XV Bieg Wigilijny”Od zmierzchu do świtu”– zapisy ruszyły

Zapraszamy do zapisów na XV Bieg Wigilijny do Zmierzchu do Świtu jest organizowany przez Supermaraton Kalisz nieprzerwanie od 2005 roku.
Bieg ten jest wyjątkowy nie tylko ze względu na panującą atmosferę, ale również z uwagi na fakt, że godzinę jego początku i końca wyznacza zachód i wschód Słońca! Biegamy więc przez całą noc, a dokładnie całą najdłuższą noc w roku.


Bieg Wigilijny do Zmierzchu do Świtu  ze względu na swój charakter (czas trwania rywalizacji to ponad 16 godzin), nie jest wcale skierowany tylko do biegaczy miłujących się w dystansach ultra. Wręcz przeciwnie!

Oczywiście Bieg Wigilijny wygrywa osoba, która przez całą noc przebiegnie najdłuższy dystans. Ale ten Bieg jest idealny, żeby sprawdzić siebie i swój organizm podczas pokonania dystansu jakiego jeszcze nigdy nie pokonaliście. Dla jednych jest to 10 kilometrów, dla innych półmaraton, a dla wielu jest to pierwszy dystans maratoński czy ultra! Nie trzeba biegać do samego zakończenia biegu, sami decydujecie kiedy kończycie biegową „zabawę”.
Warto podkreślić to, że  biegi organizowane przez Supermaraton Kalisz cechują się przede wszystkim dobrym klimatem, bo tutaj wszystko jest robione dla biegaczy przez biegaczy.

Będzie to również doskonała okazja do spotkania i integracji w gronie biegaczy w świątecznym nastroju – o godzinie 20-tej przewidziana jest bowiem kolacja wigilijna, która w roku ubiegłym zachwyciła wszystkich Biegaczy.

Zapraszamy serdecznie do zapisów na stronie foxter-sport.pl!