14. Bieg Świętojański od Zmierzchu do Świtu już za 4 dni…

 Już tylko kilka dni dzieli nas od startu 14. Biegu Świętojańskiego od Zmierzchu do Świtu. To dobry moment, żeby powiedzieć dwa słowa na temat naszych partnerów. 

Z przyjemnością możemy zauważyć, że ostatnimi czasy Kalisz stał się miastem wyjątkowo rozbieganym. Mieszkańcy Grodu nad Prosną są coraz bardziej aktywni. Bieg Świętojański również otrzymał wsparcie Urzędu Miasta Kalisza bo Miasto Kalisz wspiera sport!

Miłą niespodziankę w pakiecie startowym znajdziemy dzięki lokalnej firmie Artbix, działającej w branży gazownictwa i ciepłownictwa od 2007 roku. Jeśli czeka Was przedsięwzięcie w tym zakresie, Artbix zaprojektuje i wykona je w sposób profesjonalny, przy okazji służąc swoim doradztwem.


Bardzo nas cieszy, że do grona sponsorów dołączyła również firma Nestlé, która już od wielu lat poRusza do działania wspierając różnego rodzaju przedsięwzięcia sportowe, w tym kilka ostatnich edycji Biegu Ptolemeusza. Można pokusić się o stwierdzenie, że dzięki temu wsparciu wydarzenie to odzyskało dawną rangę, a wręcz jest to zupełnie nowa jakość.

Cudze chwalicie, swego nie znacie… a może znacie i lubicie?

Tę kultową oranżadę znają wszyscy! Marka zyskała także uznanie branży, o czym świadczą przyznane jej liczne nagrody oraz wyróżnienia.

Hellena łączy pokolenia! W jej szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie: miłośnicy owocowych bąbelków – napoje gazowane w ulubionych smakach, dbający o linię – Oranżadę Fit, dzieci w wieku szkolnym – Oranżadę YOO!  z witaminami. A na spotkania w gronie najbliższych idealną propozycją będą napoje niegazowane bez konserwantów, w najbogatszej palecie smaków na rynku! Oranżada Hellena jest idealna na każdą okazję. Jej miłośnicy mogą delektować się napojem także w poręcznych w impulsowych opakowaniach – w szklanej butelce, puszce i butelce 0,4l.

Crispy Natural, nowe chipsy produkowane z najwyższej jakości świeżych owoców i warzyw. Suszone, niesmażone, naturalne. Bez glutenu i konserwantów. Bez dodatku cukrów. Swój słodki smak zawdzięczają jedynie cukrom naturalnie występującym w owocach przed ich wysuszeniem. Nasze chipsy wyróżnia wysoka zawartość błonnika pokarmowego m.in. dlatego, że nie obieramy jabłek ze skórki. Jedno opakowanie stanowi 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia. 

Na Biegu Świętojańskim, dzięki wsparciu firmy Paula, będziecie mieli okazję spróbować tych pyszności.

Tegoroczny bieg będzie o tyle wyjątkowy, że po raz pierwszy odbędzie się z profesjonalnym pomiarem czasu. Koniec z liczeniem w pamięci liczby okrążeń. Będziecie mogli skupić się wyłącznie na pogaduszkach i pokonywaniu kolejnych kilometrów w oczekiwaniu na wschód słońca.

Zapisy na bieg już na ostatniej prostej!

Dołącz do nas już teraz!