kobyłka 30:41
75. Piotr Maciejewski 36:35
80. Tadeusz Tomeczek 39:10
86.

Wings For Life World Run – Poznań, 05 maja 2019

Poznań:

1. Tomasz Osmólski 55,59 km
2. Witold Misztela 55,57 km
3. Sławomir Hładki 53,98 km
51. (1.K) Agnieszka Kowalczyk 43,11 km
65. (2.K) Patrycja Włodarczyk 42,18 km
69. (3.K) Aleksandra Jachimczyk 42,01 km
3133. Zdzisław Druciarek 17,78 km
7375.

Wyniki globalne:

1. Ivan Motorin (Rosja, lokalizacja Izmir) 64,37 km
2. David Schönherr (Niemcy, Monachium) 62,68 km
3. Florian Neuschwander (Niemcy, Monachium) 61,59 km
30. (1.K) Nina Zarina (Rosja, Zug) 53,72 km
33. (2.K) Dominika Stelmach (Polska, Rio de Janeiro) 53,56
41. (3.K) Nikolina Šustić Stanković (Chorwacja, Monachium) 52,97 km

Parkrun Kalisz #148, 04 maja 2019

1. Marcin Karasiński 17:35
2. Jakub Szymczak 18:16
3. Marcin Andrzejewski (projekt 104040) 18:25
19. Michał Pośpiech 22:46
30. Zdzisław Druciarek 24:33
33. Sebastian Antkowiak 24:46 (pacemaker 25 minut)
36. (1.K) Justyna Bogacz Chojnacka 25:22
38. (2.K) Marzena Militowska 26:26
42. Konrad Pawlak 26:50
45. (3.K) Joanna Synkowska 27:10
61. Małgorzata Kobyłka 30:05
62. Weronika Wodiczko 30:06
70. Tadeusz Tomeczek 33:54
81. Piotr Maciejewski 46:26
88.

6. Kępiński Bieg Uliczny – Kępno, 01 maja 2019

1. Wycliffe Kipkorir Biwot (Benedek Team) 28:39
2. Roman Romanienko 28:50
3. Benarda Muinde Matheka (Benedek Team) 29:18
7. (1.K) Jane Ngima Mbogo (Benedek Team) 33:21
8. (2.K) Ruth Nundu Mbatha (Benedek Team) 33:24
20. (3.K) Iryna Masnyk 37:33
54. Piotr Mrowicki 42:08
265.

 

KWIECIEŃ

6. Kołobrzeg Maraton i 3. Kołobrzeg Półmaraton, 28 kwietnia 2019

Maraton:

1. Tomasz Łużyński (TT Szczecin) 2:52:07
2. Mariusz Michalak (MM Team) 2:59:02
3. Maciej Ruta 3:01:30
4. (1.K) Małgorzata Pazda-Pozorska (Poltarex Muay Aml) 3:02:56
11. (2.K) Małgorzata Rencz 3:10:39
19. (3.K) Maja Michalak (MM Team) 3:15:42
24. Sebastian Antkowiak 03:19:47 (r. ż.)
90. Damian Bugajny 3:58:12
187.

 

Półmaraton:

1. Arkadiusz Siadak 1:16:16
2. Artur Karcz 1:16:44
3. Robert Gehrke 1:17:37
5. (1.M35) Konrad Pawlak 1:19:57
16. (1.K) Agata Kaczmarek 1:28:10
52. Anna Centkowska-Derda (Biegacze Świnoujście) 1:44:41
53. (3.K) Agata Wojciechowska-Hryc 1:45:20
127. Katarzyna Antkowiak 2:14:46
130. Małgorzata Kobyłka 2:23:22 (r. ż.)
131. Marek Kobyłka 2:23:22
132. Czesław Fabiański 2:23:22
137.

18. PZU Cracovia Maraton – Kraków, 28 kwietnia 2019

1. Cyprian Kotut 2:09:18
2. Kentaro Nakamoto 2:11:34
3. Philip Cheruiyot 2:13:46
12. (1.K) Viktoriya Khapilina 2:28:03
14. (2.K) Gladys Kipsoi Chepchirchir 2:33:21
18. (3.K) Askale Tafa Magarsa 2:37:12
3764. Dominika Adamus 04:23:45
3768. Anna Graczyk 4:23:47
5183.

29. Biegi Uliczne Wiosna Cekowska – Ceków, 27 kwietnia 2019

1. Artur Kozłowski (SANPROBI TEAM) 14:34
2. Bogdan Semenowycz 14:45
3. Artem Kazban 0:14:53
9. (1.K) Valentyna Kiliarska (LKB Rudnik) 17:26
10. (2.K) Karolina Górna (Górni Górą) 17:34
12. (3.K) Katsiaryna Ptashuk (Achiles-Leszno) 17:40
54. Piotr Mrowicki 20:57
61. Michał Pośpiech 21:15
109. Zdzisław Druciarek 23:58
116. Adam Boguś 24:12
117. Mieczysław Mikołajewski 24:16
132. Weronika Wodiczko 24:54
242.

1. Cross Śliwnicki – Śliwniki, 27 kwietnia 2019

1. Piotr Frencel 39:53
2. Ryszard Płochocki 40:12
3. Tomasz Krzywik 41:12
16. (1.K) Emilia Kasprzak 47:43
19. (2.K) Katarzyna Walotka 48:06
21. (3.K) Bogumiła Tanas (KS Krotosz Krotoszyn) 48:37
50.

Parkrun Kalisz #147, 27 kwietnia 2019

1. Robert Kaliciński (Dzika Drużyna) 19:25
2. Arkadiusz Gawianowski 19:26
3. Michał Piasecki 20:29
5. Rafał Pokora 22:10
23. (1.K) Marta Katarzyna Jakubowska 25:33
24. (2.K) Katarzyna Gołębiak 25:45
32. Joanna Synkowska 29:07
66.

Parkrun Kalisz #146, 20 kwietnia 2019

1. Karolina Górna 17:30
2. Jakub Szymczak 18:06
3. Hubert Wojciechowski 18:26
10. Bogdan Będkowski 19:43
12. Sebastian Antkowiak 20:04
19. (2.K) Gabriela Maryka Trzepacz 21:28
33. Adam Boguś 23:51
38. Zdzisław Druciarek 24:21
47. (3.K) Marta Szymanowska 24:53
68. Czesław Fabiański 27:00
70. Weronika Wodiczko 27:19
90. Tadeusz Tomeczek 32:41
97. Klaudia Antkowiak 47:54
100. Piotr Maciejewski 49:09
106.

Bieg z okazji 15-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości – Łomża, 14 kwietnia 2019

1. Dariusz Stawarz 36:43
2. Daniel Bochenko 37:33
3. Dariusz Poreda 38:53
15. (1.K) Joanna Derencz 43:02
20. (2.K) Sylwia Czartoryska 44:15
22. (2.M 40-44) Michał Pośpiech 44:16
24. (3.K) Agnieszka Ślezak 44:53
51. (2.K 35-39) Weronika Wodiczko 50:13
99.

Parkrun Kalisz #145, 13 kwietnia 2019

1. Konrad Pawlak 18:01
2. Marcin Andrzejewski (projekt 104040) 18:40
3. Rafał Brodziak 20:47
11. (1.K) Klaudia Antkowiak 22:04 (r.ż.)
12. Sebastian Antkowiak 22:04
16. (2.K) Helen Chmielowiec 23:13
21. Adam Boguś 24:19
24. Zdzisław Druciarek 24:40
26. (3.K) Marta Katarzyna Jakubowska 25:21
38. Małgorzata Kobyłka 29:29
46. Tadeusz Tomeczek 34:48

46. Maraton Dębno – 7 kwietnia 2019

1. Boniface Nduva Wambua (Kenia) 2:16:47
2. Zewdu Tarekegn Bekele (Etiopia) 02:17:05
3. Abera Fikru Dadi (Etiopia) 02:17:26
11. (1.K, 1.MP) Aleksandra Brzezińska (MKL Toruń) 02:34:51
13. (2.K, 2.MP) Monika Andrzejczak (MKL Szczecin) 02:38:26
15. (3.K) Worku Zefre Boku (Etiopia) 02:39:49
16. (3.MP) Andżelika Dzięgiel – Poślada 02:42:14
236. Sebastian Antkowiak 3:21:27 (r. ż.)
2294.

DOZ Maraton Łódź – 7 kwietnia 2019

1. Fisseha Getaye Gelaw 02:14:39
2. Andrzej Rogiewicz (Packman Team) 02:18:28
3. Yuriy Rusyuk 02:18:33
10. (1.K) Dominika Stelmach (RK Athletics Warszawa) 02:39:10
36. Konrad Pawlak 2:55:36
44. (2.K) Jepkurui Gladys Biwott (Kenia, Benedek Team) 02:57:02
80. (3.K) Katarzyna Pobłocka (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork) 03:04:26
335. Paweł Bartczak 3:31:11
1447.

39. NN Rotterdam Marathon – 7 kwietnia 2019

1. Marius Kipserem (Kenia) 2:04:11
2. Kaan Ozbilen (Turcja) 2:05:26
3. Emanuel Saina (Kenia) 2:05:42
31. (1.K) Ashete Bekere (Etiopia) 2:22:52
35. (2.K) Stella Barsiosio (Kenia) 2:23:34
44. (3.K) Aliphine Tuliamuk (Stany Zjednoczone) 2:26:48
10000. Anna Graczyk 4:34:43
10001. Dominika Adamus 4:34:43
14537.

11. Bieg Częstochowski – 6 kwietnia 2019

1. Kiplagat  Tuei Hosea (Benedek-Team) 30:32
2. Evams Kipmgetich Tahui (Benedek-Team) 30:42
3. Patryk Sowiński (Press Glass biegamy i wspieramy KS AZS UWM OLSZTYN) 32:58
9. (1.K) Joyline Chemutai (Benedek-Team) 34:17
11. (2.K) Oigo Christine Moraa (Benedek-Team) 34:29
61. (3.K) Barbara Noga (KB Florian Zajączki Drugie) 39:45
705. Mieczysław Mikołajewski 54:00
1283.

Parkrun Kalisz #144, 6 kwietnia 2019

1. Krzysztof Górny 17:38
2. Robert Kaliciński (Dzika Drużyna) 18:54
3. Yevhen Bohatikov 19:50
4. Bogdan Będkowski 20:07
11. Michał Pośpiech 21:35
20. Marek Kobyłka 23:37
26. (1.K) Weronika Wodiczko 24:42
27. Zdzisław Druciarek 24:50
28. Robert Rzepecki 24:50
30. (2.K) Aleksandra Libera 25:04
37. (3.K) Joanna Synkowska 26:40
85. Tadeusz Tomeczek 33:33
106.

MARZEC

14. Półmaraton Warszawski, 31 marca 2019

1. Masai Gilbert (Kenia) 01:01:43
2. Kirui Peter Cheruiyot (Kenia) 01:01:57
3. Kiptoo Sila (Kenia) 01:02:03
18. (1.K) Jeptepken Gladys (Kenia) 01:10:19
22. (2.K) Tabitha Wampui Oichia (Kenia) 01:11:07
31. (3.K) Gela Abebech Mulluget (Etiopia) 01:12:19
2092. Michał Pośpiech 1:39:25 (r. ż.)
4581. Konrad Pawlak 1:49:58 (pacemaker 1:50)
6477. Weronika Wodiczko 01:56:48
12770.

parkrun Pole Mokotowskie #18, 30 marca 2019

1. Mikołaj Raczyński (Vege Runners) 16:39
2. Krzysztof Krygier (Accenture) 18:27
3. Sylwester Kułakowski 18:37
21. Małgorzata Brzoska 24:51
23. Beata Tomczyk 25:31
25. Daria Bartosiewicz 25:47
48. Weronika Wodiczko 29:30
68.

Parkrun Kalisz #143, 30 marca 2019

1. Marcin Adrzejewski (projekt 104040) 18:19
2. Mateusz Cichy 18:50
3. Robert Zborowski (Aktywny Ostrzeszów) 18:57
4. Bogdan Będkowski 19:54
6. Sebastian Antkowiak 20:00
21. (1.K) Samanta Zborowska (Aktywny Ostrzeszów) 24:21
31. (2.K) Żaneta Matusiak 25:13
36. (3.K) Marta Katarzyna Jakubowska 25:31
55. Małgorzata Kobyłka 29:18 (r.ż)
56. Marek Kobyłka 29:19
87. Edyta Marciniak 36:24
88. Tadeusz Tomeczek 36:25

106.

6. ICE MAT Półmaraton – Ostrów Wielkopolski, 24 marca 2019

1. Marcin Witkowski (MKS Parasol Wrocław) 1:13:31
2. Łukasz Kondratowicz 1:14:46
3. Andrzej Gromadziński (KPP Gniezno) 1:15:02
31. (1.K) Izabela Wierzchowska (Team Masters Barracuda) 1:24:50
72. (2.K) Justyna Romanowska (AZS PWR / Wosiek Team) 1:30:28
109. (3.K) Anna Szostak (Zabrzańskie Parkowe Bieganie) 1:33:49
381. Weronika Wodiczko 1:53:41
382. Michał Pośpiech 1:53:42
394. Anna Graczyk 1:54:37
395. Dominika Adamus 1:54:37
440. Mieczysław Mikołajewski 1:59:07
553.

Parkrun Kalisz #142, 23 marca 2019

1. Robert Kaliciński (Dzika Drużyna) 18:28
2. Mateusz Cichy 18:59
3. Sebastian Antkowiak  19:58
4. Bogdan Będkowski  20:13
29. (1.K) Joanna Synkowska  26:43
30. (2.K) Małgorzata Rybczyńska  26:48
32. (3.K) Julia Kubasik  27:14
47. Marek Kobyłka  29:37
49. Małgorzata Kobyłka  29:40
50. Weronika Wodiczko  29:40
65. Piotr Maciejewski  31:38
66. Czesław Fabiański   31:39
79. Tadeusz Tomeczek  36:06

91.

4. Awilux Półmaraton – Leszno, 17 marca 2019

1. Jacek Stadnik 01:14:20
2. Sebastian Gołębiewski (Energia z Biegania) 01:15:48
3. Marcin Lamperski (mlamperski_run / Dąbrowski Team) 01:17:11
56. (1.K) Dorota Przybysz (GRODZISKI KLUB BIEGACZA) 1:30:53
83. (2.K) Marlena Nowacka (Gostyń Easy Trail , JAN-MAR.PL) 1:34:11
88. (3.K) Iwona Zydorczak 01:34:37
336. Anna Graczyk 1:58:51

446.

2. Wiosenny Bieg „Smerfna Piątka” – Kalisz, 17 marca 2019

1. Aron Przybył (PKB Kalisz KWP Poznań, UKS12)  17:03
2. Adrian Drab (Unit Martombike Team)  17:05
3. Krzysztof Górny (Górni Górą)  17:48
8. (1.K) Karolina Górna (Górni Górą)  18:11
20. (2.K) Ula Przygoda (Just Hero)  19:41
36. Tomek Kupczyk  21:03
41. Michał Pośpiech  21:42
42. (3.K) Weronika Chojecka (Sieradz biega)  21:38
47. (1. K20) Klaudia Antkowiak  21:59
48. Sebastian Antkowiak  21:59
65. Marek Kobyłka  23:11
91. (1. M60+) Zdzisław Druciarek  24:36
93. Mieczysław Mikołajewski  24:41
100. Weronika Wodiczko  24:58
119. Adam Boguś  25:59
218. Czesław Fabiański  31:08
219. Piotr Maciejewski  31:11
235. Małgorzata Kobyłka  32:09
272. Tadeusz Tomeczek  34:59

283.

4. Gdynia Półmaraton, 17 marca 2019

1. Sondre Moan Nordstad (Norwegia) 1:01:18
2. Krystian Zalewski 1:02:36
3. Shumet Alkanew (Etiopia) 01:02:54
15. (1.K) Genet Gashie (Etiopia) 01:12:05
19. (2.K) Shegae Maeregu 01:12:42
1762. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 01:45:04
3619. Dominika Adamus (Supermaraton Kalisz) 01:59:05
5693. Anna Ignasiak (Supermaraton Kalisz) 02:22:47

6237.

parkrun Gdynia #375, 16 marca 2019

1. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 18:25
2. Sylwester Kułakowski 18:48
3. Paweł Pacholec (Endure Team) 18:58
12. (1.K) Maja Rokita (RockyRUN) 21:34
22. (2.K) Magda Jaskólska (Vege Runners) 22:53
25. (3.K) Klaudia Brzeska 23:11
107. Anna Ignasiak (Supermaraton Kalisz) 32:00
114. Dominika Adamus (Supermaraton Kalisz) 33:41

Parkrun Kalisz #141, 16 marca 2019

1. Sebastian Antkowiak (Supermaraton Kalisz) 20:29
2. Zawodnik nieznany
3. Wojciech Żarnecki 21:07
4. Michał Pośpiech (Supermaraton Kalisz) 22:13
6. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 22:35
25. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 26:19
29. (1.K) Aleksandra Guglas 26:51
31. (2.K) Joanna Synkowska 27:15
33. (3.K) Agnieszka Andrzejewska (projekt 104040) 27:40
46. Małgorzata Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 31:18
47. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz) 31:21
48. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 31:22
49. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 31:23
73. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 38:23

81.

15. Recordowa Dziesiątka – Poznań, 10 marca 2019

1. Wycliffe Kipkorir Biwot (Benedek Team) 28:59
2. Kamil Karbowiak (Kotwica Brzeg) 29:22
3. Benard Muinde Matheka (Benedek Team) 29:26
20. (1.K) Genet Gashie Beyene (Benedek Team) 32:10
28. Anna Gosk (KSPodlasie” Białystok) 32:56
43. (3.K) Renata Pliś (Maraton Świnoujście) 33:44
1999. Robert Rzepecki (Supermaraton Kalisz) 49:23
2523. Marek Frontczak (Supermaraton Kalisz) 52:00
4417.

Zimowy Ultramaraton Karkonoski, 9 marca 2019

Marek Kobyłka

Damian Bugajny

 

Parkrun Kalisz #140, 9 marca 2019

1. Robert Kaliciński (Dzika Drużyna) 19:24
2. Dariusz Kędzia (Dzika Drużyna) 19:37
3. Marcin Kurzawiński 19:41
14. Michał Pośpiech (Supermaraton Kalisz) 22:38
31. (1.K) Weronika Wodiczko (Supermaton Kalisz) 24:26
39. (2.K) Olga Kazymyrowa 26:22
40. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 26:23
44. (3.K) Małgorzata Rybczyńska 27:49
68. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 33:05
70. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 34:36
76. Edyta Marciniak (Supermaraton Kalisz) 39:19
77. Czesław Fabiański (Supermaton Kalisz) 39:20

Parkrun Kalisz #139, 2 marca 2019

1. Robert Kaliciński (Dzika Drużyna) 18:52
2. Arkadiusz Bogacz 19:44
3. Michał Paczesny 19:48
5. Sebastian Antkowiak (Supermaraton Kalisz) 19:52
6. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 19:58
15. (1.K) Olga Kazymyrowa 23:04
16. Michał Pośpiech (Supermaraton Kalisz) 23:09
35. (2.K) Marzena Militowska 26:40
38. (3.K) Barbara Rosińska 27:24
48. Małgorzata Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 29:39
49. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz) 29:40
50. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 29:41
59. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 31:09
66. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 34:28
80. Edyta Marciniak (Supermaraton Kalisz) 53:26

LUTY

Parkrun Kalisz #138, 23 lutego 2019

1. Dawid Mikołajewski 19:22
2. Dariusz Kędzia (Dzika Drużyna) 19:46
3. Sebastian Antkowiak (Supermaraton Kalisz)  19:49
5. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz)  19:56
20. Michał Pośpiech (Supermaraton Kalisz) 24:07
24. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 24:37
30. (1.K) Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 25:23
34. (2.K) Joanna Synkowska 25:52
40. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz)  26:38
41. (3.K) Marzena Militowska 26:40
47. Klaudia Antkowiak (Supermaton Kalisz)  28:27
58. Małgorzata Kobyłka (Supermaton Kalisz)  29:58
59. Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz)  29:59
63. Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz) 33:36

138.

1. Cross Maraton Koleżeński Kościelna Wieś, 16 lutego 2019

1. Grzegorz Buluk (Namysłów) 3:21:44
2. Michał Asperski (Klub Biegacza Supermaratończyk) 3:27:15
3. Michał Karwowski (Epoka Nordica Łódź) 03:31:19
4. Piotr Mrowicki (Supermaraton Kalisz) 3:43:03
13. (1.K) Katarzyna Werner (KKB Finisz Kalisz) 03:59:20
20. (2.K) Barbara Jankowska (Poznań) 04:27:02
25. Marek Frontczak (Supermaraton Kalisz) 5:38:08

Półmaraton:

1. Łukasz Wiśniewski (Mogilno Teem) 01:33:46
2. Paweł Młodecki (Ostrów Wielkopolski) 01:36:00
3. Ryszard Piotr Czechorowski (Szklarska Poręba) 01:42:02
15. (1.K) Beata Dwornikowska (Ligota) 02:16:01
16. (2.K) Mirela Krauze (GB Wrocławskie Morsy Wrocław) 02:24:00
19. (3.K) Joanna Kościańska (Kalisz) 02:28:00

63.

Parkrun Kalisz #137, 16 lutego 2019

1. Robert Zborowski (Aktywny Ostrzeszów) 18:46
2. Marcin Andrzejewski (projekt 104040) 19:10
3. Robert Kaliciński (Dzika Drużyna) 19:44
5. Sebastian Antkowiak (Supermaraton Kalisz) 20:37
8. Rafał Pokora (Supermaraton Kalisz) 21:55
16. Michał Pośpiech (Supermaraton Kalisz) 23:21
28. (1.K)Weronika Wodiczko (Supermaraton Kalisz) 24:55
30. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz) 25:01
33. Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz) 25:31
35. (2.K) Joanna Synkowska 26:37
38. (3.K) Samanta Zborowska (Aktywny Ostrzeszów) 23:08
41. Katarzyna Antkowiak (Supermaraton Kalisz) 28:30
58. Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz) 36:11

 

6. Zimowa ZaDyszka – Ostrów Wielkopolski, 10 lutego 2019

1. Michał Przerwa (AMS Trofea Sportowe)  35:29
2. Rafał Czarnojańczyk  36:11
3. Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz)  36:40 
10. (1.K) Karolina Górna (Górni Górą)  38:42
18. (1.M50) Ryszard Płochocki (Supermaraton Kalisz)  40:31
56. (2.K) Monika Ukleja  45:09
73. (3.K) Anna Wiśniewska (Hernik Team)  46:21
117. Rafał Pokora 49:44
257.

XV Cross Maraton im. Adama Mariana Walczaka, Kalisz – 9 lutego 2019

Maraton

1. Jańczak Filip 2:55:07
2. Grabda Karol (Biegiem Radom!) 3:08:00
3. Bagrowski Tomasz (Radość Biegania) 3:08:34
4. Sobczak Witold (KB Szamotuły) 3:16:04
5. Cichorek Dariusz 3:20:51
6. Kazimirow Aleksandr 3:25:53
7. Nowinowski Andrzej (KB Maraton Turek) 3:31:35
8. Karwowski Michał (Epoka Nordica Łódź) 3:35:33
9. Antkowiak Sebastian (Supermaraton Kalisz) 3:36:59
10. Krzywik Tomasz 3:37:27
11. (1.K) Nowacka Marlena (Get Team) 3:38:45
12. Pudelko Roman 3:45:53
13. Puławski Kazimierz (Gpn) 3:48:13
14. Jabłoński Adrian 3:48:25
15. Pietrzyński Bartosz (Supermaraton Kalisz) 3:51:58
16. Łuczak Tomasz (Kb Maraton Turek) 3:52:06
17. Klimczewski Andrzej (Forever Young Łódź) 3:56:31
18. Bohatikov Yevhen 3:59:18
19. (2.K) Kubeczak Debora (Krotoszyńska Grupa Biegowa) 3:59:47
20. Kędzia Dariusz (Dzika Drużyna/Parkrun Kalisz) 4:00:22
21. Nowak Paweł (Klub Biegacza Supermaratończyk) 4:03:42
22. Jeziorny Ryszard (Wieluń Biega) 4:05:07
23. Matczak Maciej 4:09:43
24. Stupnowicz Przemek (Epoka Nordica Łódź/Towarzyskie Maratony Leśnym Szlakiem) 4:09:56
25. Cichy Mateusz (KsS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski) 4:11:24
26. Jamroszczyk Przemek (Team Pleszew) 4:14:07
27. Wójtowicz Marcin (100 Maraton Klub Polska) 4:14:55
28. Dawidziak Arkadiusz 4:21:16
29. Jastrzębski Leszek 4:22:54
30. Albiński Tomasz (Running Frogs) 4:23:09
31. Domański Jerzy (Otwock Biega) 4:25:35
32. Czaplicki Szymon (Artbix) 4:28:43
33. (3.K) Jabłońska Anita 4:29:45
34. Hałas Marek (Pro-Run Wrocław) 4:33:04
35. Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 4:33:57
36. Druciarek Zdzisław (Supermaraton Kalisz)4:42:02
37. Adamus Dominika (Leroy Merlin) 4:42:03
38. Rzepecki Robert (Supermaraton Kalisz) 4:46:54
39. Boczula Krzysiek (Wkb Piast Wrocław) 4:50:32
40. Kraska Tadeusz (Biegiem Radom!) 4:55:17
41. Wojtuniak Jarosław (Biegiem Radom!) 4:55:17
42. Kowalewski Robert 4:59:29
43. Paterka Marek (Team Pleszew) 4:59:45
44. Szczebak Jacek (Unia Miast) 5:05:04
45. Dawidziak Wojciech 5:05:38
46. Antkowiak Kasia (Supermaraton Kalisz) 5:07:10
47. Źródlewska Anna 5:08:06
48. Kapa Patrycja (K.S. Maraton Ostrów Wielkopolski) 5:08:07
49. Bugajny Damian (Supermaraton Kalisz) 5:14:43
50. Kołodziejczak Beata (Socho Team) 5:18:42
51. Długosz Marek (KB Geotermia Uniejow) 5:24:34
52. Krysiak Dariusz (Uniwersytet Ekonomiczny We Wrocławiu) 5:27:46
53. Frontczak Marek (Supermaraton Kalisz) 5:47:02
54. Zielonka Marian (KS Maraton Ostrów Wlkp.) 5:53:54
55. Kasierska Ewa Katarzyna (WKB Meta Lubliniec) 6:26:04

Półmaraton

1. Chojnacki Szymon 1:23:45
2. Ewiak Krzysztof (Dzika Drużyna) 1:25:18
3. Grajek Mateusz (KB Czarne Wilki) 1:26:43
4. Sakowski Marcin 1:30:24
5. Suchanecki Rafal 1:30:57
6. Chłopek Rafał 1:31:33
7. Szewczyk Jarosław 1:32:24
8. Ząbczyński Dawid (Pratt&Whitney Kalisz) 1:36:43
9. Stasiak Mariusz 1:37:36
10. Andrzejewski Marcin (Projekt 10.40.40.) 1:38:06
11. Kudra Dariusz 1:39:31
12. Grzeszczyk Marcin (KS Fabryka Biegania w Ostrowie Wlkp.) 1:40:04
13. Tokarczyk Marcin 1:40:27
14. Lisek Anrzej 1:42:07
15. Antczak Krzysztof 1:44:11
16. Chabierski Marcin 1:44:25
17. Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:44:31
18. Bogacz Arkadiusz (Kalisz-Dobrzec) 1:45:01
19. Piaskowski Marcin (Zakochaj Się W Bieganiu) 1:45:24
20. Skórzyński Arkadiusz 1:46:07
21. Bartczak Paweł (Supermaraton Kalisz) 1:46:25
22. (1.K) Lorenc Arleta (KB Czarne Wilki) 1:46:27
23. Kamiński Radosław 1:46:31
24. Kujawa Dariusz 1:46:45
25. Dąbrowski Maciej 1:47:07
26. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz) 1:47:56
27. (2.K) Górska Anna (KS Maraton Ostrów Wlkp.) 1:48:41
28. Binek Mariusz (KS Fabryka Biegania) 1:48:53
29. Kmiecik Konrad 1:49:21
30. Marszałkowski Michał (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 1:49:21
31. Tabaka Zbigniew (Sieradzbiega.Pl) 1:49:35
32. Mikołajczyk Mateusz (Taczanów Team) 1:50:46
33. (3.K) Chojecka Weronika (Sieradz Biega) 1:50:51
34. Gajęcka Marta 1:51:14
35. Matuszczak Jakub (Team Masters Barracuda) 1:51:48
36. Korczyński Stanisław (Rysioteam) 1:52:03
37. Piszczek Jarek 1:52:16
38. Matczak Justyna (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 1:53:12
39. Modranka Damian (Rajsport Active) 1:53:16
40. Olejnik Tomasz 1:53:59
41. Pluta Jacek (Wks Chełstów) 1:54:04
42. Pysno Dariusz (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 1:54:29
43. Werner Katarzyna (KKB Finisz Kalisz) 1:55:02
44. Gołębiowski Emilian 1:56:10
45. Woreta Sebastian (Nie Teraz) 1:56:35
46. Grenda Alfred 1:56:45
47. Krajewski Józef (Pratt & Whitney Kalisz) 1:56:55
48. Lisek Piotr (Lisek Team) 1:58:10
49. Olszewski Cezary 1:59:43
50. Karolak Tomasz 2:00:03
51. Szyszkiewicz Piotr 2:00:16
52. Kowalski Piotr (Supermaraton Kalisz) 2:00:29
53. Kubiak Grzegorz (Dietetyka Anna Kubiak) 2:00:32
54. Józefowicz Andrzej (BBL/Team Pleszew) 2:00:35
55. Ponitka Paweł (Aktywny Ostrzeszów) 2:00:45
56. Król Marek (Parkrun Kalisz) 2:01:03
57. Gajek Halina (Tigers Prudnik/Runners Tem Nysa) 2:01:26
58. Świątek Bronisław (Tup Tup Razem) 2:01:59
59. Wejman Bogumił 2:02:05
60. Tokarczyk Tomasz (Drużyna Szpiku) 2:02:49
61. Jakubowska Marta 2:03:33
62. Pawełczyk Agnieszka 2:04:19
63. Piotrowski Krzysztof 2:04:19
64. Juszczak Zbigniew (PKB KMP Kalisz) 2:04:31
65. Perlińska Dominika (Team Pleszew) 2:05:11
66. Dąbrówka Tomasz (KS Maraton Ostrów Wlkp.) 2:06:46
67. Jarczyński Piotrek (Night Runners) 2:06:48
68. Lipiński Jarosław 2:07:18
69. Wojcieszak Iwona (Tup Tup Razem) 2:09:37
70. Glapa Grzegorz (Night Runners) 2:09:56
71. Płóciennik Renata (Night Runners Ostrów Wielkopolski) 2:10:46
72. Gołębiak Katarzyna 2:11:18
73. Maciejewski Łukasz 2:12:13
74. Szulecka Kamila 2:12:20
75. Boguś Adam (Supermaraton Kalisz) 2:14:00
76. Adamiak Przemek 2:14:00
77. Militowska Marzena 2:14:24
78. Pośpiech Michał (Supermaraton Kalisz) 2:15:11
79. Graczyk Anna 2:15:14
80. Sobieraj Maciej (Babayaga Sport) 2:15:35
81. Olejnik Leszek 2:15:52
82. Urban Sylwia (Night Runners) 2:16:55
83. Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz/ Team Masters Barracuda) 2:16:59
84. Cieślak Paulina (Ptctop Paulina Cieślak) 2:17:16
85. Chwiałkowska Anna (Sieradzbiega.pl) 2:17:53
86. Mikołajewski Mieczysław (Supermaraton Kalisz) 2:19:14
87. Tomalak Anna 2:21:11
88. Ordziejewski Dominik 2:21:11
89. Boczek Marcin (alpar.pl) 2:21:51
90. Sadkiewicz Roman 2:25:18
91. Dzubek Andrzej 2:25:19
92. Cempla Bartek (Quest Pro) 2:25:55
93. Zieliński Dawid Cyklista 2:27:04
94. Kaczmarek Krzysztof 2:28:51
95. Michalak Martyna 2:29:00
96. Jagnasiak Anna 2:32:01
97. Bernas-Kujawińska Magdalena (Wolny Ptak) 2:36:01
98. Kaźmierczak Magdalena (Supermaraton Kalisz) 2:40:58
99. Szmajdzinska Małgorzata 2:40:59
100. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 2:47:44
101. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 2:47:44
102. Kobyłka Małgorzata (Supermaraton Kalisz) 2:47:44
103. Monczyński Bogusław (KTK „Cyklista”Kalisz) 2:49:10
104. Łakomy Dariusz (Nihil Nimis) 2:50:53
105. Wyciszkiewicz Stanisław 3:02:12
106. Zając Kamila (Huragan Macew) 3:02:13

Parkrun Kalisz #135, 2 lutego 2019
1. Dawid Mikołajewski 18:35
2. Robert Kaliciński 19:43
3. Bogdan Będkowski 20:14
17. Konrad Pawlak 23:53
21. Zdzisław Druciarek 24:29
34. (1.K) Weronika Wodiczko 26:06
38. (2.K) Olga Kazimirowa 27:00
42. (3.K) Marzena Kordylas 27:19
55. Małgorzata Kobyłka 30:53
56. Czesław Fabiański 30:54
59. Marek Kobyłka 32:41
60. Piotr Maciejewski 32:41
68. Tadeusz Tomeczek 40:43
72.

STYCZEŃ

Parkrun Kalisz #134, 26 stycznia 2019
1. Dawid Mikołajewski 20:29
2. Dariusz Kędzia 20:44
3. Robert Kaliciński 20:49
29. Piotr Kowalski 27:23
28. (1.K) Helen Chmielowiec 27:22
31. (2.K) Dominika Kowalczyk 27:31
32. Robert Rzepecki 27:31
48.

Parkrun Kalisz #133, 19 stycznia 2019
1. Dariusz Kędzia 20:52
2. Robert Kaliciński 20:57
3. Marcin Andrzejewski 20:58
10. Konrad Pawlak 23:06
23. (1.K) Żaneta Matusiak 26:27
24. Zdzisław Druciarek 26:27
27. (2.K) Weronika Wodiczko 27:48
29. (3.K) Marzena Kordylas 27:56
47. Małgorzata Kobyłka 31:20
50. Piotr Maciejewski 32:24
51. Marek Kobyłka 32:35
56. Tadeusz Tomeczek 36:29
67.

Parkrun Kalisz #132, 12 stycznia 2019
1. Dariusz Kędzia (Dzika Drużyna) 20:20
2. Piotr Korzekwa (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 20:47
3. Robert Kaliciński (Dzika Drużyna) 21:12
12. Michał Pośpiech 23:52
27. (1.K) Justyna Bogacz-Chojnacka 26:01
28. Robert Rzepecki 26:05
29. Konrad Pawlak 26:06
30. Marek Kobyłka 26:06
32. (2.K) Marlena Koralewska (Eye Community Runners) 26:18
34. (3.K) Żaneta Matusiak 26:34
35. Zdzisław Druciarek 26:34
63. Piotr Maciejewski 33:09
65. Małgorzata Kobyłka 33:12
74. Tadeusz Tomeczek 37:48
87.

Parkrun Kalisz #131, 5 stycznia 2019
1. Dariusz Kędzia 19:56
2. Konrad Pawlak 20:01
3. Tomasz Krzywik 20:04
8. Rafał Pokora 22:06
30. (1.K) Marta Jakubowska 26:58
38. (2.K) Julia Kubasik 28:28
40. (3.K) Joanna Synkowska 29:00
50. Małgorzata Kobyłka 32:30
53. Piotr Maciejewski 34:53
56. Tadeusz Tomeczek 35:52
66.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress