6. Kępiński Bieg Uliczny Kępno, 1.05.2019

Dla wielu zawodników najlepszym sposobem obchodzenia Święta Pracy jest udział w zawodach sportowych organizowanych tego dnia w całej Polsce. Tę właśnie drogę wybrał reprezentant Supermaratonu Kalisz Piotr Mrowicki, który wybrał się do Kępna, aby wystartować w organizowanym tam już po raz szósty Kępińskim Biegu Ulicznym na dystansie 10 km. Piotr spisał się wyśmienicie i zajął 3. miejsce w kategorii M50. Gratulujemy! Bieg zakończył się zwycięstwem Kenijczyka Wycliffe Kipkorir Biwota, który wyprzedził Romana Romanienkę oraz swojego rodaka Benarda Muinde Mathekę. Rywalizacja kobiet zakończyła się wygraną Kenijki Jane Ngima Mbogo, obok której na podium stanęły Ruth Nundu Mbatha również z Kenii oraz Iryna Masnyk. Bieg ukończyło 265 osób.