Wyniki: XV Cross Maraton im. Adama Mariana Walczaka – 9.02.2019

Maraton

1. Jańczak Filip 2:55:07
2. Grabda Karol (Biegiem Radom!) 3:08:00
3. Bagrowski Tomasz (Radość Biegania) 3:08:34
4. Sobczak Witold (KB Szamotuły) 3:16:04
5. Cichorek Dariusz 3:20:51
6. Kazimirow Aleksandr 3:25:53
7. Nowinowski Andrzej (KB Maraton Turek) 3:31:35
8. Karwowski Michał (Epoka Nordica Łódź) 3:35:33
9. Antkowiak Sebastian (Supermaraton Kalisz) 3:36:59
10. Krzywik Tomasz 3:37:27
11. (1.K) Nowacka Marlena (Get Team) 3:38:45
12. Pudelko Roman 3:45:53
13. Puławski Kazimierz (GPN) 3:48:13
14. Jabłoński Adrian 3:48:25
15. Pietrzyński Bartosz (Supermaraton Kalisz) 3:51:58
16. Łuczak Tomasz (Kb Maraton Turek) 3:52:06
17. Klimczewski Andrzej (Forever Young Łódź) 3:56:31
18. Bohatikov Yevhen 3:59:18
19. (2.K) Kubeczak Debora (Krotoszyńska Grupa Biegowa) 3:59:47
20. Kędzia Dariusz (Dzika Drużyna/Parkrun Kalisz) 4:00:22
21. Nowak Paweł (Klub Biegacza Supermaratończyk) 4:03:42
22. Jeziorny Ryszard (Wieluń Biega) 4:05:07
23. Matczak Maciej 4:09:43
24. Stupnowicz Przemek (Epoka Nordica Łódź/Towarzyskie Maratony Leśnym Szlakiem) 4:09:56
25. Cichy Mateusz (KsS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski) 4:11:24
26. Jamroszczyk Przemek (Team Pleszew) 4:14:07
27. Wójtowicz Marcin (100 Maraton Klub Polska) 4:14:55
28. Dawidziak Arkadiusz 4:21:16
29. Jastrzębski Leszek 4:22:54
30. Albiński Tomasz (Running Frogs) 4:23:09
31. Domański Jerzy (Otwock Biega) 4:25:35
32. Czaplicki Szymon (Artbix) 4:28:43
33. (3.K) Jabłońska Anita 4:29:45
34. Hałas Marek (Pro-Run Wrocław) 4:33:04
35. Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 4:33:57
36. Druciarek Zdzisław (Supermaraton Kalisz)4:42:02
37. Adamus Dominika (Leroy Merlin) 4:42:03
38. Rzepecki Robert (Supermaraton Kalisz) 4:46:54
39. Boczula Krzysiek (WKB Piast Wrocław) 4:50:32
40. Kraska Tadeusz (Biegiem Radom!) 4:55:17
41. Wojtuniak Jarosław (Biegiem Radom!) 4:55:17
42. Kowalewski Robert 4:59:29
43. Paterka Marek (Team Pleszew) 4:59:45
44. Szczebak Jacek (Unia Miast) 5:05:04
45. Dawidziak Wojciech 5:05:38
46. Antkowiak Kasia (Supermaraton Kalisz) 5:07:10
47. Źródlewska Anna 5:08:06
48. Kapa Patrycja (K.S. Maraton Ostrów Wielkopolski) 5:08:07
49. Bugajny Damian (Supermaraton Kalisz) 5:14:43
50. Kołodziejczak Beata (Socho Team) 5:18:42
51. Długosz Marek (KB Geotermia Uniejow) 5:24:34
52. Krysiak Dariusz (Uniwersytet Ekonomiczny We Wrocławiu) 5:27:46
53. Frontczak Marek (Supermaraton Kalisz) 5:47:02
54. Zielonka Marian (KS Maraton Ostrów Wlkp.) 5:53:54
55. Kasierska Ewa Katarzyna (WKB Meta Lubliniec) 6:26:04

Półmaraton

1. Chojnacki Szymon 1:23:45
2. Ewiak Krzysztof (Dzika Drużyna) 1:25:18
3. Grajek Mateusz (KB Czarne Wilki) 1:26:43
4. Sakowski Marcin 1:30:24
5. Suchanecki Rafal 1:30:57
6. Chłopek Rafał 1:31:33
7. Szewczyk Jarosław 1:32:24
8. Ząbczyński Dawid (Pratt&Whitney Kalisz) 1:36:43
9. Stasiak Mariusz 1:37:36
10. Andrzejewski Marcin (Projekt 10.40.40.) 1:38:06
11. Kudra Dariusz 1:39:31
12. Grzeszczyk Marcin (KS Fabryka Biegania w Ostrowie Wlkp.) 1:40:04
13. Tokarczyk Marcin 1:40:27
14. Lisek Anrzej 1:42:07
15. Antczak Krzysztof 1:44:11
16. Chabierski Marcin 1:44:25
17. Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:44:31
18. Bogacz Arkadiusz (Kalisz-Dobrzec) 1:45:01
19. Piaskowski Marcin (Zakochaj Się W Bieganiu) 1:45:24
20. Skórzyński Arkadiusz 1:46:07
21. Bartczak Paweł (Supermaraton Kalisz) 1:46:25
22. (1.K) Lorenc Arleta (KB Czarne Wilki) 1:46:27
23. Kamiński Radosław 1:46:31
24. Kujawa Dariusz 1:46:45
25. Dąbrowski Maciej 1:47:07
26. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz) 1:47:56
27. (2.K) Górska Anna (KS Maraton Ostrów Wlkp.) 1:48:41
28. Binek Mariusz (KS Fabryka Biegania) 1:48:53
29. Kmiecik Konrad 1:49:21
30. Marszałkowski Michał (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 1:49:21
31. Tabaka Zbigniew (Sieradzbiega.Pl) 1:49:35
32. Mikołajczyk Mateusz (Taczanów Team) 1:50:46
33. (3.K) Chojecka Weronika (Sieradz Biega) 1:50:51
34. Gajęcka Marta 1:51:14
35. Matuszczak Jakub (Team Masters Barracuda) 1:51:48
36. Korczyński Stanisław (Rysioteam) 1:52:03
37. Piszczek Jarek 1:52:16
38. Matczak Justyna (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 1:53:12
39. Modranka Damian (Rajsport Active) 1:53:16
40. Olejnik Tomasz 1:53:59
41. Pluta Jacek (Wks Chełstów) 1:54:04
42. Pysno Dariusz (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 1:54:29
43. Werner Katarzyna (KKB Finisz Kalisz) 1:55:02
44. Gołębiowski Emilian 1:56:10
45. Woreta Sebastian (Nie Teraz) 1:56:35
46. Grenda Alfred 1:56:45
47. Krajewski Józef (Pratt & Whitney Kalisz) 1:56:55
48. Lisek Piotr (Lisek Team) 1:58:10
49. Olszewski Cezary 1:59:43
50. Karolak Tomasz 2:00:03
51. Szyszkiewicz Piotr 2:00:16
52. Kowalski Piotr (Supermaraton Kalisz) 2:00:29
53. Kubiak Grzegorz (Dietetyka Anna Kubiak) 2:00:32
54. Józefowicz Andrzej (BBL/Team Pleszew) 2:00:35
55. Ponitka Paweł (Aktywny Ostrzeszów) 2:00:45
56. Król Marek (Parkrun Kalisz) 2:01:03
57. Gajek Halina (Tigers Prudnik/Runners Tem Nysa) 2:01:26
58. Świątek Bronisław (Tup Tup Razem) 2:01:59
59. Wejman Bogumił 2:02:05
60. Tokarczyk Tomasz (Drużyna Szpiku) 2:02:49
61. Jakubowska Marta 2:03:33
62. Pawełczyk Agnieszka 2:04:19
63. Piotrowski Krzysztof 2:04:19
64. Juszczak Zbigniew (PKB KMP Kalisz) 2:04:31
65. Perlińska Dominika (Team Pleszew) 2:05:11
66. Dąbrówka Tomasz (KS Maraton Ostrów Wlkp.) 2:06:46
67. Jarczyński Piotrek (Night Runners) 2:06:48
68. Lipiński Jarosław 2:07:18
69. Wojcieszak Iwona (Tup Tup Razem) 2:09:37
70. Glapa Grzegorz (Night Runners) 2:09:56
71. Płóciennik Renata (Night Runners Ostrów Wielkopolski) 2:10:46
72. Gołębiak Katarzyna 2:11:18
73. Maciejewski Łukasz 2:12:13
74. Szulecka Kamila 2:12:20
75. Boguś Adam (Supermaraton Kalisz) 2:14:00
76. Adamiak Przemek 2:14:00
77. Militowska Marzena 2:14:24
78. Pośpiech Michał (Supermaraton Kalisz) 2:15:11
79. Graczyk Anna 2:15:14
80. Sobieraj Maciej (Babayaga Sport) 2:15:35
81. Olejnik Leszek 2:15:52
82. Urban Sylwia (Night Runners) 2:16:55
83. Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz/ Team Masters Barracuda) 2:16:59
84. Cieślak Paulina (Ptctop Paulina Cieślak) 2:17:16
85. Chwiałkowska Anna (Sieradzbiega.pl) 2:17:53
86. Mikołajewski Mieczysław (Supermaraton Kalisz) 2:19:14
87. Tomalak Anna 2:21:11
88. Ordziejewski Dominik 2:21:11
89. Boczek Marcin (alpar.pl) 2:21:51
90. Sadkiewicz Roman 2:25:18
91. Dzubek Andrzej 2:25:19
92. Cempla Bartek (Quest Pro) 2:25:55
93. Zieliński Dawid Cyklista 2:27:04
94. Kaczmarek Krzysztof 2:28:51
95. Michalak Martyna 2:29:00
96. Jagnasiak Anna 2:32:01
97. Bernas-Kujawińska Magdalena (Wolny Ptak) 2:36:01
98. Kaźmierczak Magdalena (Supermaraton Kalisz) 2:40:58
99. Szmajdzinska Małgorzata 2:40:59
100. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 2:47:44
101. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 2:47:44
102. Kobyłka Małgorzata (Supermaraton Kalisz) 2:47:44
103. Monczyński Bogusław (KTK "Cyklista"Kalisz) 2:49:10
104. Łakomy Dariusz (Nihil Nimis) 2:50:53
105. Wyciszkiewicz Stanisław 3:02:12
106. Zając Kamila (Huragan Macew) 3:02:13

 

Poszczególne kategorie:

Mistrzostwa "KTS Supermaraton Kalisz" (maraton)
1. Antkowiak Sebastian (Supermaraton Kalisz) 3:36:59
2. Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 4:33:57
3. Druciarek Zdzisław (Supermaraton Kalisz)4:42:02
4. Rzepecki Robert (Supermaraton Kalisz) 4:46:54
5. Antkowiak Kasia (Supermaraton Kalisz) 5:07:10
6. Bugajny Damian (Supermaraton Kalisz) 5:14:43
7. Frontczak Marek (Supermaraton Kalisz) 5:47:02

Mistrzostwa "KTS Supermaraton Kalisz" (maraton)

1. Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:44:31
2. Bartczak Paweł (Supermaraton Kalisz) 1:46:25
3. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz) 1:47:56
4. Kowalski Piotr (Supermaraton Kalisz) 2:00:29
5. Boguś Adam (Supermaraton Kalisz) 2:14:00
6. Pośpiech Michał (Supermaraton Kalisz) 2:15:11

7. Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz/ Team Masters Barracuda) 2:16:59
8. Mikołajewski Mieczysław (Supermaraton Kalisz) 2:19:14
9. Kaźmierczak Magdalena (Supermaraton Kalisz) 2:40:58
10. Kobyłka Małgorzata (Supermaraton Kalisz) 2:47:44
10. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 2:47:44
10. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 2:47:44

Maraton

M-25 (rok urodzenia 1994-2001)
1. Stupnowicz Przemek (Epoka Nordica Łódź/Towarzyskie Maratony Leśnym Szlakiem) 4:09:56

M-35 (rok urodzenia 1984-1993)
1. Krzywik Tomasz 3:37:27
2. Pudelko Roman 3:45:53
3. Jabłoński Adrian 3:48:25
4. Bohatikov Yevhen 3:59:18
5. Kędzia Dariusz (Dzika Drużyna/Parkrun Kalisz) 4:00:22
6. Matczak Maciej 4:09:43
7. Cichy Mateusz (KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski) 4:11:24
8. Dawidziak Arkadiusz 4:21:16
9. Czaplicki Szymon (Artbix) 4:28:43
10. Paterka Marek (Team Pleszew) 4:59:45
11. Dawidziak Wojciech 5:05:38

M-45 (rok urodzenia 1974-1983)
1. Nowinowski Andrzej (KB Maraton Turek) 3:31:35
2. Karwowski Michał (Epoka Nordica Łódź) 3:35:33
3. Antkowiak Sebastian (Supermaraton Kalisz) 3:36:59
4. Pietrzyński Bartosz (Supermaraton Kalisz) 3:51:58
5. Łuczak Tomasz (Kb Maraton Turek) 3:52:06
6. Jamroszczyk Przemek (Team Pleszew) 4:14:07
7. Wójtowicz Marcin (100 Maraton Klub Polska) 4:14:55
8. Albiński Tomasz (Running Frogs) 4:23:09
9. Wojtuniak Jarosław (Biegiem Radom!) 4:55:17
10. Bugajny Damian (Supermaraton Kalisz) 5:14:43

M-55 (rok urodzenia 1964-1973)
1. Hałas Marek (Pro-Run Wrocław) 4:33:04
2. Kobyłka Marek (Supermaraton Kalisz) 4:33:57
3. Kowalewski Robert 4:59:29
4. Szczebak Jacek (Unia Miast) 5:05:04
5. Długosz Marek (KB Geotermia Uniejow) 5:24:34

M-65 (rok urodzenia - do 1963)
1. Puławski Kazimierz (GPN) 3:48:13
2. Klimczewski Andrzej (Forever Young Łódź) 3:56:31
3. Nowak Paweł (Klub Biegacza Supermaratończyk) 4:03:42
4. Jeziorny Ryszard (Wieluń Biega) 4:05:07
5. Jastrzębski Leszek 4:22:54
6. Domański Jerzy (Otwock Biega) 4:25:35
7. Druciarek Zdzisław (Supermaraton Kalisz)4:42:02
8. Rzepecki Robert (Supermaraton Kalisz) 4:46:54
9. Boczula Krzysiek (WKB Piast Wrocław) 4:50:32
10. Kraska Tadeusz (Biegiem Radom!) 4:55:17
11. Krysiak Dariusz (Uniwersytet Ekonomiczny We Wrocławiu) 5:27:46
12. Frontczak Marek (Supermaraton Kalisz) 5:47:02
13. Zielonka Marian (KS Maraton Ostrów Wlkp.) 5:53:54

K-35 (rok urodzenia 1984-1993)
1. Kapa Patrycja (K.S. Maraton Ostrów Wielkopolski) 5:08:07

K-55 (rok urodzenia 1964-1973)
1. Kołodziejczak Beata (Socho Team) 5:18:42

K-65 (rok urodzenia - do 1963)
1. Kasierska Ewa Katarzyna (WKB Meta Lubliniec) 6:26:04

PÓŁMARATON

K-35 (rok urodzenia 1984-1993)
1. Perlińska Dominika (Team Pleszew) 2:05:11
2. Gołębiak Katarzyna 2:11:18
3. Militowska Marzena 2:14:24
4. Urban Sylwia (Night Runners) 2:16:55
5. Chwiałkowska Anna (Sieradzbiega.pl) 2:17:53
6. Tomalak Anna 2:21:11
7. Michalak Martyna 2:29:00
8. Zając Kamila (Huragan Macew) 3:02:13

K-45 (rok urodzenia 1974-1983)
1. Gajek Halina (Tigers Prudnik/Runners Tem Nysa) 2:01:26
2. Jakubowska Marta 2:03:33
3. Pawełczyk Agnieszka 2:04:19
4. Szulecka Kamila 2:12:20
5. Graczyk Anna 2:15:14
6. Wodiczko Weronika (Supermaraton Kalisz/ Team Masters Barracuda) 2:16:59
7. Cieślak Paulina (Ptctop Paulina Cieślak) 2:17:16
8. Jagnasiak Anna 2:32:01
9. Bernas-Kujawińska Magdalena (Wolny Ptak) 2:36:01
10. Kaźmierczak Magdalena (Supermaraton Kalisz) 2:40:58
11. Szmajdzinska Małgorzata 2:40:59

K-55 (rok urodzenia 1964-1973)
1. Wojcieszak Iwona (Tup Tup Razem) 2:09:37
2. Kobyłka Małgorzata (Supermaraton Kalisz) 2:47:44

K-65 (rok urodzenia - do 1963)
1. Płóciennik Renata (Night Runners Ostrów Wielkopolski) 2:10:46

M-25 (rok urodzenia 1994-2001)
1. Kmiecik Konrad 1:49:21
2. Mikołajczyk Mateusz (Taczanów Team) 1:50:46

M-35 (rok urodzenia 1984-1993)
1. Grzeszczyk Marcin (KS Fabryka Biegania w Ostrowie Wlkp.) 1:40:04
2. Lisek Andrzej 1:42:07
3. Marszałkowski Michał (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 1:49:21
4. Modranka Damian (Rajsport Active) 1:53:16
5. Grenda Alfred 1:56:45
6. Karolak Tomasz 2:00:03
7. Ponitka Paweł (Aktywny Ostrzeszów) 2:00:45
8. Król Marek (Parkrun Kalisz) 2:01:03
9. Jarczyński Piotrek (Night Runners) 2:06:48
10. Zieliński Dawid (Cyklista) 2:27:04

M-45 (rok urodzenia 1974-1983)
1. Szewczyk Jarosław 1:32:24
2. Ząbczyński Dawid (Pratt&Whitney Kalisz) 1:36:43
3. Stasiak Mariusz 1:37:36
4. Andrzejewski Marcin (Projekt 10.40.40.) 1:38:06
5. Tokarczyk Marcin 1:40:27
6. Antczak Krzysztof 1:44:11
7. Chabierski Marcin 1:44:25
8. Piaskowski Marcin (Zakochaj Się W Bieganiu) 1:45:24
9. Kamiński Radosław 1:46:31
10. Dąbrowski Maciej 1:47:07
11. Pokora Rafał (Supermaraton Kalisz) 1:47:56
12. Binek Mariusz (KS Fabryka Biegania) 1:48:53
13. Tabaka Zbigniew (Sieradzbiega.Pl) 1:49:35
14. Matuszczak Jakub (Team Masters Barracuda) 1:51:48
15. Piszczek Jarek 1:52:16
16. Pluta Jacek (WKS Chełstów) 1:54:04
17. Woreta Sebastian (Nie Teraz) 1:56:35
18. Szyszkiewicz Piotr 2:00:16
19. Kowalski Piotr (Supermaraton Kalisz) 2:00:29
20. Kubiak Grzegorz (Dietetyka Anna Kubiak) 2:00:32
21. Józefowicz Andrzej (BBL/Team Pleszew) 2:00:35
22. Wejman Bogumił 2:02:05
23. Dąbrówka Tomasz (KS Maraton Ostrów Wlkp.) 2:06:46
24. Maciejewski Łukasz 2:12:13
25. Adamiak Przemek 2:14:00
26. Pośpiech Michał (Supermaraton Kalisz) 2:15:11
27. Sobieraj Maciej (Babayaga Sport) 2:15:35
28. Mikołajewski Mieczysław (Supermaraton Kalisz) 2:19:14
29. Ordziejewski Dominik 2:21:11
30. Boczek Marcin (Alpar.pl) 2:21:51
31. Sadkiewicz Roman 2:25:18
32. Kaczmarek Krzysztof 2:28:51

M-55 (rok urodzenia 1964-1973)
1. Kudra Dariusz 1:39:31
2. Mrowicki Piotr (Supermaraton Kalisz) 1:44:31
3. Bogacz Arkadiusz (Kalisz-Dobrzec) 1:45:01
4. Skórzyński Arkadiusz 1:46:07
5. Bartczak Paweł (Supermaraton Kalisz) 1:46:25
6. Olejnik Tomasz 1:53:59
7. Pysno Dariusz (Drużyna Powiatu Kaliskiego) 1:54:29
8. Gołębiowski Emilian 1:56:10
9. Olszewski Cezary 1:59:43
10. Tokarczyk Tomasz (Drużyna Szpiku) 2:02:49
11. Piotrowski Krzysztof 2:04:19
12. Juszczak Zbigniew (PKB KMP Kalisz) 2:04:31
13. Lipiński Jarosław 2:07:18
14. Glapa Grzegorz (Night Runners) 2:09:56
15. Boguś Adam (Supermaraton Kalisz) 2:14:00
16. Olejnik Leszek 2:15:52
17. Dzubek Andrzej 2:25:19
18. Cempla Bartek (Quest Pro) 2:25:55

M-65 (rok urodzenia - do 1963)
1. Kujawa Dariusz 1:46:45
2. Korczyński Stanisław (Rysioteam) 1:52:03
3. Krajewski Józef (Pratt & Whitney Kalisz) 1:56:55
4. Lisek Piotr (Lisek Team) 1:58:10
5. Świątek Bronisław (Tup Tup Razem) 2:01:59
6. Maciejewski Piotr (Supermaraton Kalisz) 2:47:44
7. Fabiański Czesław (Supermaraton Kalisz) 2:47:44
8. Monczyński Bogusław (KTK "Cyklista"Kalisz) 2:49:10
9. Łakomy Dariusz (Nihil Nimis) 2:50:53
10. Wyciszkiewicz Stanisław 3:02:12

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress