Wyniki naszych zawodników z poszczególnych imprez w roku 2021.

STYCZEŃ | LUTY | MARZEC | KWIECIEŃ | MAJ | CZERWIEC | LIPIEC |
SIERPIEŃ | WRZESIEŃ | PAŹDZIERNIK | LISTOPAD |GRUDZIEŃ |

CZERWIEC

XVII Nocny Bieg Świętojański Od zmierzchu do świtu, Kalisz  – 26/27 czerwca 2021

KOBIETY
1. Szymoniak Kamila (Klub MAK) 58 km
2. Antkowiak Katarzyna (Supermaraton Kalisz) 56 km
3. Dominiak Iwona 54 km
4. Szambelan Katarzyna 54 km
5. Strzelczyk Ilona (Kęsy Team) 52 km
6. Mitek Dorota (KB Sukces Żmigród) 50 km
7. Jakubowska Marta 42 km
8. Kaźmierczak Magdalena (Supermaraton Kalisz) 42 km .
9. Adamus Dominika (Supermaraton Kalisz) 28 km
10. Gwizdała Karolina 24 km
11. Graczyk Anna (Supermaraton Kalisz) 22 km
12. Piechota Małgorzata (Klub MAK) 22 km
13. Kupaj Marzena 22 km
14. Wojdalska-Śledzińska Agatan (Nessi Time Kalisz) 22 km
15. Kobyłka Małgorzata (Supermaraton Kalisz) 22 km
16. Bolińska Anna (BBL Kalisz) 22 km
17. Przybył Katarzyna 20 km
18. Mikołajczyk Joanna MAK 20 km
19. Lubaczewska Wioletta (parkrun Kalisz) 20 km
20. Synowiec Małgorzta (KB SUKCES) 20 km
21. Zawadzka Magdalena (Nessi Time Kalisz) 16 km
22. Szmajdzinska Malgorzata 16 km
23. Ignasiak Ania (Supermaraton Kalisz) 14 km
24. Maciejewska Aldona (Supermaraton Kalisz) 10 km
25. Skrzypczak Małgorzata (Bb-biegajaca babcia) 6 km
26. Różańska Aneta 6 km

MĘŻCZYŹNI
1. Stodulski Krzysztof (Ultra Kutno) 72 km
2. Gawroński Paweł 70 km
3. Wawrzak Ryszard (Fundacja Biegamy z Sercem) 70 km
4. Klimczewski Andrzej (Forever Young Łódź) 68 km
5. Cieloch Tomasz 66 km
6. Antkowiak Sebastian (Supermaraton Kalisz) 66 km
7. Zasada Waldemar (KS ZRYW Radziejów) 64 km
8. Talar Marek (KĘSY Team) 64 km
9. Dominiak Sławomir 58 km
10. Janik Przemek (Klucz bork) 58 km
11. Cichy Mateusz (Klub Sportowy Fabryka Biegania Ostrów) 56 km
12. Zasada Dariusz 54 km
13. Tanaś Adam (Amator Biegania) 52 km
14. Wejman Bogumił (Taczanów TEAM) 52 km
15. Mikołajewski Mieczysław (Supermaraton Kalisz) 52 km
16. Szyszkiewicz Piotr 50 km
17. Mitek Andrzej (KB Sukces Żmigród) 50 km
18. Talar Zenon (KĘSy Team) 50 km
19. Matuszak Grzesiek 44 km
20. Synowiec Adam (Klub Biegacza Sukces Żmigród) 44 km
21. Olejnik Leszek42 km
22. Olejnik Tomasz 42 km
23. Kowalski Piotr (Supermaraton Kalisz) 40 km
24. Sobczak Rafał (RAJSPORT ACTIVE) 34 km
25. Rydel Łukasz 32 km
26. Warzych Tomasz (Kalisz) 32 km
27. Przybył Maciek (parkrun – Kalisz) 30 km
28. Druciarek Zdzisław (Supermaraton Kalisz) 30 km
29. Maciejewski Łukasz 30 km
30. Kowański Jacek 30 km
31. Jamroszczyk Przemek (Team Pleszew) 30 km
32. Paterka Marek 30 km
33. Dajewski Marcin 26 km
34. Kupaj Krzysztof (Policyjny Klub Biegacza KMP KALISZ) 26 km
35. Boguś Adam (Supermaraton Kalisz) 26 km
36. Zimny Piotr 24 km
37. Błaszczyk Rafał 24 km
38. Gadzinowski Łukasz 24 km
39. Jatczak Rafał (Rajsport active) 22 km
40. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz) 22 km
41. Dybalski Łukasz 22 km
42. Konieczny Marcin 22 km
43. Kalmarczyk Piotr (Klub Sportowy Fabryka Biegania w Ostrowie) 22 km
44. Witkowski Piotr 12 km
45. Zaradzki Michał 12 km
46. Chabierski Marcin 4 km
47. Pawlak Piotr 2 km